200 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 12.1.2019 - 17:05) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pawel DzidaPawel Dzida | 99 | POL | 6 | 21.92 | ||||||||||||||
2 | Jakub JaniakJakub Janiak | 96 | POL | 4 | 22.76 | ||||||||||||||
3 | Filip KotásekFilip Kotásek | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 22.88 | ||||||||||||||
4 | Ondřej JurákOndřej Jurák | 96 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 24.11 | ||||||||||||||
5 | Dawid BubalaDawid Bubala | 97 | TL Pogoń Ruda Śląska | 2 | 25.66 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Przemyslaw KozlowskiPrzemyslaw Kozlowski | 98 | TL Pogoń Ruda Śląska | 5 | 21.56 | ||||||||||||||
2 | Lukasz ŹakLukasz Źak | 97 | POL | 6 | 22.55 | ||||||||||||||
3 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 22.86 | ||||||||||||||
Daniel KinclDaniel Kincl | 98 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (so, 12.1.2019 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří KorejzJiří Korejz | 96 | VSK Univerzita Brno | 5 | 22.89 | ||||||||||||||
2 | Michal JarošekMichal Jarošek | 96 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 4 | 23.17 | ||||||||||||||
3 | Adam BěhávkaAdam Běhávka | 99 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 23.24 | ||||||||||||||
4 | Filip KulpeckiFilip Kulpecki | 99 | POL | 2 | 23.72 | ||||||||||||||
5 | Jan PospíšilJan Pospíšil | 01 | VSK Univerzita Brno | 6 | 24.19 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (so, 12.1.2019 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 23.56 | ||||||||||||||
2 | Lukáš HvastaLukáš Hvasta | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 23.83 | ||||||||||||||
3 | Martin SchmögerMartin Schmöger | 95 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 24.17 | ||||||||||||||
4 | Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. | 97 | SKM Valašské Meziříčí | 5 | 24.40 | ||||||||||||||
5 | Jakub MrlíkJakub Mrlík | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 24.70 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Przemyslaw KozlowskiPrzemyslaw Kozlowski | 98 | TL Pogoń Ruda Śląska | 5 | 21.56 | |||
2 | Pawel DzidaPawel Dzida | 99 | POL | 6 | 21.92 | |||
3 | Lukasz ŹakLukasz Źak | 97 | POL | 6 | 22.55 | |||
4 | Jakub JaniakJakub Janiak | 96 | POL | 4 | 22.76 | |||
5 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 22.86 | |||
6 | Filip KotásekFilip Kotásek | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 22.88 | |||
7 | Jiří KorejzJiří Korejz | 96 | VSK Univerzita Brno | 5 | 22.89 | |||
8 | Michal JarošekMichal Jarošek | 96 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 4 | 23.17 | |||
9 | Adam BěhávkaAdam Běhávka | 99 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 23.24 | |||
10 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 23.56 | |||
11 | Filip KulpeckiFilip Kulpecki | 99 | POL | 2 | 23.72 | |||
12 | Lukáš HvastaLukáš Hvasta | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 23.83 | |||
13 | Ondřej JurákOndřej Jurák | 96 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 24.11 | |||
14 | Martin SchmögerMartin Schmöger | 95 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 24.17 | |||
15 | Jan PospíšilJan Pospíšil | 01 | VSK Univerzita Brno | 6 | 24.19 | |||
16 | Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. | 97 | SKM Valašské Meziříčí | 5 | 24.40 | |||
17 | Jakub MrlíkJakub Mrlík | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 24.70 | |||
18 | Dawid BubalaDawid Bubala | 97 | TL Pogoń Ruda Śląska | 2 | 25.66 | |||
Daniel KinclDaniel Kincl | 98 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | DNS |
200 m - Junioři (Běh)
Běh 01 (so, 12.1.2019 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jacek MAJEWSKIJacek MAJEWSKI | 00 | MKS ISKRA Pszczyna | 4 | 22.14 | ||||||||||||||
2 | Bartosz TaradajBartosz Taradaj | 01 | MOS Katowice | 5 | 22.29 | ||||||||||||||
3 | Petr KunetekPetr Kunetek | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 23.30 | ||||||||||||||
4 | Viktor BartošíkViktor Bartošík | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 23.94 | ||||||||||||||
5 | Šimon NováčekŠimon Nováček | 01 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 24.30 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub MajerčákJakub Majerčák | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 22.45 | ||||||||||||||
2 | Eliáš UrbanEliáš Urban | 00 | JAC Brno | 3 | 22.79 | ||||||||||||||
3 | Michal HusekMichal Husek | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 23.04 | ||||||||||||||
4 | Kamil GŁĄBEKKamil GŁĄBEK | 00 | MKS ISKRA Pszczyna | 2 | 23.61 | ||||||||||||||
5 | Mateusz ZiebaMateusz Zieba | 00 | POL | 6 | 24.28 | ||||||||||||||
6 | Tomasz KapsTomasz Kaps | 01 | POL | 1 | 24.46 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 12.1.2019 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 4 | 23.01 | ||||||||||||||
2 | Bartosz PtakBartosz Ptak | 01 | POL | 5 | 23.56 | ||||||||||||||
3 | Jan JemelkaJan Jemelka | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 24.19 | ||||||||||||||
4 | Petr PolákPetr Polák | 01 | VSK Univerzita Brno | 3 | 24.30 | ||||||||||||||
5 | Petr GaszczykPetr Gaszczyk | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 24.94 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (so, 12.1.2019 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš ZajícTomáš Zajíc | 01 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 22.76 | ||||||||||||||
2 | Jiří ŠtípekJiří Štípek | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 23.60 | ||||||||||||||
3 | Jonáš VáverkaJonáš Váverka | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 24.03 | ||||||||||||||
4 | Adrian StrzopAdrian Strzop | 01 | POL | 4 | 24.11 | ||||||||||||||
Oktawiusz KuleszaOktawiusz Kulesza | 01 | MOS Katowice | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (so, 12.1.2019 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub KacerJakub Kacer | 00 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 23.22 | 0.211 | |||||||||||||
2 | Jakub KITAJakub KITA | 01 | MKS ISKRA Pszczyna | 4 | 23.71 | 0.160 | |||||||||||||
3 | Martin KocourekMartin Kocourek | 00 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 23.90 | 0.178 | |||||||||||||
4 | Lukáš KvakLukáš Kvak | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 26.46 | 0.253 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jacek MAJEWSKIJacek MAJEWSKI | 00 | MKS ISKRA Pszczyna | 4 | 22.14 | |||
2 | Bartosz TaradajBartosz Taradaj | 01 | MOS Katowice | 5 | 22.29 | |||
3 | Jakub MajerčákJakub Majerčák | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 22.45 | |||
4 | Tomáš ZajícTomáš Zajíc | 01 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 22.76 | |||
5 | Eliáš UrbanEliáš Urban | 00 | JAC Brno | 3 | 22.79 | |||
6 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 4 | 23.01 | |||
7 | Michal HusekMichal Husek | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 23.04 | |||
8 | Jakub KacerJakub Kacer | 00 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 23.22 | 0.211 | ||
9 | Petr KunetekPetr Kunetek | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 23.30 | |||
10 | Bartosz PtakBartosz Ptak | 01 | POL | 5 | 23.56 | |||
11 | Jiří ŠtípekJiří Štípek | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 23.60 | |||
12 | Kamil GŁĄBEKKamil GŁĄBEK | 00 | MKS ISKRA Pszczyna | 2 | 23.61 | |||
13 | Jakub KITAJakub KITA | 01 | MKS ISKRA Pszczyna | 4 | 23.71 | 0.160 | ||
14 | Martin KocourekMartin Kocourek | 00 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 23.90 | 0.178 | ||
15 | Viktor BartošíkViktor Bartošík | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 23.94 | |||
16 | Jonáš VáverkaJonáš Váverka | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 24.03 | |||
17 | Adrian StrzopAdrian Strzop | 01 | POL | 4 | 24.11 | |||
18 | Jan JemelkaJan Jemelka | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 24.19 | |||
19 | Mateusz ZiebaMateusz Zieba | 00 | POL | 6 | 24.28 | |||
20 | Šimon NováčekŠimon Nováček | 01 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 24.30 | |||
20 | Petr PolákPetr Polák | 01 | VSK Univerzita Brno | 3 | 24.30 | |||
22 | Tomasz KapsTomasz Kaps | 01 | POL | 1 | 24.46 | |||
23 | Petr GaszczykPetr Gaszczyk | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 24.94 | |||
24 | Lukáš KvakLukáš Kvak | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 26.46 | 0.253 | ||
Oktawiusz KuleszaOktawiusz Kulesza | 01 | MOS Katowice | 2 | DNS |
200 m - Dorostenci (Běh)
Běh 01 (so, 12.1.2019 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub PietrusaJakub Pietrusa | 02 | POL | 4 | 22.57 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 23.27 | ||||||||||||||
3 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | JAC Brno | 3 | 23.46 | ||||||||||||||
4 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 24.17 | ||||||||||||||
5 | Wiktor SkiminaWiktor Skimina | 02 | POL | 2 | 24.86 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 23.78 | ||||||||||||||
2 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 24.24 | ||||||||||||||
3 | Pawel WojcikPawel Wojcik | 03 | POL | 5 | 24.87 | ||||||||||||||
4 | Jakub DuchovnýJakub Duchovný | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 25.39 | ||||||||||||||
5 | Marek ČermákMarek Čermák | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 25.71 | ||||||||||||||
6 | Tomáš KlementTomáš Klement | 03 | JAC Brno | 6 | 26.33 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 12.1.2019 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal KuligowskiMichal Kuligowski | 02 | POL | 4 | 22.91 | ||||||||||||||
2 | Szymon DrabikSzymon Drabik | 02 | POL | 6 | 23.44 | ||||||||||||||
3 | Pawel WiewiórkaPawel Wiewiórka | 02 | MOS Katowice | 3 | 23.60 | ||||||||||||||
4 | Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 23.86 | ||||||||||||||
5 | David PastrňákDavid Pastrňák | 03 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 24.40 | ||||||||||||||
6 | David PetrDavid Petr | 02 | SK PRESTAR Opava z.s. | 2 | 24.79 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (so, 12.1.2019 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma | 03 | VSK Univerzita Brno | 3 | 23.80 | ||||||||||||||
2 | Jiří KovářJiří Kovář | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 24.21 | ||||||||||||||
3 | Szymon GochSzymon Goch | 02 | POL | 5 | 25.07 | ||||||||||||||
4 | Sebastian RausSebastian Raus | 03 | JAC Brno | 2 | 25.12 | ||||||||||||||
5 | Martin PohankaMartin Pohanka | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 25.61 | ||||||||||||||
6 | Pawel KowalczykPawel Kowalczyk | 04 | POL | 1 | 26.80 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (so, 12.1.2019 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Thomas HlavačkaThomas Hlavačka | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 23.32 | ||||||||||||||
2 | Aleksander ŽuchowskiAleksander Žuchowski | 03 | POL | 4 | 24.16 | ||||||||||||||
3 | Daniel JurášDaniel Juráš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 24.18 | ||||||||||||||
4 | Jakub HalášekJakub Halášek | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 24.36 | ||||||||||||||
5 | Lukasz ZygmuntLukasz Zygmunt | 03 | POL | 1 | 25.24 | ||||||||||||||
6 | Noel PilarskiNoel Pilarski | 04 | POL | 2 | 26.41 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (so, 12.1.2019 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamil GarusKamil Garus | 02 | POL | 6 | 23.82 | ||||||||||||||
2 | Marek CelfrMarek Celfr | 02 | JAC Brno | 5 | 24.25 | ||||||||||||||
3 | Michal KadeřábekMichal Kadeřábek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 24.92 | ||||||||||||||
4 | Tom HrbáčTom Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 25.53 | ||||||||||||||
5 | Jan ČertekJan Čertek | 03 | JAC Brno | 3 | 26.09 | ||||||||||||||
6 | Grzegorz BrzezinaGrzegorz Brzezina | 04 | POL | 2 | 29.16 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 07 (so, 12.1.2019 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš PavliskaTomáš Pavliska | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 23.98 | ||||||||||||||
2 | Robin DorotíkRobin Dorotík | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 25.02 | ||||||||||||||
3 | Matěj ŠulcMatěj Šulc | 02 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 4 | 25.18 | ||||||||||||||
4 | Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 25.24 | ||||||||||||||
5 | Eduard AchrerEduard Achrer | 03 | TJ Znojmo, z.s. | 5 | 25.34 | ||||||||||||||
Kacper UcherekKacper Ucherek | 02 | POL | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub PietrusaJakub Pietrusa | 02 | POL | 4 | 22.57 | |||
2 | Michal KuligowskiMichal Kuligowski | 02 | POL | 4 | 22.91 | |||
3 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 23.27 | |||
4 | Thomas HlavačkaThomas Hlavačka | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 23.32 | |||
5 | Szymon DrabikSzymon Drabik | 02 | POL | 6 | 23.44 | |||
6 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | JAC Brno | 3 | 23.46 | |||
7 | Pawel WiewiórkaPawel Wiewiórka | 02 | MOS Katowice | 3 | 23.60 | |||
8 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 23.78 | |||
9 | Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma | 03 | VSK Univerzita Brno | 3 | 23.80 | |||
10 | Kamil GarusKamil Garus | 02 | POL | 6 | 23.82 | |||
11 | Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 23.86 | |||
12 | Tomáš PavliskaTomáš Pavliska | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 23.98 | |||
13 | Aleksander ŽuchowskiAleksander Žuchowski | 03 | POL | 4 | 24.16 | |||
14 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 24.17 | |||
15 | Daniel JurášDaniel Juráš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 24.18 | |||
16 | Jiří KovářJiří Kovář | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 24.21 | |||
17 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 24.24 | |||
18 | Marek CelfrMarek Celfr | 02 | JAC Brno | 5 | 24.25 | |||
19 | Jakub HalášekJakub Halášek | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 24.36 | |||
20 | David PastrňákDavid Pastrňák | 03 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 24.40 | |||
21 | David PetrDavid Petr | 02 | SK PRESTAR Opava z.s. | 2 | 24.79 | |||
22 | Wiktor SkiminaWiktor Skimina | 02 | POL | 2 | 24.86 | |||
23 | Pawel WojcikPawel Wojcik | 03 | POL | 5 | 24.87 | |||
24 | Michal KadeřábekMichal Kadeřábek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 24.92 | |||
25 | Robin DorotíkRobin Dorotík | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 25.02 | |||
26 | Szymon GochSzymon Goch | 02 | POL | 5 | 25.07 | |||
27 | Sebastian RausSebastian Raus | 03 | JAC Brno | 2 | 25.12 | |||
28 | Matěj ŠulcMatěj Šulc | 02 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 4 | 25.18 | |||
29 | Lukasz ZygmuntLukasz Zygmunt | 03 | POL | 1 | 25.24 | |||
29 | Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 25.24 | |||
31 | Eduard AchrerEduard Achrer | 03 | TJ Znojmo, z.s. | 5 | 25.34 | |||
32 | Jakub DuchovnýJakub Duchovný | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 25.39 | |||
33 | Tom HrbáčTom Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 25.53 | |||
34 | Martin PohankaMartin Pohanka | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 25.61 | |||
35 | Marek ČermákMarek Čermák | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 25.71 | |||
36 | Jan ČertekJan Čertek | 03 | JAC Brno | 3 | 26.09 | |||
37 | Tomáš KlementTomáš Klement | 03 | JAC Brno | 6 | 26.33 | |||
38 | Noel PilarskiNoel Pilarski | 04 | POL | 2 | 26.41 | |||
39 | Pawel KowalczykPawel Kowalczyk | 04 | POL | 1 | 26.80 | |||
40 | Grzegorz BrzezinaGrzegorz Brzezina | 04 | POL | 2 | 29.16 | |||
Kacper UcherekKacper Ucherek | 02 | POL | 1 | DNS |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 12.1.2019 - 16:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 24.11 | ||||||||||||||
2 | Lucie DomskáLucie Domská | 93 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 25.04 | ||||||||||||||
3 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 25.15 | ||||||||||||||
4 | Larysa CiesielskaLarysa Ciesielska | 98 | AZS AWF Katowice | 6 | 26.38 | ||||||||||||||
5 | Kateřina BožkováKateřina Božková | 98 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 27.31 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 16:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdalena WójtowiczMagdalena Wójtowicz | 95 | POL | 4 | 26.27 | ||||||||||||||
2 | Karolina KozlowskaKarolina Kozlowska | 96 | POL | 5 | 26.41 | ||||||||||||||
3 | Sabina PohlSabina Pohl | 99 | TL Pogoń Ruda Śląska | 2 | 26.41 | ||||||||||||||
4 | Dominika LangerováDominika Langerová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 26.68 | ||||||||||||||
5 | Lenka MarčíkováLenka Marčíková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 29.73 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 24.11 | |||
2 | Lucie DomskáLucie Domská | 93 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 25.04 | |||
3 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 25.15 | |||
4 | Magdalena WójtowiczMagdalena Wójtowicz | 95 | POL | 4 | 26.27 | |||
5 | Larysa CiesielskaLarysa Ciesielska | 98 | AZS AWF Katowice | 6 | 26.38 | |||
6 | Karolina KozlowskaKarolina Kozlowska | 96 | POL | 5 | 26.41 | |||
6 | Sabina PohlSabina Pohl | 99 | TL Pogoń Ruda Śląska | 2 | 26.41 | |||
8 | Dominika LangerováDominika Langerová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 26.68 | |||
9 | Kateřina BožkováKateřina Božková | 98 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 27.31 | |||
10 | Lenka MarčíkováLenka Marčíková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 29.73 |
200 m - Juniorky (Běh)
Běh 01 (so, 12.1.2019 - 16:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emilia KIEŁKOWSKAEmilia KIEŁKOWSKA | 01 | MKS ISKRA Pszczyna | 5 | 25.68 | ||||||||||||||
2 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 25.76 | ||||||||||||||
3 | Aleksandra WsolekAleksandra Wsolek | 01 | POL | 3 | 25.87 | ||||||||||||||
4 | Natálie SikorováNatálie Sikorová | 01 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 2 | 28.06 | ||||||||||||||
5 | Veronika HajduškováVeronika Hajdušková | 00 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 30.25 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 16:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela TicháMichaela Tichá | 01 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 26.22 | ||||||||||||||
2 | Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń | 01 | TJ TŽ Třinec | 5 | 26.35 | ||||||||||||||
3 | Tereza KašpárkováTereza Kašpárková | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 26.69 | ||||||||||||||
4 | Adriana GrulichováAdriana Grulichová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 27.39 | ||||||||||||||
5 | 6 | Julie ČervinkováJulie Červinková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 27.66 | |||||||||||||
6 | Nikola HerzováNikola Herzová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 28.27 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 12.1.2019 - 16:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 26.70 | ||||||||||||||
2 | Ewa SzczyrbaEwa Szczyrba | 01 | POL | 1 | 27.10 | ||||||||||||||
3 | Marie JedličkováMarie Jedličková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 27.20 | ||||||||||||||
4 | Aleksandra RybkaAleksandra Rybka | 01 | POL | 5 | 27.22 | ||||||||||||||
5 | Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 28.94 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emilia KIEŁKOWSKAEmilia KIEŁKOWSKA | 01 | MKS ISKRA Pszczyna | 5 | 25.68 | |||
2 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 25.76 | |||
3 | Aleksandra WsolekAleksandra Wsolek | 01 | POL | 3 | 25.87 | |||
4 | Michaela TicháMichaela Tichá | 01 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 26.22 | |||
5 | Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń | 01 | TJ TŽ Třinec | 5 | 26.35 | |||
6 | Tereza KašpárkováTereza Kašpárková | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 26.69 | |||
7 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 26.70 | |||
8 | Ewa SzczyrbaEwa Szczyrba | 01 | POL | 1 | 27.10 | |||
9 | Marie JedličkováMarie Jedličková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 27.20 | |||
10 | Aleksandra RybkaAleksandra Rybka | 01 | POL | 5 | 27.22 | |||
11 | Adriana GrulichováAdriana Grulichová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 27.39 | |||
12 | 6 | Julie ČervinkováJulie Červinková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 27.66 | ||
13 | Natálie SikorováNatálie Sikorová | 01 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 2 | 28.06 | |||
14 | Nikola HerzováNikola Herzová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 28.27 | |||
15 | Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 28.94 | |||
16 | Veronika HajduškováVeronika Hajdušková | 00 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 30.25 |
200 m - Dorostenky (Běh)
Běh 01 (so, 12.1.2019 - 16:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Weronika LeszekWeronika Leszek | 03 | POL | 5 | 26.01 | ||||||||||||||
2 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 26.22 | ||||||||||||||
3 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 26.70 | ||||||||||||||
4 | Jana PolákováJana Poláková | 03 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2 | 28.57 | ||||||||||||||
5 | Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 29.14 | ||||||||||||||
6 | Kristýna SkopalováKristýna Skopalová | 03 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 30.35 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 16:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz | 03 | POL | 4 | 26.32 | ||||||||||||||
2 | Pola MastalerzPola Mastalerz | 03 | POL | 3 | 26.74 | ||||||||||||||
3 | Zofia TkoczZofia Tkocz | 03 | TL Pogoń Ruda Śląska | 5 | 26.91 | ||||||||||||||
4 | Tereza NěmčanskáTereza Němčanská | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 29.40 | ||||||||||||||
5 | Beáta RubášováBeáta Rubášová | 03 | TJ Sokol Přísnotice | 1 | 29.73 | ||||||||||||||
6 | Sára VolejníkováSára Volejníková | 03 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 32.71 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 12.1.2019 - 16:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 26.23 | ||||||||||||||
2 | Karolína MaňasováKarolína Maňasová | 03 | SVČ Fokus Nový Jičín | 5 | 27.08 | ||||||||||||||
3 | Agata BakAgata Bak | 02 | POL | 3 | 28.44 | ||||||||||||||
4 | Beáta KupkováBeáta Kupková | 02 | TJ Sokol Opava | 2 | 28.95 | ||||||||||||||
5 | Lucie ReichertováLucie Reichertová | 03 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 29.12 | ||||||||||||||
6 | Karolína JuřicováKarolína Juřicová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 29.38 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (so, 12.1.2019 - 16:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza SklenářováTereza Sklenářová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 26.66 | ||||||||||||||
2 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 27.23 | ||||||||||||||
3 | Anna KapustkaAnna Kapustka | 02 | POL | 4 | 27.24 | ||||||||||||||
4 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 2 | 29.12 | ||||||||||||||
5 | Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 30.92 | ||||||||||||||
Tereza SojkováTereza Sojková | 03 | TJ TŽ Třinec | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (so, 12.1.2019 - 16:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KrchňáčkováAnna Krchňáčková | 03 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 28.05 | ||||||||||||||
2 | Karolína MagerováKarolína Magerová | 02 | TJ Sokol Opava | 3 | 28.36 | ||||||||||||||
3 | Paulina BrambergerPaulina Bramberger | 02 | POL | 1 | 28.60 | ||||||||||||||
4 | Weronika PrzewodowskaWeronika Przewodowska | 02 | MOS Katowice | 5 | 29.90 | ||||||||||||||
5 | Tereza KuželováTereza Kuželová | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 30.34 | ||||||||||||||
6 | Patrycja SzewczykPatrycja Szewczyk | 02 | MOS Katowice | 2 | 30.56 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (so, 12.1.2019 - 16:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julia ŠliwaJulia Šliwa | 03 | POL | 4 | 27.85 | ||||||||||||||
2 | Natálie HlušíNatálie Hluší | 02 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 28.18 | ||||||||||||||
3 | Laura TrávníkováLaura Trávníková | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 28.62 | ||||||||||||||
4 | Blanka VrbasováBlanka Vrbasová | 02 | SK Speed Brno, spolek | 1 | 28.77 | ||||||||||||||
5 | Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 28.89 | ||||||||||||||
Agata SojkaAgata Sojka | 04 | POL | 2 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 07 (so, 12.1.2019 - 16:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich | 03 | POL | 1 | 26.28 | ||||||||||||||
2 | Weronika NagiećWeronika Nagieć | 02 | POL | 3 | 26.53 | ||||||||||||||
3 | Sabina JeličováSabina Jeličová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 27.65 | ||||||||||||||
4 | Nikol MusialováNikol Musialová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 28.89 | ||||||||||||||
5 | Lucie PopováLucie Popová | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 30.79 | ||||||||||||||
6 | Adéla PěntoňováAdéla Pěntoňová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 31.21 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Weronika LeszekWeronika Leszek | 03 | POL | 5 | 26.01 | |||
2 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 26.22 | |||
3 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 26.23 | |||
4 | Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich | 03 | POL | 1 | 26.28 | |||
5 | Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz | 03 | POL | 4 | 26.32 | |||
6 | Weronika NagiećWeronika Nagieć | 02 | POL | 3 | 26.53 | |||
7 | Tereza SklenářováTereza Sklenářová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 26.66 | |||
8 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 26.70 | |||
9 | Pola MastalerzPola Mastalerz | 03 | POL | 3 | 26.74 | |||
10 | Zofia TkoczZofia Tkocz | 03 | TL Pogoń Ruda Śląska | 5 | 26.91 | |||
11 | Karolína MaňasováKarolína Maňasová | 03 | SVČ Fokus Nový Jičín | 5 | 27.08 | |||
12 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 27.23 | |||
13 | Anna KapustkaAnna Kapustka | 02 | POL | 4 | 27.24 | |||
14 | Sabina JeličováSabina Jeličová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 27.65 | |||
15 | Julia ŠliwaJulia Šliwa | 03 | POL | 4 | 27.85 | |||
16 | Anna KrchňáčkováAnna Krchňáčková | 03 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 28.05 | |||
17 | Natálie HlušíNatálie Hluší | 02 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 28.18 | |||
18 | Karolína MagerováKarolína Magerová | 02 | TJ Sokol Opava | 3 | 28.36 | |||
19 | Agata BakAgata Bak | 02 | POL | 3 | 28.44 | |||
20 | Jana PolákováJana Poláková | 03 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2 | 28.57 | |||
21 | Paulina BrambergerPaulina Bramberger | 02 | POL | 1 | 28.60 | |||
22 | Laura TrávníkováLaura Trávníková | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 28.62 | |||
23 | Blanka VrbasováBlanka Vrbasová | 02 | SK Speed Brno, spolek | 1 | 28.77 | |||
24 | Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 28.89 | |||
24 | Nikol MusialováNikol Musialová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 28.89 | |||
26 | Beáta KupkováBeáta Kupková | 02 | TJ Sokol Opava | 2 | 28.95 | |||
27 | Lucie ReichertováLucie Reichertová | 03 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 29.12 | |||
27 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 2 | 29.12 | |||
29 | Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 29.14 | |||
30 | Karolína JuřicováKarolína Juřicová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 29.38 | |||
31 | Tereza NěmčanskáTereza Němčanská | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 29.40 | |||
32 | Beáta RubášováBeáta Rubášová | 03 | TJ Sokol Přísnotice | 1 | 29.73 | |||
33 | Weronika PrzewodowskaWeronika Przewodowska | 02 | MOS Katowice | 5 | 29.90 | |||
34 | Tereza KuželováTereza Kuželová | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 30.34 | |||
35 | Kristýna SkopalováKristýna Skopalová | 03 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 30.35 | |||
36 | Patrycja SzewczykPatrycja Szewczyk | 02 | MOS Katowice | 2 | 30.56 | |||
37 | Lucie PopováLucie Popová | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 30.79 | |||
38 | Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 30.92 | |||
39 | Adéla PěntoňováAdéla Pěntoňová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 31.21 | |||
40 | Sára VolejníkováSára Volejníková | 03 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 32.71 | |||
Tereza SojkováTereza Sojková | 03 | TJ TŽ Třinec | 6 | DNS | ||||
Agata SojkaAgata Sojka | 04 | POL | 2 | DQ |