60 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Otakar ZárubaOtakar Záruba | 99 | TJ Sokol Opava | 07.12 | |||||||||||||||
2 | Lukáš KuthanLukáš Kuthan | 99 | AC Pardubice | 07.26 | |||||||||||||||
3 | Christian StankušChristian Stankuš | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 07.49 | |||||||||||||||
4 | Jiří BernášekJiří Bernášek | 89 | A. C. TEPO Kladno | 07.76 | |||||||||||||||
5 | Petr MikuláčekPetr Mikuláček | 95 | TJ Jiskra Otrokovice | 07.85 | |||||||||||||||
6 | Martin SeberaMartin Sebera | 74 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 08.28 | |||||||||||||||
7 | Jiří VolnýJiří Volný | 56 | TJ Slezan Opava, z.s. | 10.08 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 07.19 | |||||||||||||||
2 | Evan OHanlonEvan OHanlon | 78 | Austrálie | 07.33 | |||||||||||||||
3 | Radek HykešRadek Hykeš | 90 | ŠSK Slaný | 07.35 | |||||||||||||||
4 | ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla | 97 | SKM Valašské Meziříčí | 07.44 | |||||||||||||||
5 | Petr PlevaPetr Pleva | 98 | Atletický klub Zlín, z.s. | 07.55 | |||||||||||||||
6 | Vjačeslav ŠepotěvVjačeslav Šepotěv | 96 | A. C. TEPO Kladno | 07.72 | |||||||||||||||
7 | Ondřej ŠandoOndřej Šando | 98 | Atletika Holešov, z.s. | 08.04 | |||||||||||||||
Martin TrybulaMartin Trybula | 92 | SSK Vítkovice, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš SláčíkTomáš Sláčík | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 07.33 | |||||||||||||||
2 | Karel KusákKarel Kusák | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 07.36 | |||||||||||||||
3 | Ivan CharbakaIvan Charbaka | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 07.51 | |||||||||||||||
4 | Jiří ZedníčekJiří Zedníček | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 07.58 | |||||||||||||||
5 | Marek KalousMarek Kalous | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 07.60 | |||||||||||||||
6 | Sebastian HajzlerSebastian Hajzler | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 07.99 | |||||||||||||||
Martin VaněkMartin Vaněk | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David RybaDavid Ryba | 02 | AC Pardubice | 07.54 | |||||||||||||||
2 | Jan BartoňJan Bartoň | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 07.57 | |||||||||||||||
3 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 07.72 | |||||||||||||||
4 | Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 07.74 | |||||||||||||||
5 | Vincenc SkoumalVincenc Skoumal | 03 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 07.99 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David ZuskaDavid Zuska | 02 | A. C. TEPO Kladno | 07.48 | |||||||||||||||
2 | Jakub MarečekJakub Mareček | 02 | AC Pardubice | 07.74 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička | 03 | TJ Sokol Opava | 08.20 | |||||||||||||||
4 | Theo BébarTheo Bébar | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 08.30 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 07.51 | |||||||||||||||
2 | Matěj DaněkMatěj Daněk | 04 | TJ Sokol Opava | 08.10 | |||||||||||||||
3 | Pavel NovosadPavel Novosad | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 08.43 | |||||||||||||||
4 | Jan KrčekJan Krček | 05 | TJ Sokol Opava | 08.57 | |||||||||||||||
5 | Kryštof VinteraKryštof Vintera | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 08.66 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 07.53 | |||||||||||||||
2 | Vítězslav TampaVítězslav Tampa | 04 | TJ Sokol Opava | 07.94 | |||||||||||||||
3 | Jakub KněžíkJakub Kněžík | 04 | Atletický klub Hošťálkovice... | 07.99 | |||||||||||||||
4 | Filip GužiakFilip Gužiak | 04 | TJ Sokol Opava | 08.26 | |||||||||||||||
5 | Mario HajzlerMario Hajzler | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 08.69 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucia VadlejchLucia Vadlejch | 88 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:18.70 | |||||||||||||||
2 | Klára ÚlehlováKlára Úlehlová | 82 | SK Hranice, z.s. | 2:34.36 | |||||||||||||||
3 | Tereza HromadníkováTereza Hromadníková | 99 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2:37.06 | |||||||||||||||
4 | Radmila VrbováRadmila Vrbová | 94 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2:51.54 | |||||||||||||||
Patricie BurajováPatricie Burajová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | DNS | ||||||||||||||||
Eliška KlučinováEliška Klučinová | 88 | Univerzitní sportovní klub ... | DNS | ||||||||||||||||
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 2:25.47 | |||||||||||||||
2 | Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 2:33.70 | |||||||||||||||
3 | Lucie NedvědováLucie Nedvědová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 2:37.91 | |||||||||||||||
4 | Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2:39.79 | |||||||||||||||
5 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 2:43.09 | |||||||||||||||
6 | Lucie KrupicováLucie Krupicová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 2:47.84 | |||||||||||||||
7 | Veronika NedvědováVeronika Nedvědová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 2:48.24 | |||||||||||||||
8 | Nikola GavendováNikola Gavendová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 2:52.52 | |||||||||||||||
9 | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2:53.30 | |||||||||||||||
10 | Natálie MatuškováNatálie Matušková | 01 | Atletika Poruba z.s. | 2:56.90 | |||||||||||||||
Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková | 01 | TJ Sokol Opava | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
800 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabina FiantováSabina Fiantová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2:32.08 | |||||||||||||||
2 | Tereza JanůTereza Janů | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2:57.58 | |||||||||||||||
3 | Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3:00.15 | |||||||||||||||
4 | Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3:01.91 | |||||||||||||||
5 | Aneta KlečkováAneta Klečková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3:05.57 | |||||||||||||||
6 | Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3:27.01 | |||||||||||||||
Nela DrozdováNela Drozdová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | DNS | ||||||||||||||||
Jana JozkováJana Jozková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Eliška JuránováEliška Juránová | 03 | TJ Svitavy, z. s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 2 (so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2:28.42 | |||||||||||||||
2 | Martina DvořákováMartina Dvořáková | 03 | Atletický klub Prostějov, z... | 2:36.28 | |||||||||||||||
3 | Michaela BittnerováMichaela Bittnerová | 03 | TJ Sokol Opava | 2:36.48 | |||||||||||||||
4 | Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2:36.65 | |||||||||||||||
5 | Denisa PeričováDenisa Peričová | 03 | Atletika Holešov, z.s. | 2:36.82 | |||||||||||||||
6 | Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová | 03 | ASK Blansko | 2:48.18 | |||||||||||||||
7 | Helena BalabánováHelena Balabánová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2:51.41 | |||||||||||||||
8 | Lucie PiskováLucie Pisková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2:51.42 | |||||||||||||||
9 | Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3:00.36 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 3 (so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KorhoňováTereza Korhoňová | 02 | Atletický klub Prostějov, z... | 2:30.15 | |||||||||||||||
2 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 2:40.95 | |||||||||||||||
3 | Ema KaletováEma Kaletová | 02 | Spartak Praha 4 | 2:44.09 | |||||||||||||||
4 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2:44.45 | |||||||||||||||
5 | Gabriela PatalováGabriela Patalová | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2:45.17 | |||||||||||||||
6 | Eliška VizingrováEliška Vizingrová | 03 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2:45.47 | |||||||||||||||
7 | Natálie PaťavováNatálie Paťavová | 03 | SKM Valašské Meziříčí | 2:45.67 | |||||||||||||||
8 | Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2:50.49 | |||||||||||||||
9 | Elena UrbáškováElena Urbášková | 03 | AK Šternberk z.s. | 3:05.55 | |||||||||||||||
Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová | 03 | AC Vysoké Mýto z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BorováHana Borová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2:20.90 | |||||||||||||||
2 | Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová | 05 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 2:56.85 | |||||||||||||||
3 | Simona KnéblováSimona Knéblová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3:04.49 | |||||||||||||||
4 | Johana KalnáJohana Kalná | 05 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 3:09.46 | |||||||||||||||
5 | Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3:10.48 | |||||||||||||||
6 | Barbora SasínováBarbora Sasínová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3:11.48 | |||||||||||||||
7 | Petra BlažkováPetra Blažková | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3:12.60 | |||||||||||||||
8 | Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3:22.46 | |||||||||||||||
Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Agáta HoňkováAgáta Hoňková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 2 (so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana HorňákováZuzana Horňáková | 04 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 2:41.29 | |||||||||||||||
2 | Klaudie KulichováKlaudie Kulichová | 04 | TJ TŽ Třinec | 2:42.51 | |||||||||||||||
3 | Nela HavlíčkováNela Havlíčková | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:51.48 | |||||||||||||||
4 | Sarah VinklerováSarah Vinklerová | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2:51.74 | |||||||||||||||
5 | Anežka BojkováAnežka Bojková | 04 | TJ TŽ Třinec | 2:52.61 | |||||||||||||||
6 | Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2:55.93 | |||||||||||||||
7 | Petra JuskováPetra Jusková | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2:56.74 | |||||||||||||||
8 | Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 3:01.96 | |||||||||||||||
9 | Sabina TomečkováSabina Tomečková | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 3:11.57 | |||||||||||||||
10 | Dorota CiencialováDorota Ciencialová | 05 | TJ TŽ Třinec | 3:12.47 | |||||||||||||||
11 | Patricie ŠodkováPatricie Šodková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3:17.41 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 3 (so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína VilčkováKarolína Vilčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2:33.94 | |||||||||||||||
2 | Aneta FikesováAneta Fikesová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 2:42.72 | |||||||||||||||
3 | Aneta OprchalskáAneta Oprchalská | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2:49.12 | |||||||||||||||
4 | Pavlína KubelkováPavlína Kubelková | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 2:49.55 | |||||||||||||||
5 | Mia HumpolíkováMia Humpolíková | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2:49.64 | |||||||||||||||
6 | Lucie KláskováLucie Klásková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2:50.34 | |||||||||||||||
7 | Kateřina ČernockáKateřina Černocká | 05 | AK Šternberk z.s. | 2:53.03 | |||||||||||||||
8 | Sára ŠebestíkováSára Šebestíková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2:57.03 | |||||||||||||||
9 | Kristýna MatějováKristýna Matějová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2:59.05 | |||||||||||||||
10 | Lucie BláhováLucie Bláhová | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 3:01.21 | |||||||||||||||
11 | Marie BohdálkováMarie Bohdálková | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3:04.25 | |||||||||||||||
12 | Pavla SopuchováPavla Sopuchová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3:04.35 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 4 (so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie GolasovskáLucie Golasovská | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 2:32.85 | |||||||||||||||
2 | Simona RučováSimona Ručová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 2:45.97 | |||||||||||||||
