60 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 12.1.2019 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 06.75 | ||||||||||||||
2 | Przemyslaw KozlowskiPrzemyslaw Kozlowski | 98 | TL Pogoń Ruda Śląska | 3 | 06.90 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík | 95 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 06.93 | ||||||||||||||
4 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 07.20 | ||||||||||||||
5 | Marcin GibasMarcin Gibas | 99 | MKS Czechowice-Dziedzice | 2 | 07.30 | ||||||||||||||
6 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 07.30 | ||||||||||||||
7 | Matěj NamysloMatěj Namyslo | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 07.34 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (so, 12.1.2019 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 5 | 07.13 | ||||||||||||||
2 | Lukasz ŹakLukasz Źak | 97 | POL | 8 | 07.17 | ||||||||||||||
3 | Adam BěhávkaAdam Běhávka | 99 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 07.18 | ||||||||||||||
4 | Jakub JaniakJakub Janiak | 96 | POL | 2 | 07.24 | ||||||||||||||
5 | Jakub BaronJakub Baron | 95 | POL | 6 | 07.40 | ||||||||||||||
6 | Filip SachaFilip Sacha | 96 | POL | 7 | 07.44 | ||||||||||||||
Milan ČajičMilan Čajič | 95 | SRB | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (so, 12.1.2019 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří KorejzJiří Korejz | 96 | VSK Univerzita Brno | 4 | 07.22 | ||||||||||||||
2 | Michal JarošekMichal Jarošek | 96 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 2 | 07.28 | ||||||||||||||
3 | David DvořákDavid Dvořák | 99 | VSK Univerzita Brno | 7 | 07.33 | ||||||||||||||
4 | Jan VařekaJan Vařeka | 99 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 07.39 | ||||||||||||||
5 | Radek DvořákRadek Dvořák | 95 | VSK Univerzita Brno | 6 | 07.40 | ||||||||||||||
Marian OtrubaMarian Otruba | 97 | TJ TŽ Třinec | 8 | DQ | |||||||||||||||
Andrej SlottaAndrej Slotta | 98 | VSČ DUKLA Banská Bystrica | 5 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 04 (so, 12.1.2019 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ladislav KoutnýLadislav Koutný | 99 | SK Hranice, z.s. | 4 | 07.30 | ||||||||||||||
2 | Daniel KinclDaniel Kincl | 98 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 07.42 | ||||||||||||||
3 | Martin SchmögerMartin Schmöger | 95 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 07.52 | ||||||||||||||
4 | Petr PlevaPetr Pleva | 98 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 07.59 | ||||||||||||||
5 | Ondřej JurákOndřej Jurák | 96 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 7 | 07.63 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl | 94 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 8 | 07.68 | ||||||||||||||
7 | Dawid BubalaDawid Bubala | 97 | TL Pogoń Ruda Śląska | 6 | 07.94 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 05 (so, 12.1.2019 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pawel DzidaPawel Dzida | 99 | POL | 7 | 06.92 | ||||||||||||||
MS | Andrej SlottaAndrej Slotta | 98 | VSČ DUKLA Banská Bystrica | 1 | 07.41 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch BřezkaVojtěch Březka | 98 | AK Kroměříž | 2 | 07.55 | ||||||||||||||
4 | Filip KulpeckiFilip Kulpecki | 99 | POL | 8 | 07.58 | ||||||||||||||
5 | Ondřej HabrOndřej Habr | 99 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 3 | 07.68 | ||||||||||||||
6 | Jakub KubičnýJakub Kubičný | 95 | SKM Valašské Meziříčí | 5 | 07.72 | ||||||||||||||
7 | Jan VojtekJan Vojtek | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.78 | ||||||||||||||
8 | Tomáš BortelTomáš Bortel | 99 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 08.09 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 06.75 | |||
2 | Przemyslaw KozlowskiPrzemyslaw Kozlowski | 98 | TL Pogoń Ruda Śląska | 3 | 06.90 | |||
3 | Pawel DzidaPawel Dzida | 99 | POL | 7 | 06.92 | |||
4 | Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík | 95 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 06.93 | |||
5 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 5 | 07.13 | |||
6 | Lukasz ŹakLukasz Źak | 97 | POL | 8 | 07.17 | |||
7 | Adam BěhávkaAdam Běhávka | 99 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 07.18 | |||
8 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 07.20 | |||
9 | Jiří KorejzJiří Korejz | 96 | VSK Univerzita Brno | 4 | 07.22 | |||
10 | Jakub JaniakJakub Janiak | 96 | POL | 2 | 07.24 | |||
11 | Michal JarošekMichal Jarošek | 96 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 2 | 07.28 | |||
12 | Marcin GibasMarcin Gibas | 99 | MKS Czechowice-Dziedzice | 2 | 07.30 | |||
12 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 07.30 | |||
12 | Ladislav KoutnýLadislav Koutný | 99 | SK Hranice, z.s. | 4 | 07.30 | |||
15 | David DvořákDavid Dvořák | 99 | VSK Univerzita Brno | 7 | 07.33 | |||
16 | Matěj NamysloMatěj Namyslo | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 07.34 | |||
17 | Jan VařekaJan Vařeka | 99 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 07.39 | |||
18 | Jakub BaronJakub Baron | 95 | POL | 6 | 07.40 | |||
18 | Radek DvořákRadek Dvořák | 95 | VSK Univerzita Brno | 6 | 07.40 | |||
20 | Andrej SlottaAndrej Slotta | 98 | VSČ DUKLA Banská Bystrica | 1 | 07.41 | |||
21 | Daniel KinclDaniel Kincl | 98 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 07.42 | |||
22 | Filip SachaFilip Sacha | 96 | POL | 7 | 07.44 | |||
23 | Martin SchmögerMartin Schmöger | 95 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 07.52 | |||
