60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (pá, 1.2.2019 - 11:35) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Casey LongCasey Long | 04 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 4 | 07.37 | ||||||||||||||
2 | Ondřej FojtOndřej Fojt | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 07.60 | ||||||||||||||
3 | Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 07.86 | ||||||||||||||
4 | Maxim TeslíkMaxim Teslík | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.07 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch MilataVojtěch Milata | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 08.15 | ||||||||||||||
6 | Lukáš HoudekLukáš Houdek | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 7 | 08.23 | ||||||||||||||
7 | Marek SwaczynaMarek Swaczyna | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 08.31 | ||||||||||||||
8 | David PanuškaDavid Panuška | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.58 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (pá, 1.2.2019 - 11:35) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr HoráčekPetr Horáček | 05 | VSK Univerzita Brno | 4 | 07.40 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 07.68 | ||||||||||||||
3 | Alexandr DutkaAlexandr Dutka | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 07.81 | ||||||||||||||
4 | Petr BártekPetr Bártek | 04 | TJ Valašské Meziříčí | 2 | 07.96 | ||||||||||||||
5 | Jan MikešJan Mikeš | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 08.21 | ||||||||||||||
6 | Antonín NěmecAntonín Němec | 04 | VSK Univerzita Brno | 7 | 08.21 | ||||||||||||||
Jiří MičkeJiří Mičke | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (pá, 1.2.2019 - 11:35) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 07.47 | ||||||||||||||
2 | Jan SedlářJan Sedlář | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 07.62 | ||||||||||||||
3 | Adam ProcházkaAdam Procházka | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 07.90 | ||||||||||||||
4 | Adrian MunteanuAdrian Munteanu | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 07.92 | ||||||||||||||
5 | Lukáš VajdaLukáš Vajda | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 08.00 | ||||||||||||||
6 | Jakub KubesaJakub Kubesa | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.28 | ||||||||||||||
7 | Bruno VontorBruno Vontor | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 1 | 08.31 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 04 (pá, 1.2.2019 - 11:35) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 4 | 07.58 | ||||||||||||||
2 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 07.65 | ||||||||||||||
3 | Matěj DaněkMatěj Daněk | 04 | TJ Sokol Opava | 3 | 07.86 | ||||||||||||||
4 | Filip GužiakFilip Gužiak | 04 | TJ Sokol Opava | 6 | 08.19 | ||||||||||||||
5 | Martin PhamMartin Pham | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 08.29 | ||||||||||||||
6 | Michal HrabovskýMichal Hrabovský | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 08.45 | ||||||||||||||
Šimon PekařŠimon Pekař | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 05 (pá, 1.2.2019 - 11:35) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej StrapáčOndřej Strapáč | 04 | VSK Univerzita Brno | 4 | 07.54 | ||||||||||||||
2 | Vít HolubVít Holub | 05 | TJ TŽ Třinec | 5 | 07.81 | ||||||||||||||
3 | Tobiáš MlýnekTobiáš Mlýnek | 04 | TJ Sokol Opava | 3 | 07.99 | ||||||||||||||
4 | Filip ŽitnýFilip Žitný | 04 | BYAC Brno | 2 | 08.05 | ||||||||||||||
5 | Filip MaňásekFilip Maňásek | 04 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 08.05 | ||||||||||||||
6 | František BasistaFrantišek Basista | 04 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 7 | 08.41 | ||||||||||||||
7 | Adam SmělíkAdam Smělík | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 08.44 | ||||||||||||||
8 | Sam NavrátilSam Navrátil | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.93 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Casey LongCasey Long | 04 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 4 | 07.37 | |||
2 | Petr HoráčekPetr Horáček | 05 | VSK Univerzita Brno | 4 | 07.40 | |||
3 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 07.47 | |||
4 | Ondřej StrapáčOndřej Strapáč | 04 | VSK Univerzita Brno | 4 | 07.54 | |||
5 | Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 4 | 07.58 | |||
6 | Ondřej FojtOndřej Fojt | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 07.60 | |||
7 | Jan SedlářJan Sedlář | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 07.62 | |||
8 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 07.65 | |||
9 | Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 07.68 | |||
10 | Alexandr DutkaAlexandr Dutka | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 07.81 | |||
10 | Vít HolubVít Holub | 05 | TJ TŽ Třinec | 5 | 07.81 | |||
12 | Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 07.86 | |||
12 | Matěj DaněkMatěj Daněk | 04 | TJ Sokol Opava | 3 | 07.86 | |||
14 | Adam ProcházkaAdam Procházka | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 07.90 | |||
15 | Adrian MunteanuAdrian Munteanu | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 07.92 | |||
16 | Petr BártekPetr Bártek | 04 | TJ Valašské Meziříčí | 2 | 07.96 | |||
17 | Tobiáš MlýnekTobiáš Mlýnek | 04 | TJ Sokol Opava | 3 | 07.99 | |||
18 | Lukáš VajdaLukáš Vajda | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 08.00 | |||
19 | Filip ŽitnýFilip Žitný | 04 | BYAC Brno | 2 | 08.05 | |||
19 | Filip MaňásekFilip Maňásek | 04 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 08.05 | |||
21 | Maxim TeslíkMaxim Teslík | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.07 | |||
22 | Vojtěch MilataVojtěch Milata | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 08.15 | |||
23 | Filip GužiakFilip Gužiak | 04 | TJ Sokol Opava | 6 | 08.19 | |||
24 | Jan MikešJan Mikeš | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 08.21 | |||
24 | Antonín NěmecAntonín Němec | 04 | VSK Univerzita Brno | 7 | 08.21 | |||
26 | Lukáš HoudekLukáš Houdek | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 7 | 08.23 | |||
27 | Jakub KubesaJakub Kubesa | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.28 | |||
28 | Martin PhamMartin Pham | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 08.29 | |||
29 | Marek SwaczynaMarek Swaczyna | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 08.31 | |||
29 | Bruno VontorBruno Vontor | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 1 | 08.31 | |||
31 | František BasistaFrantišek Basista | 04 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 7 | 08.41 | |||
32 | Adam SmělíkAdam Smělík | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 08.44 | |||
33 | Michal HrabovskýMichal Hrabovský | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 08.45 | |||
34 | David PanuškaDavid Panuška | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.58 | |||
35 | Sam NavrátilSam Navrátil | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.93 | |||
Jiří MičkeJiří Mičke | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | DNS | ||||
Šimon PekařŠimon Pekař | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | DNS |
60 m - Žáci (Finále)
Finále (pá, 1.2.2019 - 13:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Casey LongCasey Long | 04 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 4 | 07.33 | ||||||||||||||
2 | Petr HoráčekPetr Horáček | 05 | VSK Univerzita Brno | 5 | 07.41 | ||||||||||||||
3 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 07.46 | ||||||||||||||
4 | Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 2 | 07.53 | ||||||||||||||
5 | Ondřej StrapáčOndřej Strapáč | 04 | VSK Univerzita Brno | 6 | 07.58 | ||||||||||||||
6 | Jan SedlářJan Sedlář | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 1 | 07.58 | ||||||||||||||
7 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 07.61 | ||||||||||||||
8 | Ondřej FojtOndřej Fojt | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 07.61 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (pá, 1.2.2019 - 12:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.02 | ||||||||||||||
2 | Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 08.09 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch StypaVojtěch Stypa | 06 | TJ Sokol Opava | 4 | 08.10 | ||||||||||||||
4 | Jan ZávodskýJan Závodský | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 6 | 08.18 | ||||||||||||||
5 | Lukáš BokLukáš Bok | 06 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 7 | 08.33 | ||||||||||||||
6 | Boleslav KočíBoleslav Kočí | 06 | BYAC Brno | 1 | 08.40 | ||||||||||||||
7 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 2 | 08.41 | ||||||||||||||
8 | Ondřej MikulíkOndřej Mikulík | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 8 | 08.47 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (pá, 1.2.2019 - 11:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch StypaVojtěch Stypa | 06 | TJ Sokol Opava | 4 | 08.06 | ||||||||||||||
2 | Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 08.46 | ||||||||||||||
3 | Jiří FajkusJiří Fajkus | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 08.60 | ||||||||||||||
4 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 08.72 | ||||||||||||||
5 | Šimon CeplýŠimon Ceplý | 06 | TJ Sokol Opava | 2 | 08.85 | ||||||||||||||
6 | David HolekDavid Holek | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.13 | ||||||||||||||
7 | Matyáš MíčaMatyáš Míča | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 7 | 09.27 | ||||||||||||||
8 | Josef SedlákJosef Sedlák | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 09.60 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (pá, 1.2.2019 - 11:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.11 | ||||||||||||||
2 | Lukáš BokLukáš Bok | 06 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 5 | 08.40 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch PelclVojtěch Pelcl | 06 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 08.43 | ||||||||||||||
4 | Marek ZimákMarek Zimák | 07 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 08.71 | ||||||||||||||
5 | Matěj ĎurinaMatěj Ďurina | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 08.95 | ||||||||||||||
6 | Jan BílekJan Bílek | 06 | BYAC Brno | 7 | 09.05 | ||||||||||||||
7 | David MachekDavid Machek | 06 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 1 | 09.15 | ||||||||||||||
8 | Jan ŠišákJan Šišák | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 8 | 09.25 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (pá, 1.2.2019 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 08.24 | ||||||||||||||
2 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 5 | 08.37 | ||||||||||||||
3 | Vít HolíkVít Holík | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 08.55 | ||||||||||||||
4 | Jindřich BardoňJindřich Bardoň | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 08.59 | ||||||||||||||
5 | Adam KrobotAdam Krobot | 06 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 08.75 | ||||||||||||||
6 | Matěj MelčákMatěj Melčák | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 09.03 | ||||||||||||||
7 | Pavel EbrPavel Ebr | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 09.10 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 04 (pá, 1.2.2019 - 11:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ZávodskýJan Závodský | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | 08.30 | ||||||||||||||
2 | Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.51 | ||||||||||||||
3 | Jan ResslerJan Ressler | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 08.72 | ||||||||||||||
4 | Nicolas HusNicolas Hus | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 08.84 | ||||||||||||||
5 | Šimon BartoňŠimon Bartoň | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 08.89 | ||||||||||||||
6 | Šimon PřerovskýŠimon Přerovský | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 7 | 09.24 | ||||||||||||||
7 | Ondřej ŠimekOndřej Šimek | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 1 | 09.33 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 05 (pá, 1.2.2019 - 11:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej MikulíkOndřej Mikulík | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 4 | 08.40 | ||||||||||||||
2 | Boleslav KočíBoleslav Kočí | 06 | BYAC Brno | 5 | 08.40 | ||||||||||||||
3 | Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik | 07 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 08.83 | ||||||||||||||
4 | Tomáš PavelkaTomáš Pavelka | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 3 | 08.85 | ||||||||||||||
5 | Matyáš LojekMatyáš Lojek | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 08.97 | ||||||||||||||
6 | Lukáš PiknaLukáš Pikna | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 7 | 09.19 | ||||||||||||||
Dominik ZátopekDominik Zátopek | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch StypaVojtěch Stypa | 06 | TJ Sokol Opava | 4 | 08.06 | |||
2 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.11 | |||
3 | Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 08.24 | |||
4 | Jan ZávodskýJan Závodský | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | 08.30 | |||
5 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 5 | 08.37 | |||
6 | Lukáš BokLukáš Bok | 06 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 5 | 08.40 | |||
6 | Ondřej MikulíkOndřej Mikulík | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 4 | 08.40 | |||
6 | Boleslav KočíBoleslav Kočí | 06 | BYAC Brno | 5 | 08.40 | |||
9 | Vojtěch PelclVojtěch Pelcl | 06 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 08.43 | |||
10 | Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 08.46 | |||
11 | Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.51 | |||
12 | Vít HolíkVít Holík | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 08.55 | |||
13 | Jindřich BardoňJindřich Bardoň | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 08.59 | |||
14 | Jiří FajkusJiří Fajkus | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 08.60 | |||
15 | Marek ZimákMarek Zimák | 07 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 08.71 | |||
16 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 08.72 | |||
16 | Jan ResslerJan Ressler | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 08.72 | |||
18 | Adam KrobotAdam Krobot | 06 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 08.75 | |||
19 | Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik | 07 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 08.83 | |||
20 | Nicolas HusNicolas Hus | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 08.84 | |||
21 | Šimon CeplýŠimon Ceplý | 06 | TJ Sokol Opava | 2 | 08.85 | |||
21 | Tomáš PavelkaTomáš Pavelka | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 3 | 08.85 | |||
23 | Šimon BartoňŠimon Bartoň | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 08.89 | |||
24 | Matěj ĎurinaMatěj Ďurina | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 08.95 | |||
25 | Matyáš LojekMatyáš Lojek | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 08.97 | |||
26 | Matěj MelčákMatěj Melčák | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 09.03 | |||
27 | Jan BílekJan Bílek | 06 | BYAC Brno | 7 | 09.05 | |||
28 | Pavel EbrPavel Ebr | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 09.10 | |||
29 | David HolekDavid Holek | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.13 | |||
30 | David MachekDavid Machek | 06 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 1 | 09.15 | |||
31 | Lukáš PiknaLukáš Pikna | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 7 | 09.19 | |||
32 | Šimon PřerovskýŠimon Přerovský | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 7 | 09.24 | |||
33 | Jan ŠišákJan Šišák | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 8 | 09.25 | |||
34 | Matyáš MíčaMatyáš Míča | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 7 | 09.27 | |||
35 | Ondřej ŠimekOndřej Šimek | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 1 | 09.33 | |||
36 | Josef SedlákJosef Sedlák | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 09.60 | |||
Dominik ZátopekDominik Zátopek | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | DNS |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále (pá, 1.2.2019 - 12:40) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 4 | 08.00 | ||||||||||||||
2 | Aneta DokulilováAneta Dokulilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.10 | ||||||||||||||
3 | Nina VálkováNina Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.11 | ||||||||||||||
4 | Adéla TepláAdéla Teplá | 04 | VSK Univerzita Brno | 1 | 08.20 | ||||||||||||||
5 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 2 | 08.22 | ||||||||||||||
6 | Marie ŠípkováMarie Šípková | 04 | TJ Slezan Opava, z.s. | 7 | 08.28 | ||||||||||||||
7 | Karolína ZacharováKarolína Zacharová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 08.33 | ||||||||||||||
8 | Sofie SvětlíkováSofie Světlíková | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 8 | 08.39 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (pá, 1.2.2019 - 11:05) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 4 | 07.91 | ||||||||||||||
2 | Karolína ZacharováKarolína Zacharová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 08.21 | ||||||||||||||
3 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 08.46 | ||||||||||||||
4 | Šárka PavelkováŠárka Pavelková | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 08.48 | ||||||||||||||
5 | Linda OrlováLinda Orlová | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 08.57 | ||||||||||||||
6 | Adéla MüllerováAdéla Müllerová | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 08.59 | ||||||||||||||
7 | Monika LorenzováMonika Lorenzová | 04 | TJ Sokol Přísnotice | 8 | 08.76 | ||||||||||||||
8 | Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 09.34 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (pá, 1.2.2019 - 11:05) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nina VálkováNina Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.14 | ||||||||||||||
2 | Marie ŠípkováMarie Šípková | 04 | TJ Slezan Opava, z.s. | 5 | 08.29 | ||||||||||||||
3 | Zuzana DrápalováZuzana Drápalová | 04 | JAC Brno | 3 | 08.45 | ||||||||||||||
4 | Veronika KuráňováVeronika Kuráňová | 05 | TJ Start Havířov | 6 | 08.52 | ||||||||||||||
5 | Kateřina SolichováKateřina Solichová | 05 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 7 | 08.59 | ||||||||||||||
6 | Anežka BojkováAnežka Bojková | 04 | TJ TŽ Třinec | 1 | 08.68 | ||||||||||||||
7 | Helena BryšováHelena Bryšová | 05 | JAC Brno | 8 | 08.78 | ||||||||||||||
8 | Eliška HonsováEliška Honsová | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 08.93 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (pá, 1.2.2019 - 11:05) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta DokulilováAneta Dokulilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.11 | ||||||||||||||
2 | Adéla TepláAdéla Teplá | 04 | VSK Univerzita Brno | 5 | 08.31 | ||||||||||||||
3 | Lucie KutalováLucie Kutalová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 08.62 | ||||||||||||||
4 | Dorota SochováDorota Sochová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 08.65 | ||||||||||||||
5 | Karolína VečeřováKarolína Večeřová | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 08.68 | ||||||||||||||
6 | Aneta BřezinováAneta Březinová | 04 | TJ Znojmo, z.s. | 2 | 08.77 | ||||||||||||||
7 | Gabriela BegováGabriela Begová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 08.84 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 04 (pá, 1.2.2019 - 11:05) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 4 | 08.27 | ||||||||||||||
2 | Ivana RýdlováIvana Rýdlová | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 3 | 08.40 | ||||||||||||||
3 | Kristýna LamlováKristýna Lamlová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.52 | ||||||||||||||
4 | Tereza MyškováTereza Myšková | 05 | JAC Brno | 5 | 08.57 | ||||||||||||||
5 | Karolína HorčičkováKarolína Horčičková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.60 | ||||||||||||||
6 | Jolana HašováJolana Hašová | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 08.77 | ||||||||||||||
7 | Vanessa GleňováVanessa Gleňová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 08.86 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 05 (pá, 1.2.2019 - 11:05) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sofie SvětlíkováSofie Světlíková | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | 08.35 | ||||||||||||||
2 | Adriana HefkováAdriana Hefková | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 08.37 | ||||||||||||||
3 | Eliška KonečnáEliška Konečná | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 08.55 | ||||||||||||||
4 | Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.56 | ||||||||||||||
5 | Aneta StankovičováAneta Stankovičová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.56 | ||||||||||||||
6 | Anna StrnadelAnna Strnadel | 05 | TJ Sokol Opava | 6 | 08.56 | ||||||||||||||
7 | Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová | 04 | TJ Uničov | 1 | 08.68 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 4 | 07.91 | |||
2 | Aneta DokulilováAneta Dokulilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.11 | |||
3 | Nina VálkováNina Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.14 | |||
4 | Karolína ZacharováKarolína Zacharová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 08.21 | |||
5 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 4 | 08.27 | |||
6 | Marie ŠípkováMarie Šípková | 04 | TJ Slezan Opava, z.s. | 5 | 08.29 | |||
7 | Adéla TepláAdéla Teplá | 04 | VSK Univerzita Brno | 5 | 08.31 | |||
8 | Sofie SvětlíkováSofie Světlíková | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | 08.35 | |||
9 | Adriana HefkováAdriana Hefková | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 08.37 | |||
10 | Ivana RýdlováIvana Rýdlová | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 3 | 08.40 | |||
11 | Zuzana DrápalováZuzana Drápalová | 04 | JAC Brno | 3 | 08.45 | |||
12 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 08.46 | |||
13 | Šárka PavelkováŠárka Pavelková | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 08.48 | |||
14 | Veronika KuráňováVeronika Kuráňová | 05 | TJ Start Havířov | 6 | 08.52 | |||
14 | Kristýna LamlováKristýna Lamlová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.52 | |||
16 | Eliška KonečnáEliška Konečná | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 08.55 | |||
17 | Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.56 | |||
17 | Aneta StankovičováAneta Stankovičová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.56 | |||
17 | Anna StrnadelAnna Strnadel | 05 | TJ Sokol Opava | 6 | 08.56 | |||
20 | Linda OrlováLinda Orlová | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 08.57 | |||
20 | Tereza MyškováTereza Myšková | 05 | JAC Brno | 5 | 08.57 | |||
22 | Adéla MüllerováAdéla Müllerová | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 08.59 | |||
22 | Kateřina SolichováKateřina Solichová | 05 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 7 | 08.59 | |||
24 | Karolína HorčičkováKarolína Horčičková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.60 | |||
25 | Lucie KutalováLucie Kutalová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 08.62 | |||
26 | Dorota SochováDorota Sochová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 08.65 | |||
27 | Anežka BojkováAnežka Bojková | 04 | TJ TŽ Třinec | 1 | 08.68 | |||
27 | Karolína VečeřováKarolína Večeřová | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 08.68 | |||
27 | Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová | 04 | TJ Uničov | 1 | 08.68 | |||
30 | Monika LorenzováMonika Lorenzová | 04 | TJ Sokol Přísnotice | 8 | 08.76 | |||
31 | Aneta BřezinováAneta Březinová | 04 | TJ Znojmo, z.s. | 2 | 08.77 | |||
31 | Jolana HašováJolana Hašová | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 08.77 | |||
33 | Helena BryšováHelena Bryšová | 05 | JAC Brno | 8 | 08.78 | |||
34 | Gabriela BegováGabriela Begová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 08.84 | |||
35 | Vanessa GleňováVanessa Gleňová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 08.86 | |||
36 | Eliška HonsováEliška Honsová | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 08.93 | |||
37 | Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 09.34 |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (pá, 1.2.2019 - 12:30) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie JurečkováLucie Jurečková | 06 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 08.26 | ||||||||||||||
2 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 08.36 | ||||||||||||||
3 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 5 | 08.44 | ||||||||||||||
4 | Markéta BugárováMarkéta Bugárová | 06 | TJ Slezan Opava, z.s. | 6 | 08.53 | ||||||||||||||
5 | Darina HomoláčováDarina Homoláčová | 06 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 08.64 | ||||||||||||||
6 | Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková | 06 | TJ Oslavany | 2 | 08.69 | ||||||||||||||
7 | Lucia JuríkováLucia Juríková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 08.74 | ||||||||||||||
8 | Michaela BělunkováMichaela Bělunková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 08.80 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (pá, 1.2.2019 - 10:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 08.42 | ||||||||||||||
2 | Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková | 06 | TJ Oslavany | 8 | 08.66 | ||||||||||||||
3 | Lucia JuríkováLucia Juríková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 08.71 | ||||||||||||||
4 | Anna BalúchováAnna Balúchová | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 08.76 | ||||||||||||||
5 | Valentína KlujováValentína Klujová | 07 | JAC Brno | 1 | 08.93 | ||||||||||||||
6 | Kateřina MendrekováKateřina Mendreková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 08.97 | ||||||||||||||
7 | Michaela BajcarováMichaela Bajcarová | 06 | TJ Znojmo, z.s. | 2 | 08.97 | ||||||||||||||
8 | Adéla FuskováAdéla Fusková | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 08.99 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (pá, 1.2.2019 - 10:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 4 | 08.42 | ||||||||||||||
2 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 6 | 08.78 | ||||||||||||||
3 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 08.79 | ||||||||||||||
4 | Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 08.82 | ||||||||||||||
5 | Markéta PoláškováMarkéta Polášková | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 08.85 | ||||||||||||||
6 | Karolína MaderováKarolína Maderová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 09.02 | ||||||||||||||
Petra MachkováPetra Machková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (pá, 1.2.2019 - 10:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie JurečkováLucie Jurečková | 06 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 08.39 | ||||||||||||||
2 | Markéta PrášilováMarkéta Prášilová | 07 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 08.93 | ||||||||||||||
3 | Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková | 06 | TJ Slezan Opava, z.s. | 3 | 08.95 | ||||||||||||||
4 | Nela KolčářováNela Kolčářová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 08.96 | ||||||||||||||
5 | Karolína KřížováKarolína Křížová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 09.12 | ||||||||||||||
6 | Zuzana KrestováZuzana Krestová | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 09.16 | ||||||||||||||
7 | Terezie JančováTerezie Jančová | 07 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 09.20 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 04 (pá, 1.2.2019 - 10:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta BugárováMarkéta Bugárová | 06 | TJ Slezan Opava, z.s. | 4 | 08.51 | ||||||||||||||
2 | Michaela BělunkováMichaela Bělunková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 08.68 | ||||||||||||||
3 | Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 08.88 | ||||||||||||||
4 | Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 09.04 | ||||||||||||||
5 | Michaela PetrželováMichaela Petrželová | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 09.12 | ||||||||||||||
6 | Michaela KrmíčkováMichaela Krmíčková | 06 | VSK Univerzita Brno | 1 | 09.12 | ||||||||||||||
Terezie AdamcováTerezie Adamcová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 05 (pá, 1.2.2019 - 10:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Darina HomoláčováDarina Homoláčová | 06 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 08.72 | ||||||||||||||
2 | Martina ŠamšulováMartina Šamšulová | 07 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 5 | 08.93 | ||||||||||||||
3 | Julie JadrnáJulie Jadrná | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 09.05 | ||||||||||||||
4 | Tereza NavrátilováTereza Navrátilová | 07 | TJ Uničov | 7 | 09.11 | ||||||||||||||
5 | Michaela PluskalováMichaela Pluskalová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.13 | ||||||||||||||
6 | Hana NingerováHana Ningerová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 09.15 | ||||||||||||||
Gabriela TobolováGabriela Tobolová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie JurečkováLucie Jurečková | 06 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 08.39 | |||
2 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 08.42 | |||
2 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 4 | 08.42 | |||
4 | Markéta BugárováMarkéta Bugárová | 06 | TJ Slezan Opava, z.s. | 4 | 08.51 | |||
5 | Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková | 06 | TJ Oslavany | 8 | 08.66 | |||
6 | Michaela BělunkováMichaela Bělunková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 08.68 | |||
7 | Lucia JuríkováLucia Juríková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 08.71 | |||
8 | Darina HomoláčováDarina Homoláčová | 06 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 08.72 | |||
9 | Anna BalúchováAnna Balúchová | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 08.76 | |||
10 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 6 | 08.78 | |||
11 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 08.79 | |||
12 | Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 08.82 | |||
13 | Markéta PoláškováMarkéta Polášková | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 08.85 | |||
14 | Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 08.88 | |||
15 | Valentína KlujováValentína Klujová | 07 | JAC Brno | 1 | 08.93 | |||
15 | Markéta PrášilováMarkéta Prášilová | 07 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 08.93 | |||
15 | Martina ŠamšulováMartina Šamšulová | 07 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 5 | 08.93 | |||
18 | Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková | 06 | TJ Slezan Opava, z.s. | 3 | 08.95 | |||
19 | Nela KolčářováNela Kolčářová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 08.96 | |||
20 | Kateřina MendrekováKateřina Mendreková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 08.97 | |||
20 | Michaela BajcarováMichaela Bajcarová | 06 | TJ Znojmo, z.s. | 2 | 08.97 | |||
22 | Adéla FuskováAdéla Fusková | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 08.99 | |||
23 | Karolína MaderováKarolína Maderová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 09.02 | |||
24 | Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 09.04 | |||
25 | Julie JadrnáJulie Jadrná | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 09.05 | |||
26 | Tereza NavrátilováTereza Navrátilová | 07 | TJ Uničov | 7 | 09.11 | |||
27 | Karolína KřížováKarolína Křížová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 09.12 | |||
27 | Michaela PetrželováMichaela Petrželová | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 09.12 | |||
27 | Michaela KrmíčkováMichaela Krmíčková | 06 | VSK Univerzita Brno | 1 | 09.12 | |||
30 | Michaela PluskalováMichaela Pluskalová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.13 | |||
31 | Hana NingerováHana Ningerová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 09.15 | |||
32 | Zuzana KrestováZuzana Krestová | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 09.16 | |||
33 | Terezie JančováTerezie Jančová | 07 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 09.20 | |||
Petra MachkováPetra Machková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | DNS | ||||
Terezie AdamcováTerezie Adamcová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | DNS | ||||
Gabriela TobolováGabriela Tobolová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | DNS |
150 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 16:25) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 17.56 | ||||||||||||||
2 | Casey LongCasey Long | 04 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 4 | 17.68 | ||||||||||||||
3 | Petr HoráčekPetr Horáček | 05 | VSK Univerzita Brno | 5 | 17.77 | ||||||||||||||
4 | Matěj HoppMatěj Hopp | 04 | TJ Slezan Opava, z.s. | 2 | 19.18 | ||||||||||||||
5 | Filip ŽitnýFilip Žitný | 04 | BYAC Brno | 6 | 19.32 | ||||||||||||||
6 | Kristian HonekKristian Honek | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 25.50 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 16:25) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš MusilLukáš Musil | 04 | VSK Univerzita Brno | 4 | 17.30 | ||||||||||||||
2 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 17.61 | ||||||||||||||
3 | Petr SedlářPetr Sedlář | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 17.78 | ||||||||||||||
4 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 19.20 | ||||||||||||||
5 | Erik PavlíčekErik Pavlíček | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 19.75 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (pá, 1.2.2019 - 16:25) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan SedlářJan Sedlář | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 18.01 | ||||||||||||||
2 | Karel BrychtaKarel Brychta | 04 | SK Hranice, z.s. | 3 | 18.12 | ||||||||||||||
3 | Ondřej StrapáčOndřej Strapáč | 04 | VSK Univerzita Brno | 5 | 18.38 | ||||||||||||||
4 | Jakub WilczekJakub Wilczek | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 18.61 | ||||||||||||||
5 | Matěj SchneiderMatěj Schneider | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 19.62 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (pá, 1.2.2019 - 16:25) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej FojtOndřej Fojt | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 18.24 | ||||||||||||||
2 | Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 18.24 | ||||||||||||||
3 | Alexej PetečelAlexej Petečel | 04 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 2 | 18.45 | ||||||||||||||
4 | Max BeranMax Beran | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 18.48 | ||||||||||||||
5 | Lukáš HoudekLukáš Houdek | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 19.81 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (pá, 1.2.2019 - 16:25) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladimír PokoraVladimír Pokora | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 18.66 | ||||||||||||||
2 | Lukáš VajdaLukáš Vajda | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 18.81 | ||||||||||||||
3 | Filip MaňásekFilip Maňásek | 04 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 18.83 | ||||||||||||||
4 | Antonín NěmecAntonín Němec | 04 | VSK Univerzita Brno | 2 | 19.37 | ||||||||||||||
5 | Adam NeugebauerAdam Neugebauer | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 19.64 | ||||||||||||||
6 | Jan MašláňJan Mašláň | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 20.15 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (pá, 1.2.2019 - 16:25) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek SwaczynaMarek Swaczyna | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 19.99 | ||||||||||||||
2 | Tomáš PlevaTomáš Pleva | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 20.39 | ||||||||||||||
3 | David PanuškaDavid Panuška | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 20.73 | ||||||||||||||
4 | Kryštof KiliánKryštof Kilián | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 21.02 | ||||||||||||||
5 | Rio BabiuchRio Babiuch | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 22.31 | ||||||||||||||
6 | Vít ChovanecVít Chovanec | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 22.68 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš MusilLukáš Musil | 04 | VSK Univerzita Brno | 4 | 17.30 | |||
2 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 17.56 | |||
3 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 17.61 | |||
4 | Casey LongCasey Long | 04 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 4 | 17.68 | |||
5 | Petr HoráčekPetr Horáček | 05 | VSK Univerzita Brno | 5 | 17.77 | |||
6 | Petr SedlářPetr Sedlář | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 17.78 | |||
7 | Jan SedlářJan Sedlář | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 18.01 | |||
8 | Karel BrychtaKarel Brychta | 04 | SK Hranice, z.s. | 3 | 18.12 | |||
9 | Ondřej FojtOndřej Fojt | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 18.24 | |||
9 | Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 18.24 | |||
11 | Ondřej StrapáčOndřej Strapáč | 04 | VSK Univerzita Brno | 5 | 18.38 | |||
12 | Alexej PetečelAlexej Petečel | 04 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 2 | 18.45 | |||
13 | Max BeranMax Beran | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 18.48 | |||
14 | Jakub WilczekJakub Wilczek | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 18.61 | |||
15 | Vladimír PokoraVladimír Pokora | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 18.66 | |||
16 | Lukáš VajdaLukáš Vajda | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 18.81 | |||
17 | Filip MaňásekFilip Maňásek | 04 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 18.83 | |||
18 | Matěj HoppMatěj Hopp | 04 | TJ Slezan Opava, z.s. | 2 | 19.18 | |||
19 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 19.20 | |||
20 | Filip ŽitnýFilip Žitný | 04 | BYAC Brno | 6 | 19.32 | |||
21 | Antonín NěmecAntonín Němec | 04 | VSK Univerzita Brno | 2 | 19.37 | |||
22 | Matěj SchneiderMatěj Schneider | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 19.62 | |||
23 | Adam NeugebauerAdam Neugebauer | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 19.64 | |||
24 | Erik PavlíčekErik Pavlíček | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 19.75 | |||
25 | Lukáš HoudekLukáš Houdek | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 19.81 | |||
26 | Marek SwaczynaMarek Swaczyna | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 19.99 | |||
27 | Jan MašláňJan Mašláň | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 20.15 | |||
28 | Tomáš PlevaTomáš Pleva | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 20.39 | |||
29 | David PanuškaDavid Panuška | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 20.73 | |||
30 | Kryštof KiliánKryštof Kilián | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 21.02 | |||
31 | Rio BabiuchRio Babiuch | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 22.31 | |||
32 | Vít ChovanecVít Chovanec | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 22.68 | |||
33 | Kristian HonekKristian Honek | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 25.50 |
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 16:15) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 3 | 19.88 | ||||||||||||||
2 | Lukáš BokLukáš Bok | 06 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 4 | 20.17 | ||||||||||||||
3 | Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 20.55 | ||||||||||||||
4 | Josef JuřenaJosef Juřena | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 21.92 | ||||||||||||||
5 | Matyáš LojekMatyáš Lojek | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 22.62 | ||||||||||||||
6 | Jan ŠišákJan Šišák | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 22.92 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 16:15) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ZávodskýJan Závodský | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | 20.42 | ||||||||||||||
2 | Ondřej MikulíkOndřej Mikulík | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 5 | 20.69 | ||||||||||||||
3 | Tomáš HolubTomáš Holub | 06 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 22.25 | ||||||||||||||
4 | Jakub HolubJakub Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 22.83 | ||||||||||||||
5 | Ondřej NovákOndřej Novák | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 23.36 | ||||||||||||||
Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:DQ - 163.3b |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (pá, 1.2.2019 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vít HolíkVít Holík | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 20.63 | ||||||||||||||
2 | Jindřich BardoňJindřich Bardoň | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 21.19 | ||||||||||||||
3 | Martin SedleckýMartin Sedlecký | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 21.65 | ||||||||||||||
4 | Matěj MelčákMatěj Melčák | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 22.00 | ||||||||||||||
5 | Lukáš PiknaLukáš Pikna | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 6 | 23.03 | ||||||||||||||
6 | Oliver SulákOliver Sulák | 07 | AK Šternberk z.s. | 1 | 23.67 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (pá, 1.2.2019 - 16:15) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal DerkaMichal Derka | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 21.50 | ||||||||||||||
2 | Jan FialaJan Fiala | 06 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 4 | 21.57 | ||||||||||||||
3 | Šimon CeplýŠimon Ceplý | 06 | TJ Sokol Opava | 3 | 21.73 | ||||||||||||||
4 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 22.45 | ||||||||||||||
5 | Štěpán ProksŠtěpán Proks | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 6 | 23.74 | ||||||||||||||
6 | Jakub MikeskaJakub Mikeska | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 24.32 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (pá, 1.2.2019 - 16:15) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek ZimákMarek Zimák | 07 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 21.57 | ||||||||||||||
2 | Filip JarolímFilip Jarolím | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 22.18 | ||||||||||||||
3 | Břetislav ObšilBřetislav Obšil | 07 | AK Šternberk z.s. | 5 | 22.21 | ||||||||||||||
4 | Pavel EbrPavel Ebr | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 22.98 | ||||||||||||||
5 | Jonáš JedličkaJonáš Jedlička | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 1 | 24.28 | ||||||||||||||
6 | Patrik ŽárskýPatrik Žárský | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 24.35 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 3 | 19.88 | |||
2 | Lukáš BokLukáš Bok | 06 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 4 | 20.17 | |||
3 | Jan ZávodskýJan Závodský | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | 20.42 | |||
4 | Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 20.55 | |||
5 | Vít HolíkVít Holík | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 20.63 | |||
6 | Ondřej MikulíkOndřej Mikulík | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 5 | 20.69 | |||
7 | Jindřich BardoňJindřich Bardoň | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 21.19 | |||
8 | Michal DerkaMichal Derka | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 21.50 | |||
9 | Jan FialaJan Fiala | 06 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 4 | 21.57 | |||
9 | Marek ZimákMarek Zimák | 07 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 21.57 | |||
11 | Martin SedleckýMartin Sedlecký | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 21.65 | |||
12 | Šimon CeplýŠimon Ceplý | 06 | TJ Sokol Opava | 3 | 21.73 | |||
13 | Josef JuřenaJosef Juřena | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 21.92 | |||
14 | Matěj MelčákMatěj Melčák | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 22.00 | |||
15 | Filip JarolímFilip Jarolím | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 22.18 | |||
16 | Břetislav ObšilBřetislav Obšil | 07 | AK Šternberk z.s. | 5 | 22.21 | |||
17 | Tomáš HolubTomáš Holub | 06 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 22.25 | |||
18 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 22.45 | |||
19 | Matyáš LojekMatyáš Lojek | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 22.62 | |||
20 | Jakub HolubJakub Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 22.83 | |||
21 | Jan ŠišákJan Šišák | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 22.92 | |||
22 | Pavel EbrPavel Ebr | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 22.98 | |||
23 | Lukáš PiknaLukáš Pikna | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 6 | 23.03 | |||
24 | Ondřej NovákOndřej Novák | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 23.36 | |||
25 | Oliver SulákOliver Sulák | 07 | AK Šternberk z.s. | 1 | 23.67 | |||
26 | Štěpán ProksŠtěpán Proks | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 6 | 23.74 | |||
27 | Jonáš JedličkaJonáš Jedlička | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 1 | 24.28 | |||
28 | Jakub MikeskaJakub Mikeska | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 24.32 | |||
29 | Patrik ŽárskýPatrik Žárský | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 24.35 | |||
Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | DQ |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 16:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 18.76 | ||||||||||||||
2 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 18.87 | ||||||||||||||
3 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 5 | 19.28 | ||||||||||||||
4 | Dorota SochováDorota Sochová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 20.67 | ||||||||||||||
5 | Eliška KonečnáEliška Konečná | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 21.24 | ||||||||||||||
6 | Ema DostálováEma Dostálová | 05 | SK Hranice, z.s. | 6 | 21.36 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 16:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 3 | 19.43 | ||||||||||||||
2 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 20.03 | ||||||||||||||
3 | Karolína ZacharováKarolína Zacharová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 20.25 | ||||||||||||||
4 | Nikola HoškováNikola Hošková | 05 | VSK Univerzita Brno | 6 | 21.75 | ||||||||||||||
5 | Pavla SopuchováPavla Sopuchová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 21.95 | ||||||||||||||
6 | Kateřina RüllováKateřina Rüllová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 21.98 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (pá, 1.2.2019 - 16:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla TepláAdéla Teplá | 04 | VSK Univerzita Brno | 3 | 19.82 | ||||||||||||||
2 | Marie ŠípkováMarie Šípková | 04 | TJ Slezan Opava, z.s. | 5 | 19.84 | ||||||||||||||
3 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 4 | 20.20 | ||||||||||||||
4 | Adriana DurajováAdriana Durajová | 04 | SVČ Fokus Nový Jičín | 2 | 20.98 | ||||||||||||||
5 | Barbora PokornáBarbora Pokorná | 04 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 21.42 | ||||||||||||||
6 | Adéla MüllerováAdéla Müllerová | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 21.65 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (pá, 1.2.2019 - 16:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ŠímováVeronika Šímová | 04 | VSK Univerzita Brno | 4 | 19.94 | ||||||||||||||
2 | Adriana HefkováAdriana Hefková | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 20.28 | ||||||||||||||
3 | Sofie SvětlíkováSofie Světlíková | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 20.41 | ||||||||||||||
4 | Karolína HorčičkováKarolína Horčičková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 21.28 | ||||||||||||||
5 | Michaela MelčákováMichaela Melčáková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 21.40 | ||||||||||||||
6 | Aneta BřezinováAneta Březinová | 04 | TJ Znojmo, z.s. | 6 | 21.94 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (pá, 1.2.2019 - 16:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 4 | 20.35 | ||||||||||||||
2 | Kateřina SolichováKateřina Solichová | 05 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 5 | 20.72 | ||||||||||||||
3 | Aneta StankovičováAneta Stankovičová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 20.73 | ||||||||||||||
4 | Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 21.09 | ||||||||||||||
5 | Klára HalíkováKlára Halíková | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 22.05 | ||||||||||||||
6 | Nicol SamohýlováNicol Samohýlová | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 22.53 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (pá, 1.2.2019 - 16:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková | 04 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 20.19 | ||||||||||||||
2 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 20.31 | ||||||||||||||
3 | Ivana RýdlováIvana Rýdlová | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 5 | 20.64 | ||||||||||||||
4 | Tereza MyškováTereza Myšková | 05 | JAC Brno | 3 | 21.02 | ||||||||||||||
5 | Michaela DrábkováMichaela Drábková | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 21.35 | ||||||||||||||
6 | Patricie ŠodkováPatricie Šodková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 21.43 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 18.76 | |||
2 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 18.87 | |||
3 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 5 | 19.28 | |||
4 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 3 | 19.43 | |||
5 | Adéla TepláAdéla Teplá | 04 | VSK Univerzita Brno | 3 | 19.82 | |||
6 | Marie ŠípkováMarie Šípková | 04 | TJ Slezan Opava, z.s. | 5 | 19.84 | |||
7 | Veronika ŠímováVeronika Šímová | 04 | VSK Univerzita Brno | 4 | 19.94 | |||
8 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 20.03 | |||
9 | Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková | 04 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 20.19 | |||
10 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 4 | 20.20 | |||
11 | Karolína ZacharováKarolína Zacharová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 20.25 | |||
12 | Adriana HefkováAdriana Hefková | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 20.28 | |||
13 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 20.31 | |||
14 | Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 4 | 20.35 | |||
15 | Sofie SvětlíkováSofie Světlíková | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 20.41 | |||
16 | Ivana RýdlováIvana Rýdlová | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 5 | 20.64 | |||
17 | Dorota SochováDorota Sochová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 20.67 | |||
18 | Kateřina SolichováKateřina Solichová | 05 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 5 | 20.72 | |||
19 | Aneta StankovičováAneta Stankovičová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 20.73 | |||
20 | Adriana DurajováAdriana Durajová | 04 | SVČ Fokus Nový Jičín | 2 | 20.98 | |||
21 | Tereza MyškováTereza Myšková | 05 | JAC Brno | 3 | 21.02 | |||
22 | Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 21.09 | |||
23 | Eliška KonečnáEliška Konečná | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 21.24 | |||
24 | Karolína HorčičkováKarolína Horčičková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 21.28 | |||
25 | Michaela DrábkováMichaela Drábková | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 21.35 | |||
26 | Ema DostálováEma Dostálová | 05 | SK Hranice, z.s. | 6 | 21.36 | |||
27 | Michaela MelčákováMichaela Melčáková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 21.40 | |||
28 | Barbora PokornáBarbora Pokorná | 04 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 21.42 | |||
29 | Patricie ŠodkováPatricie Šodková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 21.43 | |||
30 | Adéla MüllerováAdéla Müllerová | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 21.65 | |||
31 | Nikola HoškováNikola Hošková | 05 | VSK Univerzita Brno | 6 | 21.75 | |||
32 | Aneta BřezinováAneta Březinová | 04 | TJ Znojmo, z.s. | 6 | 21.94 | |||
33 | Pavla SopuchováPavla Sopuchová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 21.95 | |||
34 | Kateřina RüllováKateřina Rüllová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 21.98 | |||
35 | Klára HalíkováKlára Halíková | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 22.05 | |||
36 | Nicol SamohýlováNicol Samohýlová | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 22.53 |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 15:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 3 | 20.14 | ||||||||||||||
2 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 4 | 20.18 | ||||||||||||||
3 | Markéta BugárováMarkéta Bugárová | 06 | TJ Slezan Opava, z.s. | 5 | 20.67 | ||||||||||||||
4 | Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková | 06 | TJ Slezan Opava, z.s. | 2 | 21.80 | ||||||||||||||
5 | Tereza FuskováTereza Fusková | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 22.30 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 15:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 20.63 | ||||||||||||||
2 | Sabina SvobodováSabina Svobodová | 06 | TJ TŽ Třinec | 3 | 20.87 | ||||||||||||||
3 | Martina ŠamšulováMartina Šamšulová | 07 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 5 | 21.58 | ||||||||||||||
4 | Tereza SvobodováTereza Svobodová | 06 | Orel Vyškov | 2 | 22.25 | ||||||||||||||
5 | Michaela MolkováMichaela Molková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 23.02 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (pá, 1.2.2019 - 15:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdalena MádrováMagdalena Mádrová | 06 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 21.46 | ||||||||||||||
2 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 4 | 21.46 | ||||||||||||||
3 | Julie JadrnáJulie Jadrná | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 22.07 | ||||||||||||||
4 | Markéta PrášilováMarkéta Prášilová | 07 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 22.16 | ||||||||||||||
5 | Sára AndrýskováSára Andrýsková | 07 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 22.88 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (pá, 1.2.2019 - 15:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela BělunkováMichaela Bělunková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 21.68 | ||||||||||||||
2 | Lucie HudečkováLucie Hudečková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 22.04 | ||||||||||||||
3 | Barbora KuncováBarbora Kuncová | 06 | AK Šternberk z.s. | 2 | 22.38 | ||||||||||||||
4 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 6 | 22.63 | ||||||||||||||
5 | Tereza BartoňováTereza Bartoňová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 22.75 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (pá, 1.2.2019 - 15:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora ČmielováBarbora Čmielová | 06 | TJ TŽ Třinec | 4 | 21.62 | ||||||||||||||
2 | Lucia JuríkováLucia Juríková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 21.74 | ||||||||||||||
3 | Kateřina MendrekováKateřina Mendreková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 21.91 | ||||||||||||||
4 | Karolína MaderováKarolína Maderová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 22.74 | ||||||||||||||
5 | Vera VítkováVera Vítková | 07 | SK Hranice, z.s. | 6 | 23.87 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 06 (pá, 1.2.2019 - 15:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana NingerováHana Ningerová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 22.47 | ||||||||||||||
2 | Michaela BajcarováMichaela Bajcarová | 06 | TJ Znojmo, z.s. | 3 | 22.90 | ||||||||||||||
3 | Linda MenšíkováLinda Menšíková | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 22.97 | ||||||||||||||
4 | Veronika LindnerováVeronika Lindnerová | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 23.12 | ||||||||||||||
5 | Karolína DiasováKarolína Diasová | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 23.28 | ||||||||||||||
6 | Laura KrálováLaura Králová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 23.73 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 07 (pá, 1.2.2019 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela MertováNela Mertová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 23.58 | ||||||||||||||
2 | Eliška FučíkováEliška Fučíková | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 3 | 23.77 | ||||||||||||||
3 | Nela SkupieńováNela Skupieńová | 07 | AK Šternberk z.s. | 5 | 24.05 | ||||||||||||||
4 | Lea GrebecováLea Grebecová | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2 | 24.15 | ||||||||||||||
5 | Tereza PošvancováTereza Pošvancová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 24.70 | ||||||||||||||
Eliška PříleskáEliška Příleská | 07 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 3 | 20.14 | |||
2 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 4 | 20.18 | |||
3 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 20.63 | |||
4 | Markéta BugárováMarkéta Bugárová | 06 | TJ Slezan Opava, z.s. | 5 | 20.67 | |||
5 | Sabina SvobodováSabina Svobodová | 06 | TJ TŽ Třinec | 3 | 20.87 | |||
6 | Magdalena MádrováMagdalena Mádrová | 06 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 21.46 | |||
6 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 4 | 21.46 | |||
8 | Martina ŠamšulováMartina Šamšulová | 07 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 5 | 21.58 | |||
9 | Barbora ČmielováBarbora Čmielová | 06 | TJ TŽ Třinec | 4 | 21.62 | |||
10 | Michaela BělunkováMichaela Bělunková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 21.68 | |||
11 | Lucia JuríkováLucia Juríková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 21.74 | |||
12 | Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková | 06 | TJ Slezan Opava, z.s. | 2 | 21.80 | |||
13 | Kateřina MendrekováKateřina Mendreková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 21.91 | |||
14 | Lucie HudečkováLucie Hudečková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 22.04 | |||
15 | Julie JadrnáJulie Jadrná | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 22.07 | |||
16 | Markéta PrášilováMarkéta Prášilová | 07 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 22.16 | |||
17 | Tereza SvobodováTereza Svobodová | 06 | Orel Vyškov | 2 | 22.25 | |||
18 | Tereza FuskováTereza Fusková | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 22.30 | |||
19 | Barbora KuncováBarbora Kuncová | 06 | AK Šternberk z.s. | 2 | 22.38 | |||
20 | Hana NingerováHana Ningerová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 22.47 | |||
21 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 6 | 22.63 | |||
22 | Karolína MaderováKarolína Maderová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 22.74 | |||
23 | Tereza BartoňováTereza Bartoňová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 22.75 | |||
24 | Sára AndrýskováSára Andrýsková | 07 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 22.88 | |||
25 | Michaela BajcarováMichaela Bajcarová | 06 | TJ Znojmo, z.s. | 3 | 22.90 | |||
26 | Linda MenšíkováLinda Menšíková | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 22.97 | |||
27 | Michaela MolkováMichaela Molková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 23.02 | |||
28 | Veronika LindnerováVeronika Lindnerová | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 23.12 | |||
29 | Karolína DiasováKarolína Diasová | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 23.28 | |||
30 | Nela MertováNela Mertová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 23.58 | |||
31 | Laura KrálováLaura Králová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 23.73 | |||
32 | Eliška FučíkováEliška Fučíková | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 3 | 23.77 | |||
33 | Vera VítkováVera Vítková | 07 | SK Hranice, z.s. | 6 | 23.87 | |||
34 | Nela SkupieńováNela Skupieńová | 07 | AK Šternberk z.s. | 5 | 24.05 | |||
35 | Lea GrebecováLea Grebecová | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2 | 24.15 | |||
36 | Tereza PošvancováTereza Pošvancová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 24.70 | |||
Eliška PříleskáEliška Příleská | 07 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | DNS |
300 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 14:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš MusilLukáš Musil | 04 | VSK Univerzita Brno | 4 | 36.13 | ||||||||||||||
2 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 36.55 | ||||||||||||||
3 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 38.72 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba | 05 | TJ TŽ Třinec | 6 | 42.90 | ||||||||||||||
5 | František BasistaFrantišek Basista | 04 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 2 | 43.38 | ||||||||||||||
6 | Jakub KubesaJakub Kubesa | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 45.05 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 14:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 39.21 | ||||||||||||||
2 | Max BeranMax Beran | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 40.01 | ||||||||||||||
3 | Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 40.53 | ||||||||||||||
4 | Alan BarbagaloAlan Barbagalo | 04 | TJ TŽ Třinec | 1 | 45.57 | ||||||||||||||
5 | Alan NiemczykAlan Niemczyk | 05 | TJ TŽ Třinec | 6 | 46.05 | ||||||||||||||
Erik PavlíčekErik Pavlíček | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:DQ - 163.3b |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (pá, 1.2.2019 - 14:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adrian MunteanuAdrian Munteanu | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 40.76 | ||||||||||||||
2 | Adam NeugebauerAdam Neugebauer | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 42.54 | ||||||||||||||
3 | Marek SwaczynaMarek Swaczyna | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 42.72 | ||||||||||||||
4 | Jakub ČermákJakub Čermák | 04 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | 43.31 | ||||||||||||||
5 | Daniel VranaDaniel Vrana | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 45.46 | ||||||||||||||
Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (pá, 1.2.2019 - 14:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maxim TeslíkMaxim Teslík | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 40.56 | ||||||||||||||
2 | David TřískaDavid Tříska | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 4 | 42.18 | ||||||||||||||
3 | Jan MašláňJan Mašláň | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 42.21 | ||||||||||||||
4 | Tomáš PlevaTomáš Pleva | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 43.45 | ||||||||||||||
5 | Vít ChovanecVít Chovanec | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 48.56 | ||||||||||||||
6 | Ondřej MondekOndřej Mondek | 05 | AK Šternberk z.s. | 1 | 49.07 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (pá, 1.2.2019 - 14:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj VojáčekMatěj Vojáček | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 40.34 | ||||||||||||||
2 | Radim HořínekRadim Hořínek | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 40.97 | ||||||||||||||
3 | Matěj HoppMatěj Hopp | 04 | TJ Slezan Opava, z.s. | 5 | 41.62 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch MilataVojtěch Milata | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 42.73 | ||||||||||||||
5 | Ondřej KocúrOndřej Kocúr | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 53.52 | ||||||||||||||
Denis NykšDenis Nykš | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš MusilLukáš Musil | 04 | VSK Univerzita Brno | 4 | 36.13 | |||
2 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 36.55 | |||
3 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 38.72 | |||
4 | Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 39.21 | |||
5 | Max BeranMax Beran | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 40.01 | |||
6 | Matěj VojáčekMatěj Vojáček | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 40.34 | |||
7 | Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 40.53 | |||
8 | Maxim TeslíkMaxim Teslík | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 40.56 | |||
9 | Adrian MunteanuAdrian Munteanu | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 40.76 | |||
10 | Radim HořínekRadim Hořínek | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 40.97 | |||
11 | Matěj HoppMatěj Hopp | 04 | TJ Slezan Opava, z.s. | 5 | 41.62 | |||
12 | David TřískaDavid Tříska | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 4 | 42.18 | |||
13 | Jan MašláňJan Mašláň | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 42.21 | |||
14 | Adam NeugebauerAdam Neugebauer | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 42.54 | |||
15 | Marek SwaczynaMarek Swaczyna | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 42.72 | |||
16 | Vojtěch MilataVojtěch Milata | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 42.73 | |||
17 | Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba | 05 | TJ TŽ Třinec | 6 | 42.90 | |||
18 | Jakub ČermákJakub Čermák | 04 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | 43.31 | |||
19 | František BasistaFrantišek Basista | 04 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 2 | 43.38 | |||
20 | Tomáš PlevaTomáš Pleva | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 43.45 | |||
21 | Jakub KubesaJakub Kubesa | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 45.05 | |||
22 | Daniel VranaDaniel Vrana | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 45.46 | |||
23 | Alan BarbagaloAlan Barbagalo | 04 | TJ TŽ Třinec | 1 | 45.57 | |||
24 | Alan NiemczykAlan Niemczyk | 05 | TJ TŽ Třinec | 6 | 46.05 | |||
25 | Vít ChovanecVít Chovanec | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 48.56 | |||
26 | Ondřej MondekOndřej Mondek | 05 | AK Šternberk z.s. | 1 | 49.07 | |||
27 | Ondřej KocúrOndřej Kocúr | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 53.52 | |||
Erik PavlíčekErik Pavlíček | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | DQ | ||||
Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | DNS | ||||
Denis NykšDenis Nykš | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DNS |
300 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 14:10) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 4 | 42.31 | ||||||||||||||
2 | Martin SedleckýMartin Sedlecký | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 44.74 | ||||||||||||||
3 | Filip KozubíkFilip Kozubík | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 52.54 | ||||||||||||||
4 | Tomáš MondekTomáš Mondek | 07 | AK Šternberk z.s. | 2 | 56.03 | ||||||||||||||
Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:DQ - 163.3b |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 14:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal DerkaMichal Derka | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 47.09 | ||||||||||||||
2 | Filip VychronFilip Vychron | 07 | Orel Vyškov | 5 | 48.73 | ||||||||||||||
3 | Ondřej ŠimekOndřej Šimek | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 3 | 52.20 | ||||||||||||||
4 | Filip ŠimonovskýFilip Šimonovský | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2 | 55.49 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 59.46 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (pá, 1.2.2019 - 14:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj ĎurinaMatěj Ďurina | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 47.51 | ||||||||||||||
2 | Břetislav ObšilBřetislav Obšil | 07 | AK Šternberk z.s. | 5 | 48.52 | ||||||||||||||
3 | Štěpán ProksŠtěpán Proks | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2 | 51.60 | ||||||||||||||
4 | Patrik FilkaPatrik Filka | 07 | ASK Blansko | 3 | 51.61 | ||||||||||||||
Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (pá, 1.2.2019 - 14:10) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oliver SulákOliver Sulák | 07 | AK Šternberk z.s. | 3 | 50.58 | ||||||||||||||
2 | David PavlišinecDavid Pavlišinec | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 50.80 | ||||||||||||||
3 | Šimon TajovskýŠimon Tajovský | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 5 | 51.72 | ||||||||||||||
4 | Jakub MikeskaJakub Mikeska | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 56.55 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 4 | 42.31 | |||
2 | Martin SedleckýMartin Sedlecký | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 44.74 | |||
3 | Michal DerkaMichal Derka | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 47.09 | |||
4 | Matěj ĎurinaMatěj Ďurina | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 47.51 | |||
5 | Břetislav ObšilBřetislav Obšil | 07 | AK Šternberk z.s. | 5 | 48.52 | |||
6 | Filip VychronFilip Vychron | 07 | Orel Vyškov | 5 | 48.73 | |||
7 | Oliver SulákOliver Sulák | 07 | AK Šternberk z.s. | 3 | 50.58 | |||
8 | David PavlišinecDavid Pavlišinec | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 50.80 | |||
9 | Štěpán ProksŠtěpán Proks | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2 | 51.60 | |||
10 | Patrik FilkaPatrik Filka | 07 | ASK Blansko | 3 | 51.61 | |||
11 | Šimon TajovskýŠimon Tajovský | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 5 | 51.72 | |||
12 | Ondřej ŠimekOndřej Šimek | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 3 | 52.20 | |||
13 | Filip KozubíkFilip Kozubík | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 52.54 | |||
14 | Filip ŠimonovskýFilip Šimonovský | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2 | 55.49 | |||
15 | Tomáš MondekTomáš Mondek | 07 | AK Šternberk z.s. | 2 | 56.03 | |||
16 | Jakub MikeskaJakub Mikeska | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 56.55 | |||
17 | Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 59.46 | |||
Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | DQ | ||||
Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | DNS |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 14:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 40.07 | ||||||||||||||
2 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 40.77 | ||||||||||||||
3 | Veronika HutárkováVeronika Hutárková | 04 | VSK Univerzita Brno | 5 | 43.95 | ||||||||||||||
4 | Tereza GrégrováTereza Grégrová | 04 | AK Šternberk z.s. | 6 | 48.16 | ||||||||||||||
Kristýna CependováKristýna Cependová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 14:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nina VálkováNina Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 42.38 | ||||||||||||||
2 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 3 | 42.70 | ||||||||||||||
3 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 4 | 44.16 | ||||||||||||||
4 | Kateřina ŽídkováKateřina Žídková | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 2 | 48.67 | ||||||||||||||
5 | Lucie HofhanslováLucie Hofhanslová | 05 | AK Šternberk z.s. | 6 | 51.07 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (pá, 1.2.2019 - 14:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 4 | 42.20 | ||||||||||||||
2 | Zina PindorováZina Pindorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 3 | 43.43 | ||||||||||||||
3 | Iva GieselováIva Gieselová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 44.55 | ||||||||||||||
4 | Barbora PokornáBarbora Pokorná | 04 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 47.53 | ||||||||||||||
5 | Sára KubíkováSára Kubíková | 05 | ASK Blansko | 6 | 48.98 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (pá, 1.2.2019 - 14:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ŠímováVeronika Šímová | 04 | VSK Univerzita Brno | 3 | 42.84 | ||||||||||||||
2 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 43.24 | ||||||||||||||
3 | Kristýna LamlováKristýna Lamlová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 43.38 | ||||||||||||||
4 | Linda OrlováLinda Orlová | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 47.41 | ||||||||||||||
5 | Simona KnéblováSimona Knéblová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 50.46 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (pá, 1.2.2019 - 14:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková | 04 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 44.06 | ||||||||||||||
2 | Leona KratochvilováLeona Kratochvilová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 46.96 | ||||||||||||||
3 | Tereza NovotnáTereza Novotná | 05 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 48.92 | ||||||||||||||
4 | Barbora ŽeleznáBarbora Železná | 05 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 50.69 | ||||||||||||||
5 | Kateřina ŠebkováKateřina Šebková | 05 | ASK Blansko | 6 | 51.21 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 06 (pá, 1.2.2019 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sarah VinklerováSarah Vinklerová | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 4 | 45.48 | ||||||||||||||
2 | Adriana DurajováAdriana Durajová | 04 | SVČ Fokus Nový Jičín | 3 | 46.02 | ||||||||||||||
3 | Kateřina ČernockáKateřina Černocká | 05 | AK Šternberk z.s. | 6 | 46.67 | ||||||||||||||
4 | Jana PiškulováJana Piškulová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 46.87 | ||||||||||||||
5 | Johana ČmielováJohana Čmielová | 04 | TJ TŽ Třinec | 2 | 46.97 | ||||||||||||||
6 | Kateřina NekorancováKateřina Nekorancová | 04 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 51.40 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 40.07 | |||
2 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 40.77 | |||
3 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 4 | 42.20 | |||
4 | Nina VálkováNina Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 42.38 | |||
5 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 3 | 42.70 | |||
6 | Veronika ŠímováVeronika Šímová | 04 | VSK Univerzita Brno | 3 | 42.84 | |||
7 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 43.24 | |||
8 | Kristýna LamlováKristýna Lamlová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 43.38 | |||
9 | Zina PindorováZina Pindorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 3 | 43.43 | |||
10 | Veronika HutárkováVeronika Hutárková | 04 | VSK Univerzita Brno | 5 | 43.95 | |||
11 | Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková | 04 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 44.06 | |||
12 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 4 | 44.16 | |||
13 | Iva GieselováIva Gieselová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 44.55 | |||
14 | Sarah VinklerováSarah Vinklerová | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 4 | 45.48 | |||
15 | Adriana DurajováAdriana Durajová | 04 | SVČ Fokus Nový Jičín | 3 | 46.02 | |||
16 | Kateřina ČernockáKateřina Černocká | 05 | AK Šternberk z.s. | 6 | 46.67 | |||
17 | Jana PiškulováJana Piškulová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 46.87 | |||
18 | Leona KratochvilováLeona Kratochvilová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 46.96 | |||
19 | Johana ČmielováJohana Čmielová | 04 | TJ TŽ Třinec | 2 | 46.97 | |||
20 | Linda OrlováLinda Orlová | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 47.41 | |||
21 | Barbora PokornáBarbora Pokorná | 04 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 47.53 | |||
22 | Tereza GrégrováTereza Grégrová | 04 | AK Šternberk z.s. | 6 | 48.16 | |||
23 | Kateřina ŽídkováKateřina Žídková | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 2 | 48.67 | |||
24 | Tereza NovotnáTereza Novotná | 05 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 48.92 | |||
25 | Sára KubíkováSára Kubíková | 05 | ASK Blansko | 6 | 48.98 | |||
26 | Simona KnéblováSimona Knéblová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 50.46 | |||
27 | Barbora ŽeleznáBarbora Železná | 05 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 50.69 | |||
28 | Lucie HofhanslováLucie Hofhanslová | 05 | AK Šternberk z.s. | 6 | 51.07 | |||
29 | Kateřina ŠebkováKateřina Šebková | 05 | ASK Blansko | 6 | 51.21 | |||
30 | Kateřina NekorancováKateřina Nekorancová | 04 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 51.40 | |||
Kristýna CependováKristýna Cependová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | DNS |
300 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 13:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 4 | 42.84 | ||||||||||||||
2 | Marie ŠtoplováMarie Štoplová | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 43.23 | ||||||||||||||
3 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 43.45 | ||||||||||||||
4 | Barbora NingerováBarbora Ningerová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 50.66 | ||||||||||||||
5 | Pavlína DobešováPavlína Dobešová | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 52.68 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 13:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie ŠkopováMarie Škopová | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 45.34 | ||||||||||||||
2 | Táňa HrabcováTáňa Hrabcová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 46.45 | ||||||||||||||
3 | Magdalena MádrováMagdalena Mádrová | 06 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 47.45 | ||||||||||||||
4 | Karolína KřížováKarolína Křížová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 48.67 | ||||||||||||||
5 | Eliška FučíkováEliška Fučíková | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 6 | 51.26 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (pá, 1.2.2019 - 13:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška VavrečkováEliška Vavrečková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 46.83 | ||||||||||||||
2 | Michaela PetrželováMichaela Petrželová | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 47.27 | ||||||||||||||
3 | Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 49.06 | ||||||||||||||
4 | Veronika LindnerováVeronika Lindnerová | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 50.02 | ||||||||||||||
5 | Tereza CiorováTereza Ciorová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 54.79 | ||||||||||||||
6 | Xenie SuchánkováXenie Suchánková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 57.68 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (pá, 1.2.2019 - 13:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla FuskováAdéla Fusková | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 48.77 | ||||||||||||||
2 | Nela KolčářováNela Kolčářová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 48.89 | ||||||||||||||
3 | Barbora KuncováBarbora Kuncová | 06 | AK Šternberk z.s. | 5 | 49.53 | ||||||||||||||
4 | Lucie DobrovskáLucie Dobrovská | 06 | ASK Blansko | 2 | 49.97 | ||||||||||||||
5 | Andrea MalinkováAndrea Malinková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 55.23 | ||||||||||||||
6 | Hana MošťkováHana Mošťková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 56.87 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 4 | 42.84 | |||
2 | Marie ŠtoplováMarie Štoplová | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 43.23 | |||
3 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 43.45 | |||
4 | Marie ŠkopováMarie Škopová | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 45.34 | |||
5 | Táňa HrabcováTáňa Hrabcová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 46.45 | |||
6 | Eliška VavrečkováEliška Vavrečková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 46.83 | |||
7 | Michaela PetrželováMichaela Petrželová | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 47.27 | |||
8 | Magdalena MádrováMagdalena Mádrová | 06 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 47.45 | |||
9 | Karolína KřížováKarolína Křížová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 48.67 | |||
10 | Adéla FuskováAdéla Fusková | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 48.77 | |||
11 | Nela KolčářováNela Kolčářová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 48.89 | |||
12 | Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 49.06 | |||
13 | Barbora KuncováBarbora Kuncová | 06 | AK Šternberk z.s. | 5 | 49.53 | |||
14 | Lucie DobrovskáLucie Dobrovská | 06 | ASK Blansko | 2 | 49.97 | |||
15 | Veronika LindnerováVeronika Lindnerová | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 50.02 | |||
16 | Barbora NingerováBarbora Ningerová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 50.66 | |||
17 | Eliška FučíkováEliška Fučíková | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 6 | 51.26 | |||
18 | Pavlína DobešováPavlína Dobešová | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 52.68 | |||
19 | Tereza CiorováTereza Ciorová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 54.79 | |||
20 | Andrea MalinkováAndrea Malinková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 55.23 | |||
21 | Hana MošťkováHana Mošťková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 56.87 | |||
22 | Xenie SuchánkováXenie Suchánková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 57.68 |
800 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 13:40) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František SzkatulaFrantišek Szkatula | 04 | TJ TŽ Třinec | 2 | 2:05.91 | ||||||||||||||
2 | Ondřej BudínOndřej Budín | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 1 | 2:06.00 | ||||||||||||||
3 | Ondřej PavelekOndřej Pavelek | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 2:11.58 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 2:11.74 | ||||||||||||||
5 | Alexej PetečelAlexej Petečel | 04 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 6 | 2:13.15 | ||||||||||||||
6 | Matěj SchneiderMatěj Schneider | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 2:14.32 | ||||||||||||||
7 | Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 2:15.30 | ||||||||||||||
8 | Ondřej KoníčekOndřej Koníček | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 2:17.74 | ||||||||||||||
9 | Ondřej NojzerOndřej Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 2:17.91 | ||||||||||||||
10 | Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 9 | 2:24.50 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 13:40) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal HaluzíkMichal Haluzík | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 2:19.51 | ||||||||||||||
2 | Martin PorubaMartin Poruba | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 2:22.19 | ||||||||||||||
3 | Alexandr TobolaAlexandr Tobola | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 2:28.18 | ||||||||||||||
4 | Tomáš BundilTomáš Bundil | 04 | AK Šternberk z.s. | 4 | 2:29.39 | ||||||||||||||
5 | Martin VitoulMartin Vitoul | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 2:32.46 | ||||||||||||||
6 | Lukáš BambuchLukáš Bambuch | 04 | BYAC Brno | 8 | 2:34.33 | ||||||||||||||
7 | František JaníkFrantišek Janík | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 7 | 2:34.50 | ||||||||||||||
8 | Filip StoszekFilip Stoszek | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:34.67 | ||||||||||||||
9 | Adam ŽemličkaAdam Žemlička | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 2:46.38 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František SzkatulaFrantišek Szkatula | 04 | TJ TŽ Třinec | 2 | 2:05.91 | |||
2 | Ondřej BudínOndřej Budín | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 1 | 2:06.00 | |||
3 | Ondřej PavelekOndřej Pavelek | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 2:11.58 | |||
4 | Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 2:11.74 | |||
5 | Alexej PetečelAlexej Petečel | 04 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 6 | 2:13.15 | |||
6 | Matěj SchneiderMatěj Schneider | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 2:14.32 | |||
7 | Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 2:15.30 | |||
8 | Ondřej KoníčekOndřej Koníček | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 2:17.74 | |||
9 | Ondřej NojzerOndřej Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 2:17.91 | |||
10 | Michal HaluzíkMichal Haluzík | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 2:19.51 | |||
11 | Martin PorubaMartin Poruba | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 2:22.19 | |||
12 | Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 9 | 2:24.50 | |||
13 | Alexandr TobolaAlexandr Tobola | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 2:28.18 | |||
14 | Tomáš BundilTomáš Bundil | 04 | AK Šternberk z.s. | 4 | 2:29.39 | |||
15 | Martin VitoulMartin Vitoul | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 2:32.46 | |||
16 | Lukáš BambuchLukáš Bambuch | 04 | BYAC Brno | 8 | 2:34.33 | |||
17 | František JaníkFrantišek Janík | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 7 | 2:34.50 | |||
18 | Filip StoszekFilip Stoszek | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:34.67 | |||
19 | Adam ŽemličkaAdam Žemlička | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 2:46.38 |
800 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 13:30) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch TurekVojtěch Turek | 06 | TJ TŽ Třinec | 1 | 2:20.08 | ||||||||||||||
2 | Šimon LopourŠimon Lopour | 06 | BYAC Brno | 4 | 2:20.40 | ||||||||||||||
3 | Matěj BorunskýMatěj Borunský | 06 | TJ Sokol Opava | 3 | 2:29.26 | ||||||||||||||
4 | Daniel UrbánekDaniel Urbánek | 06 | TJ Sokol Opava | 6 | 2:31.61 | ||||||||||||||
5 | Michal KociánMichal Kocián | 06 | SKM Valašské Meziříčí | 5 | 2:32.41 | ||||||||||||||
6 | Filip JarolímFilip Jarolím | 07 | Atletika Poruba z.s. | 9 | 2:33.78 | ||||||||||||||
7 | Tomáš PavelkaTomáš Pavelka | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 7 | 2:36.37 | ||||||||||||||
8 | Vojtěch RaškaVojtěch Raška | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 2:38.77 | ||||||||||||||
9 | David KarolaDavid Karola | 06 | SK Hranice, z.s. | 10 | 2:38.98 | ||||||||||||||
10 | Filip JašíčekFilip Jašíček | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 8 | 2:52.34 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik | 07 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 2:39.22 | ||||||||||||||
2 | Michal KunovskýMichal Kunovský | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 2:42.06 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch StřechaVojtěch Střecha | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 1 | 2:44.03 | ||||||||||||||
4 | Daniel DostálDaniel Dostál | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 2:44.85 | ||||||||||||||
5 | Hynek ŽlůvaHynek Žlůva | 07 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 5 | 2:45.42 | ||||||||||||||
6 | Tobiáš TomanTobiáš Toman | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 2:47.74 | ||||||||||||||
7 | Petr StanovskýPetr Stanovský | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 2:48.70 | ||||||||||||||
8 | Lukáš VápeníkLukáš Vápeník | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 2:59.40 | ||||||||||||||
9 | Štěpán ŠebekŠtěpán Šebek | 07 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 9 | 2:59.56 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 03 (pá, 1.2.2019 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej BartošOndřej Bartoš | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 2:33.39 | ||||||||||||||
2 | Tomáš HolubTomáš Holub | 06 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | 2:35.49 | ||||||||||||||
3 | Šimon VeselýŠimon Veselý | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 2:46.55 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch HerinekVojtěch Herinek | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 2:47.14 | ||||||||||||||
5 | Dan NesvadbaDan Nesvadba | 07 | AK Šternberk z.s. | 6 | 2:47.31 | ||||||||||||||
6 | Samuel VavrušaSamuel Vavruša | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 2:49.12 | ||||||||||||||
7 | Vít PeprníčekVít Peprníček | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 2:54.85 | ||||||||||||||
8 | Adam KopřivaAdam Kopřiva | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 9 | 2:55.91 | ||||||||||||||
9 | Daniel BulkaDaniel Bulka | 06 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 3:02.98 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch TurekVojtěch Turek | 06 | TJ TŽ Třinec | 1 | 2:20.08 | |||
2 | Šimon LopourŠimon Lopour | 06 | BYAC Brno | 4 | 2:20.40 | |||
3 | Matěj BorunskýMatěj Borunský | 06 | TJ Sokol Opava | 3 | 2:29.26 | |||
4 | Daniel UrbánekDaniel Urbánek | 06 | TJ Sokol Opava | 6 | 2:31.61 | |||
5 | Michal KociánMichal Kocián | 06 | SKM Valašské Meziříčí | 5 | 2:32.41 | |||
6 | Ondřej BartošOndřej Bartoš | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 2:33.39 | |||
7 | Filip JarolímFilip Jarolím | 07 | Atletika Poruba z.s. | 9 | 2:33.78 | |||
8 | Tomáš HolubTomáš Holub | 06 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | 2:35.49 | |||
9 | Tomáš PavelkaTomáš Pavelka | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 7 | 2:36.37 | |||
10 | Vojtěch RaškaVojtěch Raška | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 2:38.77 | |||
11 | David KarolaDavid Karola | 06 | SK Hranice, z.s. | 10 | 2:38.98 | |||
12 | Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik | 07 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 2:39.22 | |||
13 | Michal KunovskýMichal Kunovský | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 2:42.06 | |||
14 | Vojtěch StřechaVojtěch Střecha | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 1 | 2:44.03 | |||
15 | Daniel DostálDaniel Dostál | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 2:44.85 | |||
16 | Hynek ŽlůvaHynek Žlůva | 07 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 5 | 2:45.42 | |||
17 | Šimon VeselýŠimon Veselý | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 2:46.55 | |||
18 | Vojtěch HerinekVojtěch Herinek | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 2:47.14 | |||
19 | Dan NesvadbaDan Nesvadba | 07 | AK Šternberk z.s. | 6 | 2:47.31 | |||
20 | Tobiáš TomanTobiáš Toman | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 2:47.74 | |||
21 | Petr StanovskýPetr Stanovský | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 2:48.70 | |||
22 | Samuel VavrušaSamuel Vavruša | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 2:49.12 | |||
23 | Filip JašíčekFilip Jašíček | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 8 | 2:52.34 | |||
24 | Vít PeprníčekVít Peprníček | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 2:54.85 | |||
25 | Adam KopřivaAdam Kopřiva | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 9 | 2:55.91 | |||
26 | Lukáš VápeníkLukáš Vápeník | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 2:59.40 | |||
27 | Štěpán ŠebekŠtěpán Šebek | 07 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 9 | 2:59.56 | |||
28 | Daniel BulkaDaniel Bulka | 06 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 3:02.98 |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 13:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BorováHana Borová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 2:20.05 | ||||||||||||||
2 | Julie HendrychováJulie Hendrychová | 04 | TJ Valašské Meziříčí | 2 | 2:21.48 | ||||||||||||||
3 | Tereza SikorováTereza Sikorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 10 | 2:21.79 | ||||||||||||||
4 | Vendula KociánováVendula Kociánová | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 4 | 2:22.64 | ||||||||||||||
5 | Sabina VantuchováSabina Vantuchová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 2:24.38 | ||||||||||||||
6 | Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 2:25.36 | ||||||||||||||
7 | Lucie GolasovskáLucie Golasovská | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 11 | 2:32.70 | ||||||||||||||
8 | Nicol GruberováNicol Gruberová | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | 2:35.42 | ||||||||||||||
9 | Natálie BuryNatálie Bury | 05 | TJ TŽ Třinec | 9 | 2:38.35 | ||||||||||||||
10 | Anežka JežováAnežka Ježová | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 7 | 2:40.15 | ||||||||||||||
Natálie ErnstováNatálie Ernstová | 05 | TJ TŽ Třinec | 8 | DNS | |||||||||||||||
Zina PindorováZina Pindorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 12 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 13:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára MachalíčkováKlára Machalíčková | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 2:29.41 | ||||||||||||||
2 | Barbora WiedermannováBarbora Wiedermannová | 04 | TJ Uničov | 12 | 2:31.52 | ||||||||||||||
3 | Veronika PotůčkováVeronika Potůčková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:33.92 | ||||||||||||||
4 | Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 9 | 2:35.36 | ||||||||||||||
5 | Adéla FajkusováAdéla Fajkusová | 05 | TJ Sokol Opava | 7 | 2:35.38 | ||||||||||||||
6 | Elen MelcrováElen Melcrová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 2:36.49 | ||||||||||||||
7 | Karolína KlechováKarolína Klechová | 04 | TJ Sokol Opava | 11 | 2:36.90 | ||||||||||||||
8 | Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 2:37.11 | ||||||||||||||
9 | Jana KleibertováJana Kleibertová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 2:40.66 | ||||||||||||||
10 | Emma KordulíkováEmma Kordulíková | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 8 | 2:41.40 | ||||||||||||||
11 | Julie VlčkováJulie Vlčková | 05 | TJ Sokol Opava | 6 | 2:41.64 | ||||||||||||||
12 | Tereza HerkováTereza Herková | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 4 | 2:47.81 | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 03 (pá, 1.2.2019 - 13:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela HavlíčkováNela Havlíčková | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 2:40.33 | ||||||||||||||
2 | Kateřina MalíkováKateřina Malíková | 04 | TJ Uničov | 11 | 2:43.39 | ||||||||||||||
3 | Kateřina NekorancováKateřina Nekorancová | 04 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | 2:44.30 | ||||||||||||||
4 | Andrea HnátkováAndrea Hnátková | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 2:50.45 | ||||||||||||||
5 | Kristýna GrégrováKristýna Grégrová | 05 | AK Šternberk z.s. | 9 | 2:50.94 | ||||||||||||||
6 | Petra JuskováPetra Jusková | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 10 | 2:51.46 | ||||||||||||||
7 | Zuzana SlobodováZuzana Slobodová | 05 | SK Hranice, z.s. | 5 | 2:51.66 | ||||||||||||||
8 | Barbora TrefilováBarbora Trefilová | 05 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 3 | 2:51.78 | ||||||||||||||
9 | Kateřina RotroeklováKateřina Rotroeklová | 05 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 1 | 2:54.62 | ||||||||||||||
Hana TichopádováHana Tichopádová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Lucie KrčkováLucie Krčková | 05 | TJ TŽ Třinec | 12 | DNS | |||||||||||||||
Tereza GrégrováTereza Grégrová | 04 | AK Šternberk z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BorováHana Borová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 2:20.05 | |||
2 | Julie HendrychováJulie Hendrychová | 04 | TJ Valašské Meziříčí | 2 | 2:21.48 | |||
3 | Tereza SikorováTereza Sikorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 10 | 2:21.79 | |||
4 | Vendula KociánováVendula Kociánová | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 4 | 2:22.64 | |||
5 | Sabina VantuchováSabina Vantuchová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 2:24.38 | |||
6 | Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 2:25.36 | |||
7 | Klára MachalíčkováKlára Machalíčková | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 2:29.41 | |||
8 | Barbora WiedermannováBarbora Wiedermannová | 04 | TJ Uničov | 12 | 2:31.52 | |||
9 | Lucie GolasovskáLucie Golasovská | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 11 | 2:32.70 | |||
10 | Veronika PotůčkováVeronika Potůčková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:33.92 | |||
11 | Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 9 | 2:35.36 | |||
12 | Adéla FajkusováAdéla Fajkusová | 05 | TJ Sokol Opava | 7 | 2:35.38 | |||
13 | Nicol GruberováNicol Gruberová | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | 2:35.42 | |||
14 | Elen MelcrováElen Melcrová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 2:36.49 | |||
15 | Karolína KlechováKarolína Klechová | 04 | TJ Sokol Opava | 11 | 2:36.90 | |||
16 | Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 2:37.11 | |||
17 | Natálie BuryNatálie Bury | 05 | TJ TŽ Třinec | 9 | 2:38.35 | |||
18 | Anežka JežováAnežka Ježová | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 7 | 2:40.15 | |||
19 | Nela HavlíčkováNela Havlíčková | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 2:40.33 | |||
20 | Jana KleibertováJana Kleibertová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 2:40.66 | |||
21 | Emma KordulíkováEmma Kordulíková | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 8 | 2:41.40 | |||
22 | Julie VlčkováJulie Vlčková | 05 | TJ Sokol Opava | 6 | 2:41.64 | |||
23 | Kateřina MalíkováKateřina Malíková | 04 | TJ Uničov | 11 | 2:43.39 | |||
24 | Kateřina NekorancováKateřina Nekorancová | 04 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | 2:44.30 | |||
25 | Tereza HerkováTereza Herková | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 4 | 2:47.81 | |||
26 | Andrea HnátkováAndrea Hnátková | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 2:50.45 | |||
27 | Kristýna GrégrováKristýna Grégrová | 05 | AK Šternberk z.s. | 9 | 2:50.94 | |||
28 | Petra JuskováPetra Jusková | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 10 | 2:51.46 | |||
29 | Zuzana SlobodováZuzana Slobodová | 05 | SK Hranice, z.s. | 5 | 2:51.66 | |||
30 | Barbora TrefilováBarbora Trefilová | 05 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 3 | 2:51.78 | |||
31 | Kateřina RotroeklováKateřina Rotroeklová | 05 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 1 | 2:54.62 | |||
Natálie ErnstováNatálie Ernstová | 05 | TJ TŽ Třinec | 8 | DNS | ||||
Zina PindorováZina Pindorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 12 | DNS | ||||
Hana TichopádováHana Tichopádová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | DNS | ||||
Lucie KrčkováLucie Krčková | 05 | TJ TŽ Třinec | 12 | DNS | ||||
Tereza GrégrováTereza Grégrová | 04 | AK Šternberk z.s. | 4 | DNS |
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 13:10) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie HudečkováLucie Hudečková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 2:25.76 | ||||||||||||||
2 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 2 | 2:28.69 | ||||||||||||||
3 | Tereza FuskováTereza Fusková | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 2:35.54 | ||||||||||||||
4 | Sára SikorováSára Sikorová | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 12 | 2:40.24 | ||||||||||||||
5 | Ema BerkováEma Berková | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 11 | 2:40.73 | ||||||||||||||
6 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 9 | 2:41.53 | ||||||||||||||
7 | Kateřina MendrekováKateřina Mendreková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 2:41.75 | ||||||||||||||
8 | Sára AndrýskováSára Andrýsková | 07 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 2:41.82 | ||||||||||||||
9 | Deborah Hannah ŠurkováDeborah Hannah Šurková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 2:45.87 | ||||||||||||||
10 | Tereza PetrošováTereza Petrošová | 07 | SKM Valašské Meziříčí | 5 | 2:46.40 | ||||||||||||||
11 | Klára HlaváčováKlára Hlaváčová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 2:51.97 | ||||||||||||||
12 | Adéla RohlováAdéla Rohlová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 2:57.68 | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 13:10) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jůlie JežováJůlie Ježová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 2:49.43 | ||||||||||||||
2 | Vera VítkováVera Vítková | 07 | SK Hranice, z.s. | 3 | 2:50.05 | ||||||||||||||
3 | Zuzana MachůZuzana Machů | 06 | JAC Brno | 11 | 2:50.88 | ||||||||||||||
4 | Veronika KvitováVeronika Kvitová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 2:52.01 | ||||||||||||||
5 | Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 2:54.55 | ||||||||||||||
6 | Julie KachlířováJulie Kachlířová | 06 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2 | 2:55.66 | ||||||||||||||
7 | Jana FialováJana Fialová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 9 | 2:55.88 | ||||||||||||||
8 | Leona JandákováLeona Jandáková | 06 | ASK Blansko | 6 | 2:57.11 | ||||||||||||||
9 | Viktorie KociánováViktorie Kociánová | 07 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 8 | 2:58.52 | ||||||||||||||
10 | Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 2:59.52 | ||||||||||||||
11 | Barbora CoufalováBarbora Coufalová | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 10 | 3:01.44 | ||||||||||||||
12 | Dagmar HradilováDagmar Hradilová | 07 | SK Hranice, z.s. | 12 | 3:03.90 | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie HudečkováLucie Hudečková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 2:25.76 | |||
2 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 2 | 2:28.69 | |||
3 | Tereza FuskováTereza Fusková | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 2:35.54 | |||
4 | Sára SikorováSára Sikorová | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 12 | 2:40.24 | |||
5 | Ema BerkováEma Berková | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 11 | 2:40.73 | |||
6 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 9 | 2:41.53 | |||
7 | Kateřina MendrekováKateřina Mendreková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 2:41.75 | |||
8 | Sára AndrýskováSára Andrýsková | 07 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 2:41.82 | |||
9 | Deborah Hannah ŠurkováDeborah Hannah Šurková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 2:45.87 | |||
10 | Tereza PetrošováTereza Petrošová | 07 | SKM Valašské Meziříčí | 5 | 2:46.40 | |||
11 | Jůlie JežováJůlie Ježová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 2:49.43 | |||
12 | Vera VítkováVera Vítková | 07 | SK Hranice, z.s. | 3 | 2:50.05 | |||
13 | Zuzana MachůZuzana Machů | 06 | JAC Brno | 11 | 2:50.88 | |||
14 | Klára HlaváčováKlára Hlaváčová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 2:51.97 | |||
15 | Veronika KvitováVeronika Kvitová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 2:52.01 | |||
16 | Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 2:54.55 | |||
17 | Julie KachlířováJulie Kachlířová | 06 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2 | 2:55.66 | |||
18 | Jana FialováJana Fialová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 9 | 2:55.88 | |||
19 | Leona JandákováLeona Jandáková | 06 | ASK Blansko | 6 | 2:57.11 | |||
20 | Adéla RohlováAdéla Rohlová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 2:57.68 | |||
21 | Viktorie KociánováViktorie Kociánová | 07 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 8 | 2:58.52 | |||
22 | Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 2:59.52 | |||
23 | Barbora CoufalováBarbora Coufalová | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 10 | 3:01.44 | |||
24 | Dagmar HradilováDagmar Hradilová | 07 | SK Hranice, z.s. | 12 | 3:03.90 |
1500 m - Žáci (Finále)
Finále (pá, 1.2.2019 - 15:40) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip ČervenkaFilip Červenka | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 4:23.47 | ||||||||||||||
2 | Denis VáclavíkDenis Václavík | 04 | TJ Sokol Opava | 4 | 4:28.72 | ||||||||||||||
3 | Marek KünstlerMarek Künstler | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 4:32.24 | ||||||||||||||
4 | Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga | 04 | TJ TŽ Třinec | 2 | 4:33.02 | ||||||||||||||
5 | Michal NovákMichal Novák | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 5 | 4:38.59 | ||||||||||||||
6 | Alois HřebíčekAlois Hřebíček | 05 | AK Šternberk z.s. | 7 | 4:45.57 | ||||||||||||||
7 | Václav ŠpéraVáclav Špéra | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | 4:54.91 | ||||||||||||||
8 | Matěj NojzerMatěj Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 5:03.06 | ||||||||||||||
9 | Jan JašekJan Jašek | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 9 | 5:04.80 | ||||||||||||||
10 | Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek | 05 | BYAC Brno | 11 | 5:26.25 | ||||||||||||||
Ondřej SlavíčekOndřej Slavíček | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 10 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
1500 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (pá, 1.2.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dalibor DvořákDalibor Dvořák | 06 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2 | 4:55.40 | ||||||||||||||
2 | Jan CharvátekJan Charvátek | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 5:12.92 | ||||||||||||||
3 | Jakub JányšJakub Jányš | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 5:17.17 | ||||||||||||||
4 | Patrik BrigulaPatrik Brigula | 07 | TJ Sokol Opava | 4 | 5:31.30 | ||||||||||||||
5 | Josef PodlouckýJosef Podloucký | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 5:31.46 | ||||||||||||||
6 | Matěj ŠtencelMatěj Štencel | 07 | TJ Sokol Opava | 13 | 5:35.69 | ||||||||||||||
7 | Denis EllingerDenis Ellinger | 07 | ASK Blansko | 9 | 5:36.54 | ||||||||||||||
8 | Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 5:41.00 | ||||||||||||||
9 | Šimon TajovskýŠimon Tajovský | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 7 | 5:42.75 | ||||||||||||||
10 | Jakub ZajacJakub Zajac | 06 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 5:44.51 | ||||||||||||||
11 | Filip ŠimonovskýFilip Šimonovský | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 11 | 5:49.86 | ||||||||||||||
12 | Filip KrausFilip Kraus | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 6:04.61 | ||||||||||||||
13 | Gabriel ProvazníkGabriel Provazník | 07 | Orel Vyškov | 12 | 6:07.49 | ||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
1500 m - Žákyně (Finále)
Finále (pá, 1.2.2019 - 15:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema KlimentováEma Klimentová | 05 | AK Šternberk z.s. | 1 | 4:57.76 | ||||||||||||||
2 | Barbora SvobodováBarbora Svobodová | 04 | VSK Univerzita Brno | 2 | 4:59.49 | ||||||||||||||
3 | Marcela HlouškováMarcela Hloušková | 05 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 5:04.18 | ||||||||||||||
4 | Simona BartošováSimona Bartošová | 04 | TJ Sokol Opava | 5 | 5:08.92 | ||||||||||||||
5 | Tereza PijákováTereza Pijáková | 04 | VSK Univerzita Brno | 3 | 5:11.66 | ||||||||||||||
6 | Zuzana ZouharováZuzana Zouharová | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 5:12.38 | ||||||||||||||
7 | Terezie VenoušováTerezie Venoušová | 05 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 5:21.47 | ||||||||||||||
8 | Ludmila HorákováLudmila Horáková | 04 | TJ Oslavany | 15 | 5:26.75 | ||||||||||||||
9 | Adéla SigmundováAdéla Sigmundová | 05 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 7 | 5:28.61 | ||||||||||||||
10 | Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 11 | 5:30.96 | ||||||||||||||
11 | Michaela KluzováMichaela Kluzová | 05 | TJ TŽ Třinec | 12 | 5:34.24 | ||||||||||||||
12 | Magdaléna CetlováMagdaléna Cetlová | 05 | TJ Sokol Opava | 10 | 5:35.63 | ||||||||||||||
13 | Emma RyšávkováEmma Ryšávková | 05 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 9 | 5:37.52 | ||||||||||||||
14 | Veronika ŠpačkováVeronika Špačková | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 16 | 5:48.15 | ||||||||||||||
15 | Kristýna PotácelováKristýna Potácelová | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 14 | 5:48.94 | ||||||||||||||
16 | Anna BajčíkováAnna Bajčíková | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 13 | 5:55.44 | ||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
1500 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (pá, 1.2.2019 - 15:10) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 5:22.80 | ||||||||||||||
2 | Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 5:40.61 | ||||||||||||||
3 | Tereza BurováTereza Burová | 06 | TJ TŽ Třinec | 4 | 5:41.33 | ||||||||||||||
4 | Izabela KřížováIzabela Křížová | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 10 | 5:47.31 | ||||||||||||||
5 | Karolína CetlováKarolína Cetlová | 07 | TJ Sokol Opava | 1 | 5:49.48 | ||||||||||||||
6 | Eliška FučíkováEliška Fučíková | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 9 | 5:55.90 | ||||||||||||||
7 | Tereza KrchňákováTereza Krchňáková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 5:58.81 | ||||||||||||||
8 | Alžběta SuchomelováAlžběta Suchomelová | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 5:59.01 | ||||||||||||||
9 | Klára KolajováKlára Kolajová | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 8 | 6:18.45 | ||||||||||||||
10 | Klára BártkováKlára Bártková | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 6:25.67 | ||||||||||||||
11 | Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 11 | 6:30.41 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
3000 m - Žáci (Finále)
Finále (pá, 1.2.2019 - 14:40) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš RůžaTomáš Růža | 05 | VSK Univerzita Brno | 3 | 10:11.82 | ||||||||||||||
2 | Jindřich OsolsoběJindřich Osolsobě | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 10:38.16 | ||||||||||||||
3 | Matyáš CharvátMatyáš Charvát | 05 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 2 | 10:41.97 | ||||||||||||||
4 | Daniel IndraDaniel Indra | 04 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 11:16.75 | ||||||||||||||
5 | Štěpán KavanŠtěpán Kavan | 05 | TJ Sokol Opava | 6 | 11:38.98 | ||||||||||||||
6 | Patrik ChovanecPatrik Chovanec | 04 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 11:58.83 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Finále)
Finále (pá, 1.2.2019 - 12:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 4 | 08.44 | ||||||||||||||
2 | Vladimír PokoraVladimír Pokora | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 08.68 | ||||||||||||||
3 | Roman TodorovRoman Todorov | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 08.80 | ||||||||||||||
4 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 7 | 08.91 | ||||||||||||||
5 | Matěj DaněkMatěj Daněk | 04 | TJ Sokol Opava | 6 | 08.96 | ||||||||||||||
6 | Mikuláš TrojekMikuláš Trojek | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 8 | 09.08 | ||||||||||||||
7 | Šimon PekařŠimon Pekař | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 09.21 | ||||||||||||||
Petr SedlářPetr Sedlář | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (pá, 1.2.2019 - 10:35) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 4 | 08.48 | ||||||||||||||
2 | Matěj DaněkMatěj Daněk | 04 | TJ Sokol Opava | 5 | 09.04 | ||||||||||||||
3 | Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 09.35 | ||||||||||||||
4 | Filip MaňásekFilip Maňásek | 04 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 09.59 | ||||||||||||||
5 | Matěj NojzerMatěj Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.86 | ||||||||||||||
6 | Ondřej SamiecOndřej Samiec | 05 | TJ TŽ Třinec | 1 | 10.57 | ||||||||||||||
Ondřej KomárekOndřej Komárek | 04 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (pá, 1.2.2019 - 10:35) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr SedlářPetr Sedlář | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 08.76 | ||||||||||||||
2 | Adam ProcházkaAdam Procházka | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 09.43 | ||||||||||||||
3 | Ondřej NojzerOndřej Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.79 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba | 05 | TJ TŽ Třinec | 1 | 09.99 | ||||||||||||||
5 | Jiří MalotaJiří Malota | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 7 | 10.08 | ||||||||||||||
Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | DNS | |||||||||||||||
Jakub SlavíkJakub Slavík | 04 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (pá, 1.2.2019 - 10:35) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladimír PokoraVladimír Pokora | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 08.76 | ||||||||||||||
2 | Šimon PekařŠimon Pekař | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 09.07 | ||||||||||||||
3 | Roman TodorovRoman Todorov | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 09.18 | ||||||||||||||
4 | Filip MorcinekFilip Morcinek | 05 | TJ TŽ Třinec | 2 | 09.71 | ||||||||||||||
5 | Marek BieligMarek Bielig | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 10.06 | ||||||||||||||
6 | Filip ŽitnýFilip Žitný | 04 | BYAC Brno | 7 | 10.23 | ||||||||||||||
7 | Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 11.58 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 04 (pá, 1.2.2019 - 10:35) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 4 | 09.10 | ||||||||||||||
2 | Mikuláš TrojekMikuláš Trojek | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 09.28 | ||||||||||||||
3 | Tobiáš MlýnekTobiáš Mlýnek | 04 | TJ Sokol Opava | 2 | 09.78 | ||||||||||||||
4 | Alan BarbagaloAlan Barbagalo | 04 | TJ TŽ Třinec | 1 | 09.85 | ||||||||||||||
5 | Štěpán MaturaŠtěpán Matura | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.89 | ||||||||||||||
6 | Filip HanáčekFilip Hanáček | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 7 | 10.90 | ||||||||||||||
7 | Filip GužiakFilip Gužiak | 04 | TJ Sokol Opava | 3 | 12.12 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 4 | 08.48 | |||
2 | Petr SedlářPetr Sedlář | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 08.76 | |||
2 | Vladimír PokoraVladimír Pokora | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 08.76 | |||
4 | Matěj DaněkMatěj Daněk | 04 | TJ Sokol Opava | 5 | 09.04 | |||
5 | Šimon PekařŠimon Pekař | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 09.07 | |||
6 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 4 | 09.10 | |||
7 | Roman TodorovRoman Todorov | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 09.18 | |||
8 | Mikuláš TrojekMikuláš Trojek | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 09.28 | |||
9 | Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 09.35 | |||
10 | Adam ProcházkaAdam Procházka | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 09.43 | |||
11 | Filip MaňásekFilip Maňásek | 04 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 09.59 | |||
12 | Filip MorcinekFilip Morcinek | 05 | TJ TŽ Třinec | 2 | 09.71 | |||
13 | Tobiáš MlýnekTobiáš Mlýnek | 04 | TJ Sokol Opava | 2 | 09.78 | |||
14 | Ondřej NojzerOndřej Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.79 | |||
15 | Alan BarbagaloAlan Barbagalo | 04 | TJ TŽ Třinec | 1 | 09.85 | |||
16 | Matěj NojzerMatěj Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.86 | |||
17 | Štěpán MaturaŠtěpán Matura | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.89 | |||
18 | Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba | 05 | TJ TŽ Třinec | 1 | 09.99 | |||
19 | Marek BieligMarek Bielig | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 10.06 | |||
20 | Jiří MalotaJiří Malota | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 7 | 10.08 | |||
21 | Filip ŽitnýFilip Žitný | 04 | BYAC Brno | 7 | 10.23 | |||
22 | Ondřej SamiecOndřej Samiec | 05 | TJ TŽ Třinec | 1 | 10.57 | |||
23 | Filip HanáčekFilip Hanáček | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 7 | 10.90 | |||
24 | Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 11.58 | |||
25 | Filip GužiakFilip Gužiak | 04 | TJ Sokol Opava | 3 | 12.12 | |||
Ondřej KomárekOndřej Komárek | 04 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | DNS | ||||
Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | DNS | ||||
Jakub SlavíkJakub Slavík | 04 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | DNS |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (pá, 1.2.2019 - 10:10) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.57 | ||||||||||||||
2 | Martin SukanýMartin Sukaný | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 10.63 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch RaškaVojtěch Raška | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 10.70 | ||||||||||||||
4 | Šimon VeselýŠimon Veselý | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 11.08 | ||||||||||||||
5 | Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 11.44 | ||||||||||||||
6 | Josef JuřenaJosef Juřena | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 11.53 | ||||||||||||||
7 | Adam PiechaAdam Piecha | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 13.68 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (pá, 1.2.2019 - 10:10) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch StypaVojtěch Stypa | 06 | TJ Sokol Opava | 4 | 09.51 | ||||||||||||||
2 | Jan BílekJan Bílek | 06 | BYAC Brno | 5 | 10.55 | ||||||||||||||
3 | Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 3 | 11.56 | ||||||||||||||
4 | Filip JašíčekFilip Jašíček | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 12.00 | ||||||||||||||
5 | Lukáš KuběnaLukáš Kuběna | 06 | ASK Blansko | 7 | 12.42 | ||||||||||||||
6 | Čeněk ToporČeněk Topor | 07 | Orel Vyškov | 1 | 13.75 | ||||||||||||||
Radovan ŽabkaRadovan Žabka | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (pá, 1.2.2019 - 10:10) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 10.23 | ||||||||||||||
2 | Jakub HolubJakub Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 11.68 | ||||||||||||||
3 | Patrik VogelPatrik Vogel | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 11.93 | ||||||||||||||
4 | Jonáš JedličkaJonáš Jedlička | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 6 | 12.18 | ||||||||||||||
5 | Šimon PřerovskýŠimon Přerovský | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 5 | 12.57 | ||||||||||||||
6 | Šimon TajovskýŠimon Tajovský | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 7 | 13.55 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 04 (pá, 1.2.2019 - 10:10) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch PelclVojtěch Pelcl | 06 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 10.72 | ||||||||||||||
2 | Boleslav KočíBoleslav Kočí | 06 | BYAC Brno | 5 | 11.48 | ||||||||||||||
3 | Štěpán DaněkŠtěpán Daněk | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 3 | 11.59 | ||||||||||||||
4 | Michal DerkaMichal Derka | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 12.23 | ||||||||||||||
5 | Denis EllingerDenis Ellinger | 07 | ASK Blansko | 6 | 12.28 | ||||||||||||||
6 | Jiří HložekJiří Hložek | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 7 | 13.79 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch StypaVojtěch Stypa | 06 | TJ Sokol Opava | 4 | 09.51 | |||
2 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.57 | |||
3 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 10.23 | |||
4 | Jan BílekJan Bílek | 06 | BYAC Brno | 5 | 10.55 | |||
5 | Martin SukanýMartin Sukaný | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 10.63 | |||
6 | Vojtěch RaškaVojtěch Raška | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 10.70 | |||
7 | Vojtěch PelclVojtěch Pelcl | 06 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 10.72 | |||
8 | Šimon VeselýŠimon Veselý | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 11.08 | |||
9 | Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 11.44 | |||
10 | Boleslav KočíBoleslav Kočí | 06 | BYAC Brno | 5 | 11.48 | |||
11 | Josef JuřenaJosef Juřena | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 11.53 | |||
12 | Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 3 | 11.56 | |||
13 | Štěpán DaněkŠtěpán Daněk | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 3 | 11.59 | |||
14 | Jakub HolubJakub Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 11.68 | |||
15 | Patrik VogelPatrik Vogel | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 11.93 | |||
16 | Filip JašíčekFilip Jašíček | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 12.00 | |||
17 | Jonáš JedličkaJonáš Jedlička | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 6 | 12.18 | |||
18 | Michal DerkaMichal Derka | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 12.23 | |||
19 | Denis EllingerDenis Ellinger | 07 | ASK Blansko | 6 | 12.28 | |||
20 | Lukáš KuběnaLukáš Kuběna | 06 | ASK Blansko | 7 | 12.42 | |||
21 | Šimon PřerovskýŠimon Přerovský | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 5 | 12.57 | |||
22 | Šimon TajovskýŠimon Tajovský | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 7 | 13.55 | |||
23 | Adam PiechaAdam Piecha | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 13.68 | |||
24 | Čeněk ToporČeněk Topor | 07 | Orel Vyškov | 1 | 13.75 | |||
25 | Jiří HložekJiří Hložek | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 7 | 13.79 | |||
Radovan ŽabkaRadovan Žabka | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | DNS |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Finále)
Finále (pá, 1.2.2019 - 12:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.30 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch StypaVojtěch Stypa | 06 | TJ Sokol Opava | 4 | 09.43 | ||||||||||||||
3 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 10.14 | ||||||||||||||
4 | Jan BílekJan Bílek | 06 | BYAC Brno | 6 | 10.32 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch PelclVojtěch Pelcl | 06 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 10.34 | ||||||||||||||
6 | Martin SukanýMartin Sukaný | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 10.39 | ||||||||||||||
7 | Vojtěch RaškaVojtěch Raška | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 10.71 | ||||||||||||||
8 | Šimon VeselýŠimon Veselý | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 10.90 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Finále)
Finále (pá, 1.2.2019 - 11:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza LáchováTereza Láchová | 06 | JAC Brno | 5 | 10.26 | ||||||||||||||
2 | Marie ŠtoplováMarie Štoplová | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 10.27 | ||||||||||||||
3 | Adéla HanákováAdéla Hanáková | 06 | SKM Valašské Meziříčí | 4 | 10.38 | ||||||||||||||
4 | Agáta AndělováAgáta Andělová | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 10.47 | ||||||||||||||
5 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 10.53 | ||||||||||||||
6 | Petra PoštulkováPetra Poštulková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 10.68 | ||||||||||||||
7 | Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 10.69 | ||||||||||||||
8 | Tereza LieblováTereza Lieblová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 8 | 10.78 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (pá, 1.2.2019 - 10:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla HanákováAdéla Hanáková | 06 | SKM Valašské Meziříčí | 4 | 10.15 | ||||||||||||||
2 | Agáta AndělováAgáta Andělová | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 10.58 | ||||||||||||||
3 | Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková | 06 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | 11.13 | ||||||||||||||
4 | Nela TeslováNela Teslová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 11.45 | ||||||||||||||
5 | Petra HoloubkováPetra Holoubková | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 1 | 13.55 | ||||||||||||||
Andrea MalinkováAndrea Malinková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová | 07 | JAC Brno | 7 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (pá, 1.2.2019 - 10:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza LáchováTereza Láchová | 06 | JAC Brno | 4 | 10.32 | ||||||||||||||
2 | Anna KřehlíkováAnna Křehlíková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 10.85 | ||||||||||||||
3 | Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 11.47 | ||||||||||||||
4 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 6 | 11.82 | ||||||||||||||
5 | Linda MenšíkováLinda Menšíková | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 12.37 | ||||||||||||||
6 | Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová | 07 | JAC Brno | 2 | 12.48 | ||||||||||||||
7 | Alžběta SuchomelováAlžběta Suchomelová | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 12.49 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (pá, 1.2.2019 - 10:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 10.55 | ||||||||||||||
2 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 10.78 | ||||||||||||||
3 | Anna BalúchováAnna Balúchová | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 10.93 | ||||||||||||||
4 | Vendula MikováVendula Miková | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 3 | 11.09 | ||||||||||||||
5 | Gabriela CenkováGabriela Cenková | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2 | 13.40 | ||||||||||||||
6 | Alžběta ZrotalováAlžběta Zrotalová | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 7 | 13.44 | ||||||||||||||
7 | Veronika VečeřováVeronika Večeřová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 14.33 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 04 (pá, 1.2.2019 - 10:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie ŠtoplováMarie Štoplová | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 10.36 | ||||||||||||||
2 | Tereza LieblováTereza Lieblová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 5 | 10.82 | ||||||||||||||
3 | Michaela MolkováMichaela Molková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 11.84 | ||||||||||||||
4 | Julie TylováJulie Tylová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 12.12 | ||||||||||||||
5 | Marie ŽůrkováMarie Žůrková | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 12.99 | ||||||||||||||
6 | Eliška FučíkováEliška Fučíková | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2 | 13.64 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 05 (pá, 1.2.2019 - 10:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra PoštulkováPetra Poštulková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 10.70 | ||||||||||||||
2 | Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 11.03 | ||||||||||||||
3 | Zuzana MachůZuzana Machů | 06 | JAC Brno | 2 | 11.73 | ||||||||||||||
4 | Veronika LindnerováVeronika Lindnerová | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 12.33 | ||||||||||||||
5 | Terezie SchwecováTerezie Schwecová | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 7 | 13.20 | ||||||||||||||
Kateřina PolkováKateřina Polková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla HanákováAdéla Hanáková | 06 | SKM Valašské Meziříčí | 4 | 10.15 | |||
2 | Tereza LáchováTereza Láchová | 06 | JAC Brno | 4 | 10.32 | |||
3 | Marie ŠtoplováMarie Štoplová | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 10.36 | |||
4 | Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 10.55 | |||
5 | Agáta AndělováAgáta Andělová | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 10.58 | |||
6 | Petra PoštulkováPetra Poštulková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 10.70 | |||
7 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 10.78 | |||
8 | Tereza LieblováTereza Lieblová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 5 | 10.82 | |||
9 | Anna KřehlíkováAnna Křehlíková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 10.85 | |||
10 | Anna BalúchováAnna Balúchová | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 10.93 | |||
11 | Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 11.03 | |||
12 | Vendula MikováVendula Miková | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 3 | 11.09 | |||
13 | Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková | 06 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | 11.13 | |||
14 | Nela TeslováNela Teslová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 11.45 | |||
15 | Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 11.47 | |||
16 | Zuzana MachůZuzana Machů | 06 | JAC Brno | 2 | 11.73 | |||
17 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 6 | 11.82 | |||
18 | Michaela MolkováMichaela Molková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 11.84 | |||
19 | Julie TylováJulie Tylová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 12.12 | |||
20 | Veronika LindnerováVeronika Lindnerová | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 12.33 | |||
21 | Linda MenšíkováLinda Menšíková | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 12.37 | |||
22 | Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová | 07 | JAC Brno | 2 | 12.48 | |||
23 | Alžběta SuchomelováAlžběta Suchomelová | 07 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 12.49 | |||
24 | Marie ŽůrkováMarie Žůrková | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 12.99 | |||
25 | Terezie SchwecováTerezie Schwecová | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 7 | 13.20 | |||
26 | Gabriela CenkováGabriela Cenková | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2 | 13.40 | |||
27 | Alžběta ZrotalováAlžběta Zrotalová | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 7 | 13.44 | |||
28 | Petra HoloubkováPetra Holoubková | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 1 | 13.55 | |||
29 | Eliška FučíkováEliška Fučíková | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2 | 13.64 | |||
30 | Veronika VečeřováVeronika Večeřová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 14.33 | |||
Andrea MalinkováAndrea Malinková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | DNS | ||||
Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová | 07 | JAC Brno | 7 | DNF | ||||
Kateřina PolkováKateřina Polková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | DNS |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (pá, 1.2.2019 - 10:25) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.17 | ||||||||||||||
2 | Klára DobešováKlára Dobešová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 09.47 | ||||||||||||||
3 | Julie OndráčkováJulie Ondráčková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.66 | ||||||||||||||
4 | Anna StejskalováAnna Stejskalová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 09.91 | ||||||||||||||
5 | Lucie KláskováLucie Klásková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.94 | ||||||||||||||
6 | Michaela MelčákováMichaela Melčáková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 09.94 | ||||||||||||||
7 | Sára ŠebestíkováSára Šebestíková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 10.19 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (pá, 1.2.2019 - 10:25) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta DokulilováAneta Dokulilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.15 | ||||||||||||||
2 | Hana SoukalováHana Soukalová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 09.58 | ||||||||||||||
3 | Šárka PavelkováŠárka Pavelková | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 10.06 | ||||||||||||||
4 | Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová | 05 | TJ Sokol Opava | 6 | 10.13 | ||||||||||||||
5 | Anežka BojkováAnežka Bojková | 04 | TJ TŽ Třinec | 1 | 10.79 | ||||||||||||||
Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Karolína VilčkováKarolína Vilčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (pá, 1.2.2019 - 10:25) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana PoláškováJana Polášková | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 09.21 | ||||||||||||||
2 | Klára KlementováKlára Klementová | 04 | JAC Brno | 3 | 09.79 | ||||||||||||||
3 | Tereza VálkováTereza Válková | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 09.87 | ||||||||||||||
4 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 10.02 | ||||||||||||||
5 | Hana HerudkováHana Herudková | 04 | TJ Sokol Opava | 2 | 10.04 | ||||||||||||||
6 | Klaudie KulichováKlaudie Kulichová | 04 | TJ TŽ Třinec | 6 | 10.14 | ||||||||||||||
Amálie HolšánováAmálie Holšánová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 04 (pá, 1.2.2019 - 10:25) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alice DrozdováAlice Drozdová | 05 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 09.58 | ||||||||||||||
2 | Zina PindorováZina Pindorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 3 | 09.67 | ||||||||||||||
3 | Eliška ZelováEliška Zelová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 09.75 | ||||||||||||||
4 | Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.94 | ||||||||||||||
5 | Patricie ŠodkováPatricie Šodková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 10.13 | ||||||||||||||
6 | Nicol SamohýlováNicol Samohýlová | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 7 | 10.21 | ||||||||||||||
7 | Michaela KovářováMichaela Kovářová | 05 | JAC Brno | 1 | 11.37 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 05 (pá, 1.2.2019 - 10:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.51 | ||||||||||||||
2 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 09.67 | ||||||||||||||
3 | Vendula KociánováVendula Kociánová | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 10.00 | ||||||||||||||
4 | Lucie GolasovskáLucie Golasovská | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 10.18 | ||||||||||||||
5 | Tereza HanákováTereza Hanáková | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 10.18 | ||||||||||||||
6 | Dorota CiencialováDorota Ciencialová | 05 | TJ TŽ Třinec | 1 | 11.31 | ||||||||||||||
Marie VrbováMarie Vrbová | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta DokulilováAneta Dokulilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.15 | |||
2 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.17 | |||
3 | Jana PoláškováJana Polášková | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 09.21 | |||
4 | Klára DobešováKlára Dobešová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 09.47 | |||
5 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.51 | |||
6 | Hana SoukalováHana Soukalová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 09.58 | |||
6 | Alice DrozdováAlice Drozdová | 05 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 09.58 | |||
8 | Julie OndráčkováJulie Ondráčková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.66 | |||
9 | Zina PindorováZina Pindorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 3 | 09.67 | |||
9 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 09.67 | |||
11 | Eliška ZelováEliška Zelová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 09.75 | |||
12 | Klára KlementováKlára Klementová | 04 | JAC Brno | 3 | 09.79 | |||
13 | Tereza VálkováTereza Válková | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 09.87 | |||
14 | Anna StejskalováAnna Stejskalová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 09.91 | |||
15 | Lucie KláskováLucie Klásková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.94 | |||
15 | Michaela MelčákováMichaela Melčáková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 09.94 | |||
15 | Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.94 | |||
18 | Vendula KociánováVendula Kociánová | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 10.00 | |||
19 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 10.02 | |||
20 | Hana HerudkováHana Herudková | 04 | TJ Sokol Opava | 2 | 10.04 | |||
21 | Šárka PavelkováŠárka Pavelková | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 10.06 | |||
22 | Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová | 05 | TJ Sokol Opava | 6 | 10.13 | |||
22 | Patricie ŠodkováPatricie Šodková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 10.13 | |||
24 | Klaudie KulichováKlaudie Kulichová | 04 | TJ TŽ Třinec | 6 | 10.14 | |||
25 | Lucie GolasovskáLucie Golasovská | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 10.18 | |||
25 | Tereza HanákováTereza Hanáková | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 10.18 | |||
27 | Sára ŠebestíkováSára Šebestíková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 10.19 | |||
28 | Nicol SamohýlováNicol Samohýlová | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 7 | 10.21 | |||
29 | Anežka BojkováAnežka Bojková | 04 | TJ TŽ Třinec | 1 | 10.79 | |||
30 | Dorota CiencialováDorota Ciencialová | 05 | TJ TŽ Třinec | 1 | 11.31 | |||
31 | Michaela KovářováMichaela Kovářová | 05 | JAC Brno | 1 | 11.37 | |||
Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | DNS | ||||
Karolína VilčkováKarolína Vilčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | DNF | ||||
Amálie HolšánováAmálie Holšánová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | DNF | ||||
Marie VrbováMarie Vrbová | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | DNS |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Finále)
Finále (pá, 1.2.2019 - 12:10) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.09 | ||||||||||||||
2 | Aneta DokulilováAneta Dokulilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.14 | ||||||||||||||
3 | Jana PoláškováJana Polášková | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 09.24 | ||||||||||||||
4 | Hana SoukalováHana Soukalová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 09.47 | ||||||||||||||
5 | Alice DrozdováAlice Drozdová | 05 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 7 | 09.47 | ||||||||||||||
6 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.58 | ||||||||||||||
7 | Klára DobešováKlára Dobešová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 09.65 | ||||||||||||||
8 | Julie OndráčkováJulie Ondráčková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.75 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
4 x 200 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 16:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fojt, Kika, Beran, Dutka Fojt, Kika, Beran, Dutka | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 1:39.51 | |||||||||||||||
2 | Kuchtíček, Hajzler, Osolsobě, Hořínek Kuchtíček, Hajzler, Osolsobě, Hořínek | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 1:46.32 | |||||||||||||||
3 | Teslík, Kuzník, Milata, Vlach Teslík, Kuzník, Milata, Vlach | Atletika Poruba z.s. | 1 | 1:46.47 | |||||||||||||||
4 | Růžička, Žitný, Kočí, Bílek Růžička, Žitný, Kočí, Bílek | BYAC Brno | 6 | 1:52.61 | |||||||||||||||
5 | Maňásek, Pavlíček, Holub, Zimák Maňásek, Pavlíček, Holub, Zimák | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 1:52.72 | |||||||||||||||
Niemczyk, Barbagalo, Szczerba, Holub Niemczyk, Barbagalo, Szczerba, Holub | TJ TŽ Třinec | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Horáček, Němec, Strapáč, Musil Horáček, Němec, Strapáč, Musil | VSK Univerzita Brno | 4 | 1:37.83 | |||||||||||||||
2 | Vrbacký, Munteanu, Neugebauer, Žižka Vrbacký, Munteanu, Neugebauer, Žižka | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 1:41.83 | |||||||||||||||
3 | Wilczek, Vrana, Swaczyna, Schneider Wilczek, Vrana, Swaczyna, Schneider | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 1:47.86 | |||||||||||||||
4 | Hřib, Klimeš, Hanáček, Kovačič Hřib, Klimeš, Hanáček, Kovačič | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 1:51.83 | |||||||||||||||
Veselý, Kopřiva, Holub, Jašek Veselý, Kopřiva, Holub, Jašek | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Horáček, Němec, Strapáč, Musil Horáček, Němec, Strapáč, Musil | VSK Univerzita Brno | 4 | 1:37.83 | ||||
2 | Fojt, Kika, Beran, Dutka Fojt, Kika, Beran, Dutka | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 1:39.51 | ||||
3 | Vrbacký, Munteanu, Neugebauer, Žižka Vrbacký, Munteanu, Neugebauer, Žižka | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 1:41.83 | ||||
4 | Kuchtíček, Hajzler, Osolsobě, Hořínek Kuchtíček, Hajzler, Osolsobě, Hořínek | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 1:46.32 | ||||
5 | Teslík, Kuzník, Milata, Vlach Teslík, Kuzník, Milata, Vlach | Atletika Poruba z.s. | 1 | 1:46.47 | ||||
6 | Wilczek, Vrana, Swaczyna, Schneider Wilczek, Vrana, Swaczyna, Schneider | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 1:47.86 | ||||
7 | Hřib, Klimeš, Hanáček, Kovačič Hřib, Klimeš, Hanáček, Kovačič | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 1:51.83 | ||||
8 | Růžička, Žitný, Kočí, Bílek Růžička, Žitný, Kočí, Bílek | BYAC Brno | 6 | 1:52.61 | ||||
9 | Maňásek, Pavlíček, Holub, Zimák Maňásek, Pavlíček, Holub, Zimák | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 1:52.72 | ||||
Niemczyk, Barbagalo, Szczerba, Holub Niemczyk, Barbagalo, Szczerba, Holub | TJ TŽ Třinec | 2 | DNS | |||||
Veselý, Kopřiva, Holub, Jašek Veselý, Kopřiva, Holub, Jašek | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | DNS |
4 x 200 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 16:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martinkevič, Zach, Ďurina, Charvátek Martinkevič, Zach, Ďurina, Charvátek | Atletika Poruba z.s. | 2 | 1:52.20 | |||||||||||||||
2 | Hanzelka, Bardoň, Juřena, Melčák Hanzelka, Bardoň, Juřena, Melčák | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 1:56.59 | |||||||||||||||
3 | Pelcl, Krobot, Hus, Herinek Pelcl, Krobot, Hus, Herinek | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 1:58.16 | |||||||||||||||
4 | Fiala, Míča, Bok, Pikna Fiala, Míča, Bok, Pikna | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 4 | 2:02.39 | |||||||||||||||
5 | Obšil, Mondek, Nesvadba, Sulák Obšil, Mondek, Nesvadba, Sulák | AK Šternberk z.s. | 6 | 2:09.79 | |||||||||||||||
6 | Jedlička, Šimonovský, Tajovský, Proks Jedlička, Šimonovský, Tajovský, Proks | Atletický klub Kuřim, z.s. | 5 | 2:13.62 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Holík, Bartoš, Sedlák, Sedlecký Holík, Bartoš, Sedlák, Sedlecký | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 1:59.71 | |||||||||||||||
2 | Ressler, Mezulianik, Sukaný, Šišák Ressler, Mezulianik, Sukaný, Šišák | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 2:03.17 | |||||||||||||||
3 | Derka, Jašíček, Pechmann, Vlačuha Derka, Jašíček, Pechmann, Vlačuha | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 2:03.34 | |||||||||||||||
4 | Jarolím, Vogl, Schrom, Šeděnka Jarolím, Vogl, Schrom, Šeděnka | Atletika Poruba z.s. | 2 | 2:05.62 | |||||||||||||||
5 | Kotek, Lojek, Bartoň, Raška Kotek, Lojek, Bartoň, Raška | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 2:06.29 | |||||||||||||||
Hložek, Šimek, Přerovský, Machek Hložek, Šimek, Přerovský, Machek | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 3 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martinkevič, Zach, Ďurina, Charvátek Martinkevič, Zach, Ďurina, Charvátek | Atletika Poruba z.s. | 2 | 1:52.20 | ||||
2 | Hanzelka, Bardoň, Juřena, Melčák Hanzelka, Bardoň, Juřena, Melčák | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 1:56.59 | ||||
3 | Pelcl, Krobot, Hus, Herinek Pelcl, Krobot, Hus, Herinek | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 1:58.16 | ||||
4 | Holík, Bartoš, Sedlák, Sedlecký Holík, Bartoš, Sedlák, Sedlecký | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 1:59.71 | ||||
5 | Fiala, Míča, Bok, Pikna Fiala, Míča, Bok, Pikna | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 4 | 2:02.39 | ||||
6 | Ressler, Mezulianik, Sukaný, Šišák Ressler, Mezulianik, Sukaný, Šišák | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 2:03.17 | ||||
7 | Derka, Jašíček, Pechmann, Vlačuha Derka, Jašíček, Pechmann, Vlačuha | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 2:03.34 | ||||
8 | Jarolím, Vogl, Schrom, Šeděnka Jarolím, Vogl, Schrom, Šeděnka | Atletika Poruba z.s. | 2 | 2:05.62 | ||||
9 | Kotek, Lojek, Bartoň, Raška Kotek, Lojek, Bartoň, Raška | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 2:06.29 | ||||
10 | Obšil, Mondek, Nesvadba, Sulák Obšil, Mondek, Nesvadba, Sulák | AK Šternberk z.s. | 6 | 2:09.79 | ||||
11 | Jedlička, Šimonovský, Tajovský, Proks Jedlička, Šimonovský, Tajovský, Proks | Atletický klub Kuřim, z.s. | 5 | 2:13.62 | ||||
Hložek, Šimek, Přerovský, Machek Hložek, Šimek, Přerovský, Machek | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 3 | DNS |
4 x 200 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 16:40) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dokulilová, Válková, Toová, Fialová Dokulilová, Válková, Toová, Fialová | Atletika Poruba z.s. | 4 | 1:46.20 | |||||||||||||||
2 | Pindorová, Kulichová, Sikorová, Čmielová Pindorová, Kulichová, Sikorová, Čmielová | TJ TŽ Třinec | 5 | 1:51.73 | |||||||||||||||
3 | Tkáčová, Feilhauerová, Soukalová, Sochová Tkáčová, Feilhauerová, Soukalová, Sochová | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 1:52.37 | |||||||||||||||
4 | Bryšová, Drápalová, Myšková, Slavíčková Bryšová, Drápalová, Myšková, Slavíčková | JAC Brno | 3 | 1:53.29 | |||||||||||||||
Zacharová, Begová, Zelová, Kratochvilová Zacharová, Begová, Zelová, Kratochvilová | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 16:40) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bužgová, Lamlová, Ondráčková, Stankovičová Bužgová, Lamlová, Ondráčková, Stankovičová | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 1:51.74 | |||||||||||||||
2 | Klišíková, Polášková, Mitanová, Honsová Klišíková, Polášková, Mitanová, Honsová | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 1:51.79 | |||||||||||||||
3 | Dobešová, Pupíková, Kutalová, Gieselová Dobešová, Pupíková, Kutalová, Gieselová | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 1:51.92 | |||||||||||||||
4 | Hefková, Machalíčková, Večeřová, Vondráková Hefková, Machalíčková, Večeřová, Vondráková | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 1:54.22 | |||||||||||||||
5 | Krejčiříková, Hercogová, Piškulová, Grzybová Krejčiříková, Hercogová, Piškulová, Grzybová | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 2:00.41 | |||||||||||||||
6 | Drábková, Nekorancová, Samohýlová, Andrýsková Drábková, Nekorancová, Samohýlová, Andrýsková | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 2:02.86 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (pá, 1.2.2019 - 16:40) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Holšánová, Vantuchová, Březná, Gleňová Holšánová, Vantuchová, Březná, Gleňová | Atletika Poruba z.s. | 4 | 1:53.74 | |||||||||||||||
2 | Klásková, Šodková, Horčičková, Suchánková Klásková, Šodková, Horčičková, Suchánková | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 1:59.48 | |||||||||||||||
3 | Straňáková, Halíková, Škrabalová, Mojžíšová Straňáková, Halíková, Škrabalová, Mojžíšová | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 1:59.85 | |||||||||||||||
4 | Černocká, Grégrová, Klimentová, Kuncová Černocká, Grégrová, Klimentová, Kuncová | AK Šternberk z.s. | 3 | 2:00.75 | |||||||||||||||
5 | Klementová, Kovářová, Gottvaldová, Klujová Klementová, Kovářová, Gottvaldová, Klujová | JAC Brno | 2 | 2:02.54 | |||||||||||||||
6 | Melčáková, Šebestíková, Chechelská, Sopuchová Melčáková, Šebestíková, Chechelská, Sopuchová | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 2:02.82 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dokulilová, Válková, Toová, Fialová Dokulilová, Válková, Toová, Fialová | Atletika Poruba z.s. | 4 | 1:46.20 | ||||
2 | Pindorová, Kulichová, Sikorová, Čmielová Pindorová, Kulichová, Sikorová, Čmielová | TJ TŽ Třinec | 5 | 1:51.73 | ||||
3 | Bužgová, Lamlová, Ondráčková, Stankovičová Bužgová, Lamlová, Ondráčková, Stankovičová | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 1:51.74 | ||||
4 | Klišíková, Polášková, Mitanová, Honsová Klišíková, Polášková, Mitanová, Honsová | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 1:51.79 | ||||
5 | Dobešová, Pupíková, Kutalová, Gieselová Dobešová, Pupíková, Kutalová, Gieselová | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 1:51.92 | ||||
6 | Tkáčová, Feilhauerová, Soukalová, Sochová Tkáčová, Feilhauerová, Soukalová, Sochová | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 1:52.37 | ||||
7 | Bryšová, Drápalová, Myšková, Slavíčková Bryšová, Drápalová, Myšková, Slavíčková | JAC Brno | 3 | 1:53.29 | ||||
8 | Holšánová, Vantuchová, Březná, Gleňová Holšánová, Vantuchová, Březná, Gleňová | Atletika Poruba z.s. | 4 | 1:53.74 | ||||
9 | Hefková, Machalíčková, Večeřová, Vondráková Hefková, Machalíčková, Večeřová, Vondráková | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 1:54.22 | ||||
10 | Klásková, Šodková, Horčičková, Suchánková Klásková, Šodková, Horčičková, Suchánková | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 1:59.48 | ||||
11 | Straňáková, Halíková, Škrabalová, Mojžíšová Straňáková, Halíková, Škrabalová, Mojžíšová | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 1:59.85 | ||||
12 | Krejčiříková, Hercogová, Piškulová, Grzybová Krejčiříková, Hercogová, Piškulová, Grzybová | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 2:00.41 | ||||
13 | Černocká, Grégrová, Klimentová, Kuncová Černocká, Grégrová, Klimentová, Kuncová | AK Šternberk z.s. | 3 | 2:00.75 | ||||
14 | Klementová, Kovářová, Gottvaldová, Klujová Klementová, Kovářová, Gottvaldová, Klujová | JAC Brno | 2 | 2:02.54 | ||||
15 | Melčáková, Šebestíková, Chechelská, Sopuchová Melčáková, Šebestíková, Chechelská, Sopuchová | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 2:02.82 | ||||
16 | Drábková, Nekorancová, Samohýlová, Andrýsková Drábková, Nekorancová, Samohýlová, Andrýsková | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 2:02.86 | ||||
Zacharová, Begová, Zelová, Kratochvilová Zacharová, Begová, Zelová, Kratochvilová | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | DNS |
4 x 200 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 16:40) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pešlová, Bělunková, Káňová, Huňková Pešlová, Bělunková, Káňová, Huňková | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 1:58.16 | |||||||||||||||
2 | Pluskalová, Hlaváčová, Krchňáková, Vavrečková Pluskalová, Hlaváčová, Krchňáková, Vavrečková | Atletika Poruba z.s. | 2 | 1:58.98 | |||||||||||||||
3 | Poláčková, Dobrovská, Bezdíčková, Jandáková Poláčková, Dobrovská, Bezdíčková, Jandáková | ASK Blansko | 6 | 1:59.28 | |||||||||||||||
4 | Homoláčová, Jurečková, Stejskalová, Utěšená Homoláčová, Jurečková, Stejskalová, Utěšená | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 1:59.38 | |||||||||||||||
5 | Kubajurová, Polášková, Kolčářová, Šurmanová Kubajurová, Polášková, Kolčářová, Šurmanová | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 1:59.53 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 16:40) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Škopová, Sikorová, Berková, Štoplová Škopová, Sikorová, Berková, Štoplová | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 1:58.43 | |||||||||||||||
2 | Hrabcová, Večeřová, Rohlová, Tobolová Hrabcová, Večeřová, Rohlová, Tobolová | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:02.37 | |||||||||||||||
3 | Mendreková, Pošvancová, Křížová, Krestová Mendreková, Pošvancová, Křížová, Krestová | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 2:06.32 | |||||||||||||||
4 | Fusková, Fusková, Prášilová, Kolajová Fusková, Fusková, Prášilová, Kolajová | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 2:06.74 | |||||||||||||||
5 | Dobešová, Hudečková, Fialová, Kavalcová Dobešová, Hudečková, Fialová, Kavalcová | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 2:10.01 | |||||||||||||||
Dobrovská, Poláčková, Jandáková, Bezdíčková Dobrovská, Poláčková, Jandáková, Bezdíčková | ASK Blansko | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (pá, 1.2.2019 - 16:40) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gruberová, Šímová, Králová, Kubečková Gruberová, Šímová, Králová, Kubečková | Atletika Poruba z.s. | 5 | 2:05.40 | |||||||||||||||
2 | Maderová, Molková, Pagáčová, Tylová Maderová, Molková, Pagáčová, Tylová | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 2:07.59 | |||||||||||||||
3 | Bartoňová, Kvitová, Maierová, Mošťková Bartoňová, Kvitová, Maierová, Mošťková | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 2:08.28 | |||||||||||||||
4 | Balúchová, Diasová, Křetínská, Zubíková Balúchová, Diasová, Křetínská, Zubíková | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 2:08.49 | |||||||||||||||
5 | Holoubková, Zrotalová, Kachlířová, Cenková Holoubková, Zrotalová, Kachlířová, Cenková | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2 | 2:10.56 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pešlová, Bělunková, Káňová, Huňková Pešlová, Bělunková, Káňová, Huňková | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 1:58.16 | ||||
2 | Škopová, Sikorová, Berková, Štoplová Škopová, Sikorová, Berková, Štoplová | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 1:58.43 | ||||
3 | Pluskalová, Hlaváčová, Krchňáková, Vavrečková Pluskalová, Hlaváčová, Krchňáková, Vavrečková | Atletika Poruba z.s. | 2 | 1:58.98 | ||||
4 | Poláčková, Dobrovská, Bezdíčková, Jandáková Poláčková, Dobrovská, Bezdíčková, Jandáková | ASK Blansko | 6 | 1:59.28 | ||||
5 | Homoláčová, Jurečková, Stejskalová, Utěšená Homoláčová, Jurečková, Stejskalová, Utěšená | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 1:59.38 | ||||
6 | Kubajurová, Polášková, Kolčářová, Šurmanová Kubajurová, Polášková, Kolčářová, Šurmanová | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 1:59.53 | ||||
7 | Hrabcová, Večeřová, Rohlová, Tobolová Hrabcová, Večeřová, Rohlová, Tobolová | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:02.37 | ||||
8 | Gruberová, Šímová, Králová, Kubečková Gruberová, Šímová, Králová, Kubečková | Atletika Poruba z.s. | 5 | 2:05.40 | ||||
9 | Mendreková, Pošvancová, Křížová, Krestová Mendreková, Pošvancová, Křížová, Krestová | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 2:06.32 | ||||
10 | Fusková, Fusková, Prášilová, Kolajová Fusková, Fusková, Prášilová, Kolajová | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 2:06.74 | ||||
11 | Maderová, Molková, Pagáčová, Tylová Maderová, Molková, Pagáčová, Tylová | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 2:07.59 | ||||
12 | Bartoňová, Kvitová, Maierová, Mošťková Bartoňová, Kvitová, Maierová, Mošťková | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 2:08.28 | ||||
13 | Balúchová, Diasová, Křetínská, Zubíková Balúchová, Diasová, Křetínská, Zubíková | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 2:08.49 | ||||
14 | Dobešová, Hudečková, Fialová, Kavalcová Dobešová, Hudečková, Fialová, Kavalcová | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 2:10.01 | ||||
15 | Holoubková, Zrotalová, Kachlířová, Cenková Holoubková, Zrotalová, Kachlířová, Cenková | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2 | 2:10.56 | ||||
Dobrovská, Poláčková, Jandáková, Bezdíčková Dobrovská, Poláčková, Jandáková, Bezdíčková | ASK Blansko | 1 | DNS |
Skok vysoký - Žáci
(pá, 1.2.2019 - 15:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.35 1.42 1.49 1.54 1.59 1.64 1.69 1.74 1.78 1.81 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr BártekPetr Bártek
TJ Valašské Meziříčí |
04 | 22 | 1.78 | --o-oooxoxxoxxx | ||||||||||||||
2 |
Matěj HyclMatěj Hycl
TJ Lokomotiva Břeclav |
04 | 21 | 1.64 | --oooxoxxx | ||||||||||||||
3 |
Wiliam HřibWiliam Hřib
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
05 | 18 | 1.64 | -ooooxxoxxx | ||||||||||||||
4 |
Jakub RůžičkaJakub Růžička
BYAC Brno |
04 | 16 | 1.64 | ooooxoxxoxxx | ||||||||||||||
5= |
Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
04 | 17 | 1.59 | -ooooxxx | ||||||||||||||
5= |
Jakub WilczekJakub Wilczek
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
04 | 9 | 1.59 | --oooxxx | ||||||||||||||
5= |
Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
05 | 19 | 1.59 | oooooxxx | ||||||||||||||
8 |
Tomáš GerlaTomáš Gerla
TJ Valašské Meziříčí |
04 | 14 | 1.59 | oooxoxoxxx | ||||||||||||||
9 |
Miloslav KlimešMiloslav Klimeš
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
04 | 20 | 1.59 | -oooxxoxxx | ||||||||||||||
10 |
Tadeáš VlachTadeáš Vlach
Atletika Poruba z.s. |
05 | 15 | 1.59 | -oxooxxoxxx | ||||||||||||||
11 |
Damián SüsenbekDamián Süsenbek
TJ Znojmo, z.s. |
05 | 10 | 1.54 | ooooxxx | ||||||||||||||
12 |
Vít HolubVít Holub
TJ TŽ Třinec |
05 | 11 | 1.54 | ooxxooxxx | ||||||||||||||
13 |
Michal HrabovskýMichal Hrabovský
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 5 | 1.49 | oxooxxx | ||||||||||||||
14= |
Michael GlocmanMichael Glocman
TJ Sokol Opava |
04 | 6 | 1.49 | ooxoxxx | ||||||||||||||
14= |
Alan NiemczykAlan Niemczyk
TJ TŽ Třinec |
05 | 12 | 1.49 | ooxoxxx | ||||||||||||||
16 |
Matěj MooreMatěj Moore
TJ Sokol Opava |
05 | 7 | 1.49 | ooxxoxxx | ||||||||||||||
17 |
Michal HrochMichal Hroch
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 3 | 1.49 | oxxoxxoxxx | ||||||||||||||
18= |
Martin BousekMartin Bousek
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
05 | 2 | 1.42 | ooxxx | ||||||||||||||
18= |
Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ Třinec |
05 | 8 | 1.42 | ooxxx | ||||||||||||||
18= |
Adam SmělíkAdam Smělík
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 4 | 1.42 | ooxxx | ||||||||||||||
21 |
Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
05 | 1 | 1.35 | oxxx | ||||||||||||||
Antonín KlimešAntonín Klimeš
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 13 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
Skok vysoký - Ml. žáci
(pá, 1.2.2019 - 11:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.14 1.19 1.24 1.29 1.34 1.39 1.44 1.48 1.51 1.53 1.55 1.57 1.59 1.61 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 18 | 1.51 | ---oooxxoxxoxxoxxx | ||||||||||||||
2 |
Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 14 | 1.48 | --ooooxoxoxxx | ||||||||||||||
3 |
Vojtěch PechmannVojtěch Pechmann
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 17 | 1.48 | ----oxoxoxxoxxx | ||||||||||||||
4 |
Jiří SedláčekJiří Sedláček
AK Olymp Brno, spolek |
06 | 15 | 1.44 | -ooooooxxx | ||||||||||||||
5 |
Boleslav KočíBoleslav Kočí
BYAC Brno |
06 | 13 | 1.39 | -oooxooxxx | ||||||||||||||
6 |
Jiří FajkusJiří Fajkus
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
06 | 10 | 1.39 | oooxooxxox | ||||||||||||||
7= |
Samuel PolákSamuel Polák
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 11 | 1.34 | oo-ooxxx | ||||||||||||||
7= |
Tomáš KlvaňaTomáš Klvaňa
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 12 | 1.34 | oooooxxx | ||||||||||||||
7= |
Pavel EbrPavel Ebr
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
06 | 7 | 1.34 | oooooxxx | ||||||||||||||
10 |
Patrik VogelPatrik Vogel
TJ Šumperk, z.s. |
06 | 16 | 1.29 | --ooxxx | ||||||||||||||
11 |
Josef SedlákJosef Sedlák
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
07 | 8 | 1.24 | xoooxxx | ||||||||||||||
12 |
Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 9 | 1.24 | -xxooxxx | ||||||||||||||
13= |
Jan BílekJan Bílek
BYAC Brno |
06 | 6 | 1.19 | ooxxx | ||||||||||||||
13= |
Gabriel ProvazníkGabriel Provazník
Orel Vyškov |
07 | 1 | 1.19 | ooxxx | ||||||||||||||
13= |
Jonáš JedličkaJonáš Jedlička
Atletický klub Kuřim, z.s. |
07 | 5 | 1.19 | oox-xx | ||||||||||||||
16 |
Jan MusálekJan Musálek
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 2 | 1.19 | oxoxxx | ||||||||||||||
17 |
Ondřej NovákOndřej Novák
Atletický klub Zlín, z.s. |
07 | 3 | 1.19 | xoxxoxxx | ||||||||||||||
Adam To Gia TriAdam To Gia Tri
Atletika Poruba z.s. |
07 | 4 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
Skok vysoký - Žákyně
(pá, 1.2.2019 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.25 1.32 1.39 1.44 1.49 1.54 1.57 1.59 1.61 1.63 1.65 1.67 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára KlementováKlára Klementová
JAC Brno |
04 | 30 | 1.59 | --oooxxoxxooxxx | ||||||||||||||
2 |
Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 31 | 1.57 | ---xoooxoxxx | ||||||||||||||
3 |
Erika DordováErika Dordová
TJ TŽ Třinec |
04 | 26 | 1.54 | -oooooxxx | ||||||||||||||
4 |
Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 28 | 1.54 | -ooooxoxxx | ||||||||||||||
5 |
Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 25 | 1.49 | -oxxoooxxx | ||||||||||||||
6 |
Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 29 | 1.49 | --ooxoxxx | ||||||||||||||
7= |
Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 24 | 1.44 | ooooxxx | ||||||||||||||
7= |
Melánie PejšováMelánie Pejšová
TJ Slezan Opava, z.s. |
04 | 17 | 1.44 | -oooxxx | ||||||||||||||
9= |
Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 21 | 1.44 | -oxooxxx | ||||||||||||||
9= |
Tereza JanouškováTereza Janoušková
AK Olymp Brno, spolek |
05 | 20 | 1.44 | ooxooxxx | ||||||||||||||
11 |
Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 23 | 1.44 | -oxoxoxxx | ||||||||||||||
12= |
Emily EdesováEmily Edesová
AK Olymp Brno, spolek |
04 | 14 | 1.44 | oooxxoxxx | ||||||||||||||
12= |
Klára ChechelskáKlára Chechelská
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 16 | 1.44 | oooxxoxxx | ||||||||||||||
14 |
Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s. |
05 | 22 | 1.44 | oxooxxoxxx | ||||||||||||||
15 |
Hana HerudkováHana Herudková
TJ Sokol Opava |
04 | 10 | 1.39 | oooxxx | ||||||||||||||
16= |
Natálie NavrátilováNatálie Navrátilová
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 7 | 1.39 | oxooxxx | ||||||||||||||
16= |
Julie OndráčkováJulie Ondráčková
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 12 | 1.39 | oxooxxx | ||||||||||||||
18= |
Lucie BláhováLucie Bláhová
Atletický klub Hošťálkovice... |
05 | 19 | 1.39 | ooxoxxx | ||||||||||||||
18= |
Mercedes MatulováMercedes Matulová
TJ Sokol Opava |
04 | 6 | 1.39 | ooxoxxx | ||||||||||||||
18= |
Kristýna MatějováKristýna Matějová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 27 | 1.39 | -oxoxxx | ||||||||||||||
18= |
Tereza VondrákováTereza Vondráková
Atletický klub Zlín, z.s. |
05 | 18 | 1.39 | -oxoxxx | ||||||||||||||
22 |
Ema RosenbachováEma Rosenbachová
Atletický klub Hošťálkovice... |
05 | 9 | 1.39 | oxoxoxxx | ||||||||||||||
23= |
Lucie KláskováLucie Klásková
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 11 | 1.32 | ooxxx | ||||||||||||||
23= |
Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
05 | 4 | 1.32 | ooxxx | ||||||||||||||
25= |
Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 13 | 1.32 | oxoxxx | ||||||||||||||
25= |
Kristýna BužgováKristýna Bužgová
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 15 | 1.32 | oxoxxx | ||||||||||||||
27 |
Anežka MařádkováAnežka Mařádková
TJ Slezan Opava, z.s. |
05 | 1 | 1.32 | xoxxoxxx | ||||||||||||||
28 |
Simona KnéblováSimona Knéblová
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 5 | 1.25 | oxxx | ||||||||||||||
Tereza VálkováTereza Válková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 8 | DNS | ||||||||||||||||
Sára KrchňákováSára Krchňáková
TJ TŽ Třinec |
05 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Nela TeslováNela Teslová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 3 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 31 závodníků |
Skok vysoký - Ml. žákyně
(pá, 1.2.2019 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.19 1.24 1.29 1.34 1.39 1.42 1.45 1.48 1.51 1.53 1.55 1.57 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 20 | 1.51 | -o-ooooxoxxoxxx | ||||||||||||||
2 |
Sabina SvobodováSabina Svobodová
TJ TŽ Třinec |
06 | 18 | 1.51 | --oxoxoxooxoxxoxxx | ||||||||||||||
3 |
Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské Meziříčí |
06 | 21 | 1.48 | ----xoooxoxxx | ||||||||||||||
4 |
Michaela ZdražilováMichaela Zdražilová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 19 | 1.48 | ooooxoooxxoxxx | ||||||||||||||
5 |
Anna KřehlíkováAnna Křehlíková
AK Olymp Brno, spolek |
06 | 16 | 1.45 | ooxooxxoxooxxx | ||||||||||||||
6 |
Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 17 | 1.45 | --ooooxxoxxx | ||||||||||||||
7 |
Klára KrupicováKlára Krupicová
Atletický klub Hodonín,z.s. |
06 | 15 | 1.34 | ooxooxxx | ||||||||||||||
8 |
Vendula MikováVendula Miková
Atletika Holešov, z.s. |
07 | 8 | 1.34 | oooxoxxx | ||||||||||||||
9 |
Tereza MedříkováTereza Medříková
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 10 | 1.29 | oxooxxx | ||||||||||||||
10 |
Michaela PetrželováMichaela Petrželová
Atletika Holešov, z.s. |
06 | 9 | 1.29 | oxoxoxxx | ||||||||||||||
11= |
Terezie JančováTerezie Jančová
AK Olymp Brno, spolek |
07 | 14 | 1.24 | oxoxxx | ||||||||||||||
11= |
Valentína KlujováValentína Klujová
JAC Brno |
07 | 4 | 1.24 | oxoxxx | ||||||||||||||
13 |
Gabriela TobolováGabriela Tobolová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 2 | 1.19 | oxxx | ||||||||||||||
14 |
Natálie ŠárníkováNatálie Šárníková
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 6 | 1.19 | xoxxx | ||||||||||||||
15= |
Linda MenšíkováLinda Menšíková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 11 | 1.19 | xxoxxx | ||||||||||||||
15= |
Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová
JAC Brno |
07 | 3 | 1.19 | xxoxxx | ||||||||||||||
Terezie AdamcováTerezie Adamcová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 13 | DNS | ||||||||||||||||
Nikola SeďováNikola Seďová
SK Atletika Hustopeče, z.s. |
07 | 5 | DNS | ||||||||||||||||
Simona KnéblováSimona Knéblová
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 12 | DNS | ||||||||||||||||
Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová
JAC Brno |
07 | 1 | NM | ||||||||||||||||
Anna KavalcováAnna Kavalcová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 7 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
Skok o tyči - Žáci
(pá, 1.2.2019 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.06 2.26 2.46 2.66 2.86 2.96 3.06 3.16 3.26 3.36 3.46 3.56 3.61 3.66 3.71 3.76 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol Opava |
05 | 6 | 3.71 | -----o--o-oxoxxoxxooxxx | ||||||||||||||
2 |
Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
04 | 5 | 3.46 | --------xo-oxxx | ||||||||||||||
3 |
Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol Opava |
04 | 3 | 2.86 | -oooxoxxx | ||||||||||||||
4 |
Matěj KelnarMatěj Kelnar
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 4 | 2.66 | --xooxxx | ||||||||||||||
5= |
Jakub VajdaJakub Vajda
TJ Sokol Opava |
06 | 1 | 2.46 | oooxxx | ||||||||||||||
5= |
Lukáš CiencialaLukáš Cienciala
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 2 | 2.46 | oooxxx | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Skok o tyči - Žákyně
(pá, 1.2.2019 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.83 2.03 2.23 2.43 2.53 2.63 2.73 2.83 2.93 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 6 | 2.63 | ---ooxxoxxx | ||||||||||||||
2 |
Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová
TJ Sokol Opava |
05 | 5 | 2.43 | -oooxxx | ||||||||||||||
3 |
Julie OndráčkováJulie Ondráčková
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 3 | 2.43 | oooxxoxxx | ||||||||||||||
4 |
Veronika PřečkováVeronika Přečková
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 4 | 2.23 | -ooxxx | ||||||||||||||
5 |
Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková
Atletický klub Bohumín, z.s. |
06 | 2 | 2.03 | xooxxx | ||||||||||||||
6 |
Karolína KlotkováKarolína Klotková
Atletický klub Bohumín, z.s. |
05 | 1 | 2.03 | xoxoxxx | ||||||||||||||
Niki JoanniduNiki Joannidu
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 7 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Skok daleký - Žáci
(pá, 1.2.2019 - 11:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s. |
04 | 31 | 6.42 | 5.93 | x | x | 5.93 | 6.32 | 6.27 | 6.42 | ||||||||
2 |
Karel BrychtaKarel Brychta
SK Hranice, z.s. |
04 | 29 | 6.10 | 5.66 | 5.98 | 6.10 | 6.10 | 6.00 | 5.67 | 6.08 | ||||||||
3 |
Jan SedlářJan Sedlář
Atletika Holešov, z.s. |
04 | 28 | 5.77 | x | 5.59 | 5.70 | 5.70 | 5.77 | 5.69 | x | ||||||||
4 |
Jakub WilczekJakub Wilczek
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
04 | 12 | 5.62 | 5.15 | 5.34 | 5.33 | 5.34 | - | 5.40 | 5.62 | ||||||||
5 |
Adrian MunteanuAdrian Munteanu
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 22 | 5.62 | x | x | 5.62 | 5.62 | x | 5.06 | x | ||||||||
6 |
Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 19 | 5.59 | 5.41 | 5.17 | 5.44 | 5.44 | 5.34 | 5.59 | 5.59 | ||||||||
7 |
Martin PhamMartin Pham
AK Olymp Brno, spolek |
04 | 27 | 5.50 | 5.17 | 5.25 | x | 5.25 | 4.96 | 5.50 | x | ||||||||
8 |
Adam NeugebauerAdam Neugebauer
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
05 | 9 | 5.28 | x | 5.28 | 5.26 | 5.28 | 4.98 | x | 4.76 | ||||||||
9 |
Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol Opava |
04 | 26 | 5.24 | 5.24 | 4.95 | 5.00 | 5.24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol Opava |
04 | 30 | 5.22 | 5.22 | 5.09 | x | 5.22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Jakub RůžičkaJakub Růžička
BYAC Brno |
04 | 23 | 5.21 | 5.21 | 5.19 | x | 5.21 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Matěj VojáčekMatěj Vojáček
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 16 | 5.21 | 4.83 | 4.92 | 5.21 | 5.21 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Wiliam HřibWiliam Hřib
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
05 | 20 | 5.18 | 4.64 | 5.12 | 5.18 | 5.18 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Adam PolanskýAdam Polanský
Atletický klub Prostějov, z... |
05 | 15 | 5.10 | 4.05 | 4.95 | 5.10 | 5.10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Damián SüsenbekDamián Süsenbek
TJ Znojmo, z.s. |
05 | 18 | 5.08 | 4.85 | x | 5.08 | 5.08 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Roman TodorovRoman Todorov
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 21 | 5.05 | 5.05 | - | - | 5.05 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Jan MikešJan Mikeš
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 8 | 5.00 | 5.00 | 4.66 | 4.84 | 5.00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Tomáš GerlaTomáš Gerla
TJ Valašské Meziříčí |
04 | 13 | 4.98 | 4.83 | 4.72 | 4.98 | 4.98 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Filip HanáčekFilip Hanáček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
05 | 11 | 4.98 | 4.66 | 4.83 | 4.98 | 4.98 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20 |
Tomáš PlevaTomáš Pleva
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 10 | 4.91 | 4.91 | 4.86 | x | 4.91 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
21 |
Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol Opava |
05 | 14 | 4.77 | 4.48 | 4.77 | 4.45 | 4.77 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
22 |
Bruno VontorBruno Vontor
Atletický klub Hošťálkovice... |
05 | 6 | 4.46 | x | x | 4.46 | 4.46 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
23 |
Jiří MalotaJiří Malota
TJ Valašské Meziříčí |
05 | 3 | 4.44 | 3.63 | 4.09 | 4.44 | 4.44 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
24 |
Štěpán MaturaŠtěpán Matura
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 4 | 4.33 | x | 4.33 | 4.16 | 4.33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
25 |
Sam NavrátilSam Navrátil
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 2 | 4.31 | 4.18 | 4.17 | 4.31 | 4.31 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
26 |
Jáchym TachovskýJáchym Tachovský
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
05 | 1 | 4.26 | 4.26 | 4.02 | 3.84 | 4.26 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Štěpán HanekŠtěpán Hanek
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
05 | 25 | DNS | ||||||||||||||||
Patrik PhamPatrik Pham
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 7 | DNS | ||||||||||||||||
Alan BarbagaloAlan Barbagalo
TJ TŽ Třinec |
04 | 5 | DNS | ||||||||||||||||
Šimon PekařŠimon Pekař
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
05 | 24 | DNS | ||||||||||||||||
Vít HolubVít Holub
TJ TŽ Třinec |
05 | 17 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 31 závodníků |
Skok daleký - Ml. žáci
(pá, 1.2.2019 - 15:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch TurekVojtěch Turek
TJ TŽ Třinec |
06 | 35 | 5.07 | 4.89 | x | 4.94 | 4.94 | 5.07 | x | x | ||||||||
2 |
Tomáš PavelkaTomáš Pavelka
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 30 | 4.73 | 4.49 | 4.61 | x | 4.61 | 4.73 | 4.56 | 4.68 | ||||||||
3 |
Jiří FajkusJiří Fajkus
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
06 | 34 | 4.73 | 4.62 | 4.50 | 4.53 | 4.62 | 4.66 | 4.73 | 4.56 | ||||||||
4 |
Jan ResslerJan Ressler
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
06 | 33 | 4.68 | 4.36 | 4.46 | 4.47 | 4.47 | 4.50 | 4.53 | 4.68 | ||||||||
5 |
Adam KrobotAdam Krobot
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 29 | 4.68 | x | x | 4.45 | 4.45 | x | 4.68 | x | ||||||||
6 |
Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
AK Olymp Brno, spolek |
06 | 32 | 4.61 | 4.14 | x | 4.32 | 4.32 | 4.61 | 4.37 | x | ||||||||
7 |
Nicolas HusNicolas Hus
Atletický klub Olomouc z.s. |
07 | 28 | 4.56 | 4.41 | 4.22 | 4.45 | 4.45 | x | 4.56 | 4.54 | ||||||||
8 |
Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 21 | 4.50 | 4.50 | 4.45 | x | 4.50 | 4.14 | x | x | ||||||||
9 |
Martin SedleckýMartin Sedlecký
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 31 | 4.24 | x | 4.23 | 4.24 | 4.24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Filip KozubíkFilip Kozubík
Atletický klub Zlín, z.s. |
06 | 27 | 4.24 | 4.03 | 4.14 | 4.24 | 4.24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Štěpán DaněkŠtěpán Daněk
Atletika Holešov, z.s. |
07 | 17 | 4.22 | 4.22 | 4.17 | 4.10 | 4.22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 26 | 4.19 | 3.96 | 4.10 | 4.19 | 4.19 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Martin SukanýMartin Sukaný
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
06 | 24 | 4.10 | 4.05 | 3.87 | 4.10 | 4.10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Mikuláš KotekMikuláš Kotek
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 20 | 4.08 | 4.08 | 3.87 | x | 4.08 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Matyáš MíčaMatyáš Míča
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
07 | 22 | 4.06 | 4.06 | 4.00 | 3.81 | 4.06 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Ondřej BartošOndřej Bartoš
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
07 | 11 | 4.03 | 3.91 | 4.03 | 4.03 | 4.03 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
David MachekDavid Machek
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
06 | 8 | 3.96 | 3.81 | 3.96 | 3.79 | 3.96 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Jakub HolubJakub Holub
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 18 | 3.93 | 3.86 | 3.93 | 3.90 | 3.93 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Jindřich BardoňJindřich Bardoň
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 7 | 3.90 | 3.90 | 3.68 | 3.74 | 3.90 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20 |
Šimon VeselýŠimon Veselý
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 9 | 3.87 | x | 3.65 | 3.87 | 3.87 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
21 |
Štěpán ProksŠtěpán Proks
Atletický klub Kuřim, z.s. |
07 | 13 | 3.87 | 3.46 | 3.58 | 3.87 | 3.87 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
22 |
Marek ZimákMarek Zimák
TJ Jiskra Otrokovice |
07 | 25 | 3.86 | x | 3.83 | 3.86 | 3.86 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
23 |
Filip ŽurekFilip Žurek
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 15 | 3.82 | x | 3.82 | 3.78 | 3.82 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
24 |
Jonáš JedličkaJonáš Jedlička
Atletický klub Kuřim, z.s. |
07 | 2 | 3.81 | 3.69 | 3.81 | 3.46 | 3.81 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
25 |
Šimon LopourŠimon Lopour
BYAC Brno |
06 | 16 | 3.80 | 3.46 | 3.75 | 3.80 | 3.80 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
26 |
Lukáš PiknaLukáš Pikna
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
07 | 6 | 3.79 | 3.79 | 3.61 | 3.44 | 3.79 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
27 |
Ondřej MikulíkOndřej Mikulík
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 23 | 3.76 | 3.76 | 3.73 | 3.73 | 3.76 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
28 |
Josef SedlákJosef Sedlák
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
07 | 19 | 3.66 | 3.45 | 3.49 | 3.66 | 3.66 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
29 |
Samuel VavrušaSamuel Vavruša
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 10 | 3.62 | 3.37 | 3.60 | 3.62 | 3.62 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
