400 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 12.1.2019 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David CésarDavid César | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 50.31 | ||||||||||||||
2 | Štěpán JuránekŠtěpán Juránek | 90 | VSK UNI - Orel Brno 1 | 5 | 51.56 | ||||||||||||||
3 | David DvořákDavid Dvořák | 99 | VSK Univerzita Brno | 6 | 51.66 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch ChudobaVojtěch Chudoba | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 59.92 | ||||||||||||||
Lukáš GlodžákLukáš Glodžák | 99 | VŠC DUKLA Banská Bystrica | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek DvořákRadek Dvořák | 95 | VSK Univerzita Brno | 4 | 51.56 | ||||||||||||||
2 | Ludvík SalamonLudvík Salamon | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 51.84 | ||||||||||||||
3 | Lukáš HvastaLukáš Hvasta | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 52.15 | ||||||||||||||
4 | Jakub KubičnýJakub Kubičný | 95 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 52.72 | ||||||||||||||
5 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 55.25 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David CésarDavid César | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 50.31 | |||
2 | Štěpán JuránekŠtěpán Juránek | 90 | VSK UNI - Orel Brno 1 | 5 | 51.56 | |||
2 | Radek DvořákRadek Dvořák | 95 | VSK Univerzita Brno | 4 | 51.56 | |||
4 | David DvořákDavid Dvořák | 99 | VSK Univerzita Brno | 6 | 51.66 | |||
5 | Ludvík SalamonLudvík Salamon | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 51.84 | |||
6 | Lukáš HvastaLukáš Hvasta | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 52.15 | |||
7 | Jakub KubičnýJakub Kubičný | 95 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 52.72 | |||
8 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 55.25 | |||
9 | Vojtěch ChudobaVojtěch Chudoba | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 59.92 | |||
Lukáš GlodžákLukáš Glodžák | 99 | VŠC DUKLA Banská Bystrica | 3 | DNS |
400 m - Junioři (Běh)
Běh 01 (so, 12.1.2019 - 15:15) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliáš UrbanEliáš Urban | 00 | JAC Brno | 5 | 50.05 | ||||||||||||||
2 | Michal HusekMichal Husek | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 50.87 | ||||||||||||||
3 | Adrian ZIELEŹNIKAdrian ZIELEŹNIK | 00 | MKS ISKRA Pszczyna | 3 | 52.52 | ||||||||||||||
4 | Martin ZukalMartin Zukal | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 53.73 | ||||||||||||||
5 | Sebastian HajzlerSebastian Hajzler | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 53.98 | ||||||||||||||
Jakub MrlíkJakub Mrlík | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek ŽlutířMarek Žlutíř | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 52.78 | ||||||||||||||
2 | Petr HudečekPetr Hudeček | 01 | AK Kroměříž | 2 | 53.07 | ||||||||||||||
3 | Jiří ŠtípekJiří Štípek | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 53.33 | ||||||||||||||
4 | 5 | Michal TešnarMichal Tešnar | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 57.72 | |||||||||||||
Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Petr GaszczykPetr Gaszczyk | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 12.1.2019 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch DobešVojtěch Dobeš | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 52.09 | ||||||||||||||
2 | Marek KalousMarek Kalous | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 53.67 | ||||||||||||||
3 | Mateusz JarominMateusz Jaromin | 00 | POL | 5 | 53.90 | ||||||||||||||
4 | Jakub PalaJakub Pala | 01 | POL | 2 | 55.69 | ||||||||||||||
5 | Andrzej PribulaAndrzej Pribula | 00 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 55.85 | ||||||||||||||
12 | Radim HolubRadim Holub | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (so, 12.1.2019 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 51.94 | ||||||||||||||
2 | Václav ValachVáclav Valach | 01 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 51.97 | ||||||||||||||
3 | Jonáš VáverkaJonáš Váverka | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 53.74 | ||||||||||||||
4 | Michal LadakMichal Ladak | 01 | POL | 2 | 54.43 | ||||||||||||||
5 | Jakub BárekJakub Bárek | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 56.11 | ||||||||||||||
6 | Adam SkácelAdam Skácel | 01 | AK Kroměříž | 1 | 57.68 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliáš UrbanEliáš Urban | 00 | JAC Brno | 5 | 50.05 | |||
2 | Michal HusekMichal Husek | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 50.87 | |||
3 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 51.94 | |||
4 | Václav ValachVáclav Valach | 01 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 51.97 | |||
5 | Vojtěch DobešVojtěch Dobeš | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 52.09 | |||
6 | Adrian ZIELEŹNIKAdrian ZIELEŹNIK | 00 | MKS ISKRA Pszczyna | 3 | 52.52 | |||
7 | Marek ŽlutířMarek Žlutíř | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 52.78 | |||
8 | Petr HudečekPetr Hudeček | 01 | AK Kroměříž | 2 | 53.07 | |||
9 | Jiří ŠtípekJiří Štípek | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 53.33 | |||
10 | Marek KalousMarek Kalous | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 53.67 | |||
11 | Martin ZukalMartin Zukal | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 53.73 | |||
12 | Jonáš VáverkaJonáš Váverka | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 53.74 | |||
13 | Mateusz JarominMateusz Jaromin | 00 | POL | 5 | 53.90 | |||
14 | Sebastian HajzlerSebastian Hajzler | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 53.98 | |||
15 | Michal LadakMichal Ladak | 01 | POL | 2 | 54.43 | |||
16 | Jakub PalaJakub Pala | 01 | POL | 2 | 55.69 | |||
17 | Andrzej PribulaAndrzej Pribula | 00 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 55.85 | |||
18 | Jakub BárekJakub Bárek | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 56.11 | |||
19 | Adam SkácelAdam Skácel | 01 | AK Kroměříž | 1 | 57.68 | |||
20 | 5 | Michal TešnarMichal Tešnar | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 57.72 | ||
Jakub MrlíkJakub Mrlík | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | DNS | ||||
Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | DNS | ||||
Petr GaszczykPetr Gaszczyk | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | DNS | ||||
12 | Radim HolubRadim Holub | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | DNS |
400 m - Dorostenci (Běh)
Běh 01 (so, 12.1.2019 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 4 | 51.82 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma | 03 | VSK Univerzita Brno | 3 | 51.88 | ||||||||||||||
3 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 52.73 | ||||||||||||||
4 | Kryštof ŠípekKryštof Šípek | 02 | VSK Univerzita Brno | 2 | 56.55 | ||||||||||||||
5 | Martin PohankaMartin Pohanka | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 57.58 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Thomas HlavačkaThomas Hlavačka | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 51.09 | ||||||||||||||
2 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 51.73 | ||||||||||||||
3 | Cyprian BrillaCyprian Brilla | 03 | POL | 6 | 53.63 | ||||||||||||||
4 | Wiktor SkiminaWiktor Skimina | 02 | POL | 3 | 53.92 | ||||||||||||||
5 | Pawel SlotaPawel Slota | 03 | POL | 2 | 57.63 | ||||||||||||||
6 | Aleksander RacewiczAleksander Racewicz | 05 | POL | 1 | 68.61 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 12.1.2019 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal WróbelMichal Wróbel | 02 | POL | 1 | 52.77 | ||||||||||||||
2 | Piotr OwczorzPiotr Owczorz | 03 | POL | 2 | 53.52 | ||||||||||||||
3 | 9 | Petr BachanPetr Bachan | 03 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 53.77 | |||||||||||||
4 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 55.14 | ||||||||||||||
5 | Jakub MachulecJakub Machulec | 05 | POL | 6 | 62.85 | ||||||||||||||
Matěj EliášMatěj Eliáš | 03 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (so, 12.1.2019 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 54.01 | ||||||||||||||
2 | Petr DočkalPetr Dočkal | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 56.06 | ||||||||||||||
3 | Leszek KitaLeszek Kita | 03 | POL | 2 | 57.61 | ||||||||||||||
4 | Ondřej NěmecOndřej Němec | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 57.74 | ||||||||||||||
5 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 58.25 | ||||||||||||||
6 | Petr OpatrnýPetr Opatrný | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 62.12 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Thomas HlavačkaThomas Hlavačka | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 51.09 | |||
2 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 51.73 | |||
3 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 4 | 51.82 | |||
4 | Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma | 03 | VSK Univerzita Brno | 3 | 51.88 | |||
5 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 52.73 | |||
6 | Michal WróbelMichal Wróbel | 02 | POL | 1 | 52.77 | |||
7 | Piotr OwczorzPiotr Owczorz | 03 | POL | 2 | 53.52 | |||
8 | Cyprian BrillaCyprian Brilla | 03 | POL | 6 | 53.63 | |||
9 | 9 | Petr BachanPetr Bachan | 03 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 53.77 | ||
10 | Wiktor SkiminaWiktor Skimina | 02 | POL | 3 | 53.92 | |||
11 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 54.01 | |||
12 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 55.14 | |||
13 | Petr DočkalPetr Dočkal | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 56.06 | |||
14 | Kryštof ŠípekKryštof Šípek | 02 | VSK Univerzita Brno | 2 | 56.55 | |||
15 | Martin PohankaMartin Pohanka | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 57.58 | |||
16 | Leszek KitaLeszek Kita | 03 | POL | 2 | 57.61 | |||
17 | Pawel SlotaPawel Slota | 03 | POL | 2 | 57.63 | |||
18 | Ondřej NěmecOndřej Němec | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 57.74 | |||
19 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 58.25 | |||
20 | Petr OpatrnýPetr Opatrný | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 62.12 | |||
21 | Jakub MachulecJakub Machulec | 05 | POL | 6 | 62.85 | |||
22 | Aleksander RacewiczAleksander Racewicz | 05 | POL | 1 | 68.61 | |||
Matěj EliášMatěj Eliáš | 03 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | DNS |
400 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 12.1.2019 - 14:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina HálováKateřina Hálová | 81 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 56.08 | ||||||||||||||
2 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 58.11 | ||||||||||||||
3 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 59.42 | ||||||||||||||
4 | Daniela JanatováDaniela Janatová | 97 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 60.76 | ||||||||||||||
5 | 9 | Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 62.81 | |||||||||||||
6 | 10 | Klára ÚlehlováKlára Úlehlová | 82 | SK Hranice, z.s. | 2 | 63.55 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Juniorky (Běh)
Běh 01 (so, 12.1.2019 - 14:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aleksandra WsolekAleksandra Wsolek | 01 | POL | 4 | 57.75 | ||||||||||||||
2 | Marta KalmukMarta Kalmuk | 01 | POL | 1 | 60.01 | ||||||||||||||
3 | Tereza SmolkováTereza Smolková | 01 | TJ Sokol Opava | 5 | 60.22 | ||||||||||||||
4 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 60.45 | ||||||||||||||
5 | Aleksandra RybkaAleksandra Rybka | 01 | POL | 3 | 60.56 | ||||||||||||||
6 | 11 | Anežka HubníkováAnežka Hubníková | 01 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 66.02 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 14:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martyna ZieburaMartyna Ziebura | 01 | POL | 1 | 58.08 | ||||||||||||||
2 | Eva ZabloudilováEva Zabloudilová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 62.40 | ||||||||||||||
3 | Monica HladíkováMonica Hladíková | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 62.66 | ||||||||||||||
4 | 4 | Alena MatějákováAlena Matějáková | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 65.26 | |||||||||||||
5 | 8 | Anežka LíznerováAnežka Líznerová | 98 | Atletický klub Prostějov, z... | 6 | 66.30 | |||||||||||||
6 | Marta KuboszekMarta Kuboszek | 01 | POL | 5 | 66.39 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aleksandra WsolekAleksandra Wsolek | 01 | POL | 4 | 57.75 | |||
2 | Martyna ZieburaMartyna Ziebura | 01 | POL | 1 | 58.08 | |||
3 | Marta KalmukMarta Kalmuk | 01 | POL | 1 | 60.01 | |||
4 | Tereza SmolkováTereza Smolková | 01 | TJ Sokol Opava | 5 | 60.22 | |||
5 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 60.45 | |||
6 | Aleksandra RybkaAleksandra Rybka | 01 | POL | 3 | 60.56 | |||
7 | Eva ZabloudilováEva Zabloudilová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 62.40 | |||
8 | Monica HladíkováMonica Hladíková | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 62.66 | |||
9 | 4 | Alena MatějákováAlena Matějáková | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 65.26 | ||
10 | 11 | Anežka HubníkováAnežka Hubníková | 01 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 66.02 | ||
11 | 8 | Anežka LíznerováAnežka Líznerová | 98 | Atletický klub Prostějov, z... | 6 | 66.30 | ||
12 | Marta KuboszekMarta Kuboszek | 01 | POL | 5 | 66.39 |
400 m - Dorostenky (Běh)
Běh 01 (so, 12.1.2019 - 14:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KapustkaAnna Kapustka | 02 | POL | 4 | 59.48 | ||||||||||||||
2 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 60.66 | ||||||||||||||
3 | Karolína WagnerováKarolína Wagnerová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 5 | 61.42 | ||||||||||||||
4 | Klára NingerováKlára Ningerová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 62.00 | ||||||||||||||
5 | Patrycja StepkaPatrycja Stepka | 03 | POL | 6 | 65.61 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 14:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla DostálováAdéla Dostálová | 03 | SK Hranice, z.s. | 4 | 61.29 | ||||||||||||||
2 | Karolína MagerováKarolína Magerová | 02 | TJ Sokol Opava | 5 | 62.35 | ||||||||||||||
3 | Joanna KlasikJoanna Klasik | 02 | TL ROW Rybnik | 3 | 63.41 | ||||||||||||||
4 | Amálie MynářováAmálie Mynářová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 63.86 | ||||||||||||||
5 | Hana KleiblováHana Kleiblová | 03 | AK Kroměříž | 2 | 66.54 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 12.1.2019 - 14:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabina GlabekSabina Glabek | 04 | POL | 4 | 62.79 | ||||||||||||||
2 | Veronika SvobodováVeronika Svobodová | 03 | SK Hranice, z.s. | 5 | 64.87 | ||||||||||||||
3 | Aleksandra BakAleksandra Bak | 02 | MOS Katowice | 3 | 68.44 | ||||||||||||||
4 | Lenka JaroškováLenka Jarošková | 00 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 70.26 | ||||||||||||||
5 | Ewa SrutekEwa Srutek | 04 | POL | 1 | 73.02 | ||||||||||||||
6 | Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 77.62 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (so, 12.1.2019 - 14:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabina FiantováSabina Fiantová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 61.96 | ||||||||||||||
2 | Magda CzajkowskaMagda Czajkowska | 03 | POL | 6 | 62.29 | ||||||||||||||
3 | Milena ThammMilena Thamm | 05 | POL | 1 | 63.64 | ||||||||||||||
4 | Denisa PeričováDenisa Peričová | 03 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 65.40 | ||||||||||||||
5 | Zuzanna PalaZuzanna Pala | 04 | LKS PSZCZYNA | 3 | 66.06 | ||||||||||||||
6 | Johana BierskáJohana Bierská | 03 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 67.81 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (so, 12.1.2019 - 14:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 4 | 64.94 | ||||||||||||||
2 | Tereza NěmčanskáTereza Němčanská | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 65.84 | ||||||||||||||
3 | Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 65.92 | ||||||||||||||
4 | Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 66.04 | ||||||||||||||
5 | Anna KonopkpAnna Konopkp | 03 | POL | 1 | 67.08 | ||||||||||||||
6 | Michaela DostálováMichaela Dostálová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 67.81 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KapustkaAnna Kapustka | 02 | POL | 4 | 59.48 | |||
2 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 60.66 | |||
3 | Adéla DostálováAdéla Dostálová | 03 | SK Hranice, z.s. | 4 | 61.29 | |||
4 | Karolína WagnerováKarolína Wagnerová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 5 | 61.42 | |||
5 | Sabina FiantováSabina Fiantová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 61.96 | |||
6 | Klára NingerováKlára Ningerová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 62.00 | |||
7 | Magda CzajkowskaMagda Czajkowska | 03 | POL | 6 | 62.29 | |||
8 | Karolína MagerováKarolína Magerová | 02 | TJ Sokol Opava | 5 | 62.35 | |||
9 | Sabina GlabekSabina Glabek | 04 | POL | 4 | 62.79 | |||
10 | Joanna KlasikJoanna Klasik | 02 | TL ROW Rybnik | 3 | 63.41 | |||
11 | Milena ThammMilena Thamm | 05 | POL | 1 | 63.64 | |||
12 | Amálie MynářováAmálie Mynářová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 63.86 | |||
13 | Veronika SvobodováVeronika Svobodová | 03 | SK Hranice, z.s. | 5 | 64.87 | |||
14 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 4 | 64.94 | |||
15 | Denisa PeričováDenisa Peričová | 03 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 65.40 | |||
16 | Patrycja StepkaPatrycja Stepka | 03 | POL | 6 | 65.61 | |||
17 | Tereza NěmčanskáTereza Němčanská | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 65.84 | |||
18 | Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 65.92 | |||
19 | Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 66.04 | |||
20 | Zuzanna PalaZuzanna Pala | 04 | LKS PSZCZYNA | 3 | 66.06 | |||
21 | Hana KleiblováHana Kleiblová | 03 | AK Kroměříž | 2 | 66.54 | |||
22 | Anna KonopkpAnna Konopkp | 03 | POL | 1 | 67.08 | |||
23 | Johana BierskáJohana Bierská | 03 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 67.81 | |||
23 | Michaela DostálováMichaela Dostálová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 67.81 | |||
25 | Aleksandra BakAleksandra Bak | 02 | MOS Katowice | 3 | 68.44 | |||
26 | Lenka JaroškováLenka Jarošková | 00 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 70.26 | |||
27 | Ewa SrutekEwa Srutek | 04 | POL | 1 | 73.02 | |||
28 | Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 77.62 |