24 | Vojtěch BřezkaVojtěch Březka | 98 | AK Kroměříž | 2 | 07.55 | |||
25 | Filip KulpeckiFilip Kulpecki | 99 | POL | 8 | 07.58 | |||
26 | Petr PlevaPetr Pleva | 98 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 07.59 | |||
27 | Ondřej JurákOndřej Jurák | 96 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 7 | 07.63 | |||
28 | Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl | 94 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 8 | 07.68 | |||
28 | Ondřej HabrOndřej Habr | 99 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 3 | 07.68 | |||
30 | Jakub KubičnýJakub Kubičný | 95 | SKM Valašské Meziříčí | 5 | 07.72 | |||
31 | Jan VojtekJan Vojtek | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.78 | |||
32 | Dawid BubalaDawid Bubala | 97 | TL Pogoń Ruda Śląska | 6 | 07.94 | |||
33 | Tomáš BortelTomáš Bortel | 99 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 08.09 | |||
Milan ČajičMilan Čajič | 95 | SRB | 4 | DNS | ||||
Marian OtrubaMarian Otruba | 97 | TJ TŽ Třinec | 8 | DQ | ||||
Andrej SlottaAndrej Slotta | 98 | VSČ DUKLA Banská Bystrica | 5 | DQ |
60 m - Muži (Finále)
Finále (so, 12.1.2019 - 13:40) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 06.69 | ||||||||||||||
2 | Przemyslaw KozlowskiPrzemyslaw Kozlowski | 98 | TL Pogoń Ruda Śląska | 5 | 06.86 | ||||||||||||||
3 | Pawel DzidaPawel Dzida | 99 | POL | 3 | 06.88 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík | 95 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 06.89 | ||||||||||||||
5 | Lukasz ŹakLukasz Źak | 97 | POL | 7 | 07.09 | ||||||||||||||
6 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 07.10 | ||||||||||||||
7 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 2 | 07.13 | ||||||||||||||
8 | Adam BěhávkaAdam Běhávka | 99 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 8 | 07.17 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 12.1.2019 - 13:40) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jacek MAJEWSKIJacek MAJEWSKI | 00 | MKS ISKRA Pszczyna | 4 | 06.99 | ||||||||||||||
2 | Jabub SikorskiJabub Sikorski | 01 | POL | 5 | 07.18 | ||||||||||||||
3 | Jakub MajerčákJakub Majerčák | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 07.21 | ||||||||||||||
4 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 6 | 07.33 | ||||||||||||||
5 | Petr KunetekPetr Kunetek | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 1 | 07.36 | ||||||||||||||
6 | Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | 07.37 | ||||||||||||||
7 | Jiří ŠtípekJiří Štípek | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 07.41 | ||||||||||||||
Bartosz PtakBartosz Ptak | 01 | POL | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Junioři (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 12.1.2019 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jacek MAJEWSKIJacek MAJEWSKI | 00 | MKS ISKRA Pszczyna | 4 | 06.98 | ||||||||||||||
2 | Jabub SikorskiJabub Sikorski | 01 | POL | 5 | 07.14 | ||||||||||||||
3 | Bartosz PtakBartosz Ptak | 01 | POL | 7 | 07.35 | ||||||||||||||
4 | Petr KunetekPetr Kunetek | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 8 | 07.39 | ||||||||||||||
5 | Viktor KocourekViktor Kocourek | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 07.46 | ||||||||||||||
6 | Mateusz ZiebaMateusz Zieba | 00 | POL | 6 | 07.62 | ||||||||||||||
Viktor VelebaViktor Veleba | 01 | SK Speed Brno, spolek | 3 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (so, 12.1.2019 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub MajerčákJakub Majerčák | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 07.27 | ||||||||||||||
2 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 6 | 07.34 | ||||||||||||||
3 | Jiří ŠtípekJiří Štípek | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 07.37 | ||||||||||||||
4 | Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 07.37 | ||||||||||||||
5 | Jakub KITAJakub KITA | 01 | MKS ISKRA Pszczyna | 7 | 07.45 | ||||||||||||||
6 | Adrian StrzopAdrian Strzop | 01 | POL | 4 | 07.49 | ||||||||||||||
7 | Kamil GŁĄBEKKamil GŁĄBEK | 00 | MKS ISKRA Pszczyna | 8 | 07.54 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (so, 12.1.2019 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktor BartošíkViktor Bartošík | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 07.42 | ||||||||||||||
2 | Jakub SamelJakub Samel | 01 | POL | 7 | 07.46 | ||||||||||||||
3 | Petr PolákPetr Polák | 01 | VSK Univerzita Brno | 3 | 07.52 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch DobešVojtěch Dobeš | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 8 | 07.52 | ||||||||||||||
5 | Šimon NováčekŠimon Nováček | 01 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 07.57 | ||||||||||||||
6 | Martin KocourekMartin Kocourek | 00 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 07.58 | ||||||||||||||
7 | Václav ValachVáclav Valach | 01 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 2 | 07.62 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 04 (so, 12.1.2019 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub KacerJakub Kacer | 00 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 07.44 | ||||||||||||||
2 | Petr LisníkPetr Lisník | 00 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 07.56 | ||||||||||||||
3 | Michal SzumiecMichal Szumiec | 01 | POL | 5 | 07.58 | ||||||||||||||
4 | Tomasz KapsTomasz Kaps | 01 | POL | 7 | 07.68 | ||||||||||||||
5 | Martin ZukalMartin Zukal | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 07.72 | ||||||||||||||
6 | Petr GaszczykPetr Gaszczyk | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 07.77 | ||||||||||||||
7 | Andrzej PribulaAndrzej Pribula | 00 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 07.77 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 05 (so, 12.1.2019 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub MrlíkJakub Mrlík | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 07.62 | ||||||||||||||
2 | Jan JemelkaJan Jemelka | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 07.63 | ||||||||||||||
3 | Martin BelfínMartin Belfín | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 07.69 | ||||||||||||||
4 | Andreas PiskořAndreas Piskoř | 01 | TJ Sokol Opava | 6 | 07.74 | ||||||||||||||
5 | Pavel HorčičkaPavel Horčička | 00 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 07.76 | ||||||||||||||
6 | Petr OpatrnýPetr Opatrný | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 7 | 08.10 | ||||||||||||||
Jiří OsolsoběJiří Osolsobě | 01 | VSK Univerzita Brno | 8 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jacek MAJEWSKIJacek MAJEWSKI | 00 | MKS ISKRA Pszczyna | 4 | 06.98 | |||
2 | Jabub SikorskiJabub Sikorski | 01 | POL | 5 | 07.14 | |||
3 | Jakub MajerčákJakub Majerčák | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 07.27 | |||
4 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 6 | 07.34 | |||
5 | Bartosz PtakBartosz Ptak | 01 | POL | 7 | 07.35 | |||
6 | Jiří ŠtípekJiří Štípek | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 07.37 | |||
6 | Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 07.37 | |||
8 | Petr KunetekPetr Kunetek | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 8 | 07.39 | |||
9 | Viktor BartošíkViktor Bartošík | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 07.42 | |||
10 | Jakub KacerJakub Kacer | 00 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 07.44 | |||
11 | Jakub KITAJakub KITA | 01 | MKS ISKRA Pszczyna | 7 | 07.45 | |||
12 | Viktor KocourekViktor Kocourek | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 07.46 | |||
12 | Jakub SamelJakub Samel | 01 | POL | 7 | 07.46 | |||
14 | Adrian StrzopAdrian Strzop | 01 | POL | 4 | 07.49 | |||
15 | Petr PolákPetr Polák | 01 | VSK Univerzita Brno | 3 | 07.52 | |||
15 | Vojtěch DobešVojtěch Dobeš | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 8 | 07.52 | |||
17 | Kamil GŁĄBEKKamil GŁĄBEK | 00 | MKS ISKRA Pszczyna | 8 | 07.54 | |||
18 | Petr LisníkPetr Lisník | 00 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 07.56 | |||
19 | Šimon NováčekŠimon Nováček | 01 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 07.57 | |||
20 | Martin KocourekMartin Kocourek | 00 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 07.58 | |||
20 | Michal SzumiecMichal Szumiec | 01 | POL | 5 | 07.58 | |||
22 | Mateusz ZiebaMateusz Zieba | 00 | POL | 6 | 07.62 | |||
22 | Václav ValachVáclav Valach | 01 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 2 | 07.62 | |||
22 | Jakub MrlíkJakub Mrlík | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 07.62 | |||
25 | Jan JemelkaJan Jemelka | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 07.63 | |||
26 | Tomasz KapsTomasz Kaps | 01 | POL | 7 | 07.68 | |||
27 | Martin BelfínMartin Belfín | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 07.69 | |||
28 | Martin ZukalMartin Zukal | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 07.72 | |||
29 | Andreas PiskořAndreas Piskoř | 01 | TJ Sokol Opava | 6 | 07.74 | |||
30 | Pavel HorčičkaPavel Horčička | 00 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 07.76 | |||
31 | Petr GaszczykPetr Gaszczyk | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 07.77 | |||
31 | Andrzej PribulaAndrzej Pribula | 00 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 07.77 | |||
33 | Petr OpatrnýPetr Opatrný | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 7 | 08.10 | |||
Viktor VelebaViktor Veleba | 01 | SK Speed Brno, spolek | 3 | DNF | ||||
Jiří OsolsoběJiří Osolsobě | 01 | VSK Univerzita Brno | 8 | DQ |
60 m - Dorostenci (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 12.1.2019 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal KuligowskiMichal Kuligowski | 02 | POL | 3 | 07.25 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 07.28 | ||||||||||||||
3 | Daniel NevrlaDaniel Nevrla | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 07.31 | ||||||||||||||
4 | Kamil GarusKamil Garus | 02 | POL | 2 | 07.39 | ||||||||||||||
5 | David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 6 | 07.42 | ||||||||||||||
6 | Šimon NavrátilŠimon Navrátil | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 07.44 | ||||||||||||||
7 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | JAC Brno | 5 | 07.46 | ||||||||||||||
8 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 07.54 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (so, 12.1.2019 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš PavliskaTomáš Pavliska | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.46 | ||||||||||||||
2 | Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 07.46 | ||||||||||||||
3 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 07.53 | ||||||||||||||
4 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 07.56 | ||||||||||||||
5 | Michal KadeřábekMichal Kadeřábek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 07.57 | ||||||||||||||