3 | Marie VrbováMarie Vrbová | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2:48.31 | |||||||||||||||
4 | Klára DobešováKlára Dobešová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 2:49.21 | |||||||||||||||
5 | Hana HerudkováHana Herudková | 04 | TJ Sokol Opava | 2:52.33 | |||||||||||||||
6 | Tereza PuchernováTereza Puchernová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 2:54.91 | |||||||||||||||
7 | Michaela PetrošováMichaela Petrošová | 05 | SKM Valašské Meziříčí | 2:55.52 | |||||||||||||||
8 | Hana DohnalováHana Dohnalová | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2:56.88 | |||||||||||||||
9 | Alice DrozdováAlice Drozdová | 05 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2:57.75 | |||||||||||||||
10 | Tereza VálkováTereza Válková | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2:58.04 | |||||||||||||||
11 | Julie OndráčkováJulie Ondráčková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3:05.75 | |||||||||||||||
12 | Hana SoukalováHana Soukalová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3:14.47 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 5 (so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2:26.74 | |||||||||||||||
2 | Vendula KociánováVendula Kociánová | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 2:32.80 | |||||||||||||||
3 | Zina PindorováZina Pindorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 2:33.84 | |||||||||||||||
4 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 2:34.10 | |||||||||||||||
5 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 2:38.55 | |||||||||||||||
6 | Markéta BurešováMarkéta Burešová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2:39.25 | |||||||||||||||
7 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2:41.50 | |||||||||||||||
8 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 2:41.94 | |||||||||||||||
9 | Kristýna ProkešováKristýna Prokešová | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 2:42.02 | |||||||||||||||
10 | Tereza HanákováTereza Hanáková | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 2:45.91 | |||||||||||||||
11 | Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2:52.84 | |||||||||||||||
Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
1000 m - Muži (Finále)
Finále (ne, 20.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla | 97 | SKM Valašské Meziříčí | 2:56.10 | |||||||||||||||
2 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 2:56.78 | |||||||||||||||
3 | Lukáš KuthanLukáš Kuthan | 99 | AC Pardubice | 2:58.61 | |||||||||||||||
4 | Christian StankušChristian Stankuš | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 3:00.67 | |||||||||||||||
5 | Jiří BernášekJiří Bernášek | 89 | A. C. TEPO Kladno | 3:01.15 | |||||||||||||||
6 | Radek HykešRadek Hykeš | 90 | ŠSK Slaný | 3:04.18 | |||||||||||||||
7 | Petr PlevaPetr Pleva | 98 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3:04.57 | |||||||||||||||
8 | Otakar ZárubaOtakar Záruba | 99 | TJ Sokol Opava | 3:24.03 | |||||||||||||||
9 | Petr MikuláčekPetr Mikuláček | 95 | TJ Jiskra Otrokovice | 3:28.49 | |||||||||||||||
10 | Jiří VolnýJiří Volný | 56 | TJ Slezan Opava, z.s. | 4:57.00 | |||||||||||||||
Martin SeberaMartin Sebera | 74 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Martin TrybulaMartin Trybula | 92 | SSK Vítkovice, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
1000 m - Junioři (Finále)
Finále (ne, 20.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek KalousMarek Kalous | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2:38.40 | |||||||||||||||
2 | Sebastian HajzlerSebastian Hajzler | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2:39.15 | |||||||||||||||
3 | Tomáš SláčíkTomáš Sláčík | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2:51.89 | |||||||||||||||
4 | Jiří ZedníčekJiří Zedníček | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 3:00.82 | |||||||||||||||
5 | Karel KusákKarel Kusák | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3:08.53 | |||||||||||||||
6 | Ivan CharbakaIvan Charbaka | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3:15.77 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
1000 m - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 20.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2:57.62 | |||||||||||||||
2 | David RybaDavid Ryba | 02 | AC Pardubice | 2:58.41 | |||||||||||||||
3 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2:59.07 | |||||||||||||||
4 | David ZuskaDavid Zuska | 02 | A. C. TEPO Kladno | 3:05.47 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička | 03 | TJ Sokol Opava | 3:10.16 | |||||||||||||||
6 | Jan BartoňJan Bartoň | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 3:23.89 | |||||||||||||||
7 | Vincenc SkoumalVincenc Skoumal | 03 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 3:23.94 | |||||||||||||||
8 | Theo BébarTheo Bébar | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3:35.56 | |||||||||||||||
9 | Jakub MarečekJakub Mareček | 02 | AC Pardubice | 3:36.07 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
1000 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 20.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mario HajzlerMario Hajzler | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3:03.47 | |||||||||||||||
2 | Pavel NovosadPavel Novosad | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3:08.19 | |||||||||||||||
3 | Kryštof VinteraKryštof Vintera | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3:20.84 | |||||||||||||||
4 | Filip GužiakFilip Gužiak | 04 | TJ Sokol Opava | 3:34.11 | |||||||||||||||
5 | Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 3:34.16 | |||||||||||||||
6 | Jan KrčekJan Krček | 05 | TJ Sokol Opava | 3:36.33 | |||||||||||||||
7 | Jakub KněžíkJakub Kněžík | 04 | Atletický klub Hošťálkovice... | 3:45.66 | |||||||||||||||
8 | Vítězslav TampaVítězslav Tampa | 04 | TJ Sokol Opava | 4:06.24 | |||||||||||||||
9 | Matěj DaněkMatěj Daněk | 04 | TJ Sokol Opava | 4:18.34 | |||||||||||||||
Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 20.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 08.43 | |||||||||||||||
2 | ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla | 97 | SKM Valašské Meziříčí | 08.76 | |||||||||||||||
3 | Radek HykešRadek Hykeš | 90 | ŠSK Slaný | 09.43 | |||||||||||||||
4 | Jiří BernášekJiří Bernášek | 89 | A. C. TEPO Kladno | 09.86 | |||||||||||||||
5 | Petr PlevaPetr Pleva | 98 | Atletický klub Zlín, z.s. | 10.03 | |||||||||||||||
Ondřej ŠandoOndřej Šando | 98 | Atletika Holešov, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Martin TrybulaMartin Trybula | 92 | SSK Vítkovice, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (ne, 20.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš KuthanLukáš Kuthan | 99 | AC Pardubice | 08.94 | |||||||||||||||
2 | Christian StankušChristian Stankuš | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 09.04 | |||||||||||||||
3 | Petr MikuláčekPetr Mikuláček | 95 | TJ Jiskra Otrokovice | 09.27 | |||||||||||||||
4 | Otakar ZárubaOtakar Záruba | 99 | TJ Sokol Opava | 10.59 | |||||||||||||||
Martin SeberaMartin Sebera | 74 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Vjačeslav ŠepotěvVjačeslav Šepotěv | 96 | A. C. TEPO Kladno | DNS | ||||||||||||||||
Jiří VolnýJiří Volný | 56 | TJ Slezan Opava, z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Finále)
Finále (ne, 20.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš SláčíkTomáš Sláčík | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 08.46 | |||||||||||||||
2 | Jiří ZedníčekJiří Zedníček | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 08.60 | |||||||||||||||
3 | Karel KusákKarel Kusák | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 09.29 | |||||||||||||||
4 | Sebastian HajzlerSebastian Hajzler | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 09.60 | |||||||||||||||
5 | Ivan CharbakaIvan Charbaka | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 09.64 | |||||||||||||||
6 | Marek KalousMarek Kalous | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 10.91 | |||||||||||||||
Martin VaněkMartin Vaněk | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (ne, 20.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan BartoňJan Bartoň | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 08.70 | |||||||||||||||
2 | David ZuskaDavid Zuska | 02 | A. C. TEPO Kladno | 08.86 | |||||||||||||||
3 | David RybaDavid Ryba | 02 | AC Pardubice | 09.23 | |||||||||||||||
4 | Vincenc SkoumalVincenc Skoumal | 03 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 10.28 | |||||||||||||||
5 | Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 10.48 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 20.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub MarečekJakub Mareček | 02 | AC Pardubice | 08.64 | |||||||||||||||
2 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 08.89 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička | 03 | TJ Sokol Opava | 10.50 | |||||||||||||||
4 | Theo BébarTheo Bébar | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 11.28 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 20.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 08.59 | |||||||||||||||
2 | Matěj DaněkMatěj Daněk | 04 | TJ Sokol Opava | 09.13 | |||||||||||||||
3 | Jan KrčekJan Krček | 05 | TJ Sokol Opava | 09.63 | |||||||||||||||
4 | Filip GužiakFilip Gužiak | 04 | TJ Sokol Opava | 09.74 | |||||||||||||||
5 | Pavel NovosadPavel Novosad | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 09.93 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 20.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mario HajzlerMario Hajzler | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 10.24 | |||||||||||||||
2 | Vítězslav TampaVítězslav Tampa | 04 | TJ Sokol Opava | 10.46 | |||||||||||||||
3 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 10.52 | |||||||||||||||
4 | Kryštof VinteraKryštof Vintera | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 10.74 | |||||||||||||||
5 | Jakub KněžíkJakub Kněžík | 04 | Atletický klub Hošťálkovice... | 10.78 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Finále)
Finále (so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucia VadlejchLucia Vadlejch | 88 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.69 | |||||||||||||||
2 | Eliška KlučinováEliška Klučinová | 88 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.90 | |||||||||||||||
3 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.94 | |||||||||||||||
4 | Patricie BurajováPatricie Burajová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.33 | |||||||||||||||
5 | Tereza HromadníkováTereza Hromadníková | 99 | Atletický klub Zlín, z.s. | 09.89 | |||||||||||||||
6 | Klára ÚlehlováKlára Úlehlová | 82 | SK Hranice, z.s. | 10.27 | |||||||||||||||
7 | Radmila VrbováRadmila Vrbová | 94 | TJ Lokomotiva Břeclav | 10.88 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky (Běh)
Běh 1 (so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 08.89 | |||||||||||||||
2 | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | AC Vysoké Mýto z.s. | 09.38 | |||||||||||||||
3 | Lucie NedvědováLucie Nedvědová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 09.46 | |||||||||||||||
4 | Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 09.56 | |||||||||||||||
5 | Lucie KrupicováLucie Krupicová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 09.62 | |||||||||||||||
6 | Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková | 01 | TJ Sokol Opava | 11.10 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika NedvědováVeronika Nedvědová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 09.17 | |||||||||||||||
2 | Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 09.29 | |||||||||||||||
3 | Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 10.28 | |||||||||||||||
4 | Natálie MatuškováNatálie Matušková | 01 | Atletika Poruba z.s. | 10.34 | |||||||||||||||
5 | Nikola GavendováNikola Gavendová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 10.55 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 09.09 | |||||||||||||||
2 | Markéta BurešováMarkéta Burešová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 09.48 | |||||||||||||||
3 | Klára DobešováKlára Dobešová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 09.57 | |||||||||||||||
4 | Hana SoukalováHana Soukalová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 09.59 | |||||||||||||||
5 | Tereza PuchernováTereza Puchernová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 09.73 | |||||||||||||||
6 | Lucie KláskováLucie Klásková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 09.98 | |||||||||||||||
7 | Simona RučováSimona Ručová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 10.09 | |||||||||||||||
8 | Michaela PetrošováMichaela Petrošová | 05 | SKM Valašské Meziříčí | 10.16 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 09.60 | |||||||||||||||
2 | Vendula KociánováVendula Kociánová | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 10.06 | |||||||||||||||
3 | Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 10.18 | |||||||||||||||
4 | Lucie GolasovskáLucie Golasovská | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 10.19 | |||||||||||||||
5 | Tereza HanákováTereza Hanáková | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 10.30 | |||||||||||||||
6 | Pavlína KubelkováPavlína Kubelková | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 10.35 | |||||||||||||||
7 | Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová | 05 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 12.13 | |||||||||||||||
8 | Marie BohdálkováMarie Bohdálková | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 13.21 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BorováHana Borová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 09.49 | |||||||||||||||
2 | Hana HerudkováHana Herudková | 04 | TJ Sokol Opava | 10.09 | |||||||||||||||
3 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 10.10 | |||||||||||||||
4 | Marie VrbováMarie Vrbová | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 10.29 | |||||||||||||||
5 | Kristýna MatějováKristýna Matějová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 10.81 | |||||||||||||||
6 | Mia HumpolíkováMia Humpolíková | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 11.31 | |||||||||||||||
7 | Simona KnéblováSimona Knéblová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 11.69 | |||||||||||||||
8 | Petra BlažkováPetra Blažková | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 12.95 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 4 (so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klaudie KulichováKlaudie Kulichová | 04 | TJ TŽ Třinec | 10.33 | |||||||||||||||
2 | Sára ŠebestíkováSára Šebestíková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 10.44 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 5 (so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 09.94 | |||||||||||||||
2 | Julie OndráčkováJulie Ondráčková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 09.96 | |||||||||||||||
3 | Pavla SopuchováPavla Sopuchová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 10.75 | |||||||||||||||
4 | Agáta HoňkováAgáta Hoňková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 11.01 | |||||||||||||||
5 | Aneta OprchalskáAneta Oprchalská | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 11.27 | |||||||||||||||
6 | Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 11.37 | |||||||||||||||
7 | Barbora SasínováBarbora Sasínová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 12.00 | |||||||||||||||
Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 6 (so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 09.73 | |||||||||||||||
2 | Zina PindorováZina Pindorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 09.85 | |||||||||||||||
3 | Anežka BojkováAnežka Bojková | 04 | TJ TŽ Třinec | 10.56 | |||||||||||||||
4 | Aneta FikesováAneta Fikesová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 10.64 | |||||||||||||||
5 | Lucie BláhováLucie Bláhová | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 10.80 | |||||||||||||||
6 | Kateřina ČernockáKateřina Černocká | 05 | AK Šternberk z.s. | 11.11 | |||||||||||||||
7 | Dorota CiencialováDorota Ciencialová | 05 | TJ TŽ Třinec | 11.33 | |||||||||||||||
Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 7 (so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alice DrozdováAlice Drozdová | 05 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 09.53 | |||||||||||||||
2 | Hana DohnalováHana Dohnalová | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 09.67 | |||||||||||||||
3 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 09.78 | |||||||||||||||
4 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 09.82 | |||||||||||||||
5 | Zuzana HorňákováZuzana Horňáková | 04 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 10.88 | |||||||||||||||
6 | Petra JuskováPetra Jusková | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 11.54 | |||||||||||||||
7 | Nela HavlíčkováNela Havlíčková | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 11.69 | |||||||||||||||
8 | Johana KalnáJohana Kalná | 05 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 12.08 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 8 (so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna ProkešováKristýna Prokešová | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 09.13 | |||||||||||||||
2 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 09.36 | |||||||||||||||
3 | Tereza VálkováTereza Válková | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 09.87 | |||||||||||||||
4 | Karolína VilčkováKarolína Vilčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 10.08 | |||||||||||||||
5 | Patricie ŠodkováPatricie Šodková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 10.29 | |||||||||||||||
6 | Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 10.84 | |||||||||||||||
7 | Sarah VinklerováSarah Vinklerová | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 10.88 | |||||||||||||||
8 | Sabina TomečkováSabina Tomečková | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 12.14 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 09.19 | |||||||||||||||
2 | Gabriela PatalováGabriela Patalová | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 09.57 | |||||||||||||||
3 | Eliška VizingrováEliška Vizingrová | 03 | AC Mladá Boleslav z.s. | 09.65 | |||||||||||||||
4 | Lucie PiskováLucie Pisková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 09.87 | |||||||||||||||
5 | Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 10.12 | |||||||||||||||
6 | Martina DvořákováMartina Dvořáková | 03 | Atletický klub Prostějov, z... | 10.28 | |||||||||||||||
7 | Denisa PeričováDenisa Peričová | 03 | Atletika Holešov, z.s. | 10.31 | |||||||||||||||
8 | Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 10.31 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KorhoňováTereza Korhoňová | 02 | Atletický klub Prostějov, z... | 09.14 | |||||||||||||||
2 | Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 09.49 | |||||||||||||||
3 | Helena BalabánováHelena Balabánová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 10.33 | |||||||||||||||
4 | Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová | 03 | ASK Blansko | 10.36 | |||||||||||||||
5 | Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 11.19 | |||||||||||||||
Nela DrozdováNela Drozdová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | DQ | ||||||||||||||||
Adéla KalousováAdéla Kalousová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema KaletováEma Kaletová | 02 | Spartak Praha 4 | 09.33 | |||||||||||||||
2 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 09.74 | |||||||||||||||
3 | Elena UrbáškováElena Urbášková | 03 | AK Šternberk z.s. | 09.88 | |||||||||||||||
4 | Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová | 03 | AC Vysoké Mýto z.s. | 09.89 | |||||||||||||||
5 | Sabina FiantováSabina Fiantová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 10.55 | |||||||||||||||
6 | Eliška JuránováEliška Juránová | 03 | TJ Svitavy, z. s. | 10.76 | |||||||||||||||
7 | Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 11.53 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 4 (so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie PaťavováNatálie Paťavová | 03 | SKM Valašské Meziříčí | 09.25 | |||||||||||||||
2 | Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 09.71 | |||||||||||||||
3 | Tereza JanůTereza Janů | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 10.19 | |||||||||||||||
4 | Aneta KlečkováAneta Klečková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 10.53 | |||||||||||||||
5 | Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 10.79 | |||||||||||||||
6 | Michaela BittnerováMichaela Bittnerová | 03 | TJ Sokol Opava | 11.14 | |||||||||||||||
7 | Jana JozkováJana Jozková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 12.84 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Skok vysoký - Muži
(so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Christian StankušChristian Stankuš
SSK Vítkovice, z.s. |
98 | 1.96 | ||||||||||||||||
2 |
Martin TrybulaMartin Trybula
SSK Vítkovice, z.s. |
92 | 1.93 | ||||||||||||||||
3 |
Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita Brno |
99 | 1.90 | ||||||||||||||||
4 |
ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla
SKM Valašské Meziříčí |
97 | 1.81 | ||||||||||||||||
5 |
Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC Pardubice |
99 | 1.81 | ||||||||||||||||
6 |
Petr MikuláčekPetr Mikuláček
TJ Jiskra Otrokovice |
95 | 1.72 | ||||||||||||||||
7= |
Ondřej ŠandoOndřej Šando
Atletika Holešov, z.s. |
98 | 1.69 | ||||||||||||||||
7= |
Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol Opava |
99 | 1.69 | ||||||||||||||||
9 |
Radek HykešRadek Hykeš
ŠSK Slaný |
90 | 1.66 | ||||||||||||||||
10= |
Jiří BernášekJiří Bernášek
A. C. TEPO Kladno |
89 | 1.60 | ||||||||||||||||
10= |
Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s. |
98 | 1.60 | ||||||||||||||||
12 |
Martin SeberaMartin Sebera
Atletický klub AK Tišnov, z.s. |
74 | 1.60 | ||||||||||||||||
13 |
Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s. |
56 | 1.20 | ||||||||||||||||
Vjačeslav ŠepotěvVjačeslav Šepotěv
A. C. TEPO Kladno |
96 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Skok vysoký - Junioři
(so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří ZedníčekJiří Zedníček
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 1.84 | ||||||||||||||||
2 |
Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
01 | 1.75 | ||||||||||||||||
3 |
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 1.72 | ||||||||||||||||
4 |
Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 1.66 | ||||||||||||||||
5 |
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 1.66 | ||||||||||||||||
6 |
Marek KalousMarek Kalous
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
00 | 1.57 | ||||||||||||||||
Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Skok vysoký - Dorostenci
(so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub MarečekJakub Mareček
AC Pardubice |
02 | 1.87 | ||||||||||||||||
2 |
David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO Kladno |
02 | 1.81 | ||||||||||||||||
3 |
Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 1.78 | ||||||||||||||||
4 |
David RybaDavid Ryba
AC Pardubice |
02 | 1.69 | ||||||||||||||||
5 |
Jan BartoňJan Bartoň
TJ Šumperk, z.s. |
03 | 1.63 | ||||||||||||||||
6 |
Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 1.51 | ||||||||||||||||
7 |
Theo BébarTheo Bébar
Atletický klub Bohumín, z.s. |
02 | 1.45 | ||||||||||||||||
8 |
Vincenc SkoumalVincenc Skoumal
Atletický klub Kuřim, z.s. |
03 | 1.45 | ||||||||||||||||
9 |
Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička
TJ Sokol Opava |
03 | 1.42 | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Skok vysoký - Žáci
(so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol Opava |
04 | 1.77 | ||||||||||||||||
2 |
Jakub KněžíkJakub Kněžík
Atletický klub Hošťálkovice... |
04 | 1.62 | ||||||||||||||||
3 |
Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol Opava |
04 | 1.53 | ||||||||||||||||
4 |
Filip GužiakFilip Gužiak
TJ Sokol Opava |
04 | 1.50 | ||||||||||||||||
5 |
Pavel NovosadPavel Novosad
Atletický klub Zlín, z.s. |
04 | 1.47 | ||||||||||||||||
6 |
Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
04 | 1.47 | ||||||||||||||||
7 |
Rudolf ŽižkaRudolf Žižka
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 1.47 | ||||||||||||||||
8 |
Matěj DaněkMatěj Daněk
TJ Sokol Opava |
04 | 1.44 | ||||||||||||||||
9 |
Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol Opava |
05 | 1.35 | ||||||||||||||||
10 |
Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 1.32 | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Skok vysoký - Ženy
Ženy A (so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška KlučinováEliška Klučinová
Univerzitní sportovní klub ... |
88 | 1.79 | ||||||||||||||||
2 |
Lucia VadlejchLucia Vadlejch
Univerzitní sportovní klub ... |
88 | 1.70 | ||||||||||||||||
3 |
Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 1.67 | ||||||||||||||||
4 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub ... |
97 | 1.58 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Ženy B (so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s. |
99 | 1.46 | ||||||||||||||||
2 |
Radmila VrbováRadmila Vrbová
TJ Lokomotiva Břeclav |
94 | 1.43 | ||||||||||||||||
3 |
Klára ÚlehlováKlára Úlehlová
SK Hranice, z.s. |
82 | 1.34 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Skok vysoký - Juniorky
Juniorky A (so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 1.73 | ||||||||||||||||
2 |
Lucie NedvědováLucie Nedvědová
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 1.64 | ||||||||||||||||
3 |
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s. |
00 | 1.61 | ||||||||||||||||
4 |
Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 1.58 | ||||||||||||||||
5= |
Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s. |
01 | 1.55 | ||||||||||||||||
5= |
Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 1.55 | ||||||||||||||||
7 |
Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 1.55 | ||||||||||||||||
8 |
Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s. |
01 | 1.55 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Juniorky B (so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová
SK Hranice, z.s. |
00 | 1.49 | ||||||||||||||||
2 |
Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 1.46 | ||||||||||||||||
Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol Opava |
01 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Skok vysoký - Dorostenky
Dorostenky A (so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= |
Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s. |
03 | 1.61 | ||||||||||||||||
1= |
Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4 |
02 | 1.61 | ||||||||||||||||
3 |
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské Meziříčí |
03 | 1.58 | ||||||||||||||||
4 |
Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 1.55 | ||||||||||||||||
5= |
Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
Atletický klub Prostějov, z... |
02 | 1.52 | ||||||||||||||||
5= |
Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s. |
03 | 1.52 | ||||||||||||||||
7 |
Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 1.52 | ||||||||||||||||
8 |
Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 1.49 | ||||||||||||||||
Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z. s. |
03 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Dorostenky B (so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s. |
03 | 1.58 | ||||||||||||||||
2 |
Michaela BittnerováMichaela Bittnerová
TJ Sokol Opava |
03 | 1.52 | ||||||||||||||||
3= |
Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
03 | 1.49 | ||||||||||||||||
3= |
Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 1.49 | ||||||||||||||||
5 |
Martina DvořákováMartina Dvořáková
Atletický klub Prostějov, z... |
03 | 1.46 | ||||||||||||||||
6= |
Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
03 | 1.43 | ||||||||||||||||
6= |
Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s. |
03 | 1.43 | ||||||||||||||||
6= |
Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 1.43 | ||||||||||||||||
9= |
Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 1.37 | ||||||||||||||||
9= |
Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 1.37 | ||||||||||||||||
9= |
Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 1.37 | ||||||||||||||||
9= |
Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 1.37 | ||||||||||||||||
13= |
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s. |
03 | 1.34 | ||||||||||||||||
13= |
Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová
ASK Blansko |
03 | 1.34 | ||||||||||||||||
15= |
Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 1.31 | ||||||||||||||||
15= |
Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 1.31 | ||||||||||||||||
17= |
Sabina FiantováSabina Fiantová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 1.19 | ||||||||||||||||
17= |
Tereza JanůTereza Janů
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
03 | 1.19 | ||||||||||||||||
Jana JozkováJana Jozková
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
Skok vysoký - Žákyně
Žákyně A (so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s. |
04 | 1.65 | ||||||||||||||||
2 |
Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s. |
04 | 1.59 | ||||||||||||||||
3 |
Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 1.56 | ||||||||||||||||
4 |
Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK Blansko |
05 | 1.53 | ||||||||||||||||
5 |
Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 1.50 | ||||||||||||||||
6 |
Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 1.50 | ||||||||||||||||
7 |
Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 1.50 | ||||||||||||||||
8= |
Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 1.47 | ||||||||||||||||
8= |
Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ Třinec |
04 | 1.47 | ||||||||||||||||
10 |
Kristýna MatějováKristýna Matějová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 1.47 | ||||||||||||||||
11 |
Marie VrbováMarie Vrbová
TJ Lokomotiva Břeclav |
04 | 1.47 | ||||||||||||||||
12 |
Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 1.44 | ||||||||||||||||
13 |
Vendula KociánováVendula Kociánová
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 1.44 | ||||||||||||||||
14 |
Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 1.44 | ||||||||||||||||
15= |
Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 1.44 | ||||||||||||||||
15= |
Pavlína KubelkováPavlína Kubelková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 1.44 | ||||||||||||||||
17 |
Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s. |
04 | 1.44 | ||||||||||||||||
18 |
Simona RučováSimona Ručová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 1.41 | ||||||||||||||||
19 |
Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 1.41 | ||||||||||||||||
20 |
Hana BorováHana Borová
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 1.29 | ||||||||||||||||
21 |
Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 1.29 | ||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
Žákyně B (so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Hana DohnalováHana Dohnalová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 1.50 | ||||||||||||||||
2 |
Hana BlažkováHana Blažková
Atletický klub AK Tišnov, z.s. |
04 | 1.47 | ||||||||||||||||
3= |
Lucie BláhováLucie Bláhová
Atletický klub Hošťálkovice... |
05 | 1.44 | ||||||||||||||||
3= |
Kristýna BužgováKristýna Bužgová
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 1.44 | ||||||||||||||||
3= |
Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
05 | 1.44 | ||||||||||||||||
6= |
Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s. |
05 | 1.41 | ||||||||||||||||
6= |
Alice DrozdováAlice Drozdová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
05 | 1.41 | ||||||||||||||||
6= |
Hana HerudkováHana Herudková
TJ Sokol Opava |
04 | 1.41 | ||||||||||||||||
6= |
Julie OndráčkováJulie Ondráčková
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 1.41 | ||||||||||||||||
6= |
Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
04 | 1.41 | ||||||||||||||||
6= |
Michaela PetrošováMichaela Petrošová
SKM Valašské Meziříčí |
05 | 1.41 | ||||||||||||||||
12= |
Mia HumpolíkováMia Humpolíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
04 | 1.38 | ||||||||||||||||
12= |
Tereza VálkováTereza Válková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 1.38 | ||||||||||||||||
14 |
Nela HavlíčkováNela Havlíčková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 1.35 | ||||||||||||||||
15= |
Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO Kladno |
04 | 1.32 | ||||||||||||||||
15= |
Johana KalnáJohana Kalná
Atletický klub AK Tišnov, z.s. |
05 | 1.32 | ||||||||||||||||
15= |
Lucie KláskováLucie Klásková
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 1.32 | ||||||||||||||||
15= |
Klaudie KulichováKlaudie Kulichová
TJ TŽ Třinec |
04 | 1.32 | ||||||||||||||||
15= |
Sabina TomečkováSabina Tomečková
Atletický klub Hošťálkovice... |
05 | 1.32 | ||||||||||||||||
15= |
Sarah VinklerováSarah Vinklerová
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
04 | 1.32 | ||||||||||||||||
21 |
Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 1.29 | ||||||||||||||||
22= |
Marie BohdálkováMarie Bohdálková
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 1.29 | ||||||||||||||||
22= |
Anežka BojkováAnežka Bojková
TJ TŽ Třinec |
04 | 1.29 | ||||||||||||||||
22= |
Tereza PuchernováTereza Puchernová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 1.29 | ||||||||||||||||
22= |
Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 1.29 | ||||||||||||||||
22= |
Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 1.29 | ||||||||||||||||
22= |
Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 1.29 | ||||||||||||||||
22= |
Patricie ŠodkováPatricie Šodková
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 1.29 | ||||||||||||||||
29= |
Agáta HoňkováAgáta Hoňková
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 1.26 | ||||||||||||||||
29= |
Zuzana HorňákováZuzana Horňáková
Atletický klub Kyjov, z.s. |
04 | 1.26 | ||||||||||||||||
31= |
Petra BlažkováPetra Blažková
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 1.20 | ||||||||||||||||
31= |
Dorota CiencialováDorota Ciencialová
TJ TŽ Třinec |
05 | 1.20 | ||||||||||||||||
31= |
Petra JuskováPetra Jusková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 1.20 | ||||||||||||||||
31= |
Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová
Atletický klub Kyjov, z.s. |
05 | 1.20 | ||||||||||||||||
Simona KnéblováSimona Knéblová
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | NM | |||||||||||||||||
Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | NM | |||||||||||||||||
Dominika FialováDominika Fialová
Atletika Poruba z.s. |
04 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 37 závodníků |
Skok o tyči - Muži
(ne, 20.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla
SKM Valašské Meziříčí |
97 | 4.50 | ||||||||||||||||
2 |
Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita Brno |
99 | 4.40 | ||||||||||||||||
3 |
Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC Pardubice |
99 | 4.10 | ||||||||||||||||
4 |
Christian StankušChristian Stankuš
SSK Vítkovice, z.s. |
98 | 3.90 | ||||||||||||||||
5 |
Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s. |
98 | 3.90 | ||||||||||||||||
6 |
Jiří BernášekJiří Bernášek
A. C. TEPO Kladno |
89 | 3.60 | ||||||||||||||||
7 |
Radek HykešRadek Hykeš
ŠSK Slaný |
90 | 3.40 | ||||||||||||||||
8 |
Petr MikuláčekPetr Mikuláček
TJ Jiskra Otrokovice |
95 | 3.00 | ||||||||||||||||
9 |
Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol Opava |
99 | 2.80 | ||||||||||||||||
10 |
Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s. |
56 | 2.00 | ||||||||||||||||
Martin SeberaMartin Sebera
Atletický klub AK Tišnov, z.s. |
74 | DNS | |||||||||||||||||
Ondřej ŠandoOndřej Šando
Atletika Holešov, z.s. |
98 | DNS | |||||||||||||||||
Vjačeslav ŠepotěvVjačeslav Šepotěv
A. C. TEPO Kladno |
96 | DNS | |||||||||||||||||
Martin TrybulaMartin Trybula
SSK Vítkovice, z.s. |
92 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Skok o tyči - Junioři
(ne, 20.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 4.40 | ||||||||||||||||
2 |
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 4.10 | ||||||||||||||||
3 |
Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 3.70 | ||||||||||||||||
4 |
Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
01 | 3.30 | ||||||||||||||||
5 |
Jiří ZedníčekJiří Zedníček
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 3.20 | ||||||||||||||||
6 |
Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 3.10 | ||||||||||||||||
7 |
Marek KalousMarek Kalous
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
00 | 2.80 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Skok o tyči - Dorostenci
(ne, 20.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO Kladno |
02 | 4.30 | ||||||||||||||||
2 |
David RybaDavid Ryba
AC Pardubice |
02 | 3.40 | ||||||||||||||||
3 |
Theo BébarTheo Bébar
Atletický klub Bohumín, z.s. |
02 | 3.40 | ||||||||||||||||
4 |
Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 3.00 | ||||||||||||||||
5 |
Jakub MarečekJakub Mareček
AC Pardubice |
02 | 2.80 | ||||||||||||||||
6 |
Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 2.60 | ||||||||||||||||
7 |
Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička
TJ Sokol Opava |
03 | 2.40 | ||||||||||||||||
8 |
Jan BartoňJan Bartoň
TJ Šumperk, z.s. |
03 | 2.40 | ||||||||||||||||
9 |
Vincenc SkoumalVincenc Skoumal
Atletický klub Kuřim, z.s. |
03 | 2.20 | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Skok o tyči - Žáci
(ne, 20.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
04 | 3.40 | ||||||||||||||||
2 |
Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol Opava |
05 | 3.40 | ||||||||||||||||
3 |
Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol Opava |
04 | 3.00 | ||||||||||||||||
4 |
Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol Opava |
04 | 2.80 | ||||||||||||||||
5 |
Pavel NovosadPavel Novosad
Atletický klub Zlín, z.s. |
04 | 2.40 | ||||||||||||||||
6 |
Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 2.20 | ||||||||||||||||
7 |
Jakub KněžíkJakub Kněžík
Atletický klub Hošťálkovice... |
04 | 2.00 | ||||||||||||||||
Matěj DaněkMatěj Daněk
TJ Sokol Opava |
04 | NM | |||||||||||||||||
Filip GužiakFilip Gužiak
TJ Sokol Opava |
04 | NM | |||||||||||||||||
Rudolf ŽižkaRudolf Žižka
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Skok daleký - Muži
(so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita Brno |
99 | 6.84 | ||||||||||||||||
2 |
Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s. |
98 | 6.51 | ||||||||||||||||
3 |
Christian StankušChristian Stankuš
SSK Vítkovice, z.s. |
98 | 6.47 | ||||||||||||||||
4 |
Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC Pardubice |
99 | 6.38 | ||||||||||||||||
5 |
ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla
SKM Valašské Meziříčí |
97 | 6.25 | ||||||||||||||||
6 |
Radek HykešRadek Hykeš
ŠSK Slaný |
90 | 6.20 | ||||||||||||||||
7 |
Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol Opava |
99 | 6.10 | ||||||||||||||||
8 |
Petr MikuláčekPetr Mikuláček
TJ Jiskra Otrokovice |
95 | 5.84 | ||||||||||||||||
9 |
Ondřej ŠandoOndřej Šando
Atletika Holešov, z.s. |
98 | 5.76 | ||||||||||||||||
10 |
Jiří BernášekJiří Bernášek
A. C. TEPO Kladno |
89 | 5.63 | ||||||||||||||||
11 |
Martin SeberaMartin Sebera
Atletický klub AK Tišnov, z.s. |
74 | 5.17 | ||||||||||||||||
12 |
Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s. |
56 | 3.51 | ||||||||||||||||
Vjačeslav ŠepotěvVjačeslav Šepotěv
A. C. TEPO Kladno |
96 | DNS | |||||||||||||||||
Martin TrybulaMartin Trybula
SSK Vítkovice, z.s. |
92 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Skok daleký - Junioři
(so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 6.47 | ||||||||||||||||
2 |
Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
01 | 6.08 | ||||||||||||||||
3 |
Jiří ZedníčekJiří Zedníček
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 6.05 | ||||||||||||||||
4 |
Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 6.02 | ||||||||||||||||
5 |
Marek KalousMarek Kalous
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
00 | 5.81 | ||||||||||||||||
6 |
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 5.57 | ||||||||||||||||
Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Skok daleký - Dorostenci
(so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO Kladno |
02 | 6.56 | ||||||||||||||||
2 |
Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 6.13 | ||||||||||||||||
3 |
David RybaDavid Ryba
AC Pardubice |
02 | 6.05 | ||||||||||||||||
4 |
Jakub MarečekJakub Mareček
AC Pardubice |
02 | 6.01 | ||||||||||||||||
5 |
Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 5.44 | ||||||||||||||||
6 |
Vincenc SkoumalVincenc Skoumal
Atletický klub Kuřim, z.s. |
03 | 5.14 | ||||||||||||||||
7 |
Theo BébarTheo Bébar
Atletický klub Bohumín, z.s. |
02 | 4.95 | ||||||||||||||||
8 |
Jan BartoňJan Bartoň
TJ Šumperk, z.s. |
03 | 4.90 | ||||||||||||||||
9 |
Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička
TJ Sokol Opava |
03 | 4.32 | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Skok daleký - Žáci
(so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol Opava |
04 | 5.52 | ||||||||||||||||
2 |
Rudolf ŽižkaRudolf Žižka
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 5.39 | ||||||||||||||||
3 |
Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol Opava |
04 | 5.07 | ||||||||||||||||
4 |
Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol Opava |
05 | 4.89 | ||||||||||||||||
5 |
Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
04 | 4.77 | ||||||||||||||||
6 |
Pavel NovosadPavel Novosad
Atletický klub Zlín, z.s. |
04 | 4.70 | ||||||||||||||||
7 |
Matěj DaněkMatěj Daněk
TJ Sokol Opava |
04 | 4.64 | ||||||||||||||||
8 |
Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 4.56 | ||||||||||||||||
9 |
Jakub KněžíkJakub Kněžík
Atletický klub Hošťálkovice... |
04 | 4.45 | ||||||||||||||||
10 |
Filip GužiakFilip Gužiak
TJ Sokol Opava |
04 | 4.43 | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Skok daleký - Ženy
(so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucia VadlejchLucia Vadlejch
Univerzitní sportovní klub ... |
88 | 6.23 | ||||||||||||||||
2 |
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s. |
99 | 5.43 | ||||||||||||||||
3 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub ... |
97 | 5.34 | ||||||||||||||||
4 |
Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 4.91 | ||||||||||||||||
5 |
Klára ÚlehlováKlára Úlehlová
SK Hranice, z.s. |
82 | 4.69 | ||||||||||||||||
6 |
Radmila VrbováRadmila Vrbová
TJ Lokomotiva Břeclav |
94 | 4.56 | ||||||||||||||||
Eliška KlučinováEliška Klučinová
Univerzitní sportovní klub ... |
88 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Skok daleký - Juniorky
(so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 5.38 | ||||||||||||||||
2 |
Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 5.29 | ||||||||||||||||
3 |
Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 5.16 | ||||||||||||||||
4 |
Lucie NedvědováLucie Nedvědová
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 5.15 | ||||||||||||||||
5 |
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s. |
00 | 4.98 | ||||||||||||||||
6 |
Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s. |
01 | 4.98 | ||||||||||||||||
7 |
Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová
SK Hranice, z.s. |
00 | 4.85 | ||||||||||||||||
8 |
Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s. |
01 | 4.84 | ||||||||||||||||
9 |
Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 4.70 | ||||||||||||||||
10 |
Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 4.63 | ||||||||||||||||
Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol Opava |
01 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Skok daleký - Dorostenky
(so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4 |
02 | 5.36 | ||||||||||||||||
2 |
Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 5.30 | ||||||||||||||||
3 |
Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s. |
03 | 5.23 | ||||||||||||||||
4 |
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské Meziříčí |
03 | 5.22 | ||||||||||||||||
5 |
Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s. |
03 | 5.21 | ||||||||||||||||
6 |
Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 5.12 | ||||||||||||||||
7 |
Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
03 | 5.08 | ||||||||||||||||
8 |
Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 4.98 | ||||||||||||||||
9 |
Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 4.94 | ||||||||||||||||
10 |
Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s. |
03 | 4.89 | ||||||||||||||||
11 |
Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z. s. |
03 | 4.84 | ||||||||||||||||
12 |
Michaela BittnerováMichaela Bittnerová
TJ Sokol Opava |
03 | 4.78 | ||||||||||||||||
13 |
Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 4.75 | ||||||||||||||||
14 |
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s. |
03 | 4.66 | ||||||||||||||||
15 |
Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
Atletický klub Prostějov, z... |
02 | 4.55 | ||||||||||||||||
16 |
Tereza JanůTereza Janů
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
03 | 4.55 | ||||||||||||||||
17 |
Sabina FiantováSabina Fiantová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 4.54 | ||||||||||||||||
18 |
Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s. |
03 | 4.53 | ||||||||||||||||
19 |
Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
03 | 4.48 | ||||||||||||||||
20 |
Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová
ASK Blansko |
03 | 4.41 | ||||||||||||||||
21 |
Martina DvořákováMartina Dvořáková
Atletický klub Prostějov, z... |
03 | 4.35 | ||||||||||||||||
22 |
Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 4.29 | ||||||||||||||||
23 |
Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 4.06 | ||||||||||||||||
24 |
Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 3.83 | ||||||||||||||||
25 |
Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 3.51 | ||||||||||||||||
Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | DNS | |||||||||||||||||
Jana JozkováJana Jozková
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | DNS | |||||||||||||||||
Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 28 závodníků |
Skok daleký - Žákyně
Žákyně A (so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s. |
04 | 5.65 | ||||||||||||||||
2 |
Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s. |
04 | 5.19 | ||||||||||||||||
3 |
Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 5.16 | ||||||||||||||||
4 |
Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK Blansko |
05 | 5.05 | ||||||||||||||||
5 |
Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s. |
04 | 5.01 | ||||||||||||||||
6 |
Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 4.92 | ||||||||||||||||
7 |
Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
04 | 4.85 | ||||||||||||||||
8 |
Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 4.74 | ||||||||||||||||
9 |
Hana BorováHana Borová
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 4.73 | ||||||||||||||||
10 |
Vendula KociánováVendula Kociánová
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 4.73 | ||||||||||||||||
11 |
Tereza PuchernováTereza Puchernová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 4.60 | ||||||||||||||||
12 |
Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 4.59 | ||||||||||||||||
13 |
Simona RučováSimona Ručová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 4.57 | ||||||||||||||||
14 |
Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 4.56 | ||||||||||||||||
15 |
Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ Třinec |
04 | 4.55 | ||||||||||||||||
16 |
Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 4.55 | ||||||||||||||||
17 |
Michaela PetrošováMichaela Petrošová
SKM Valašské Meziříčí |
05 | 4.43 | ||||||||||||||||
18 |
Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 4.35 | ||||||||||||||||
19 |
Kristýna BužgováKristýna Bužgová
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 4.35 | ||||||||||||||||
20 |
Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 4.34 | ||||||||||||||||
21 |
Marie VrbováMarie Vrbová
TJ Lokomotiva Břeclav |
04 | 4.33 | ||||||||||||||||
22 |
Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s. |
05 | 4.32 | ||||||||||||||||
23 |
Sarah VinklerováSarah Vinklerová
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
04 | 4.31 | ||||||||||||||||
24 |
Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 4.19 | ||||||||||||||||
25 |
Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 4.17 | ||||||||||||||||
26 |
Pavlína KubelkováPavlína Kubelková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 4.13 | ||||||||||||||||
Klaudie KulichováKlaudie Kulichová
TJ TŽ Třinec |
04 | NM | |||||||||||||||||
Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
TJ Šumperk, z.s. |
04 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 28 závodníků |
Žákyně B (so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza VálkováTereza Válková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 4.60 | ||||||||||||||||
2 |
Hana DohnalováHana Dohnalová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 4.58 | ||||||||||||||||
3 |
Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO Kladno |
04 | 4.57 | ||||||||||||||||
4 |
Julie OndráčkováJulie Ondráčková
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 4.53 | ||||||||||||||||
5 |
Mia HumpolíkováMia Humpolíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
04 | 4.52 | ||||||||||||||||
6 |
Alice DrozdováAlice Drozdová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
05 | 4.50 | ||||||||||||||||
7 |
Hana BlažkováHana Blažková
Atletický klub AK Tišnov, z.s. |
04 | 4.49 | ||||||||||||||||
8 |
Zuzana HorňákováZuzana Horňáková
Atletický klub Kyjov, z.s. |
04 | 4.35 | ||||||||||||||||
9 |
Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 4.34 | ||||||||||||||||
10 |
Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
05 | 4.30 | ||||||||||||||||
11 |
Lucie KláskováLucie Klásková
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 4.29 | ||||||||||||||||
12 |
Kristýna MatějováKristýna Matějová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 4.27 | ||||||||||||||||
13= |
Anežka BojkováAnežka Bojková
TJ TŽ Třinec |
04 | 4.22 | ||||||||||||||||
13= |
Hana HerudkováHana Herudková
TJ Sokol Opava |
04 | 4.22 | ||||||||||||||||
13= |
Petra JuskováPetra Jusková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 4.22 | ||||||||||||||||
13= |
Johana KalnáJohana Kalná
Atletický klub AK Tišnov, z.s. |
05 | 4.22 | ||||||||||||||||
17 |
Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová
Atletický klub Kyjov, z.s. |
05 | 4.16 | ||||||||||||||||
18 |
Dorota CiencialováDorota Ciencialová
TJ TŽ Třinec |
05 | 4.05 | ||||||||||||||||
19 |
Lucie BláhováLucie Bláhová
Atletický klub Hošťálkovice... |
05 | 4.04 | ||||||||||||||||
20= |
Marie BohdálkováMarie Bohdálková
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 3.91 | ||||||||||||||||
20= |
Patricie ŠodkováPatricie Šodková
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 3.91 | ||||||||||||||||
22 |
Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 3.90 | ||||||||||||||||
23 |
Nela HavlíčkováNela Havlíčková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 3.87 | ||||||||||||||||
24 |
Simona KnéblováSimona Knéblová
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 3.86 | ||||||||||||||||
25 |
Sabina TomečkováSabina Tomečková
Atletický klub Hošťálkovice... |
05 | 3.83 | ||||||||||||||||
26 |
Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 3.72 | ||||||||||||||||
27 |
Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 3.69 | ||||||||||||||||
28 |
Petra BlažkováPetra Blažková
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 3.31 | ||||||||||||||||
Dominika FialováDominika Fialová
Atletika Poruba z.s. |
04 | DNS | |||||||||||||||||
Agáta HoňkováAgáta Hoňková
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 30 závodníků |
Vrh koulí 3kg - Dorostenky
(so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 11.02 | ||||||||||||||||
2 |
Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4 |
02 | 10.90 | ||||||||||||||||
3 |
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské Meziříčí |
03 | 10.78 | ||||||||||||||||
4 |
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s. |
03 | 10.32 | ||||||||||||||||
5 |
Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s. |
03 | 09.88 | ||||||||||||||||
6 |
Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 09.85 | ||||||||||||||||
7 |
Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
Atletický klub Prostějov, z... |
02 | 09.79 | ||||||||||||||||
8 |
Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s. |
03 | 09.72 | ||||||||||||||||
9 |
Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 09.50 | ||||||||||||||||
10 |
Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
03 | 09.18 | ||||||||||||||||
11 |
Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z. s. |
03 | 09.13 | ||||||||||||||||
12 |
Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s. |
03 | 08.95 | ||||||||||||||||
13 |
Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 08.45 | ||||||||||||||||
14 |
Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová
ASK Blansko |
03 | 08.44 | ||||||||||||||||
15 |
Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 08.35 | ||||||||||||||||
16 |
Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 08.31 | ||||||||||||||||
17 |
Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s. |
03 | 08.17 | ||||||||||||||||
18 |
Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 08.16 | ||||||||||||||||
19 |
Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
03 | 08.14 | ||||||||||||||||
20 |
Sabina FiantováSabina Fiantová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 07.85 | ||||||||||||||||
21 |
Martina DvořákováMartina Dvořáková
Atletický klub Prostějov, z... |
03 | 07.67 | ||||||||||||||||
22 |
Tereza JanůTereza Janů
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
03 | 07.18 | ||||||||||||||||
23 |
Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 07.03 | ||||||||||||||||
24 |
Jana JozkováJana Jozková
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 06.99 | ||||||||||||||||
25 |
Michaela BittnerováMichaela Bittnerová
TJ Sokol Opava |
03 | 06.13 | ||||||||||||||||
26 |
Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 05.92 | ||||||||||||||||
27 |
Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 05.78 | ||||||||||||||||
Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 28 závodníků |
Vrh koulí 3kg - Žákyně
(so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 10.46 | ||||||||||||||||
2 |
Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s. |
04 | 10.02 | ||||||||||||||||
3 |
Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s. |
04 | 09.89 | ||||||||||||||||
4 |
Michaela PetrošováMichaela Petrošová
SKM Valašské Meziříčí |
05 | 09.58 | ||||||||||||||||
5 |
Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 09.37 | ||||||||||||||||
6 |
Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO Kladno |
04 | 09.09 | ||||||||||||||||
7 |
Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s. |
04 | 08.86 | ||||||||||||||||
8 |
Simona RučováSimona Ručová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 08.82 | ||||||||||||||||
9 |
Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 08.82 | ||||||||||||||||
10 |
Hana HerudkováHana Herudková
TJ Sokol Opava |
04 | 08.42 | ||||||||||||||||
11 |
Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 08.33 | ||||||||||||||||
12 |
Lucie BláhováLucie Bláhová
Atletický klub Hošťálkovice... |
05 | 08.32 | ||||||||||||||||
13 |
Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
04 | 08.18 | ||||||||||||||||
14 |
Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ Třinec |
04 | 08.18 | ||||||||||||||||
15 |
Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 08.12 | ||||||||||||||||
16 |
Mia HumpolíkováMia Humpolíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
04 | 08.10 | ||||||||||||||||
17 |
Tereza VálkováTereza Válková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 08.09 | ||||||||||||||||
18 |
Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 07.97 | ||||||||||||||||
19 |
Vendula KociánováVendula Kociánová
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 07.90 | ||||||||||||||||
20 |
Petra JuskováPetra Jusková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 07.86 | ||||||||||||||||
21 |
Kristýna BužgováKristýna Bužgová
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 07.83 | ||||||||||||||||
22 |
Tereza PuchernováTereza Puchernová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 07.82 | ||||||||||||||||
23 |
Anežka BojkováAnežka Bojková
TJ TŽ Třinec |
04 | 07.70 | ||||||||||||||||
24 |
Sabina TomečkováSabina Tomečková
Atletický klub Hošťálkovice... |
05 | 07.70 | ||||||||||||||||
25 |
Sarah VinklerováSarah Vinklerová
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
04 | 07.69 | ||||||||||||||||
26 |
Klaudie KulichováKlaudie Kulichová
TJ TŽ Třinec |
04 | 07.65 | ||||||||||||||||
27 |
Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 07.59 | ||||||||||||||||
28 |
Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 07.54 | ||||||||||||||||
29 |
Hana BlažkováHana Blažková
Atletický klub AK Tišnov, z.s. |
04 | 07.53 | ||||||||||||||||
30 |
Julie OndráčkováJulie Ondráčková
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 07.48 | ||||||||||||||||
31 |
Marie VrbováMarie Vrbová
TJ Lokomotiva Břeclav |
04 | 07.47 | ||||||||||||||||
32 |
Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
05 | 07.45 | ||||||||||||||||
33 |
Agáta HoňkováAgáta Hoňková
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 07.39 | ||||||||||||||||
34 |
Alice DrozdováAlice Drozdová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
05 | 07.36 | ||||||||||||||||
35 |
Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s. |
05 | 07.32 | ||||||||||||||||
36 |
Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 07.25 | ||||||||||||||||
37 |
Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK Blansko |
05 | 07.23 | ||||||||||||||||
38 |
Zuzana HorňákováZuzana Horňáková
Atletický klub Kyjov, z.s. |
04 | 07.22 | ||||||||||||||||
39 |
Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 07.15 | ||||||||||||||||
40 |
Kristýna MatějováKristýna Matějová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 07.02 | ||||||||||||||||
41 |
Dorota CiencialováDorota Ciencialová
TJ TŽ Třinec |
05 | 06.91 | ||||||||||||||||
42 |
Patricie ŠodkováPatricie Šodková
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 06.83 | ||||||||||||||||
43 |
Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 06.80 | ||||||||||||||||
44 |
Nela HavlíčkováNela Havlíčková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 06.73 | ||||||||||||||||
45 |
Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová
Atletický klub Kyjov, z.s. |
05 | 06.69 | ||||||||||||||||
46 |
Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 06.67 | ||||||||||||||||
47 |
Simona KnéblováSimona Knéblová
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 06.59 | ||||||||||||||||
48 |
Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 06.47 | ||||||||||||||||
49 |
Lucie KláskováLucie Klásková
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 06.28 | ||||||||||||||||
50 |
Hana BorováHana Borová
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 06.27 | ||||||||||||||||
51 |
Hana DohnalováHana Dohnalová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 06.08 | ||||||||||||||||
52 |
Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 05.86 | ||||||||||||||||
53 |
Pavlína KubelkováPavlína Kubelková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 05.85 | ||||||||||||||||
54 |
Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 05.81 | ||||||||||||||||
55 |
Marie BohdálkováMarie Bohdálková
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 05.53 | ||||||||||||||||
56 |
Petra BlažkováPetra Blažková
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 05.30 | ||||||||||||||||
57 |
Johana KalnáJohana Kalná
Atletický klub AK Tišnov, z.s. |
05 | 05.21 | ||||||||||||||||
Dominika FialováDominika Fialová
Atletika Poruba z.s. |
04 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 58 závodníků |
Vrh koulí 4kg - Žáci
(so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol Opava |
04 | 11.10 | ||||||||||||||||
2 |
Rudolf ŽižkaRudolf Žižka
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 09.60 | ||||||||||||||||
3 |
Filip GužiakFilip Gužiak
TJ Sokol Opava |
04 | 09.50 | ||||||||||||||||
4 |
Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol Opava |
04 | 08.30 | ||||||||||||||||
5 |
Jakub KněžíkJakub Kněžík
Atletický klub Hošťálkovice... |
04 | 08.20 | ||||||||||||||||
6 |
Pavel NovosadPavel Novosad
Atletický klub Zlín, z.s. |
04 | 07.99 | ||||||||||||||||
7 |
Matěj DaněkMatěj Daněk
TJ Sokol Opava |
04 | 07.59 | ||||||||||||||||
8 |
Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 07.08 | ||||||||||||||||
9 |
Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
04 | 06.97 | ||||||||||||||||
10 |
Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol Opava |
05 | 06.56 | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Vrh koulí 4kg - Ženy
(so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška KlučinováEliška Klučinová
Univerzitní sportovní klub ... |
88 | 14.23 | ||||||||||||||||
2 |
Lucia VadlejchLucia Vadlejch
Univerzitní sportovní klub ... |
88 | 11.82 | ||||||||||||||||
3 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub ... |
97 | 11.17 | ||||||||||||||||
4 |
Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 10.08 | ||||||||||||||||
5 |
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s. |
99 | 08.77 | ||||||||||||||||
6 |
Radmila VrbováRadmila Vrbová
TJ Lokomotiva Břeclav |
94 | 08.16 | ||||||||||||||||
7 |
Klára ÚlehlováKlára Úlehlová
SK Hranice, z.s. |
82 | 07.88 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Vrh koulí 4kg - Juniorky
(so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie NedvědováLucie Nedvědová
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 09.79 | ||||||||||||||||
2 |
Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 09.11 | ||||||||||||||||
3 |
Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 09.08 | ||||||||||||||||
4 |
Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 08.82 | ||||||||||||||||
5 |
Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s. |
01 | 08.46 | ||||||||||||||||
6 |
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s. |
00 | 08.01 | ||||||||||||||||
7 |
Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 07.78 | ||||||||||||||||
8 |
Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s. |
01 | 07.35 | ||||||||||||||||
9 |
Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 07.23 | ||||||||||||||||
10 |
Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová
SK Hranice, z.s. |
00 | 06.21 | ||||||||||||||||
Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol Opava |
01 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Vrh koulí 5kg - Dorostenci
(so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David RybaDavid Ryba
AC Pardubice |
02 | 12.78 | ||||||||||||||||
2 |
David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO Kladno |
02 | 11.94 | ||||||||||||||||
3 |
Jakub MarečekJakub Mareček
AC Pardubice |
02 | 10.87 | ||||||||||||||||
4 |
Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 09.02 | ||||||||||||||||
5 |
Theo BébarTheo Bébar
Atletický klub Bohumín, z.s. |
02 | 08.66 | ||||||||||||||||
6 |
Jan BartoňJan Bartoň
TJ Šumperk, z.s. |
03 | 08.63 | ||||||||||||||||
7 |
Vincenc SkoumalVincenc Skoumal
Atletický klub Kuřim, z.s. |
03 | 08.28 | ||||||||||||||||
8 |
Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 07.94 | ||||||||||||||||
9 |
Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička
TJ Sokol Opava |
03 | 07.81 | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Vrh koulí 6kg - Junioři
(so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 13.64 | ||||||||||||||||
2 |
Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 11.66 | ||||||||||||||||
3 |
Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
01 | 09.22 | ||||||||||||||||
4 |
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 08.60 | ||||||||||||||||
5 |
Marek KalousMarek Kalous
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
00 | 08.27 | ||||||||||||||||
6 |
Jiří ZedníčekJiří Zedníček
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 08.13 | ||||||||||||||||
Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Vrh koulí 7,26kg - Muži
(so, 19.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr MikuláčekPetr Mikuláček
TJ Jiskra Otrokovice |
95 | 12.42 | ||||||||||||||||
2 |
Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita Brno |
99 | 12.12 | ||||||||||||||||
3 |
Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC Pardubice |
99 | 11.93 | ||||||||||||||||
4 |
Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol Opava |
99 | 11.52 | ||||||||||||||||
5 |
Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s. |
98 | 11.36 | ||||||||||||||||
6 |
Christian StankušChristian Stankuš
SSK Vítkovice, z.s. |
98 | 10.58 | ||||||||||||||||
7 |
Radek HykešRadek Hykeš
ŠSK Slaný |
90 | 10.31 | ||||||||||||||||
8 |
ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla
SKM Valašské Meziříčí |
97 | 10.05 | ||||||||||||||||
9 |
Martin SeberaMartin Sebera
Atletický klub AK Tišnov, z.s. |
74 | 09.43 | ||||||||||||||||
10 |
Ondřej ŠandoOndřej Šando
Atletika Holešov, z.s. |
98 | 08.97 | ||||||||||||||||
11 |
Jiří BernášekJiří Bernášek
A. C. TEPO Kladno |
89 | 08.52 | ||||||||||||||||
12 |
Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s. |
56 | 07.09 | ||||||||||||||||
Vjačeslav ŠepotěvVjačeslav Šepotěv
A. C. TEPO Kladno |
96 | DNS | |||||||||||||||||
Martin TrybulaMartin Trybula
SSK Vítkovice, z.s. |
92 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Pětiboj hala - Ženy |
---|
Um. | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucia VadlejchLucia Vadlejch | 88 | Univerzitní sportovní klub Praha | 4242 | |||||||||||||||
2 | Tereza HromadníkováTereza Hromadníková | 99 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3046 | |||||||||||||||
3 | Klára ÚlehlováKlára Úlehlová | 82 | SK Hranice, z.s. | 2619 | |||||||||||||||
4 | Radmila VrbováRadmila Vrbová | 94 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2401 | |||||||||||||||
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | Univerzitní sportovní klub Praha | DNF | ||||||||||||||||
Patricie BurajováPatricie Burajová | 99 | Univerzitní sportovní klub Praha | DNF | ||||||||||||||||
Eliška KlučinováEliška Klučinová | 88 | Univerzitní sportovní klub Praha | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Pětiboj hala - Juniorky |
---|
Um. | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie NedvědováLucie Nedvědová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 3313 | |||||||||||||||
2 | Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 3249 | |||||||||||||||
3 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 3199 | |||||||||||||||
4 | Veronika NedvědováVeronika Nedvědová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 3178 | |||||||||||||||
5 | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2963 | |||||||||||||||
6 | Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2879 | |||||||||||||||
7 | Lucie KrupicováLucie Krupicová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 2860 | |||||||||||||||
8 | Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 2826 | |||||||||||||||
9 | Nikola GavendováNikola Gavendová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 2753 | |||||||||||||||
10 | Natálie MatuškováNatálie Matušková | 01 | Atletika Poruba z.s. | 2668 | |||||||||||||||
Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková | 01 | TJ Sokol Opava | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Pětiboj hala - Dorostenky |
---|
Um. | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema KaletováEma Kaletová | 02 | Spartak Praha 4 | 3365 | |||||||||||||||
2 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 3316 | |||||||||||||||
3 | Natálie PaťavováNatálie Paťavová | 03 | SKM Valašské Meziříčí | 3281 | |||||||||||||||
4 | Tereza KorhoňováTereza Korhoňová | 02 | Atletický klub Prostějov, z. s. | 3173 | |||||||||||||||
5 | Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2991 | |||||||||||||||
6 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2957 | |||||||||||||||
7 | Eliška VizingrováEliška Vizingrová | 03 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2950 | |||||||||||||||
8 | Gabriela PatalováGabriela Patalová | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 z.s. | 2910 | |||||||||||||||
9 | Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2877 | |||||||||||||||
10 | Elena UrbáškováElena Urbášková | 03 | AK Šternberk z.s. | 2772 | |||||||||||||||
11 | Denisa PeričováDenisa Peričová | 03 | Atletika Holešov, z.s. | 2749 | |||||||||||||||
12 | Lucie PiskováLucie Pisková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2744 | |||||||||||||||
14 | Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2624 | |||||||||||||||
15 | Martina DvořákováMartina Dvořáková | 03 | Atletický klub Prostějov, z. s. | 2623 | |||||||||||||||
16 | Helena BalabánováHelena Balabánová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2571 | |||||||||||||||
17 | Michaela BittnerováMichaela Bittnerová | 03 | TJ Sokol Opava | 2552 | |||||||||||||||
18 | Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová | 03 | ASK Blansko | 2412 | |||||||||||||||
19 | Sabina FiantováSabina Fiantová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, z. s. | 2410 | |||||||||||||||
20 | Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2319 | |||||||||||||||
21 | Tereza JanůTereza Janů | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2155 | |||||||||||||||
22 | Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, z. s. | 2088 | |||||||||||||||
23 | Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, z. s. | 1794 | |||||||||||||||
24 | Aneta KlečkováAneta Klečková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 1778 | |||||||||||||||
25 | Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 1634 | |||||||||||||||
Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová | 03 | AC Vysoké Mýto z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Nela DrozdováNela Drozdová | 03 | Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice | DNF | ||||||||||||||||
Jana JozkováJana Jozková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Eliška JuránováEliška Juránová | 03 | TJ Svitavy, z. s. | DNF | ||||||||||||||||
Adéla KalousováAdéla Kalousová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 29 závodníků |
Pětiboj hala - Žákyně |
---|
Um. | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 3503 | |||||||||||||||
2 | Kristýna ProkešováKristýna Prokešová | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 3300 | |||||||||||||||
3 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice | 2966 | |||||||||||||||
4 | Markéta BurešováMarkéta Burešová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2965 | |||||||||||||||
5 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice | 2923 | |||||||||||||||
6 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 2914 | |||||||||||||||
7 | Zina PindorováZina Pindorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 2826 | |||||||||||||||
8 | Hana BorováHana Borová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2795 | |||||||||||||||
9 | Vendula KociánováVendula Kociánová | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 2794 | |||||||||||||||
10 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 2788 | |||||||||||||||
11 | Tereza HanákováTereza Hanáková | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 2748 | |||||||||||||||
12 | Lucie GolasovskáLucie Golasovská | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 2702 | |||||||||||||||
13 | Karolína VilčkováKarolína Vilčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2639 | |||||||||||||||
14 | Simona RučováSimona Ručová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. | 2622 | |||||||||||||||
15 | Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2611 | |||||||||||||||
16 | Klára DobešováKlára Dobešová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 2576 | |||||||||||||||
17 | Michaela PetrošováMichaela Petrošová | 05 | SKM Valašské Meziříčí | 2526 | |||||||||||||||
18 | Hana DohnalováHana Dohnalová | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 z.s. | 2515 | |||||||||||||||
19 | Alice DrozdováAlice Drozdová | 05 | Sportovní klub Přerov 1908 z.s. | 2497 | |||||||||||||||
20 | Aneta FikesováAneta Fikesová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 2484 | |||||||||||||||
21 | Marie VrbováMarie Vrbová | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2479 | |||||||||||||||
22 | Tereza VálkováTereza Válková | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 z.s. | 2471 | |||||||||||||||
23 | Hana HerudkováHana Herudková | 04 | TJ Sokol Opava | 2444 | |||||||||||||||
24 | Tereza PuchernováTereza Puchernová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. | 2418 | |||||||||||||||
