Back

 / Mistrovství Moravy a Slezska žactva

Ostrava - Vítkovice (1. 2. 2019)

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(pá, 1.2.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš BokLukáš Bok
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
06 16 11.31 09.7710.7911.3011.3011.3110.7910.24
2 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 15 10.91 10.9110.8010.1210.9110.6910.0310.08
3 Jan FialaJan Fiala
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
06 14 10.53 10.0009.2610.5310.5310.1410.5209.94
4 Vít HolíkVít Holík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 12 09.37 08.7209.0809.3709.3709.1608.55x
5 Jiří SedláčekJiří Sedláček
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 13 09.00 08.45xx08.4509.0008.79x
6 Tomáš KovářTomáš Kovář
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 1 08.43 08.4308.1207.8608.4307.9307.9808.23
7 Pavel BabyrádPavel Babyrád
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 8 08.22 07.1608.1307.7308.1308.2207.86x
8 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 9 07.75 07.6706.9206.6007.6707.3507.7507.28
9 Sebastian DrlíkSebastian Drlík
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 10 07.64 07.2307.1507.6407.640.00.00.0
10 Marek KřívaMarek Kříva
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 5 07.47 07.0907.4707.3507.470.00.00.0
11 Jindřich JelínekJindřich Jelínek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 6 07.35 07.3506.8006.5307.350.00.00.0
12 Oliver VoglOliver Vogl
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 7 06.54 05.6305.3606.5406.540.00.00.0
13 Lukáš MertaLukáš Merta
BYAC BrnoBYAC Brno
07 4 06.42 06.4205.9206.0006.420.00.00.0
14 David PavlišinecDavid Pavlišinec
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 3 06.41 06.4105.9605.8406.410.00.00.0
15 Adam To Gia TriAdam To Gia Tri
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 2 05.56 04.5205.5505.5605.560.00.00.0
Radovan ŽabkaRadovan Žabka
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 11 DNS
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(pá, 1.2.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina MazurováMartina Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 28 11.89 11.8911.5111.6411.89x10.6411.21
2 Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 27 11.15 09.9510.3510.1310.3510.8111.15x
3 Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 26 10.81 10.2109.7810.2510.2510.8110.80x
4 Natálie NagyováNatálie Nagyová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 20 10.63 09.4409.9910.0210.0210.1109.9210.63
5 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 21 10.14 09.9610.1009.8710.1010.14xx
6 Viktorie StaškováViktorie Stašková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 25 10.04 08.7209.3210.0410.0409.3709.1409.91
7 Klára KlonováKlára Klonová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 23 09.85 09.5909.85x09.8509.4408.50x
8 Eliška TylšarováEliška Tylšarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 22 09.73 09.73x09.4909.7309.4409.7109.47
9 Karolína KlotkováKarolína Klotková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 18 09.65 09.6509.2508.6709.650.00.00.0
10 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 24 09.53 09.5309.2709.2109.530.00.00.0
11 Hana HerudkováHana Herudková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 11 08.72 08.7208.3507.3908.720.00.00.0
12 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 17 08.55 08.2508.5508.4908.550.00.00.0
13 Timea ZlatníkováTimea Zlatníková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 12 08.52 x08.3308.5208.520.00.00.0
14 Agáta ŠamalíkováAgáta Šamalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 13 08.48 06.9407.7608.4808.480.00.00.0
15 Antonie BočkováAntonie Bočková
JAC BrnoJAC Brno
04 15 08.36 07.7707.8808.3608.360.00.00.0
16 Anna PacholskáAnna Pacholská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 16 08.34 08.3208.2008.3408.340.00.00.0
17 Lucie DivokáLucie Divoká
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 10 08.29 08.2908.0506.9808.290.00.00.0
18 Silvie HanulíkováSilvie Hanulíková
Orel VyškovOrel Vyškov
05 6 08.25 07.7807.9608.2508.250.00.00.0
19 Tereza VondrákováTereza Vondráková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 14 07.98 07.98x07.9307.980.00.00.0
20 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 4 07.82 07.7907.8207.6107.820.00.00.0
21 Kateřina TomášováKateřina Tomášová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 5 07.77 06.3507.6407.7707.770.00.00.0
22 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 3 07.74 07.6607.6707.7407.740.00.00.0
23 Nela SovováNela Sovová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 9 07.71 07.7107.1906.4107.710.00.00.0
24 Natálie NovákováNatálie Nováková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 19 07.36 07.3607.1207.0707.360.00.00.0
25 Emílie HavlíkováEmílie Havlíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 7 07.32 07.3206.9706.6407.320.00.00.0
26 Barbora ŽeleznáBarbora Železná
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 2 06.79 05.7706.7906.2106.790.00.00.0
27 Leona ČechováLeona Čechová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 1 06.65 06.3106.6505.0906.650.00.00.0
Lucie BláhováLucie Bláhová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 8 DNS
Celkem 28 závodníků