6 | Sebastian WojtalSebastian Wojtal | 03 | POL | 3 | 07.63 | ||||||||||||||
7 | Daniel JurášDaniel Juráš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 07.66 | ||||||||||||||
8 | David PetrDavid Petr | 02 | SK PRESTAR Opava z.s. | 8 | 07.70 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (so, 12.1.2019 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marian PražákMarian Pražák | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 07.36 | ||||||||||||||
2 | Michal BujdákMichal Bujdák | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 07.43 | ||||||||||||||
3 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 07.59 | ||||||||||||||
4 | Marek CelfrMarek Celfr | 02 | JAC Brno | 4 | 07.61 | ||||||||||||||
5 | Krystian DidykKrystian Didyk | 03 | POL | 7 | 07.63 | ||||||||||||||
6 | Michał MOROŃMichał MOROŃ | 02 | MKS ISKRA Pszczyna | 5 | 07.65 | ||||||||||||||
7 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 07.69 | ||||||||||||||
Jan VicherJan Vicher | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 04 (so, 12.1.2019 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David PastrňákDavid Pastrňák | 03 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 07.57 | ||||||||||||||
2 | Tomáš LisákTomáš Lisák | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 07.64 | ||||||||||||||
3 | Marek ČermákMarek Čermák | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 07.65 | ||||||||||||||
4 | Szymon GochSzymon Goch | 02 | POL | 7 | 07.66 | ||||||||||||||
5 | Viliam HromekViliam Hromek | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 07.66 | ||||||||||||||
6 | Petr DočkalPetr Dočkal | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 07.67 | ||||||||||||||
7 | Sebastian RausSebastian Raus | 03 | JAC Brno | 1 | 07.69 | ||||||||||||||
8 | Tomáš KozmíkTomáš Kozmík | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 07.70 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 05 (so, 12.1.2019 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cyprian BrillaCyprian Brilla | 03 | POL | 7 | 07.53 | ||||||||||||||
2 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 07.62 | ||||||||||||||
3 | Robin DorotíkRobin Dorotík | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 07.72 | ||||||||||||||
4 | Ondřej BudíkOndřej Budík | 03 | VSK Univerzita Brno | 3 | 07.75 | ||||||||||||||
5 | Matěj EliášMatěj Eliáš | 03 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 07.81 | ||||||||||||||
6 | Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski | 02 | TJ TŽ Třinec | 5 | 07.88 | ||||||||||||||
7 | Leszek KitaLeszek Kita | 03 | POL | 8 | 08.15 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 06 (so, 12.1.2019 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří KovářJiří Kovář | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 07.74 | ||||||||||||||
2 | Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák | 03 | VSK Univerzita Brno | 2 | 07.82 | ||||||||||||||
3 | Tom HrbáčTom Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 07.88 | ||||||||||||||
4 | Thomas MacuraThomas Macura | 03 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 07.91 | ||||||||||||||
5 | Kacper ZamojskiKacper Zamojski | 03 | POL | 3 | 08.12 | ||||||||||||||
6 | Mateucz WojtkowiakMateucz Wojtkowiak | 03 | POL | 7 | 08.53 | ||||||||||||||
Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 8 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 07 (so, 12.1.2019 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub PietrusaJakub Pietrusa | 02 | POL | 7 | 07.11 | ||||||||||||||
2 | Szymon DrabikSzymon Drabik | 02 | POL | 6 | 07.46 | ||||||||||||||
3 | Jakub HalášekJakub Halášek | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 07.66 | ||||||||||||||
4 | Kacper UcherekKacper Ucherek | 02 | POL | 8 | 07.67 | ||||||||||||||
5 | Jiří NovotnýJiří Novotný | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 07.88 | ||||||||||||||
6 | Eduard AchrerEduard Achrer | 03 | TJ Znojmo, z.s. | 4 | 07.92 | ||||||||||||||
7 | Jakub DuchovnýJakub Duchovný | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 07.97 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub PietrusaJakub Pietrusa | 02 | POL | 7 | 07.11 | |||
2 | Michal KuligowskiMichal Kuligowski | 02 | POL | 3 | 07.25 | |||
3 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 07.28 | |||
4 | Daniel NevrlaDaniel Nevrla | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 07.31 | |||
5 | Marian PražákMarian Pražák | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 07.36 | |||
6 | Kamil GarusKamil Garus | 02 | POL | 2 | 07.39 | |||
7 | David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 6 | 07.42 | |||
8 | Michal BujdákMichal Bujdák | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 07.43 | |||
9 | Šimon NavrátilŠimon Navrátil | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 07.44 | |||
10 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | JAC Brno | 5 | 07.46 | |||
10 | Tomáš PavliskaTomáš Pavliska | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.46 | |||
10 | Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 07.46 | |||
10 | Szymon DrabikSzymon Drabik | 02 | POL | 6 | 07.46 | |||
14 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 07.53 | |||
14 | Cyprian BrillaCyprian Brilla | 03 | POL | 7 | 07.53 | |||
16 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 07.54 | |||
17 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 07.56 | |||
18 | Michal KadeřábekMichal Kadeřábek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 07.57 | |||
18 | David PastrňákDavid Pastrňák | 03 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 07.57 | |||
20 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 07.59 | |||
21 | Marek CelfrMarek Celfr | 02 | JAC Brno | 4 | 07.61 | |||
22 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 07.62 | |||
23 | Sebastian WojtalSebastian Wojtal | 03 | POL | 3 | 07.63 | |||
23 | Krystian DidykKrystian Didyk | 03 | POL | 7 | 07.63 | |||
25 | Tomáš LisákTomáš Lisák | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 07.64 | |||
26 | Michał MOROŃMichał MOROŃ | 02 | MKS ISKRA Pszczyna | 5 | 07.65 | |||
26 | Marek ČermákMarek Čermák | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 07.65 | |||
28 | Daniel JurášDaniel Juráš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 07.66 | |||
28 | Szymon GochSzymon Goch | 02 | POL | 7 | 07.66 | |||
28 | Viliam HromekViliam Hromek | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 07.66 | |||
28 | Jakub HalášekJakub Halášek | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 07.66 | |||
32 | Petr DočkalPetr Dočkal | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 07.67 | |||
32 | Kacper UcherekKacper Ucherek | 02 | POL | 8 | 07.67 | |||
34 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 07.69 | |||
34 | Sebastian RausSebastian Raus | 03 | JAC Brno | 1 | 07.69 | |||
36 | David PetrDavid Petr | 02 | SK PRESTAR Opava z.s. | 8 | 07.70 | |||
36 | Tomáš KozmíkTomáš Kozmík | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 07.70 | |||
38 | Robin DorotíkRobin Dorotík | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 07.72 | |||
39 | Jiří KovářJiří Kovář | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 07.74 | |||
40 | Ondřej BudíkOndřej Budík | 03 | VSK Univerzita Brno | 3 | 07.75 | |||
41 | Matěj EliášMatěj Eliáš | 03 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 07.81 | |||
42 | Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák | 03 | VSK Univerzita Brno | 2 | 07.82 | |||
43 | Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski | 02 | TJ TŽ Třinec | 5 | 07.88 | |||
43 | Tom HrbáčTom Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 07.88 | |||
43 | Jiří NovotnýJiří Novotný | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 07.88 | |||
46 | Thomas MacuraThomas Macura | 03 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 07.91 | |||
47 | Eduard AchrerEduard Achrer | 03 | TJ Znojmo, z.s. | 4 | 07.92 | |||
48 | Jakub DuchovnýJakub Duchovný | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 07.97 | |||
49 | Kacper ZamojskiKacper Zamojski | 03 | POL | 3 | 08.12 | |||
50 | Leszek KitaLeszek Kita | 03 | POL | 8 | 08.15 | |||
51 | Mateucz WojtkowiakMateucz Wojtkowiak | 03 | POL | 7 | 08.53 | |||
Jan VicherJan Vicher | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DQ | ||||
Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 8 | DQ |
60 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 12.1.2019 - 13:40) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub PietrusaJakub Pietrusa | 02 | POL | 4 | 07.03 | ||||||||||||||
2 | Michal KuligowskiMichal Kuligowski | 02 | POL | 5 | 07.17 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 07.29 | ||||||||||||||
4 | Kamil GarusKamil Garus | 02 | POL | 7 | 07.32 | ||||||||||||||
5 | Marian PražákMarian Pražák | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 07.40 | ||||||||||||||
Michal BujdákMichal Bujdák | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | DNS | |||||||||||||||
David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 8 | DNS | |||||||||||||||
Daniel NevrlaDaniel Nevrla | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 12.1.2019 - 13:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie DomskáLucie Domská | 93 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 07.77 | ||||||||||||||
2 | Weronika KantorWeronika Kantor | 99 | POL | 3 | 07.93 | ||||||||||||||
3 | Magdalena WójtowiczMagdalena Wójtowicz | 95 | POL | 6 | 07.94 | ||||||||||||||
4 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 07.96 | ||||||||||||||
5 | Natalia MACHNatalia MACH | 99 | AZS AWF Katowice | 2 | 08.01 | ||||||||||||||
6 | Dominika LangerováDominika Langerová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 08.05 | ||||||||||||||
7 | Karolina KozlowskaKarolina Kozlowska | 96 | POL | 8 | 08.17 | ||||||||||||||
Anna SzymkowiczAnna Szymkowicz | 98 | POL | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 12.1.2019 - 10:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie DomskáLucie Domská | 93 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 07.71 | ||||||||||||||
2 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.92 | ||||||||||||||
3 | Weronika KantorWeronika Kantor | 99 | POL | 5 | 07.93 | ||||||||||||||
4 | Magdalena WójtowiczMagdalena Wójtowicz | 95 | POL | 8 | 07.95 | ||||||||||||||
5 | Natalia MACHNatalia MACH | 99 | AZS AWF Katowice | 6 | 08.00 | ||||||||||||||
6 | Karolina KozlowskaKarolina Kozlowska | 96 | POL | 3 | 08.13 | ||||||||||||||
7 | Anna SzymkowiczAnna Szymkowicz | 98 | POL | 7 | 08.14 | ||||||||||||||
8 | Sabina PohlSabina Pohl | 99 | TL Pogoń Ruda Śląska | 1 | 08.27 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (so, 12.1.2019 - 10:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika LangerováDominika Langerová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 08.02 | ||||||||||||||
2 | Oliwia KwasniakOliwia Kwasniak | 99 | MKS Czechowice-Dziedzice | 7 | 08.28 | ||||||||||||||
3 | Kateřina BožkováKateřina Božková | 98 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 08.31 | ||||||||||||||
4 | Aneta PalánováAneta Palánová | 97 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 08.56 | ||||||||||||||
5 | Soňa LisníkováSoňa Lisníková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 08.87 | ||||||||||||||
6 | Dagmar PoláčkováDagmar Poláčková | 96 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 5 | 08.88 | ||||||||||||||
7 | Lenka MarčíkováLenka Marčíková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 09.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie DomskáLucie Domská | 93 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 07.71 | |||
2 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.92 | |||
3 | Weronika KantorWeronika Kantor | 99 | POL | 5 | 07.93 | |||
4 | Magdalena WójtowiczMagdalena Wójtowicz | 95 | POL | 8 | 07.95 | |||
5 | Natalia MACHNatalia MACH | 99 | AZS AWF Katowice | 6 | 08.00 | |||
6 | Dominika LangerováDominika Langerová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 08.02 | |||
7 | Karolina KozlowskaKarolina Kozlowska | 96 | POL | 3 | 08.13 | |||
8 | Anna SzymkowiczAnna Szymkowicz | 98 | POL | 7 | 08.14 | |||
9 | Sabina PohlSabina Pohl | 99 | TL Pogoń Ruda Śląska | 1 | 08.27 | |||
10 | Oliwia KwasniakOliwia Kwasniak | 99 | MKS Czechowice-Dziedzice | 7 | 08.28 | |||
11 | Kateřina BožkováKateřina Božková | 98 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 08.31 | |||
12 | Aneta PalánováAneta Palánová | 97 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 08.56 | |||
13 | Soňa LisníkováSoňa Lisníková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 08.87 | |||
14 | Dagmar PoláčkováDagmar Poláčková | 96 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 5 | 08.88 | |||
15 | Lenka MarčíkováLenka Marčíková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 09.00 |
60 m - Juniorky (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 12.1.2019 - 10:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emilia KIEŁKOWSKAEmilia KIEŁKOWSKA | 01 | MKS ISKRA Pszczyna | 3 | 07.78 | ||||||||||||||
2 | Julia PolakJulia Polak | 01 | TL ROW Rybnik | 4 | 07.83 | ||||||||||||||
3 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 07.83 | ||||||||||||||
4 | Michaela TicháMichaela Tichá | 01 | SK Speed Brno, spolek | 7 | 08.07 | ||||||||||||||
5 | Nikola HerzováNikola Herzová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 08.11 | ||||||||||||||
6 | Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń | 01 | TJ TŽ Třinec | 6 | 08.19 | ||||||||||||||
7 | Tereza KašpárkováTereza Kašpárková | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 08.31 | ||||||||||||||
8 | Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 08.50 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (so, 12.1.2019 - 10:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 4 | 08.26 | ||||||||||||||
2 | Marie SchubertováMarie Schubertová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 08.28 | ||||||||||||||
3 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 08.31 | ||||||||||||||
4 | Marie JedličkováMarie Jedličková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 7 | 08.32 | ||||||||||||||
5 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 08.35 | ||||||||||||||
6 | Zuzana ŠedováZuzana Šedová | 01 | SK SOG Nitra | 1 | 08.47 | ||||||||||||||
7 | Lucie MertováLucie Mertová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.48 | ||||||||||||||
8 | Karolina StettnerKarolina Stettner | 00 | POL | 3 | 08.54 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (so, 12.1.2019 - 10:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ewa SzczyrbaEwa Szczyrba | 01 | POL | 3 | 08.36 | ||||||||||||||
2 | Lenka JaroškováLenka Jarošková | 00 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 4 | 08.45 | ||||||||||||||
3 | Justyna OstyńskaJustyna Ostyńska | 00 | MKS Czechowice-Dziedzice | 8 | 08.63 | ||||||||||||||
4 | Natálie SikorováNatálie Sikorová | 01 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 08.64 | ||||||||||||||
5 | 13 | Kristýna KrejsováKristýna Krejsová | 01 | AK Kroměříž | 7 | 09.52 | |||||||||||||
Adéla KelblováAdéla Kelblová | 01 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emilia KIEŁKOWSKAEmilia KIEŁKOWSKA | 01 | MKS ISKRA Pszczyna | 3 | 07.78 | |||
2 | Julia PolakJulia Polak | 01 | TL ROW Rybnik | 4 | 07.83 | |||
2 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 07.83 | |||
4 | Michaela TicháMichaela Tichá | 01 | SK Speed Brno, spolek | 7 | 08.07 | |||
5 | Nikola HerzováNikola Herzová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 08.11 | |||
6 | Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń | 01 | TJ TŽ Třinec | 6 | 08.19 | |||
7 | Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 4 | 08.26 | |||
8 | Marie SchubertováMarie Schubertová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 08.28 | |||
9 | Tereza KašpárkováTereza Kašpárková | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 08.31 | |||
9 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 08.31 | |||
11 | Marie JedličkováMarie Jedličková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 7 | 08.32 | |||
12 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 08.35 | |||
13 | Ewa SzczyrbaEwa Szczyrba | 01 | POL | 3 | 08.36 | |||
14 | Lenka JaroškováLenka Jarošková | 00 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 4 | 08.45 | |||
15 | Zuzana ŠedováZuzana Šedová | 01 | SK SOG Nitra | 1 | 08.47 | |||