25 | Julie OndráčkováJulie Ondráčková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2359 | |||||||||||||||
26 | Hana SoukalováHana Soukalová | 04 | Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice | 2344 | |||||||||||||||
27 | Mia HumpolíkováMia Humpolíková | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2284 | |||||||||||||||
28 | Pavlína KubelkováPavlína Kubelková | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. | 2271 | |||||||||||||||
29 | Lucie KláskováLucie Klásková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2270 | |||||||||||||||
31 | Sára ŠebestíkováSára Šebestíková | 05 | Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice | 2248 | |||||||||||||||
32 | Kristýna MatějováKristýna Matějová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2237 | |||||||||||||||
33 | Aneta OprchalskáAneta Oprchalská | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2225 | |||||||||||||||
34 | Zuzana HorňákováZuzana Horňáková | 04 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 2223 | |||||||||||||||
35 | Lucie BláhováLucie Bláhová | 05 | Atletický klub Hošťálkovice, z. s. | 2216 | |||||||||||||||
36 | Kateřina ČernockáKateřina Černocká | 05 | AK Šternberk z.s. | 2215 | |||||||||||||||
37 | Sarah VinklerováSarah Vinklerová | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2191 | |||||||||||||||
38 | Anežka BojkováAnežka Bojková | 04 | TJ TŽ Třinec | 2186 | |||||||||||||||
39 | Pavla SopuchováPavla Sopuchová | 04 | Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice | 2076 | |||||||||||||||
40 | Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 z.s. | 2055 | |||||||||||||||
41 | Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 2054 | |||||||||||||||
42 | Klaudie KulichováKlaudie Kulichová | 04 | TJ TŽ Třinec | 2002 | |||||||||||||||
43 | Nela HavlíčkováNela Havlíčková | 04 | AC Moravská Slavia Brno, spolek | 1934 | |||||||||||||||
44 | Petra JuskováPetra Jusková | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 z.s. | 1908 | |||||||||||||||
45 | Patricie ŠodkováPatricie Šodková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1889 | |||||||||||||||
46 | Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová | 05 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 1733 | |||||||||||||||
47 | Sabina TomečkováSabina Tomečková | 05 | Atletický klub Hošťálkovice, z. s. | 1708 | |||||||||||||||
48 | Dorota CiencialováDorota Ciencialová | 05 | TJ TŽ Třinec | 1702 | |||||||||||||||
49 | Johana KalnáJohana Kalná | 05 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 1664 | |||||||||||||||
50 | Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1608 | |||||||||||||||
51 | Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová | 05 | Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice | 1562 | |||||||||||||||
52 | Marie BohdálkováMarie Bohdálková | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1486 | |||||||||||||||
53 | Simona KnéblováSimona Knéblová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1339 | |||||||||||||||
54 | Petra BlažkováPetra Blažková | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1220 | |||||||||||||||
55 | Barbora SasínováBarbora Sasínová | 05 | Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice | 1155 | |||||||||||||||
Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Agáta HoňkováAgáta Hoňková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 58 závodníků |
Sedmiboj hala - Muži |
---|
Um. | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 5224 | |||||||||||||||
2 | Lukáš KuthanLukáš Kuthan | 99 | AC Pardubice | 4782 | |||||||||||||||
3 | ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla | 97 | SKM Valašské Meziříčí | 4761 | |||||||||||||||
4 | Christian StankušChristian Stankuš | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 4680 | |||||||||||||||
5 | Petr PlevaPetr Pleva | 98 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4174 | |||||||||||||||
6 | Radek HykešRadek Hykeš | 90 | ŠSK Slaný | 4143 | |||||||||||||||
7 | Petr MikuláčekPetr Mikuláček | 95 | TJ Jiskra Otrokovice | 3804 | |||||||||||||||
8 | Otakar ZárubaOtakar Záruba | 99 | TJ Sokol Opava | 3753 | |||||||||||||||
9 | Jiří BernášekJiří Bernášek | 89 | A. C. TEPO Kladno | 3730 | |||||||||||||||
10 | Jiří VolnýJiří Volný | 56 | TJ Slezan Opava, z.s. | 0886 | |||||||||||||||
Evan OHanlonEvan OHanlon | 78 | Austrálie | DNF | ||||||||||||||||
Martin SeberaMartin Sebera | 74 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Ondřej ŠandoOndřej Šando | 98 | Atletika Holešov, z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Vjačeslav ŠepotěvVjačeslav Šepotěv | 96 | A. C. TEPO Kladno | DNF | ||||||||||||||||
Martin TrybulaMartin Trybula | 92 | SSK Vítkovice, z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Sedmiboj hala - Junioři |
---|
Um. | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš SláčíkTomáš Sláčík | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4938 | |||||||||||||||
2 | Sebastian HajzlerSebastian Hajzler | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, z. s. | 4254 | |||||||||||||||
3 | Jiří ZedníčekJiří Zedníček | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 4217 | |||||||||||||||
4 | Karel KusákKarel Kusák | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4095 | |||||||||||||||
5 | Ivan CharbakaIvan Charbaka | 01 | AC Moravská Slavia Brno, spolek | 3898 | |||||||||||||||
6 | Marek KalousMarek Kalous | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, z. s. | 3632 | |||||||||||||||
Martin VaněkMartin Vaněk | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Sedmiboj hala - Dorostenci |
---|
Um. | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David ZuskaDavid Zuska | 02 | A. C. TEPO Kladno | 4760 | |||||||||||||||
2 | David RybaDavid Ryba | 02 | AC Pardubice | 4320 | |||||||||||||||
3 | Jakub MarečekJakub Mareček | 02 | AC Pardubice | 3942 | |||||||||||||||
4 | Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3788 | |||||||||||||||
5 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, z. s. | 3578 | |||||||||||||||
6 | Jan BartoňJan Bartoň | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 3427 | |||||||||||||||
7 | Vincenc SkoumalVincenc Skoumal | 03 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2824 | |||||||||||||||
8 | Theo BébarTheo Bébar | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 2747 | |||||||||||||||
Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička | 03 | TJ Sokol Opava | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Sedmiboj hala - Žáci |
---|
Um. | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 3914 | |||||||||||||||
2 | Mario HajzlerMario Hajzler | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, z. s. | 2973 | |||||||||||||||
3 | Pavel NovosadPavel Novosad | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2860 | |||||||||||||||
4 | Jan KrčekJan Krček | 05 | TJ Sokol Opava | 2754 | |||||||||||||||
5 | Vítězslav TampaVítězslav Tampa | 04 | TJ Sokol Opava | 2699 | |||||||||||||||
6 | Filip GužiakFilip Gužiak | 04 | TJ Sokol Opava | 2570 | |||||||||||||||
7 | Jakub KněžíkJakub Kněžík | 04 | Atletický klub Hošťálkovice, z. s. | 2532 | |||||||||||||||
8 | Matěj DaněkMatěj Daněk | 04 | TJ Sokol Opava | 2358 | |||||||||||||||
9 | Kryštof VinteraKryštof Vintera | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, z. s. | 2323 | |||||||||||||||
Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, spolek | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Chůze dráha 3000 m - Žáci
(ne, 20.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Cards | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch NovákVojtěch Novák | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 19:01.26 | |||||||||||||||
2 | Jan CharvátekJan Charvátek | 06 | Atletika Poruba z.s. | 19:05.33 | |||||||||||||||
3 | Pavel EbrPavel Ebr | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 21:32.47 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Chůze dráha 3000 m - Ženy
(ne, 20.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Cards | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kučerová Štěpánka PohlováKučerová Štěpánka Pohlová | 87 | TJ Sokol Hradec Králové | 16:33.57 | |||||||||||||||
2 | Ivana ŠkařoupkováIvana Škařoupková | 74 | Orel Vyškov | 17:27.65 | |||||||||||||||
3 | Lenka SlabákováLenka Slabáková | 66 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 17:41.36 | |||||||||||||||
4 | Šárka KraisováŠárka Kraisová | 76 | Orel Vyškov | 18:49.64 | |||||||||||||||
5 | Jaroslava PokorováJaroslava Pokorová | 72 | AK ŠKODA Plzeň | 18:57.81 | |||||||||||||||
Veronika JanošíkováVeronika Janošíková | 98 | AK Šternberk z.s. | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Chůze dráha 3000 m - Juniorky
(ne, 20.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Cards | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabina BočkováSabina Bočková | 01 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 16:08.20 | |||||||||||||||
MS | Michaela BaklikováMichaela Bakliková | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 18:42.47 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Chůze dráha 3000 m - Dorostenky
(ne, 20.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Cards | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa PánkováDenisa Pánková | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 17:38.05 | |||||||||||||||
2 | Amálie MynářováAmálie Mynářová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 17:49.32 | |||||||||||||||
3 | Vivien UvírováVivien Uvírová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 18:04.10 | |||||||||||||||
4 | Leona HanulíkováLeona Hanulíková | 02 | Orel Vyškov | 19:18.72 | |||||||||||||||
5 | Hana KopelováHana Kopelová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 19:20.54 | |||||||||||||||
6 | Edita PiprekováEdita Pipreková | 03 | Atletický klub Havířov, z.s. | 19:29.80 | |||||||||||||||
7 | Anna HalasováAnna Halasová | 03 | Orel Vyškov | 22:13.59 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Chůze dráha 3000 m - Žákyně
(ne, 20.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Cards | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema KlimentováEma Klimentová | 05 | AK Šternberk z.s. | 16:55.27 | |||||||||||||||
2 | Tereza RačanskáTereza Račanská | 04 | Orel Vyškov | 18:46.88 | |||||||||||||||
3 | Jana BednářováJana Bednářová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 19:13.92 | |||||||||||||||
4 | Michaela ŠkařoupkováMichaela Škařoupková | 04 | Orel Vyškov | 19:28.06 | |||||||||||||||
5 | Eliška TarkotováEliška Tarkotová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 19:30.83 | |||||||||||||||
6 | Nikola BobokováNikola Boboková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 19:57.25 | |||||||||||||||
7 | Hana MaštalířováHana Maštalířová | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 19:58.06 | |||||||||||||||
8 | Kristýna GrégrováKristýna Grégrová | 05 | AK Šternberk z.s. | 21:49.32 | |||||||||||||||
Anežka KraisováAnežka Kraisová | 05 | Orel Vyškov | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Chůze dráha 5000 m - Muži
(ne, 20.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Cards | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek | 73 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 26:56.36 | |||||||||||||||
Alexandr MalysaAlexandr Malysa | 97 | VSK Univerzita Brno | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Chůze dráha 5000 m - Junioři
(ne, 20.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Cards | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rostislav RožnovskýRostislav Rožnovský | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 21:41.98 | |||||||||||||||
2 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 01 | Atletika Poruba z.s. | 25:38.74 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Chůze dráha 5000 m - Dorostenci
(ne, 20.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Cards | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam ZajíčekAdam Zajíček | 03 | Atletika Poruba z.s. | 25:47.85 | |||||||||||||||
2 | Jaromír MorávekJaromír Morávek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 26:49.63 | |||||||||||||||
Jan PorubaJan Poruba | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička | 03 | TJ Sokol Opava | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |