Back

 / Mistrovství Moravy a Slezska žactva

Ostrava - Vítkovice (1. 2. 2019)

Skok vysoký - Žáci

(pá, 1.2.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.351.421.491.541.591.641.691.741.781.81
1 Petr BártekPetr Bártek
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 22 1.78 --o-oooxoxxoxxx
2 Matěj HyclMatěj Hycl
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 21 1.64 --oooxoxxx
3 Wiliam HřibWiliam Hřib
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 18 1.64 -ooooxxoxxx
4 Jakub RůžičkaJakub Růžička
BYAC BrnoBYAC Brno
04 16 1.64 ooooxoxxoxxx
5= Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 17 1.59 -ooooxxx
5= Jakub WilczekJakub Wilczek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
04 9 1.59 --oooxxx
5= Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 19 1.59 oooooxxx
8 Tomáš GerlaTomáš Gerla
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 14 1.59 oooxoxoxxx
9 Miloslav KlimešMiloslav Klimeš
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 20 1.59 -oooxxoxxx
10 Tadeáš VlachTadeáš Vlach
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 15 1.59 -oxooxxoxxx
11 Damián SüsenbekDamián Süsenbek
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 10 1.54 ooooxxx
12 Vít HolubVít Holub
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 11 1.54 ooxxooxxx
13 Michal HrabovskýMichal Hrabovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 5 1.49 oxooxxx
14= Michael GlocmanMichael Glocman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 6 1.49 ooxoxxx
14= Alan NiemczykAlan Niemczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 12 1.49 ooxoxxx
16 Matěj MooreMatěj Moore
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 7 1.49 ooxxoxxx
17 Michal HrochMichal Hroch
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 3 1.49 oxxoxxoxxx
18= Martin BousekMartin Bousek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 2 1.42 ooxxx
18= Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 8 1.42 ooxxx
18= Adam SmělíkAdam Smělík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 4 1.42 ooxxx
21 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 1 1.35 oxxx
Antonín KlimešAntonín Klimeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 13 DNS
Celkem 22 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(pá, 1.2.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.141.191.241.291.341.391.441.481.511.531.551.571.591.61
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 18 1.51 ---oooxxoxxoxxoxxx
2 Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 14 1.48 --ooooxoxoxxx
3 Vojtěch PechmannVojtěch Pechmann
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 17 1.48 ----oxoxoxxoxxx
4 Jiří SedláčekJiří Sedláček
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 15 1.44 -ooooooxxx
5 Boleslav KočíBoleslav Kočí
BYAC BrnoBYAC Brno
06 13 1.39 -oooxooxxx
6 Jiří FajkusJiří Fajkus
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 10 1.39 oooxooxxox
7= Samuel PolákSamuel Polák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 11 1.34 oo-ooxxx
7= Tomáš KlvaňaTomáš Klvaňa
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 12 1.34 oooooxxx
7= Pavel EbrPavel Ebr
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 7 1.34 oooooxxx
10 Patrik VogelPatrik Vogel
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 16 1.29 --ooxxx
11 Josef SedlákJosef Sedlák
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 8 1.24 xoooxxx
12 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 9 1.24 -xxooxxx
13= Jan BílekJan Bílek
BYAC BrnoBYAC Brno
06 6 1.19 ooxxx
13= Gabriel ProvazníkGabriel Provazník
Orel VyškovOrel Vyškov
07 1 1.19 ooxxx
13= Jonáš JedličkaJonáš Jedlička
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 5 1.19 oox-xx
16 Jan MusálekJan Musálek
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 2 1.19 oxoxxx
17 Ondřej NovákOndřej Novák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 3 1.19 xoxxoxxx
Adam To Gia TriAdam To Gia Tri
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 4 DNS
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(pá, 1.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.251.321.391.441.491.541.571.591.611.631.651.67
1 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
04 30 1.59 --oooxxoxxooxxx
2 Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 31 1.57 ---xoooxoxxx
3 Erika DordováErika Dordová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 26 1.54 -oooooxxx
4 Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 28 1.54 -ooooxoxxx
5 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 25 1.49 -oxxoooxxx
6 Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 29 1.49 --ooxoxxx
7= Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 24 1.44 ooooxxx
7= Melánie PejšováMelánie Pejšová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
04 17 1.44 -oooxxx
9= Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 21 1.44 -oxooxxx
9= Tereza JanouškováTereza Janoušková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 20 1.44 ooxooxxx
11 Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 23 1.44 -oxoxoxxx
12= Emily EdesováEmily Edesová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
04 14 1.44 oooxxoxxx
12= Klára ChechelskáKlára Chechelská
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 16 1.44 oooxxoxxx
14 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 22 1.44 oxooxxoxxx
15 Hana HerudkováHana Herudková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 10 1.39 oooxxx
16= Natálie NavrátilováNatálie Navrátilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 7 1.39 oxooxxx
16= Julie OndráčkováJulie Ondráčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 12 1.39 oxooxxx
18= Lucie BláhováLucie Bláhová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 19 1.39 ooxoxxx
18= Mercedes MatulováMercedes Matulová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 6 1.39 ooxoxxx
18= Kristýna MatějováKristýna Matějová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 27 1.39 -oxoxxx
18= Tereza VondrákováTereza Vondráková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 18 1.39 -oxoxxx
22 Ema RosenbachováEma Rosenbachová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 9 1.39 oxoxoxxx
23= Lucie KláskováLucie Klásková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 11 1.32 ooxxx
23= Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4 1.32 ooxxx
25= Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 13 1.32 oxoxxx
25= Kristýna BužgováKristýna Bužgová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 15 1.32 oxoxxx
27 Anežka MařádkováAnežka Mařádková
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
05 1 1.32 xoxxoxxx
28 Simona KnéblováSimona Knéblová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 5 1.25 oxxx
Tereza VálkováTereza Válková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 8 DNS
Sára KrchňákováSára Krchňáková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 2 DNS
Nela TeslováNela Teslová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 3 DNS
Celkem 31 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(pá, 1.2.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.191.241.291.341.391.421.451.481.511.531.551.57
1 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 20 1.51 -o-ooooxoxxoxxx
2 Sabina SvobodováSabina Svobodová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 18 1.51 --oxoxoxooxoxxoxxx
3 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 21 1.48 ----xoooxoxxx
4 Michaela ZdražilováMichaela Zdražilová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 19 1.48 ooooxoooxxoxxx
5 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 16 1.45 ooxooxxoxooxxx
6 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 17 1.45 --ooooxxoxxx
7 Klára KrupicováKlára Krupicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 15 1.34 ooxooxxx
8 Vendula MikováVendula Miková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 8 1.34 oooxoxxx
9 Tereza MedříkováTereza Medříková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 10 1.29 oxooxxx
10 Michaela PetrželováMichaela Petrželová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 9 1.29 oxoxoxxx
11= Terezie JančováTerezie Jančová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 14 1.24 oxoxxx
11= Valentína KlujováValentína Klujová
JAC BrnoJAC Brno
07 4 1.24 oxoxxx
13 Gabriela TobolováGabriela Tobolová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 2 1.19 oxxx
14 Natálie ŠárníkováNatálie Šárníková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 6 1.19 xoxxx
15= Linda MenšíkováLinda Menšíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 11 1.19 xxoxxx
15= Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová
JAC BrnoJAC Brno
07 3 1.19 xxoxxx
Terezie AdamcováTerezie Adamcová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 13 DNS
Nikola SeďováNikola Seďová
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
07 5 DNS
Simona KnéblováSimona Knéblová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 12 DNS
Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová
JAC BrnoJAC Brno
07 1 NM
Anna KavalcováAnna Kavalcová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 7 NM
Celkem 21 závodníků