Back

 / Mistrovství Moravy a Slezska žactva

Ostrava - Vítkovice (1. 2. 2019)

60 m překážek - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 1.2.2019 - 10:35) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 08.48
2 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 09.04
3 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 09.35
4 Filip MaňásekFilip Maňásek 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 09.59
5 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.86
6 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 10.57
Ondřej KomárekOndřej Komárek 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (pá, 1.2.2019 - 10:35) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.76
2 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 09.43
3 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.79
4 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.99
5 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 10.08
Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DNS
Jakub SlavíkJakub Slavík 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (pá, 1.2.2019 - 10:35) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.76
2 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.07
3 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.18
4 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.71
5 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.06
6 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 BYAC BrnoBYAC Brno 7 10.23
7 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 11.58
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (pá, 1.2.2019 - 10:35) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 09.10
2 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 09.28
3 Tobiáš MlýnekTobiáš Mlýnek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.78
4 Alan BarbagaloAlan Barbagalo 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.85
5 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.89
6 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 10.90
7 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.12
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 08.48
2 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.76
2 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.76
4 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 09.04
5 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.07
6 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 09.10
7 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.18
8 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 09.28
9 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 09.35
10 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 09.43
11 Filip MaňásekFilip Maňásek 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 09.59
12 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.71
13 Tobiáš MlýnekTobiáš Mlýnek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.78
14 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.79
15 Alan BarbagaloAlan Barbagalo 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.85
16 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.86
17 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.89
18 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.99
19 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.06
20 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 10.08
21 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 BYAC BrnoBYAC Brno 7 10.23
22 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 10.57
23 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 10.90
24 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 11.58
25 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.12
Ondřej KomárekOndřej Komárek 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 DNS
Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DNS
Jakub SlavíkJakub Slavík 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 DNS

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (pá, 1.2.2019 - 12:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 08.44
2 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.68
3 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.80
4 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 08.91
5 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.96
6 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 09.08
7 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.21
Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNF
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 1.2.2019 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.30
2 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.43
3 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.14
4 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 6 10.32
5 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 10.34
6 Martin SukanýMartin Sukaný 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 10.39
7 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.71
8 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 10.90
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 1.2.2019 - 10:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.57
2 Martin SukanýMartin Sukaný 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 10.63
3 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.70
4 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 11.08
5 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 11.44
6 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 11.53
7 Adam PiechaAdam Piecha 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 13.68
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (pá, 1.2.2019 - 10:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.51
2 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 5 10.55
3 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 11.56
4 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 12.00
5 Lukáš KuběnaLukáš Kuběna 06 ASK BlanskoASK Blansko 7 12.42
6 Čeněk ToporČeněk Topor 07 Orel VyškovOrel Vyškov 1 13.75
Radovan ŽabkaRadovan Žabka 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (pá, 1.2.2019 - 10:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.23
2 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.68
3 Patrik VogelPatrik Vogel 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 11.93
4 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 12.18
5 Šimon PřerovskýŠimon Přerovský 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 12.57
6 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 13.55
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (pá, 1.2.2019 - 10:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.72
2 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 5 11.48
3 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 11.59
4 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 12.23
5 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 6 12.28
6 Jiří HložekJiří Hložek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 13.79
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.51
2 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.57
3 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.23
4 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 5 10.55
5 Martin SukanýMartin Sukaný 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 10.63
6 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.70
7 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.72
8 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 11.08
9 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 11.44
10 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 5 11.48
11 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 11.53
12 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 11.56
13 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 11.59
14 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.68
15 Patrik VogelPatrik Vogel 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 11.93
16 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 12.00
17 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 12.18
18 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 12.23
19 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 6 12.28
20 Lukáš KuběnaLukáš Kuběna 06 ASK BlanskoASK Blansko 7 12.42
21 Šimon PřerovskýŠimon Přerovský 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 12.57
22 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 13.55
23 Adam PiechaAdam Piecha 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 13.68
24 Čeněk ToporČeněk Topor 07 Orel VyškovOrel Vyškov 1 13.75
25 Jiří HložekJiří Hložek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 13.79
Radovan ŽabkaRadovan Žabka 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DNS

60 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 1.2.2019 - 10:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.17
2 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 09.47
3 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.66
4 Anna StejskalováAnna Stejskalová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.91
5 Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.94
6 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.94
7 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 10.19
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (pá, 1.2.2019 - 10:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.15
2 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.58
3 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 10.06
4 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 10.13
5 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 10.79
Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 DNS
Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 DNF
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (pá, 1.2.2019 - 10:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.21
2 Klára KlementováKlára Klementová 04 JAC BrnoJAC Brno 3 09.79
3 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 09.87
4 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.02
5 Hana HerudkováHana Herudková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.04
6 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.14
Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNF
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (pá, 1.2.2019 - 10:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 09.58
2 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.67
3 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.75
4 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.94
5 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.13
6 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 10.21
7 Michaela KovářováMichaela Kovářová 05 JAC BrnoJAC Brno 1 11.37
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (pá, 1.2.2019 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.51
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.67
3 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 10.00
4 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 10.18
5 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 10.18
6 Dorota CiencialováDorota Ciencialová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 11.31
Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.15
2 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.17
3 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.21
4 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 09.47
5 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.51
6 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.58
6 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 09.58
8 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.66
9 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.67
9 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.67
11 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.75
12 Klára KlementováKlára Klementová 04 JAC BrnoJAC Brno 3 09.79
13 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 09.87
14 Anna StejskalováAnna Stejskalová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.91
15 Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.94
15 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.94
15 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.94
18 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 10.00
19 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.02
20 Hana HerudkováHana Herudková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.04
21 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 10.06
22 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 10.13
22 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.13
24 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.14
25 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 10.18
25 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 10.18
27 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 10.19
28 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 10.21
29 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 10.79
30 Dorota CiencialováDorota Ciencialová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 11.31
31 Michaela KovářováMichaela Kovářová 05 JAC BrnoJAC Brno 1 11.37
Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 DNS
Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 DNF
Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNF
Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 DNS

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 1.2.2019 - 12:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.09
2 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.14
3 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.24
4 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.47
5 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 09.47
6 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.58
7 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 09.65
8 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.75
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 1.2.2019 - 11:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC BrnoJAC Brno 5 10.26
2 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 10.27
3 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 10.38
4 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 10.47
5 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 10.53
6 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 10.68
7 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.69
8 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 10.78
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 1.2.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 10.15
2 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 10.58
3 Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 11.13
4 Nela TeslováNela Teslová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.45
5 Petra HoloubkováPetra Holoubková 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 13.55
Andrea MalinkováAndrea Malinková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 DNS
Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 7 DNF
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (pá, 1.2.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC BrnoJAC Brno 4 10.32
2 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 10.85
3 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.47
4 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 11.82
5 Linda MenšíkováLinda Menšíková 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 12.37
6 Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 2 12.48
7 Alžběta SuchomelováAlžběta Suchomelová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 12.49
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (pá, 1.2.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.55
2 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.78
3 Anna BalúchováAnna Balúchová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 10.93
4 Vendula MikováVendula Miková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 11.09
5 Gabriela CenkováGabriela Cenková 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 13.40
6 Alžběta ZrotalováAlžběta Zrotalová 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 13.44
7 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 14.33
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (pá, 1.2.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 10.36
2 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 10.82
3 Michaela MolkováMichaela Molková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 11.84
4 Julie TylováJulie Tylová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 12.12
5 Marie ŽůrkováMarie Žůrková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 12.99
6 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 13.64
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (pá, 1.2.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 10.70
2 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 11.03
3 Zuzana MachůZuzana Machů 06 JAC BrnoJAC Brno 2 11.73
4 Veronika LindnerováVeronika Lindnerová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 12.33
5 Terezie SchwecováTerezie Schwecová 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 13.20
Kateřina PolkováKateřina Polková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 10.15
2 Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC BrnoJAC Brno 4 10.32
3 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 10.36
4 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.55
5 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 10.58
6 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 10.70
7 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.78
8 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 10.82
9 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 10.85
10 Anna BalúchováAnna Balúchová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 10.93
11 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 11.03
12 Vendula MikováVendula Miková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 11.09
13 Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 11.13
14 Nela TeslováNela Teslová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.45
15 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.47
16 Zuzana MachůZuzana Machů 06 JAC BrnoJAC Brno 2 11.73
17 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 11.82
18 Michaela MolkováMichaela Molková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 11.84
19 Julie TylováJulie Tylová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 12.12
20 Veronika LindnerováVeronika Lindnerová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 12.33
21 Linda MenšíkováLinda Menšíková 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 12.37
22 Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 2 12.48
23 Alžběta SuchomelováAlžběta Suchomelová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 12.49
24 Marie ŽůrkováMarie Žůrková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 12.99
25 Terezie SchwecováTerezie Schwecová 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 13.20
26 Gabriela CenkováGabriela Cenková 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 13.40
27 Alžběta ZrotalováAlžběta Zrotalová 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 13.44
28 Petra HoloubkováPetra Holoubková 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 13.55
29 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 13.64
30 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 14.33
Andrea MalinkováAndrea Malinková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 DNS
Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 7 DNF
Kateřina PolkováKateřina Polková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS