Back

 / Krajské přebory dospělých

Ostrava - Vítkovice (12. 1. 2019)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 12.1.2019 - 17:05) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pawel DzidaPawel Dzida 99 POLPOL 6 21.92
2 Jakub JaniakJakub Janiak 96 POLPOL 4 22.76
3 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.88
4 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 24.11
5 Dawid BubalaDawid Bubala 97 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 2 25.66
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Przemyslaw KozlowskiPrzemyslaw Kozlowski 98 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 5 21.56
2 Lukasz ŹakLukasz Źak 97 POLPOL 6 22.55
3 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.86
Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 12.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 22.89
2 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 23.17
3 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 23.24
4 Filip KulpeckiFilip Kulpecki 99 POLPOL 2 23.72
5 Jan PospíšilJan Pospíšil 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 24.19
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 12.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 23.56
2 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 23.83
3 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 24.17
4 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 24.40
5 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 24.70
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Przemyslaw KozlowskiPrzemyslaw Kozlowski 98 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 5 21.56
2 Pawel DzidaPawel Dzida 99 POLPOL 6 21.92
3 Lukasz ŹakLukasz Źak 97 POLPOL 6 22.55
4 Jakub JaniakJakub Janiak 96 POLPOL 4 22.76
5 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.86
6 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.88
7 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 22.89
8 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 23.17
9 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 23.24
10 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 23.56
11 Filip KulpeckiFilip Kulpecki 99 POLPOL 2 23.72
12 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 23.83
13 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 24.11
14 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 24.17
15 Jan PospíšilJan Pospíšil 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 24.19
16 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 24.40
17 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 24.70
18 Dawid BubalaDawid Bubala 97 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 2 25.66
Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 DNS

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 12.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jacek MAJEWSKIJacek MAJEWSKI 00 MKS "ISKRA" PszczynaMKS "ISKRA" Pszczyna 4 22.14
2 Bartosz TaradajBartosz Taradaj 01 MOS KatowiceMOS Katowice 5 22.29
3 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 23.30
4 Viktor BartošíkViktor Bartošík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 23.94
5 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 24.30
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 22.45
2 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 3 22.79
3 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 23.04
4 Kamil GŁĄBEKKamil GŁĄBEK 00 MKS "ISKRA" PszczynaMKS "ISKRA" Pszczyna 2 23.61
5 Mateusz ZiebaMateusz Zieba 00 POLPOL 6 24.28
6 Tomasz KapsTomasz Kaps 01 POLPOL 1 24.46
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 12.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 23.01
2 Bartosz PtakBartosz Ptak 01 POLPOL 5 23.56
3 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 24.19
4 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 24.30
5 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 24.94
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 12.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 22.76
2 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 23.60
3 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 24.03
4 Adrian StrzopAdrian Strzop 01 POLPOL 4 24.11
Oktawiusz KuleszaOktawiusz Kulesza 01 MOS KatowiceMOS Katowice 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 12.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 23.22 0.211
2 Jakub KITAJakub KITA 01 MKS "ISKRA" PszczynaMKS "ISKRA" Pszczyna 4 23.71 0.160
3 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 23.90 0.178
4 Lukáš KvakLukáš Kvak 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 26.46 0.253
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jacek MAJEWSKIJacek MAJEWSKI 00 MKS "ISKRA" PszczynaMKS "ISKRA" Pszczyna 4 22.14
2 Bartosz TaradajBartosz Taradaj 01 MOS KatowiceMOS Katowice 5 22.29
3 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 22.45
4 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 22.76
5 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 3 22.79
6 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 23.01
7 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 23.04
8 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 23.22 0.211
9 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 23.30
10 Bartosz PtakBartosz Ptak 01 POLPOL 5 23.56
11 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 23.60
12 Kamil GŁĄBEKKamil GŁĄBEK 00 MKS "ISKRA" PszczynaMKS "ISKRA" Pszczyna 2 23.61
13 Jakub KITAJakub KITA 01 MKS "ISKRA" PszczynaMKS "ISKRA" Pszczyna 4 23.71 0.160
14 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 23.90 0.178
15 Viktor BartošíkViktor Bartošík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 23.94
16 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 24.03
17 Adrian StrzopAdrian Strzop 01 POLPOL 4 24.11
18 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 24.19
19 Mateusz ZiebaMateusz Zieba 00 POLPOL 6 24.28
20 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 24.30
20 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 24.30
22 Tomasz KapsTomasz Kaps 01 POLPOL 1 24.46
23 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 24.94
24 Lukáš KvakLukáš Kvak 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 26.46 0.253
Oktawiusz KuleszaOktawiusz Kulesza 01 MOS KatowiceMOS Katowice 2 DNS

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 12.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PietrusaJakub Pietrusa 02 POLPOL 4 22.57
2 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 23.27
3 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 3 23.46
4 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 24.17
5 Wiktor SkiminaWiktor Skimina 02 POLPOL 2 24.86
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 23.78
2 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 24.24
3 Pawel WojcikPawel Wojcik 03 POLPOL 5 24.87
4 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 25.39
5 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 25.71
6 Tomáš KlementTomáš Klement 03 JAC BrnoJAC Brno 6 26.33
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 12.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal KuligowskiMichal Kuligowski 02 POLPOL 4 22.91
2 Szymon DrabikSzymon Drabik 02 POLPOL 6 23.44
3 Pawel WiewiórkaPawel Wiewiórka 02 MOS KatowiceMOS Katowice 3 23.60
4 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 23.86
5 David PastrňákDavid Pastrňák 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 24.40
6 David PetrDavid Petr 02 SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s. 2 24.79
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 12.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 23.80
2 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 24.21
3 Szymon GochSzymon Goch 02 POLPOL 5 25.07
4 Sebastian RausSebastian Raus 03 JAC BrnoJAC Brno 2 25.12
5 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 25.61
6 Pawel KowalczykPawel Kowalczyk 04 POLPOL 1 26.80
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 12.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 23.32
2 Aleksander ŽuchowskiAleksander Žuchowski 03 POLPOL 4 24.16
3 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 24.18
4 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 24.36
5 Lukasz ZygmuntLukasz Zygmunt 03 POLPOL 1 25.24
6 Noel PilarskiNoel Pilarski 04 POLPOL 2 26.41
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 12.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamil GarusKamil Garus 02 POLPOL 6 23.82
2 Marek CelfrMarek Celfr 02 JAC BrnoJAC Brno 5 24.25
3 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 24.92
4 Tom HrbáčTom Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 25.53
5 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 3 26.09
6 Grzegorz BrzezinaGrzegorz Brzezina 04 POLPOL 2 29.16
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 12.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.98
2 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 25.02
3 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 25.18
4 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 25.24
5 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 25.34
Kacper UcherekKacper Ucherek 02 POLPOL 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jakub PietrusaJakub Pietrusa 02 POLPOL 4 22.57
2 Michal KuligowskiMichal Kuligowski 02 POLPOL 4 22.91
3 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 23.27
4 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 23.32
5 Szymon DrabikSzymon Drabik 02 POLPOL 6 23.44
6 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 3 23.46
7 Pawel WiewiórkaPawel Wiewiórka 02 MOS KatowiceMOS Katowice 3 23.60
8 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 23.78
9 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 23.80
10 Kamil GarusKamil Garus 02 POLPOL 6 23.82
11 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 23.86
12 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.98
13 Aleksander ŽuchowskiAleksander Žuchowski 03 POLPOL 4 24.16
14 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 24.17
15 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 24.18
16 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 24.21
17 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 24.24
18 Marek CelfrMarek Celfr 02 JAC BrnoJAC Brno 5 24.25
19 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 24.36
20 David PastrňákDavid Pastrňák 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 24.40
21 David PetrDavid Petr 02 SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s. 2 24.79
22 Wiktor SkiminaWiktor Skimina 02 POLPOL 2 24.86
23 Pawel WojcikPawel Wojcik 03 POLPOL 5 24.87
24 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 24.92
25 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 25.02
26 Szymon GochSzymon Goch 02 POLPOL 5 25.07
27 Sebastian RausSebastian Raus 03 JAC BrnoJAC Brno 2 25.12
28 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 25.18
29 Lukasz ZygmuntLukasz Zygmunt 03 POLPOL 1 25.24
29 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 25.24
31 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 25.34
32 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 25.39
33 Tom HrbáčTom Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 25.53
34 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 25.61
35 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 25.71
36 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 3 26.09
37 Tomáš KlementTomáš Klement 03 JAC BrnoJAC Brno 6 26.33
38 Noel PilarskiNoel Pilarski 04 POLPOL 2 26.41
39 Pawel KowalczykPawel Kowalczyk 04 POLPOL 1 26.80
40 Grzegorz BrzezinaGrzegorz Brzezina 04 POLPOL 2 29.16
Kacper UcherekKacper Ucherek 02 POLPOL 1 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 12.1.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 24.11
2 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 25.04
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 25.15
4 Larysa CiesielskaLarysa Ciesielska 98 AZS AWF KatowiceAZS AWF Katowice 6 26.38
5 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 27.31
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena WójtowiczMagdalena Wójtowicz 95 POLPOL 4 26.27
2 Karolina KozlowskaKarolina Kozlowska 96 POLPOL 5 26.41
3 Sabina PohlSabina Pohl 99 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 2 26.41
4 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 26.68
5 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 29.73
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 24.11
2 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 25.04
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 25.15
4 Magdalena WójtowiczMagdalena Wójtowicz 95 POLPOL 4 26.27
5 Larysa CiesielskaLarysa Ciesielska 98 AZS AWF KatowiceAZS AWF Katowice 6 26.38
6 Karolina KozlowskaKarolina Kozlowska 96 POLPOL 5 26.41
6 Sabina PohlSabina Pohl 99 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 2 26.41
8 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 26.68
9 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 27.31
10 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 29.73

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 12.1.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emilia KIEŁKOWSKAEmilia KIEŁKOWSKA 01 MKS "ISKRA" PszczynaMKS "ISKRA" Pszczyna 5 25.68
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 25.76
3 Aleksandra WsolekAleksandra Wsolek 01 POLPOL 3 25.87
4 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 28.06
5 Veronika HajduškováVeronika Hajdušková 00 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 30.25
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 26.22
2 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 26.35
3 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 26.69
4 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 27.39
5 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 27.66
6 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 28.27
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 12.1.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 26.70
2 Ewa SzczyrbaEwa Szczyrba 01 POLPOL 1 27.10
3 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 27.20
4 Aleksandra RybkaAleksandra Rybka 01 POLPOL 5 27.22
5 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 28.94
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Emilia KIEŁKOWSKAEmilia KIEŁKOWSKA 01 MKS "ISKRA" PszczynaMKS "ISKRA" Pszczyna 5 25.68
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 25.76
3 Aleksandra WsolekAleksandra Wsolek 01 POLPOL 3 25.87
4 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 26.22
5 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 26.35
6 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 26.69
7 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 26.70
8 Ewa SzczyrbaEwa Szczyrba 01 POLPOL 1 27.10
9 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 27.20
10 Aleksandra RybkaAleksandra Rybka 01 POLPOL 5 27.22
11 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 27.39
12 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 27.66
13 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 28.06
14 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 28.27
15 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 28.94
16 Veronika HajduškováVeronika Hajdušková 00 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 30.25

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 12.1.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Weronika LeszekWeronika Leszek 03 POLPOL 5 26.01
2 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 26.22
3 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 26.70
4 Jana PolákováJana Poláková 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 28.57
5 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 29.14
6 Kristýna SkopalováKristýna Skopalová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 30.35
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz 03 POLPOL 4 26.32
2 Pola MastalerzPola Mastalerz 03 POLPOL 3 26.74
3 Zofia TkoczZofia Tkocz 03 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 5 26.91
4 Tereza NěmčanskáTereza Němčanská 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 29.40
5 Beáta RubášováBeáta Rubášová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 1 29.73
6 Sára VolejníkováSára Volejníková 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 32.71
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 12.1.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 26.23
2 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 5 27.08
3 Agata BakAgata Bak 02 POLPOL 3 28.44
4 Beáta KupkováBeáta Kupková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 28.95
5 Lucie ReichertováLucie Reichertová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 29.12
6 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 29.38
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 12.1.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 26.66
2 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 27.23
3 Anna KapustkaAnna Kapustka 02 POLPOL 4 27.24
4 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 29.12
5 Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 30.92
Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 12.1.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KrchňáčkováAnna Krchňáčková 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 28.05
2 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 28.36
3 Paulina BrambergerPaulina Bramberger 02 POLPOL 1 28.60
4 Weronika PrzewodowskaWeronika Przewodowska 02 MOS KatowiceMOS Katowice 5 29.90
5 Tereza KuželováTereza Kuželová 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 30.34
6 Patrycja SzewczykPatrycja Szewczyk 02 MOS KatowiceMOS Katowice 2 30.56
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 12.1.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julia ŠliwaJulia Šliwa 03 POLPOL 4 27.85
2 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 28.18
3 Laura TrávníkováLaura Trávníková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 28.62
4 Blanka VrbasováBlanka Vrbasová 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 28.77
5 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 28.89
Agata SojkaAgata Sojka 04 POLPOL 2 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 12.1.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich 03 POLPOL 1 26.28
2 Weronika NagiećWeronika Nagieć 02 POLPOL 3 26.53
3 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 27.65
4 Nikol MusialováNikol Musialová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 28.89
5 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 30.79
6 Adéla PěntoňováAdéla Pěntoňová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 31.21
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Weronika LeszekWeronika Leszek 03 POLPOL 5 26.01
2 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 26.22
3 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 26.23
4 Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich 03 POLPOL 1 26.28
5 Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz 03 POLPOL 4 26.32
6 Weronika NagiećWeronika Nagieć 02 POLPOL 3 26.53
7 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 26.66
8 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 26.70
9 Pola MastalerzPola Mastalerz 03 POLPOL 3 26.74
10 Zofia TkoczZofia Tkocz 03 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 5 26.91
11 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 5 27.08
12 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 27.23
13 Anna KapustkaAnna Kapustka 02 POLPOL 4 27.24
14 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 27.65
15 Julia ŠliwaJulia Šliwa 03 POLPOL 4 27.85
16 Anna KrchňáčkováAnna Krchňáčková 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 28.05
17 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 28.18
18 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 28.36
19 Agata BakAgata Bak 02 POLPOL 3 28.44
20 Jana PolákováJana Poláková 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 28.57
21 Paulina BrambergerPaulina Bramberger 02 POLPOL 1 28.60
22 Laura TrávníkováLaura Trávníková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 28.62
23 Blanka VrbasováBlanka Vrbasová 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 28.77
24 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 28.89
24 Nikol MusialováNikol Musialová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 28.89
26 Beáta KupkováBeáta Kupková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 28.95
27 Lucie ReichertováLucie Reichertová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 29.12
27 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 29.12
29 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 29.14
30 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 29.38
31 Tereza NěmčanskáTereza Němčanská 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 29.40
32 Beáta RubášováBeáta Rubášová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 1 29.73
33 Weronika PrzewodowskaWeronika Przewodowska 02 MOS KatowiceMOS Katowice 5 29.90
34 Tereza KuželováTereza Kuželová 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 30.34
35 Kristýna SkopalováKristýna Skopalová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 30.35
36 Patrycja SzewczykPatrycja Szewczyk 02 MOS KatowiceMOS Katowice 2 30.56
37 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 30.79
38 Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 30.92
39 Adéla PěntoňováAdéla Pěntoňová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 31.21
40 Sára VolejníkováSára Volejníková 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 32.71
Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DNS
Agata SojkaAgata Sojka 04 POLPOL 2 DQ