16 | Lucie MertováLucie Mertová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.48 | |||
17 | Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 08.50 | |||
18 | Karolina StettnerKarolina Stettner | 00 | POL | 3 | 08.54 | |||
19 | Justyna OstyńskaJustyna Ostyńska | 00 | MKS Czechowice-Dziedzice | 8 | 08.63 | |||
20 | Natálie SikorováNatálie Sikorová | 01 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 08.64 | |||
21 | 13 | Kristýna KrejsováKristýna Krejsová | 01 | AK Kroměříž | 7 | 09.52 | ||
Adéla KelblováAdéla Kelblová | 01 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 2 | DNS | ||||
Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | DQ |
60 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 12.1.2019 - 13:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emilia KIEŁKOWSKAEmilia KIEŁKOWSKA | 01 | MKS ISKRA Pszczyna | 4 | 07.77 | ||||||||||||||
2 | Julia PolakJulia Polak | 01 | TL ROW Rybnik | 3 | 07.92 | ||||||||||||||
3 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 07.97 | ||||||||||||||
4 | Michaela TicháMichaela Tichá | 01 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 08.09 | ||||||||||||||
5 | Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń | 01 | TJ TŽ Třinec | 7 | 08.15 | ||||||||||||||
6 | Marie SchubertováMarie Schubertová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 08.22 | ||||||||||||||
7 | Nikola HerzováNikola Herzová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 08.29 | ||||||||||||||
Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Dorostenky (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 12.1.2019 - 10:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 07.85 | ||||||||||||||
2 | Weronika LeszekWeronika Leszek | 03 | POL | 7 | 07.87 | ||||||||||||||
3 | Karolína MaňasováKarolína Maňasová | 03 | SVČ Fokus Nový Jičín | 5 | 07.98 | ||||||||||||||
4 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.07 | ||||||||||||||
5 | Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz | 03 | POL | 2 | 08.17 | ||||||||||||||
6 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 08.24 | ||||||||||||||
7 | Nina HúskováNina Húsková | 02 | SK SOG Nitra | 1 | 08.27 | ||||||||||||||
8 | Zofia TkoczZofia Tkocz | 03 | TL Pogoń Ruda Śląska | 8 | 08.34 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (so, 12.1.2019 - 10:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina MalíkováKateřina Malíková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.32 | ||||||||||||||
2 | Paulina BrambergerPaulina Bramberger | 02 | POL | 3 | 08.33 | ||||||||||||||
3 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.45 | ||||||||||||||
4 | Barbora JelínkováBarbora Jelínková | 02 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 08.47 | ||||||||||||||
5 | Karolína WagnerováKarolína Wagnerová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 2 | 08.54 | ||||||||||||||
6 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.55 | ||||||||||||||
7 | Anna KrchňáčkováAnna Krchňáčková | 03 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 8 | 08.65 | ||||||||||||||
8 | Alicja NaporaAlicja Napora | 03 | POL | 1 | 08.74 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (so, 12.1.2019 - 10:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agata BakAgata Bak | 02 | POL | 4 | 08.53 | ||||||||||||||
2 | Blanka VrbasováBlanka Vrbasová | 02 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 08.63 | ||||||||||||||
3 | Šárka PallováŠárka Pallová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 08.63 | ||||||||||||||
4 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 3 | 08.64 | ||||||||||||||
5 | Agáta TepláAgáta Teplá | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 08.69 | ||||||||||||||
6 | Laura TrávníkováLaura Trávníková | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 08.72 | ||||||||||||||
7 | Lucie ReichertováLucie Reichertová | 03 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 09.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 04 (so, 12.1.2019 - 10:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wiktoria GawryšWiktoria Gawryš | 03 | POL | 7 | 08.52 | ||||||||||||||
2 | Karolína HoláKarolína Holá | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 08.67 | ||||||||||||||
3 | Michaela BurianováMichaela Burianová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 8 | 08.76 | ||||||||||||||
4 | Sonia PALASonia PALA | 03 | MKS ISKRA Pszczyna | 2 | 08.79 | ||||||||||||||
5 | Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková | 03 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 08.95 | ||||||||||||||
6 | Taťána DobešováTaťána Dobešová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 09.20 | ||||||||||||||
Tereza SojkováTereza Sojková | 03 | TJ TŽ Třinec | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 05 (so, 12.1.2019 - 10:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta LacikováMarkéta Laciková | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 08.77 | ||||||||||||||
2 | Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.00 | ||||||||||||||
3 | Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 09.02 | ||||||||||||||
4 | Nela ČervinkováNela Červinková | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 09.06 | ||||||||||||||
5 | Kristýna SkopalováKristýna Skopalová | 03 | SK Speed Brno, spolek | 7 | 09.10 | ||||||||||||||
6 | Michaela DostálováMichaela Dostálová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 09.13 | ||||||||||||||
7 | Ivana MáchováIvana Máchová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 09.29 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 06 (so, 12.1.2019 - 10:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich | 03 | POL | 8 | 08.19 | ||||||||||||||
2 | Anna GregušováAnna Gregušová | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 09.00 | ||||||||||||||
3 | Adéla PěntoňováAdéla Pěntoňová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.02 | ||||||||||||||
4 | Tereza KuželováTereza Kuželová | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 09.36 | ||||||||||||||
5 | Jana JozkováJana Jozková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.40 | ||||||||||||||
6 | Sára VolejníkováSára Volejníková | 03 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 09.54 | ||||||||||||||
Alicja GoebelAlicja Goebel | 03 | POL | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 07.85 | |||
2 | Weronika LeszekWeronika Leszek | 03 | POL | 7 | 07.87 | |||
3 | Karolína MaňasováKarolína Maňasová | 03 | SVČ Fokus Nový Jičín | 5 | 07.98 | |||
4 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.07 | |||
5 | Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz | 03 | POL | 2 | 08.17 | |||
6 | Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich | 03 | POL | 8 | 08.19 | |||
7 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 08.24 | |||
8 | Nina HúskováNina Húsková | 02 | SK SOG Nitra | 1 | 08.27 | |||
9 | Kateřina MalíkováKateřina Malíková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.32 | |||
10 | Paulina BrambergerPaulina Bramberger | 02 | POL | 3 | 08.33 | |||
11 | Zofia TkoczZofia Tkocz | 03 | TL Pogoń Ruda Śląska | 8 | 08.34 | |||
12 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.45 | |||
13 | Barbora JelínkováBarbora Jelínková | 02 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 08.47 | |||
14 | Wiktoria GawryšWiktoria Gawryš | 03 | POL | 7 | 08.52 | |||
15 | Agata BakAgata Bak | 02 | POL | 4 | 08.53 | |||
16 | Karolína WagnerováKarolína Wagnerová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 2 | 08.54 | |||
17 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.55 | |||
18 | Blanka VrbasováBlanka Vrbasová | 02 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 08.63 | |||
18 | Šárka PallováŠárka Pallová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 08.63 | |||
20 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 3 | 08.64 | |||
21 | Anna KrchňáčkováAnna Krchňáčková | 03 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 8 | 08.65 | |||
22 | Karolína HoláKarolína Holá | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 08.67 | |||
23 | Agáta TepláAgáta Teplá | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 08.69 | |||
24 | Laura TrávníkováLaura Trávníková | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 08.72 | |||
25 | Alicja NaporaAlicja Napora | 03 | POL | 1 | 08.74 | |||
26 | Michaela BurianováMichaela Burianová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 8 | 08.76 | |||
27 | Markéta LacikováMarkéta Laciková | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 08.77 | |||
28 | Sonia PALASonia PALA | 03 | MKS ISKRA Pszczyna | 2 | 08.79 | |||
29 | Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková | 03 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 08.95 | |||
30 | Lucie ReichertováLucie Reichertová | 03 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 09.00 | |||
30 | Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.00 | |||
30 | Anna GregušováAnna Gregušová | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 09.00 | |||
33 | Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 09.02 | |||
33 | Adéla PěntoňováAdéla Pěntoňová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.02 | |||
35 | Nela ČervinkováNela Červinková | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 09.06 | |||
36 | Kristýna SkopalováKristýna Skopalová | 03 | SK Speed Brno, spolek | 7 | 09.10 | |||
37 | Michaela DostálováMichaela Dostálová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 09.13 | |||
38 | Taťána DobešováTaťána Dobešová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 09.20 | |||
39 | Ivana MáchováIvana Máchová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 09.29 | |||
40 | Tereza KuželováTereza Kuželová | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 09.36 | |||
41 | Jana JozkováJana Jozková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.40 | |||
42 | Sára VolejníkováSára Volejníková | 03 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 09.54 | |||
Tereza SojkováTereza Sojková | 03 | TJ TŽ Třinec | 4 | DNS | ||||
Alicja GoebelAlicja Goebel | 03 | POL | 6 | DNS |
60 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 12.1.2019 - 13:25) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Weronika LeszekWeronika Leszek | 03 | POL | 5 | 07.86 | ||||||||||||||
2 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 07.96 | ||||||||||||||
3 | Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich | 03 | POL | 7 | 07.98 | ||||||||||||||
4 | Karolína MaňasováKarolína Maňasová | 03 | SVČ Fokus Nový Jičín | 3 | 07.99 | ||||||||||||||
5 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.02 | ||||||||||||||
6 | Nina HúskováNina Húsková | 02 | SK SOG Nitra | 1 | 08.21 | ||||||||||||||
7 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 8 | 08.25 | ||||||||||||||
Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz | 03 | POL | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |