Back

 / Krajské přebory dospělých

Ostrava - Vítkovice (12. 1. 2019)

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 12.1.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 50.31
2 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK UNI - Orel Brno 1VSK UNI - Orel Brno 1 5 51.56
3 David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 51.66
4 Vojtěch ChudobaVojtěch Chudoba 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 59.92
Lukáš GlodžákLukáš Glodžák 99 VŠC DUKLA Banská BystricaVŠC DUKLA Banská Bystrica 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 51.56
2 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 51.84
3 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 52.15
4 Jakub KubičnýJakub Kubičný 95 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 52.72
5 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 55.25
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 50.31
2 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK UNI - Orel Brno 1VSK UNI - Orel Brno 1 5 51.56
2 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 51.56
4 David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 51.66
5 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 51.84
6 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 52.15
7 Jakub KubičnýJakub Kubičný 95 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 52.72
8 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 55.25
9 Vojtěch ChudobaVojtěch Chudoba 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 59.92
Lukáš GlodžákLukáš Glodžák 99 VŠC DUKLA Banská BystricaVŠC DUKLA Banská Bystrica 3 DNS

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 12.1.2019 - 15:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 5 50.05
2 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 50.87
3 Adrian ZIELEŹNIKAdrian ZIELEŹNIK 00 MKS "ISKRA" PszczynaMKS "ISKRA" Pszczyna 3 52.52
4 Martin ZukalMartin Zukal 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 53.73
5 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 53.98
Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 52.78
2 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 2 53.07
3 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 53.33
4 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 57.72
Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 12.1.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 52.09
2 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 53.67
3 Mateusz JarominMateusz Jaromin 00 POLPOL 5 53.90
4 Jakub PalaJakub Pala 01 POLPOL 2 55.69
5 Andrzej PribulaAndrzej Pribula 00 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 55.85
Radim HolubRadim Holub 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 12.1.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 51.94
2 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 51.97
3 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 53.74
4 Michal LadakMichal Ladak 01 POLPOL 2 54.43
5 Jakub BárekJakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 56.11
6 Adam SkácelAdam Skácel 01 AK KroměřížAK Kroměříž 1 57.68
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 5 50.05
2 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 50.87
3 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 51.94
4 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 51.97
5 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 52.09
6 Adrian ZIELEŹNIKAdrian ZIELEŹNIK 00 MKS "ISKRA" PszczynaMKS "ISKRA" Pszczyna 3 52.52
7 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 52.78
8 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 2 53.07
9 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 53.33
10 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 53.67
11 Martin ZukalMartin Zukal 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 53.73
12 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 53.74
13 Mateusz JarominMateusz Jaromin 00 POLPOL 5 53.90
14 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 53.98
15 Michal LadakMichal Ladak 01 POLPOL 2 54.43
16 Jakub PalaJakub Pala 01 POLPOL 2 55.69
17 Andrzej PribulaAndrzej Pribula 00 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 55.85
18 Jakub BárekJakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 56.11
19 Adam SkácelAdam Skácel 01 AK KroměřížAK Kroměříž 1 57.68
20 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 57.72
Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 DNS
Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DNS
Radim HolubRadim Holub 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 DNS

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 12.1.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 51.82
2 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 51.88
3 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 52.73
4 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 56.55
5 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 57.58
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 51.09
2 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 51.73
3 Cyprian BrillaCyprian Brilla 03 POLPOL 6 53.63
4 Wiktor SkiminaWiktor Skimina 02 POLPOL 3 53.92
5 Pawel SlotaPawel Slota 03 POLPOL 2 57.63
6 Aleksander RacewiczAleksander Racewicz 05 POLPOL 1 68.61
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 12.1.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal WróbelMichal Wróbel 02 POLPOL 1 52.77
2 Piotr OwczorzPiotr Owczorz 03 POLPOL 2 53.52
3 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 53.77
4 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 55.14
5 Jakub MachulecJakub Machulec 05 POLPOL 6 62.85
Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 12.1.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 54.01
2 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 56.06
3 Leszek KitaLeszek Kita 03 POLPOL 2 57.61
4 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 57.74
5 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 58.25
6 Petr OpatrnýPetr Opatrný 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 62.12
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 51.09
2 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 51.73
3 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 51.82
4 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 51.88
5 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 52.73
6 Michal WróbelMichal Wróbel 02 POLPOL 1 52.77
7 Piotr OwczorzPiotr Owczorz 03 POLPOL 2 53.52
8 Cyprian BrillaCyprian Brilla 03 POLPOL 6 53.63
9 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 53.77
10 Wiktor SkiminaWiktor Skimina 02 POLPOL 3 53.92
11 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 54.01
12 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 55.14
13 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 56.06
14 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 56.55
15 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 57.58
16 Leszek KitaLeszek Kita 03 POLPOL 2 57.61
17 Pawel SlotaPawel Slota 03 POLPOL 2 57.63
18 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 57.74
19 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 58.25
20 Petr OpatrnýPetr Opatrný 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 62.12
21 Jakub MachulecJakub Machulec 05 POLPOL 6 62.85
22 Aleksander RacewiczAleksander Racewicz 05 POLPOL 1 68.61
Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 DNS

400 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 12.1.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 56.08
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 58.11
3 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 59.42
4 Daniela JanatováDaniela Janatová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 60.76
5 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 62.81
6 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 63.55
Celkem 6 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 12.1.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleksandra WsolekAleksandra Wsolek 01 POLPOL 4 57.75
2 Marta KalmukMarta Kalmuk 01 POLPOL 1 60.01
3 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 60.22
4 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 60.45
5 Aleksandra RybkaAleksandra Rybka 01 POLPOL 3 60.56
6 Anežka HubníkováAnežka Hubníková 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 66.02
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martyna ZieburaMartyna Ziebura 01 POLPOL 1 58.08
2 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 62.40
3 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 62.66
4 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 65.26
5 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 98 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 66.30
6 Marta KuboszekMarta Kuboszek 01 POLPOL 5 66.39
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Aleksandra WsolekAleksandra Wsolek 01 POLPOL 4 57.75
2 Martyna ZieburaMartyna Ziebura 01 POLPOL 1 58.08
3 Marta KalmukMarta Kalmuk 01 POLPOL 1 60.01
4 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 60.22
5 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 60.45
6 Aleksandra RybkaAleksandra Rybka 01 POLPOL 3 60.56
7 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 62.40
8 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 62.66
9 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 65.26
10 Anežka HubníkováAnežka Hubníková 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 66.02
11 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 98 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 66.30
12 Marta KuboszekMarta Kuboszek 01 POLPOL 5 66.39

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 12.1.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KapustkaAnna Kapustka 02 POLPOL 4 59.48
2 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 60.66
3 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 61.42
4 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 62.00
5 Patrycja StepkaPatrycja Stepka 03 POLPOL 6 65.61
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 61.29
2 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 62.35
3 Joanna KlasikJoanna Klasik 02 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 3 63.41
4 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 63.86
5 Hana KleiblováHana Kleiblová 03 AK KroměřížAK Kroměříž 2 66.54
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 12.1.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina GlabekSabina Glabek 04 POLPOL 4 62.79
2 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 64.87
3 Aleksandra BakAleksandra Bak 02 MOS KatowiceMOS Katowice 3 68.44
4 Lenka JaroškováLenka Jarošková 00 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 70.26
5 Ewa SrutekEwa Srutek 04 POLPOL 1 73.02
6 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 77.62
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 12.1.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 61.96
2 Magda CzajkowskaMagda Czajkowska 03 POLPOL 6 62.29
3 Milena ThammMilena Thamm 05 POLPOL 1 63.64
4 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 65.40
5 Zuzanna PalaZuzanna Pala 04 LKS PSZCZYNALKS PSZCZYNA 3 66.06
6 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 67.81
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 12.1.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 64.94
2 Tereza NěmčanskáTereza Němčanská 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 65.84
3 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 65.92
4 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 66.04
5 Anna KonopkpAnna Konopkp 03 POLPOL 1 67.08
6 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 67.81
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Anna KapustkaAnna Kapustka 02 POLPOL 4 59.48
2 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 60.66
3 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 61.29
4 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 61.42
5 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 61.96
6 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 62.00
7 Magda CzajkowskaMagda Czajkowska 03 POLPOL 6 62.29
8 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 62.35
9 Sabina GlabekSabina Glabek 04 POLPOL 4 62.79
10 Joanna KlasikJoanna Klasik 02 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 3 63.41
11 Milena ThammMilena Thamm 05 POLPOL 1 63.64
12 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 63.86
13 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 64.87
14 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 64.94
15 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 65.40
16 Patrycja StepkaPatrycja Stepka 03 POLPOL 6 65.61
17 Tereza NěmčanskáTereza Němčanská 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 65.84
18 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 65.92
19 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 66.04
20 Zuzanna PalaZuzanna Pala 04 LKS PSZCZYNALKS PSZCZYNA 3 66.06
21 Hana KleiblováHana Kleiblová 03 AK KroměřížAK Kroměříž 2 66.54
22 Anna KonopkpAnna Konopkp 03 POLPOL 1 67.08
23 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 67.81
23 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 67.81
25 Aleksandra BakAleksandra Bak 02 MOS KatowiceMOS Katowice 3 68.44
26 Lenka JaroškováLenka Jarošková 00 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 70.26
27 Ewa SrutekEwa Srutek 04 POLPOL 1 73.02
28 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 77.62