30 |
Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka
Atletika Poruba z.s. |
07 | 14 | 3.54 | 3.37 | x | 3.54 | 3.54 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
31 |
Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 12 | 3.49 | x | 3.49 | 3.25 | 3.49 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
32 |
Patrik ŽárskýPatrik Žárský
Atletický klub Zlín, z.s. |
07 | 5 | 3.45 | 3.31 | 3.38 | 3.45 | 3.45 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
33 |
Kristian HonekKristian Honek
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
07 | 1 | 3.45 | 3.45 | 3.34 | 3.17 | 3.45 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
34 |
Lukáš MertaLukáš Merta
BYAC Brno |
07 | 3 | 3.21 | 3.18 | 3.21 | x | 3.21 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Adam To Gia TriAdam To Gia Tri
Atletika Poruba z.s. |
07 | 4 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 35 závodníků |
Skok daleký - Žákyně
(pá, 1.2.2019 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana PoláškováJana Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
04 | 37 | 5.29 | 5.02 | x | 5.29 | 5.29 | 5.07 | 5.07 | 5.20 | ||||||||
2 |
Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 36 | 5.29 | 5.10 | x | 5.13 | 5.13 | 5.05 | x | 5.29 | ||||||||
3 |
Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s. |
04 | 34 | 5.14 | 4.85 | 4.97 | x | 4.97 | 5.03 | x | 5.14 | ||||||||
4 |
Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 30 | 5.12 | 4.57 | 5.00 | 4.55 | 5.00 | 3.39 | 5.00 | 5.12 | ||||||||
5 |
Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ Třinec |
04 | 32 | 5.06 | 4.67 | 4.95 | 4.80 | 4.95 | x | 5.06 | 4.98 | ||||||||
6 |
Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK Blansko |
05 | 35 | 5.00 | 5.00 | 4.91 | x | 5.00 | 4.89 | 4.95 | x | ||||||||
7 |
Eliška ZelováEliška Zelová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 27 | 4.89 | 4.89 | x | 4.75 | 4.89 | 4.50 | x | x | ||||||||
8 |
Sabina VantuchováSabina Vantuchová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 21 | 4.86 | x | x | 4.86 | 4.86 | 4.83 | x | 3.03 | ||||||||
9 |
Eliška KonečnáEliška Konečná
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
05 | 24 | 4.82 | x | x | 4.82 | 4.82 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Julie ČíhalováJulie Číhalová
SK Hranice, z.s. |
04 | 26 | 4.81 | 4.81 | x | 4.54 | 4.81 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Tereza MyškováTereza Myšková
JAC Brno |
05 | 31 | 4.80 | 4.75 | 4.75 | 4.80 | 4.80 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 23 | 4.80 | x | 4.80 | 4.66 | 4.80 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Amálie HolšánováAmálie Holšánová
Atletika Poruba z.s. |
05 | 11 | 4.80 | 4.80 | x | 4.55 | 4.80 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 28 | 4.78 | 4.74 | 4.78 | x | 4.78 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Julie HendrychováJulie Hendrychová
TJ Valašské Meziříčí |
04 | 15 | 4.76 | x | x | 4.76 | 4.76 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 25 | 4.74 | 4.74 | x | x | 4.74 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Elen KaspříkováElen Kaspříková
Atletický klub Hošťálkovice... |
04 | 12 | 4.73 | x | x | 4.73 | 4.73 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Gabriela BegováGabriela Begová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 33 | 4.72 | 4.61 | 4.72 | x | 4.72 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Johana ČmielováJohana Čmielová
TJ TŽ Třinec |
04 | 16 | 4.72 | 4.23 | 4.72 | x | 4.72 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20 |
Helena BryšováHelena Bryšová
JAC Brno |
05 | 10 | 4.66 | 4.29 | 4.66 | 4.39 | 4.66 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
21 |
Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s. |
05 | 20 | 4.63 | 4.61 | 4.63 | x | 4.63 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
22 |
Agáta HoňkováAgáta Hoňková
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 9 | 4.57 | 4.44 | 4.55 | 4.57 | 4.57 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
23 |
Karolína VečeřováKarolína Večeřová
Atletický klub Zlín, z.s. |
05 | 14 | 4.56 | 4.37 | 4.46 | 4.56 | 4.56 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
24 |
Sarah VinklerováSarah Vinklerová
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
04 | 17 | 4.48 | 4.48 | 4.39 | 4.29 | 4.48 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
25 |
Eliška GrzybováEliška Grzybová
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 6 | 4.40 | x | 4.40 | x | 4.40 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
26 |
Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 18 | 4.39 | 4.39 | x | 4.32 | 4.39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
27 |
Tereza KočvarováTereza Kočvarová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 5 | 4.37 | 4.19 | 4.37 | 4.08 | 4.37 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
28 |
Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 13 | 4.34 | 4.34 | 4.34 | 4.31 | 4.34 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
29 |
Aneta BřezinováAneta Březinová
TJ Znojmo, z.s. |
04 | 19 | 4.34 | 3.87 | 3.83 | 4.34 | 4.34 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
30 |
Jolana HašováJolana Hašová
Atletický klub Zlín, z.s. |
04 | 7 | 4.25 | 4.22 | 4.24 | 4.25 | 4.25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
31 |
Dorota SochováDorota Sochová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 1 | 4.14 | 4.14 | x | x | 4.14 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
32 |
Michaela MelčákováMichaela Melčáková
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 4 | 4.13 | 4.11 | 4.13 | x | 4.13 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
33 |
Tereza JanouškováTereza Janoušková
AK Olymp Brno, spolek |
05 | 2 | 4.13 | 4.13 | 3.89 | x | 4.13 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
34 |
Vendula KociánováVendula Kociánová
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 22 | 4.09 | x | 3.96 | 4.09 | 4.09 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
35 |
Sára KubíkováSára Kubíková
ASK Blansko |
05 | 3 | 4.03 | 4.03 | 3.86 | 3.90 | 4.03 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
36 |
Zuzana DrápalováZuzana Drápalová
JAC Brno |
04 | 29 | 3.98 | x | x | 3.98 | 3.98 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
37 |
Veronika KuráňováVeronika Kuráňová
TJ Start Havířov |
05 | 8 | 3.89 | x | 3.89 | x | 3.89 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 37 závodníků |
Skok daleký - Ml. žákyně
(pá, 1.2.2019 - 13:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Darina HomoláčováDarina Homoláčová
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 33 | 4.94 | x | 4.88 | x | 4.88 | 4.92 | 4.92 | 4.94 | ||||||||
2 |
Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské Meziříčí |
06 | 34 | 4.79 | 4.69 | 4.39 | x | 4.69 | 4.79 | x | 4.78 | ||||||||
3 |
Tereza LáchováTereza Láchová
JAC Brno |
06 | 32 | 4.79 | 4.05 | x | 4.63 | 4.63 | 4.44 | 4.62 | 4.79 | ||||||||
4 |
Viktorie KřížováViktorie Křížová
Elite Sport Boskovice, z. s. |
06 | 35 | 4.64 | 4.40 | 4.29 | 4.41 | 4.41 | 4.64 | 4.41 | 4.42 | ||||||||
5 |
Anna BalúchováAnna Balúchová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 21 | 4.61 | 3.95 | 4.30 | 4.50 | 4.50 | 4.27 | 4.61 | 4.42 | ||||||||
6 |
Lucie JurečkováLucie Jurečková
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 28 | 4.58 | 4.17 | 4.58 | 4.40 | 4.58 | 4.30 | 4.45 | 4.40 | ||||||||
7 |
Andrea ŽákováAndrea Žáková
Atletický klub Kuřim, z.s. |
07 | 26 | 4.54 | 4.33 | 4.31 | 4.48 | 4.48 | 4.18 | 4.54 | 3.69 | ||||||||
8 |
Agáta AndělováAgáta Andělová
AK Olymp Brno, spolek |
06 | 31 | 4.48 | x | 4.48 | x | 4.48 | x | x | 4.27 | ||||||||
9 |
Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 29 | 4.40 | 4.20 | 4.40 | 4.28 | 4.40 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 30 | 4.35 | 4.30 | x | 4.35 | 4.35 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená
Atletický klub Olomouc z.s. |
07 | 27 | 4.33 | 4.33 | 4.26 | x | 4.33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Michaela ŠpitováMichaela Špitová
Atletický klub Olomouc z.s. |
07 | 17 | 4.30 | 4.30 | 4.29 | 4.26 | 4.30 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Barbora ČmielováBarbora Čmielová
TJ TŽ Třinec |
06 | 22 | 4.30 | x | 4.17 | 4.30 | 4.30 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Valérie KubečkováValérie Kubečková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 1 | 4.26 | 3.97 | 3.82 | 4.26 | 4.26 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK Blansko |
06 | 25 | 4.24 | 4.24 | 4.23 | x | 4.24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Karolína KřížováKarolína Křížová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
06 | 24 | 4.21 | x | 4.21 | x | 4.21 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Anna KřehlíkováAnna Křehlíková
AK Olymp Brno, spolek |
06 | 18 | 4.14 | 4.14 | 4.08 | 3.69 | 4.14 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 14 | 4.10 | 4.10 | 3.96 | 3.98 | 4.10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Julie KachlířováJulie Kachlířová
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
06 | 11 | 4.10 | 4.10 | 3.87 | 3.83 | 4.10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20 |
Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
Atletika Poruba z.s. |
07 | 20 | 4.05 | 4.01 | 4.05 | 3.88 | 4.05 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
21 |
Lucie DobrovskáLucie Dobrovská
ASK Blansko |
06 | 16 | 4.03 | 3.92 | 3.88 | 4.03 | 4.03 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
22 |
Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s. |
07 | 8 | 4.02 | x | 4.02 | 3.82 | 4.02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
23 |
Karolína MaderováKarolína Maderová
Atletický klub Zlín, z.s. |
06 | 19 | 4.01 | 3.99 | 3.90 | 4.01 | 4.01 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
24 |
Michaela KrmíčkováMichaela Krmíčková
VSK Univerzita Brno |
06 | 10 | 4.00 | 3.88 | x | 4.00 | 4.00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
25 |
Alžběta ZrotalováAlžběta Zrotalová
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
07 | 9 | 3.99 | 3.89 | 3.81 | 3.99 | 3.99 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
26 |
Terezie AdamcováTerezie Adamcová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 6 | 3.93 | 3.88 | 3.87 | 3.93 | 3.93 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
27 |
Barbora ŠímováBarbora Šímová
Atletika Poruba z.s. |
07 | 2 | 3.92 | 3.90 | 3.54 | 3.92 | 3.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
28 |
Linda TicováLinda Ticová
Atletika Poruba z.s. |
07 | 7 | 3.92 | 3.92 | 3.83 | 3.65 | 3.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
29 |
Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 23 | 3.81 | 3.60 | 3.81 | 3.56 | 3.81 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
30 |
Terezie JančováTerezie Jančová
AK Olymp Brno, spolek |
07 | 5 | 3.74 | 3.62 | 3.54 | 3.74 | 3.74 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
31 |
Marie ŽůrkováMarie Žůrková
Atletický klub Zlín, z.s. |
07 | 13 | 3.59 | 3.59 | 3.58 | x | 3.59 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
32 |
Vendula MikováVendula Miková
Atletika Holešov, z.s. |
07 | 3 | 3.54 | 3.48 | 3.54 | 3.38 | 3.54 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Kateřina PolkováKateřina Polková
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 12 | DNS | ||||||||||||||||
Táňa HrabcováTáňa Hrabcová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 15 | DNS | ||||||||||||||||
Gabriela TobolováGabriela Tobolová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 4 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 35 závodníků |
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně
(pá, 1.2.2019 - 12:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza LáchováTereza Láchová
JAC Brno |
06 | 19 | 11.88 | 10.91 | 11.63 | x | 11.63 | 11.47 | 11.88 | x | ||||||||
2 |
Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 18 | 08.94 | 08.68 | 08.76 | 08.13 | 08.76 | 08.77 | 08.75 | 08.94 | ||||||||
3 |
Markéta PoláškováMarkéta Polášková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
06 | 17 | 08.91 | 08.69 | 08.34 | 07.74 | 08.69 | 08.38 | 08.91 | 08.78 | ||||||||
4 |
Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 12 | 08.74 | 08.04 | 08.59 | 07.61 | 08.59 | 08.71 | 08.16 | 08.74 | ||||||||
5 |
Julia KudlováJulia Kudlová
Atletický klub Zlín, z.s. |
06 | 15 | 08.70 | 08.40 | 08.37 | 08.43 | 08.43 | x | 08.32 | 08.70 | ||||||||
6 |
Julie HrubáJulie Hrubá
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
07 | 16 | 08.51 | 08.05 | 07.98 | 07.88 | 08.05 | 08.26 | 08.51 | 08.29 | ||||||||
7 |
Karolína PřibylováKarolína Přibylová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 11 | 08.45 | 07.45 | 07.44 | 07.84 | 07.84 | 07.13 | 07.15 | 08.45 | ||||||||
8 |
Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 8 | 08.10 | 07.22 | 08.10 | 07.54 | 08.10 | 07.51 | 07.27 | 07.70 | ||||||||
9 |
Aneta KrálováAneta Králová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
06 | 13 | 07.78 | 07.31 | 07.39 | 07.78 | 07.78 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Lucie KřetínskáLucie Křetínská
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 10 | 07.76 | 07.76 | 07.14 | 07.42 | 07.76 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 1 | 07.67 | 07.62 | 07.67 | 07.65 | 07.67 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Alžběta SuchomelováAlžběta Suchomelová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
07 | 14 | 06.99 | 06.39 | 06.75 | 06.99 | 06.99 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Andrea MalinkováAndrea Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
06 | 2 | 06.94 | 06.94 | 06.52 | 06.57 | 06.94 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 3 | 06.83 | 06.49 | 06.81 | 06.83 | 06.83 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
06 | 7 | 06.37 | 05.60 | 06.10 | 06.37 | 06.37 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 6 | 06.27 | 06.20 | 06.27 | 05.93 | 06.27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Adéla KubováAdéla Kubová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
07 | 9 | 06.12 | 06.12 | 05.69 | 06.04 | 06.12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Zuzana KrestováZuzana Krestová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
07 | 5 | 05.86 | x | 05.86 | 05.31 | 05.86 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 4 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci
(pá, 1.2.2019 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš BokLukáš Bok
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
06 | 16 | 11.31 | 09.77 | 10.79 | 11.30 | 11.30 | 11.31 | 10.79 | 10.24 | ||||||||
2 |
Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 15 | 10.91 | 10.91 | 10.80 | 10.12 | 10.91 | 10.69 | 10.03 | 10.08 | ||||||||
3 |
Jan FialaJan Fiala
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
06 | 14 | 10.53 | 10.00 | 09.26 | 10.53 | 10.53 | 10.14 | 10.52 | 09.94 | ||||||||
4 |
Vít HolíkVít Holík
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 12 | 09.37 | 08.72 | 09.08 | 09.37 | 09.37 | 09.16 | 08.55 | x | ||||||||
5 |
Jiří SedláčekJiří Sedláček
AK Olymp Brno, spolek |
06 | 13 | 09.00 | 08.45 | x | x | 08.45 | 09.00 | 08.79 | x | ||||||||
6 |
Tomáš KovářTomáš Kovář
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
07 | 1 | 08.43 | 08.43 | 08.12 | 07.86 | 08.43 | 07.93 | 07.98 | 08.23 | ||||||||
7 |
Pavel BabyrádPavel Babyrád
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 8 | 08.22 | 07.16 | 08.13 | 07.73 | 08.13 | 08.22 | 07.86 | x | ||||||||
8 |
Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 9 | 07.75 | 07.67 | 06.92 | 06.60 | 07.67 | 07.35 | 07.75 | 07.28 | ||||||||
9 |
Sebastian DrlíkSebastian Drlík
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 10 | 07.64 | 07.23 | 07.15 | 07.64 | 07.64 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Marek KřívaMarek Kříva
Atletika Poruba z.s. |
07 | 5 | 07.47 | 07.09 | 07.47 | 07.35 | 07.47 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Jindřich JelínekJindřich Jelínek
Atletický klub Zlín, z.s. |
06 | 6 | 07.35 | 07.35 | 06.80 | 06.53 | 07.35 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Oliver VoglOliver Vogl
Atletika Poruba z.s. |
07 | 7 | 06.54 | 05.63 | 05.36 | 06.54 | 06.54 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Lukáš MertaLukáš Merta
BYAC Brno |
07 | 4 | 06.42 | 06.42 | 05.92 | 06.00 | 06.42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
David PavlišinecDavid Pavlišinec
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 3 | 06.41 | 06.41 | 05.96 | 05.84 | 06.41 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Adam To Gia TriAdam To Gia Tri
Atletika Poruba z.s. |
07 | 2 | 05.56 | 04.52 | 05.55 | 05.56 | 05.56 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Radovan ŽabkaRadovan Žabka
Atletika Poruba z.s. |
06 | 11 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Vrh koulí 3kg - Žákyně
(pá, 1.2.2019 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martina MazurováMartina Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 28 | 11.89 | 11.89 | 11.51 | 11.64 | 11.89 | x | 10.64 | 11.21 | ||||||||
2 |
Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 27 | 11.15 | 09.95 | 10.35 | 10.13 | 10.35 | 10.81 | 11.15 | x | ||||||||
3 |
Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 26 | 10.81 | 10.21 | 09.78 | 10.25 | 10.25 | 10.81 | 10.80 | x | ||||||||
4 |
Natálie NagyováNatálie Nagyová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
04 | 20 | 10.63 | 09.44 | 09.99 | 10.02 | 10.02 | 10.11 | 09.92 | 10.63 | ||||||||
5 |
Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s. |
05 | 21 | 10.14 | 09.96 | 10.10 | 09.87 | 10.10 | 10.14 | x | x | ||||||||
6 |
Viktorie StaškováViktorie Stašková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
05 | 25 | 10.04 | 08.72 | 09.32 | 10.04 | 10.04 | 09.37 | 09.14 | 09.91 | ||||||||
7 |
Klára KlonováKlára Klonová
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 23 | 09.85 | 09.59 | 09.85 | x | 09.85 | 09.44 | 08.50 | x | ||||||||
8 |
Eliška TylšarováEliška Tylšarová
TJ Sokol Opava |
04 | 22 | 09.73 | 09.73 | x | 09.49 | 09.73 | 09.44 | 09.71 | 09.47 | ||||||||
9 |
Karolína KlotkováKarolína Klotková
Atletický klub Bohumín, z.s. |
05 | 18 | 09.65 | 09.65 | 09.25 | 08.67 | 09.65 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 24 | 09.53 | 09.53 | 09.27 | 09.21 | 09.53 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Hana HerudkováHana Herudková
TJ Sokol Opava |
04 | 11 | 08.72 | 08.72 | 08.35 | 07.39 | 08.72 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 17 | 08.55 | 08.25 | 08.55 | 08.49 | 08.55 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Timea ZlatníkováTimea Zlatníková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
04 | 12 | 08.52 | x | 08.33 | 08.52 | 08.52 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Agáta ŠamalíkováAgáta Šamalíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
04 | 13 | 08.48 | 06.94 | 07.76 | 08.48 | 08.48 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Antonie BočkováAntonie Bočková
JAC Brno |
04 | 15 | 08.36 | 07.77 | 07.88 | 08.36 | 08.36 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Anna PacholskáAnna Pacholská
TJ Sokol Opava |
05 | 16 | 08.34 | 08.32 | 08.20 | 08.34 | 08.34 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Lucie DivokáLucie Divoká
Atletický klub Zlín, z.s. |
05 | 10 | 08.29 | 08.29 | 08.05 | 06.98 | 08.29 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Silvie HanulíkováSilvie Hanulíková
Orel Vyškov |
05 | 6 | 08.25 | 07.78 | 07.96 | 08.25 | 08.25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Tereza VondrákováTereza Vondráková
Atletický klub Zlín, z.s. |
05 | 14 | 07.98 | 07.98 | x | 07.93 | 07.98 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20 |
Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 4 | 07.82 | 07.79 | 07.82 | 07.61 | 07.82 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
21 |
Kateřina TomášováKateřina Tomášová
TJ Sokol Opava |
05 | 5 | 07.77 | 06.35 | 07.64 | 07.77 | 07.77 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
22 |
Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
04 | 3 | 07.74 | 07.66 | 07.67 | 07.74 | 07.74 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
23 |
Nela SovováNela Sovová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 9 | 07.71 | 07.71 | 07.19 | 06.41 | 07.71 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
24 |
Natálie NovákováNatálie Nováková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
04 | 19 | 07.36 | 07.36 | 07.12 | 07.07 | 07.36 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
25 |
Emílie HavlíkováEmílie Havlíková
TJ Sokol Opava |
04 | 7 | 07.32 | 07.32 | 06.97 | 06.64 | 07.32 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
26 |
Barbora ŽeleznáBarbora Železná
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
05 | 2 | 06.79 | 05.77 | 06.79 | 06.21 | 06.79 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
27 |
Leona ČechováLeona Čechová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
04 | 1 | 06.65 | 06.31 | 06.65 | 05.09 | 06.65 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Lucie BláhováLucie Bláhová
Atletický klub Hošťálkovice... |
05 | 8 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 28 závodníků |
Vrh koulí 4kg - Žáci
(pá, 1.2.2019 - 11:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol Opava |
04 | 26 | 15.20 | 14.75 | 15.20 | x | 15.20 | x | x | x | ||||||||
2 |
Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
04 | 25 | 13.84 | 12.58 | x | 13.84 | 13.84 | 13.81 | 13.76 | 12.79 | ||||||||
3 |
Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol Opava |
04 | 24 | 13.80 | 13.41 | x | 13.35 | 13.41 | x | x | 13.80 | ||||||||
4 |
Jan SvozilJan Svozil
TJ Valašské Meziříčí |
04 | 22 | 12.64 | 12.17 | 11.94 | 12.16 | 12.17 | 12.64 | 12.21 | x | ||||||||
5 |
Dominik GöttlicherDominik Göttlicher
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
04 | 23 | 11.89 | 11.74 | 10.70 | 11.89 | 11.89 | 11.33 | 11.32 | 11.35 | ||||||||
6 |
Martin GrulichMartin Grulich
TJ Sokol Opava |
05 | 21 | 11.76 | 11.19 | 11.54 | 11.27 | 11.54 | 11.68 | x | 11.76 | ||||||||
7 |
Marek HrubýMarek Hrubý
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
05 | 19 | 11.72 | 11.68 | 11.39 | 11.25 | 11.68 | 11.65 | 11.56 | 11.72 | ||||||||
8 |
David PastorDavid Pastor
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 13 | 11.38 | 11.25 | 10.24 | 10.08 | 11.25 | 11.38 | x | 10.30 | ||||||||
9 |
Alan NiemczykAlan Niemczyk
TJ TŽ Třinec |
05 | 17 | 11.10 | 10.63 | 11.10 | 10.87 | 11.10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Mikuláš TrojekMikuláš Trojek
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 15 | 11.00 | 10.50 | 09.33 | 11.00 | 11.00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 18 | 10.94 | 10.72 | 10.94 | x | 10.94 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
05 | 16 | 10.66 | 09.64 | 10.66 | 10.60 | 10.66 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Matěj FridrichMatěj Fridrich
Atletický klub Zlín, z.s. |
04 | 14 | 10.65 | 10.02 | 10.38 | 10.65 | 10.65 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 9 | 10.60 | 10.60 | x | 09.93 | 10.60 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček
Orel Vyškov |
04 | 11 | 09.84 | 09.78 | 07.01 | 09.84 | 09.84 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 12 | 09.72 | 09.48 | 09.55 | 09.72 | 09.72 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Zdeněk ŘedinaZdeněk Ředina
Atletický klub Zlín, z.s. |
04 | 10 | 09.64 | 09.33 | 09.64 | 09.61 | 09.64 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 6 | 08.93 | 08.93 | 08.82 | 08.50 | 08.93 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Adam PolanskýAdam Polanský
Atletický klub Prostějov, z... |
05 | 8 | 08.50 | 08.12 | 08.50 | 08.36 | 08.50 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20 |
Filip MelicharFilip Melichar
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 7 | 08.47 | 08.29 | 08.47 | 08.36 | 08.47 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
21 |
Alexandr TobolaAlexandr Tobola
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 4 | 08.25 | 08.25 | 07.68 | 08.22 | 08.25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
22 |
Filip AdámekFilip Adámek
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 20 | 07.85 | 07.85 | x | 07.74 | 07.85 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
23 |
Tadeáš VlachTadeáš Vlach
Atletika Poruba z.s. |
05 | 5 | 07.76 | 07.76 | 06.91 | 07.50 | 07.76 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
24 |
Martin JastrzembskiMartin Jastrzembski
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
05 | 3 | 07.34 | x | 06.13 | 07.34 | 07.34 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
25 |
Tomáš BrukTomáš Bruk
TJ TŽ Třinec |
05 | 1 | 07.21 | 06.96 | 07.21 | 06.13 | 07.21 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
26 |
Martin BousekMartin Bousek
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
05 | 2 | 06.62 | 06.62 | 06.58 | 05.87 | 06.62 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 26 závodníků |