Back

 / Mistrovství Moravy a Slezska žactva

Ostrava - Vítkovice (1. 2. 2019)

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (pá, 1.2.2019 - 15:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 4:23.47
2 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 4:28.72
3 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 4:32.24
4 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 4:33.02
5 Michal NovákMichal Novák 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5 4:38.59
6 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 4:45.57
7 Václav ŠpéraVáclav Špéra 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 4:54.91
8 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 5:03.06
9 Jan JašekJan Jašek 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 5:04.80
10 Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek 05 BYAC BrnoBYAC Brno 11 5:26.25
Ondřej SlavíčekOndřej Slavíček 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 10 DNF
Celkem 11 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 1.2.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 4:55.40
2 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 5:12.92
3 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 5:17.17
4 Patrik BrigulaPatrik Brigula 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 5:31.30
5 Josef PodlouckýJosef Podloucký 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 5:31.46
6 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13 5:35.69
7 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 9 5:36.54
8 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 5:41.00
9 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 5:42.75
10 Jakub ZajacJakub Zajac 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 5:44.51
11 Filip ŠimonovskýFilip Šimonovský 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 11 5:49.86
12 Filip KrausFilip Kraus 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 6:04.61
13 Gabriel ProvazníkGabriel Provazník 07 Orel VyškovOrel Vyškov 12 6:07.49
Celkem 13 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 1.2.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 4:57.76
2 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 4:59.49
3 Marcela HlouškováMarcela Hloušková 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 5:04.18
4 Simona BartošováSimona Bartošová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 5:08.92
5 Tereza PijákováTereza Pijáková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 5:11.66
6 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 5:12.38
7 Terezie VenoušováTerezie Venoušová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 5:21.47
8 Ludmila HorákováLudmila Horáková 04 TJ OslavanyTJ Oslavany 15 5:26.75
9 Adéla SigmundováAdéla Sigmundová 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 7 5:28.61
10 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 5:30.96
11 Michaela KluzováMichaela Kluzová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 5:34.24
12 Magdaléna CetlováMagdaléna Cetlová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 5:35.63
13 Emma RyšávkováEmma Ryšávková 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 9 5:37.52
14 Veronika ŠpačkováVeronika Špačková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 16 5:48.15
15 Kristýna PotácelováKristýna Potácelová 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 14 5:48.94
16 Anna BajčíkováAnna Bajčíková 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 13 5:55.44
Celkem 16 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 1.2.2019 - 15:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 5:22.80
2 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 5:40.61
3 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 5:41.33
4 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10 5:47.31
5 Karolína CetlováKarolína Cetlová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 5:49.48
6 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 9 5:55.90
7 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 5:58.81
8 Alžběta SuchomelováAlžběta Suchomelová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 5:59.01
9 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 6:18.45
10 Klára BártkováKlára Bártková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 6:25.67
11 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 6:30.41
Celkem 11 závodníků