800 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 13:40) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František SzkatulaFrantišek Szkatula | 04 | TJ TŽ Třinec | 2 | 2:05.91 | ||||||||||||||
2 | Ondřej BudínOndřej Budín | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 1 | 2:06.00 | ||||||||||||||
3 | Ondřej PavelekOndřej Pavelek | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 2:11.58 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 2:11.74 | ||||||||||||||
5 | Alexej PetečelAlexej Petečel | 04 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 6 | 2:13.15 | ||||||||||||||
6 | Matěj SchneiderMatěj Schneider | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 2:14.32 | ||||||||||||||
7 | Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 2:15.30 | ||||||||||||||
8 | Ondřej KoníčekOndřej Koníček | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 2:17.74 | ||||||||||||||
9 | Ondřej NojzerOndřej Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 2:17.91 | ||||||||||||||
10 | Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 9 | 2:24.50 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 13:40) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal HaluzíkMichal Haluzík | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 2:19.51 | ||||||||||||||
2 | Martin PorubaMartin Poruba | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 2:22.19 | ||||||||||||||
3 | Alexandr TobolaAlexandr Tobola | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 2:28.18 | ||||||||||||||
4 | Tomáš BundilTomáš Bundil | 04 | AK Šternberk z.s. | 4 | 2:29.39 | ||||||||||||||
5 | Martin VitoulMartin Vitoul | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 2:32.46 | ||||||||||||||
6 | Lukáš BambuchLukáš Bambuch | 04 | BYAC Brno | 8 | 2:34.33 | ||||||||||||||
7 | František JaníkFrantišek Janík | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 7 | 2:34.50 | ||||||||||||||
8 | Filip StoszekFilip Stoszek | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:34.67 | ||||||||||||||
9 | Adam ŽemličkaAdam Žemlička | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 2:46.38 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František SzkatulaFrantišek Szkatula | 04 | TJ TŽ Třinec | 2 | 2:05.91 | |||
2 | Ondřej BudínOndřej Budín | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 1 | 2:06.00 | |||
3 | Ondřej PavelekOndřej Pavelek | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 2:11.58 | |||
4 | Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 2:11.74 | |||
5 | Alexej PetečelAlexej Petečel | 04 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 6 | 2:13.15 | |||
6 | Matěj SchneiderMatěj Schneider | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 2:14.32 | |||
7 | Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 2:15.30 | |||
8 | Ondřej KoníčekOndřej Koníček | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 2:17.74 | |||
9 | Ondřej NojzerOndřej Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 2:17.91 | |||
10 | Michal HaluzíkMichal Haluzík | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 2:19.51 | |||
11 | Martin PorubaMartin Poruba | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 2:22.19 | |||
12 | Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 9 | 2:24.50 | |||
13 | Alexandr TobolaAlexandr Tobola | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 2:28.18 | |||
14 | Tomáš BundilTomáš Bundil | 04 | AK Šternberk z.s. | 4 | 2:29.39 | |||
15 | Martin VitoulMartin Vitoul | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 2:32.46 | |||
16 | Lukáš BambuchLukáš Bambuch | 04 | BYAC Brno | 8 | 2:34.33 | |||
17 | František JaníkFrantišek Janík | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 7 | 2:34.50 | |||
18 | Filip StoszekFilip Stoszek | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:34.67 | |||
19 | Adam ŽemličkaAdam Žemlička | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 2:46.38 |
800 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 13:30) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch TurekVojtěch Turek | 06 | TJ TŽ Třinec | 1 | 2:20.08 | ||||||||||||||
2 | Šimon LopourŠimon Lopour | 06 | BYAC Brno | 4 | 2:20.40 | ||||||||||||||
3 | Matěj BorunskýMatěj Borunský | 06 | TJ Sokol Opava | 3 | 2:29.26 | ||||||||||||||
4 | Daniel UrbánekDaniel Urbánek | 06 | TJ Sokol Opava | 6 | 2:31.61 | ||||||||||||||
5 | Michal KociánMichal Kocián | 06 | SKM Valašské Meziříčí | 5 | 2:32.41 | ||||||||||||||
6 | Filip JarolímFilip Jarolím | 07 | Atletika Poruba z.s. | 9 | 2:33.78 | ||||||||||||||
7 | Tomáš PavelkaTomáš Pavelka | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 7 | 2:36.37 | ||||||||||||||
8 | Vojtěch RaškaVojtěch Raška | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 2:38.77 | ||||||||||||||
9 | David KarolaDavid Karola | 06 | SK Hranice, z.s. | 10 | 2:38.98 | ||||||||||||||
10 | Filip JašíčekFilip Jašíček | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 8 | 2:52.34 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik | 07 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 2:39.22 | ||||||||||||||
2 | Michal KunovskýMichal Kunovský | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 2:42.06 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch StřechaVojtěch Střecha | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 1 | 2:44.03 | ||||||||||||||
4 | Daniel DostálDaniel Dostál | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 2:44.85 | ||||||||||||||
5 | Hynek ŽlůvaHynek Žlůva | 07 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 5 | 2:45.42 | ||||||||||||||
6 | Tobiáš TomanTobiáš Toman | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 2:47.74 | ||||||||||||||
7 | Petr StanovskýPetr Stanovský | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 2:48.70 | ||||||||||||||
8 | Lukáš VápeníkLukáš Vápeník | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 2:59.40 | ||||||||||||||
9 | Štěpán ŠebekŠtěpán Šebek | 07 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 9 | 2:59.56 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 03 (pá, 1.2.2019 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej BartošOndřej Bartoš | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 2:33.39 | ||||||||||||||
2 | Tomáš HolubTomáš Holub | 06 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | 2:35.49 | ||||||||||||||
3 | Šimon VeselýŠimon Veselý | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 2:46.55 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch HerinekVojtěch Herinek | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 2:47.14 | ||||||||||||||
5 | Dan NesvadbaDan Nesvadba | 07 | AK Šternberk z.s. | 6 | 2:47.31 | ||||||||||||||
6 | Samuel VavrušaSamuel Vavruša | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 2:49.12 | ||||||||||||||
7 | Vít PeprníčekVít Peprníček | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 2:54.85 | ||||||||||||||
8 | Adam KopřivaAdam Kopřiva | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 9 | 2:55.91 | ||||||||||||||
9 | Daniel BulkaDaniel Bulka | 06 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 3:02.98 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch TurekVojtěch Turek | 06 | TJ TŽ Třinec | 1 | 2:20.08 | |||
2 | Šimon LopourŠimon Lopour | 06 | BYAC Brno | 4 | 2:20.40 | |||
3 | Matěj BorunskýMatěj Borunský | 06 | TJ Sokol Opava | 3 | 2:29.26 | |||
4 | Daniel UrbánekDaniel Urbánek | 06 | TJ Sokol Opava | 6 | 2:31.61 | |||
5 | Michal KociánMichal Kocián | 06 | SKM Valašské Meziříčí | 5 | 2:32.41 | |||
6 | Ondřej BartošOndřej Bartoš | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 2:33.39 | |||
7 | Filip JarolímFilip Jarolím | 07 | Atletika Poruba z.s. | 9 | 2:33.78 | |||
8 | Tomáš HolubTomáš Holub | 06 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | 2:35.49 | |||
9 | Tomáš PavelkaTomáš Pavelka | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 7 | 2:36.37 | |||
10 | Vojtěch RaškaVojtěch Raška | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 2:38.77 | |||
11 | David KarolaDavid Karola | 06 | SK Hranice, z.s. | 10 | 2:38.98 | |||
12 | Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik | 07 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 2:39.22 | |||
13 | Michal KunovskýMichal Kunovský | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 2:42.06 | |||
14 | Vojtěch StřechaVojtěch Střecha | 07 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 1 | 2:44.03 | |||
15 | Daniel DostálDaniel Dostál | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 2:44.85 | |||
16 | Hynek ŽlůvaHynek Žlůva | 07 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 5 | 2:45.42 | |||
17 | Šimon VeselýŠimon Veselý | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 2:46.55 | |||
18 | Vojtěch HerinekVojtěch Herinek | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 2:47.14 | |||
19 | Dan NesvadbaDan Nesvadba | 07 | AK Šternberk z.s. | 6 | 2:47.31 | |||
20 | Tobiáš TomanTobiáš Toman | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 2:47.74 | |||
21 | Petr StanovskýPetr Stanovský | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 2:48.70 | |||
22 | Samuel VavrušaSamuel Vavruša | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 2:49.12 | |||
23 | Filip JašíčekFilip Jašíček | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 8 | 2:52.34 | |||
24 | Vít PeprníčekVít Peprníček | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 2:54.85 | |||
25 | Adam KopřivaAdam Kopřiva | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 9 | 2:55.91 | |||
26 | Lukáš VápeníkLukáš Vápeník | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 2:59.40 | |||
27 | Štěpán ŠebekŠtěpán Šebek | 07 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 9 | 2:59.56 | |||
28 | Daniel BulkaDaniel Bulka | 06 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 3:02.98 |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 13:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BorováHana Borová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 2:20.05 | ||||||||||||||
2 | Julie HendrychováJulie Hendrychová | 04 | TJ Valašské Meziříčí | 2 | 2:21.48 | ||||||||||||||
3 | Tereza SikorováTereza Sikorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 10 | 2:21.79 | ||||||||||||||
4 | Vendula KociánováVendula Kociánová | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 4 | 2:22.64 | ||||||||||||||
5 | Sabina VantuchováSabina Vantuchová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 2:24.38 | ||||||||||||||
6 | Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 2:25.36 | ||||||||||||||
7 | Lucie GolasovskáLucie Golasovská | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 11 | 2:32.70 | ||||||||||||||
8 | Nicol GruberováNicol Gruberová | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | 2:35.42 | ||||||||||||||
9 | Natálie BuryNatálie Bury | 05 | TJ TŽ Třinec | 9 | 2:38.35 | ||||||||||||||
10 | Anežka JežováAnežka Ježová | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 7 | 2:40.15 | ||||||||||||||
Natálie ErnstováNatálie Ernstová | 05 | TJ TŽ Třinec | 8 | DNS | |||||||||||||||
Zina PindorováZina Pindorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 12 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 13:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára MachalíčkováKlára Machalíčková | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 2:29.41 | ||||||||||||||
2 | Barbora WiedermannováBarbora Wiedermannová | 04 | TJ Uničov | 12 | 2:31.52 | ||||||||||||||
3 | Veronika PotůčkováVeronika Potůčková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:33.92 | ||||||||||||||
4 | Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 9 | 2:35.36 | ||||||||||||||
5 | Adéla FajkusováAdéla Fajkusová | 05 | TJ Sokol Opava | 7 | 2:35.38 | ||||||||||||||
6 | Elen MelcrováElen Melcrová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 2:36.49 | ||||||||||||||
7 | Karolína KlechováKarolína Klechová | 04 | TJ Sokol Opava | 11 | 2:36.90 | ||||||||||||||
8 | Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 2:37.11 | ||||||||||||||
9 | Jana KleibertováJana Kleibertová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 2:40.66 | ||||||||||||||
10 | Emma KordulíkováEmma Kordulíková | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 8 | 2:41.40 | ||||||||||||||
11 | Julie VlčkováJulie Vlčková | 05 | TJ Sokol Opava | 6 | 2:41.64 | ||||||||||||||
12 | Tereza HerkováTereza Herková | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 4 | 2:47.81 | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 03 (pá, 1.2.2019 - 13:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela HavlíčkováNela Havlíčková | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 2:40.33 | ||||||||||||||
2 | Kateřina MalíkováKateřina Malíková | 04 | TJ Uničov | 11 | 2:43.39 | ||||||||||||||
3 | Kateřina NekorancováKateřina Nekorancová | 04 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | 2:44.30 | ||||||||||||||
4 | Andrea HnátkováAndrea Hnátková | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 2:50.45 | ||||||||||||||
5 | Kristýna GrégrováKristýna Grégrová | 05 | AK Šternberk z.s. | 9 | 2:50.94 | ||||||||||||||
6 | Petra JuskováPetra Jusková | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 10 | 2:51.46 | ||||||||||||||
7 | Zuzana SlobodováZuzana Slobodová | 05 | SK Hranice, z.s. | 5 | 2:51.66 | ||||||||||||||
8 | Barbora TrefilováBarbora Trefilová | 05 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 3 | 2:51.78 | ||||||||||||||
9 | Kateřina RotroeklováKateřina Rotroeklová | 05 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 1 | 2:54.62 | ||||||||||||||
Hana TichopádováHana Tichopádová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Lucie KrčkováLucie Krčková | 05 | TJ TŽ Třinec | 12 | DNS | |||||||||||||||
Tereza GrégrováTereza Grégrová | 04 | AK Šternberk z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BorováHana Borová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 2:20.05 | |||
2 | Julie HendrychováJulie Hendrychová | 04 | TJ Valašské Meziříčí | 2 | 2:21.48 | |||
3 | Tereza SikorováTereza Sikorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 10 | 2:21.79 | |||
4 | Vendula KociánováVendula Kociánová | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 4 | 2:22.64 | |||
5 | Sabina VantuchováSabina Vantuchová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 2:24.38 | |||
6 | Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 2:25.36 | |||
7 | Klára MachalíčkováKlára Machalíčková | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 2:29.41 | |||
8 | Barbora WiedermannováBarbora Wiedermannová | 04 | TJ Uničov | 12 | 2:31.52 | |||
9 | Lucie GolasovskáLucie Golasovská | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 11 | 2:32.70 | |||
10 | Veronika PotůčkováVeronika Potůčková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:33.92 | |||
11 | Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 9 | 2:35.36 | |||
12 | Adéla FajkusováAdéla Fajkusová | 05 | TJ Sokol Opava | 7 | 2:35.38 | |||
13 | Nicol GruberováNicol Gruberová | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | 2:35.42 | |||
14 | Elen MelcrováElen Melcrová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 2:36.49 | |||
15 | Karolína KlechováKarolína Klechová | 04 | TJ Sokol Opava | 11 | 2:36.90 | |||
16 | Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 2:37.11 | |||
17 | Natálie BuryNatálie Bury | 05 | TJ TŽ Třinec | 9 | 2:38.35 | |||
18 | Anežka JežováAnežka Ježová | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 7 | 2:40.15 | |||
19 | Nela HavlíčkováNela Havlíčková | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 2:40.33 | |||
20 | Jana KleibertováJana Kleibertová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 2:40.66 | |||
21 | Emma KordulíkováEmma Kordulíková | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 8 | 2:41.40 | |||
22 | Julie VlčkováJulie Vlčková | 05 | TJ Sokol Opava | 6 | 2:41.64 | |||
23 | Kateřina MalíkováKateřina Malíková | 04 | TJ Uničov | 11 | 2:43.39 | |||
24 | Kateřina NekorancováKateřina Nekorancová | 04 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | 2:44.30 | |||
25 | Tereza HerkováTereza Herková | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 4 | 2:47.81 | |||
26 | Andrea HnátkováAndrea Hnátková | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 2:50.45 | |||
27 | Kristýna GrégrováKristýna Grégrová | 05 | AK Šternberk z.s. | 9 | 2:50.94 | |||
28 | Petra JuskováPetra Jusková | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 10 | 2:51.46 | |||
29 | Zuzana SlobodováZuzana Slobodová | 05 | SK Hranice, z.s. | 5 | 2:51.66 | |||
30 | Barbora TrefilováBarbora Trefilová | 05 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 3 | 2:51.78 | |||
31 | Kateřina RotroeklováKateřina Rotroeklová | 05 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 1 | 2:54.62 | |||
Natálie ErnstováNatálie Ernstová | 05 | TJ TŽ Třinec | 8 | DNS | ||||
Zina PindorováZina Pindorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 12 | DNS | ||||
Hana TichopádováHana Tichopádová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | DNS | ||||
Lucie KrčkováLucie Krčková | 05 | TJ TŽ Třinec | 12 | DNS | ||||
Tereza GrégrováTereza Grégrová | 04 | AK Šternberk z.s. | 4 | DNS |
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 13:10) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie HudečkováLucie Hudečková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 2:25.76 | ||||||||||||||
2 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 2 | 2:28.69 | ||||||||||||||
3 | Tereza FuskováTereza Fusková | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 2:35.54 | ||||||||||||||
4 | Sára SikorováSára Sikorová | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 12 | 2:40.24 | ||||||||||||||
5 | Ema BerkováEma Berková | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 11 | 2:40.73 | ||||||||||||||
6 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 9 | 2:41.53 | ||||||||||||||
7 | Kateřina MendrekováKateřina Mendreková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 2:41.75 | ||||||||||||||
8 | Sára AndrýskováSára Andrýsková | 07 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 2:41.82 | ||||||||||||||
9 | Deborah Hannah ŠurkováDeborah Hannah Šurková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 2:45.87 | ||||||||||||||
10 | Tereza PetrošováTereza Petrošová | 07 | SKM Valašské Meziříčí | 5 | 2:46.40 | ||||||||||||||
11 | Klára HlaváčováKlára Hlaváčová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 2:51.97 | ||||||||||||||
12 | Adéla RohlováAdéla Rohlová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 2:57.68 | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 13:10) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jůlie JežováJůlie Ježová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 2:49.43 | ||||||||||||||
2 | Vera VítkováVera Vítková | 07 | SK Hranice, z.s. | 3 | 2:50.05 | ||||||||||||||
3 | Zuzana MachůZuzana Machů | 06 | JAC Brno | 11 | 2:50.88 | ||||||||||||||
4 | Veronika KvitováVeronika Kvitová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 2:52.01 | ||||||||||||||
5 | Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 2:54.55 | ||||||||||||||
6 | Julie KachlířováJulie Kachlířová | 06 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2 | 2:55.66 | ||||||||||||||
7 | Jana FialováJana Fialová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 9 | 2:55.88 | ||||||||||||||
8 | Leona JandákováLeona Jandáková | 06 | ASK Blansko | 6 | 2:57.11 | ||||||||||||||
9 | Viktorie KociánováViktorie Kociánová | 07 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 8 | 2:58.52 | ||||||||||||||
10 | Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 2:59.52 | ||||||||||||||
11 | Barbora CoufalováBarbora Coufalová | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 10 | 3:01.44 | ||||||||||||||
12 | Dagmar HradilováDagmar Hradilová | 07 | SK Hranice, z.s. | 12 | 3:03.90 | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie HudečkováLucie Hudečková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 2:25.76 | |||
2 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 2 | 2:28.69 | |||
3 | Tereza FuskováTereza Fusková | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 2:35.54 | |||
4 | Sára SikorováSára Sikorová | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 12 | 2:40.24 | |||
5 | Ema BerkováEma Berková | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 11 | 2:40.73 | |||
6 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 9 | 2:41.53 | |||
7 | Kateřina MendrekováKateřina Mendreková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 2:41.75 | |||
8 | Sára AndrýskováSára Andrýsková | 07 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 2:41.82 | |||
9 | Deborah Hannah ŠurkováDeborah Hannah Šurková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 2:45.87 | |||
10 | Tereza PetrošováTereza Petrošová | 07 | SKM Valašské Meziříčí | 5 | 2:46.40 | |||
11 | Jůlie JežováJůlie Ježová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 2:49.43 | |||
12 | Vera VítkováVera Vítková | 07 | SK Hranice, z.s. | 3 | 2:50.05 | |||
13 | Zuzana MachůZuzana Machů | 06 | JAC Brno | 11 | 2:50.88 | |||
14 | Klára HlaváčováKlára Hlaváčová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 2:51.97 | |||
15 | Veronika KvitováVeronika Kvitová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 2:52.01 | |||
16 | Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 2:54.55 | |||
17 | Julie KachlířováJulie Kachlířová | 06 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2 | 2:55.66 | |||
18 | Jana FialováJana Fialová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 9 | 2:55.88 | |||
19 | Leona JandákováLeona Jandáková | 06 | ASK Blansko | 6 | 2:57.11 | |||
20 | Adéla RohlováAdéla Rohlová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 2:57.68 | |||
21 | Viktorie KociánováViktorie Kociánová | 07 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 8 | 2:58.52 | |||
22 | Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 2:59.52 | |||
23 | Barbora CoufalováBarbora Coufalová | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 10 | 3:01.44 | |||
24 | Dagmar HradilováDagmar Hradilová | 07 | SK Hranice, z.s. | 12 | 3:03.90 |