Back

 / Mistrovství Moravy a Slezska žactva

Ostrava - Vítkovice (1. 2. 2019)

4 x 200 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 16:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Fojt, Kika, Beran, Dutka Fojt, Kika, Beran, Dutka Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 1:39.51
2 Kuchtíček, Hajzler, Osolsobě, Hořínek Kuchtíček, Hajzler, Osolsobě, Hořínek Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 1:46.32
3 Teslík, Kuzník, Milata, Vlach Teslík, Kuzník, Milata, Vlach Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 1:46.47
4 Růžička, Žitný, Kočí, Bílek Růžička, Žitný, Kočí, Bílek BYAC BrnoBYAC Brno 6 1:52.61
5 Maňásek, Pavlíček, Holub, Zimák Maňásek, Pavlíček, Holub, Zimák TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 1:52.72
Niemczyk, Barbagalo, Szczerba, Holub Niemczyk, Barbagalo, Szczerba, Holub TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Horáček, Němec, Strapáč, Musil Horáček, Němec, Strapáč, Musil VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 1:37.83
2 Vrbacký, Munteanu, Neugebauer, Žižka Vrbacký, Munteanu, Neugebauer, Žižka AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 1:41.83
3 Wilczek, Vrana, Swaczyna, Schneider Wilczek, Vrana, Swaczyna, Schneider TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 1:47.86
4 Hřib, Klimeš, Hanáček, Kovačič Hřib, Klimeš, Hanáček, Kovačič AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 1:51.83
Veselý, Kopřiva, Holub, Jašek Veselý, Kopřiva, Holub, Jašek Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Horáček, Němec, Strapáč, Musil Horáček, Němec, Strapáč, Musil VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 1:37.83
2 Fojt, Kika, Beran, Dutka Fojt, Kika, Beran, Dutka Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 1:39.51
3 Vrbacký, Munteanu, Neugebauer, Žižka Vrbacký, Munteanu, Neugebauer, Žižka AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 1:41.83
4 Kuchtíček, Hajzler, Osolsobě, Hořínek Kuchtíček, Hajzler, Osolsobě, Hořínek Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 1:46.32
5 Teslík, Kuzník, Milata, Vlach Teslík, Kuzník, Milata, Vlach Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 1:46.47
6 Wilczek, Vrana, Swaczyna, Schneider Wilczek, Vrana, Swaczyna, Schneider TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 1:47.86
7 Hřib, Klimeš, Hanáček, Kovačič Hřib, Klimeš, Hanáček, Kovačič AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 1:51.83
8 Růžička, Žitný, Kočí, Bílek Růžička, Žitný, Kočí, Bílek BYAC BrnoBYAC Brno 6 1:52.61
9 Maňásek, Pavlíček, Holub, Zimák Maňásek, Pavlíček, Holub, Zimák TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 1:52.72
Niemczyk, Barbagalo, Szczerba, Holub Niemczyk, Barbagalo, Szczerba, Holub TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS
Veselý, Kopřiva, Holub, Jašek Veselý, Kopřiva, Holub, Jašek Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 DNS

4 x 200 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 16:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martinkevič, Zach, Ďurina, Charvátek Martinkevič, Zach, Ďurina, Charvátek Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 1:52.20
2 Hanzelka, Bardoň, Juřena, Melčák Hanzelka, Bardoň, Juřena, Melčák Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 1:56.59
3 Pelcl, Krobot, Hus, Herinek Pelcl, Krobot, Hus, Herinek Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 1:58.16
4 Fiala, Míča, Bok, Pikna Fiala, Míča, Bok, Pikna Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 2:02.39
5 Obšil, Mondek, Nesvadba, Sulák Obšil, Mondek, Nesvadba, Sulák AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 2:09.79
6 Jedlička, Šimonovský, Tajovský, Proks Jedlička, Šimonovský, Tajovský, Proks Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 2:13.62
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Holík, Bartoš, Sedlák, Sedlecký Holík, Bartoš, Sedlák, Sedlecký AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 1:59.71
2 Ressler, Mezulianik, Sukaný, Šišák Ressler, Mezulianik, Sukaný, Šišák AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 2:03.17
3 Derka, Jašíček, Pechmann, Vlačuha Derka, Jašíček, Pechmann, Vlačuha Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 2:03.34
4 Jarolím, Vogl, Schrom, Šeděnka Jarolím, Vogl, Schrom, Šeděnka Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:05.62
5 Kotek, Lojek, Bartoň, Raška Kotek, Lojek, Bartoň, Raška Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:06.29
Hložek, Šimek, Přerovský, Machek Hložek, Šimek, Přerovský, Machek Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Martinkevič, Zach, Ďurina, Charvátek Martinkevič, Zach, Ďurina, Charvátek Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 1:52.20
2 Hanzelka, Bardoň, Juřena, Melčák Hanzelka, Bardoň, Juřena, Melčák Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 1:56.59
3 Pelcl, Krobot, Hus, Herinek Pelcl, Krobot, Hus, Herinek Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 1:58.16
4 Holík, Bartoš, Sedlák, Sedlecký Holík, Bartoš, Sedlák, Sedlecký AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 1:59.71
5 Fiala, Míča, Bok, Pikna Fiala, Míča, Bok, Pikna Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 2:02.39
6 Ressler, Mezulianik, Sukaný, Šišák Ressler, Mezulianik, Sukaný, Šišák AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 2:03.17
7 Derka, Jašíček, Pechmann, Vlačuha Derka, Jašíček, Pechmann, Vlačuha Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 2:03.34
8 Jarolím, Vogl, Schrom, Šeděnka Jarolím, Vogl, Schrom, Šeděnka Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:05.62
9 Kotek, Lojek, Bartoň, Raška Kotek, Lojek, Bartoň, Raška Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:06.29
10 Obšil, Mondek, Nesvadba, Sulák Obšil, Mondek, Nesvadba, Sulák AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 2:09.79
11 Jedlička, Šimonovský, Tajovský, Proks Jedlička, Šimonovský, Tajovský, Proks Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 2:13.62
Hložek, Šimek, Přerovský, Machek Hložek, Šimek, Přerovský, Machek Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 DNS

4 x 200 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 16:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dokulilová, Válková, Toová, Fialová Dokulilová, Válková, Toová, Fialová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 1:46.20
2 Pindorová, Kulichová, Sikorová, Čmielová Pindorová, Kulichová, Sikorová, Čmielová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 1:51.73
3 Tkáčová, Feilhauerová, Soukalová, Sochová Tkáčová, Feilhauerová, Soukalová, Sochová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 1:52.37
4 Bryšová, Drápalová, Myšková, Slavíčková Bryšová, Drápalová, Myšková, Slavíčková JAC BrnoJAC Brno 3 1:53.29
Zacharová, Begová, Zelová, Kratochvilová Zacharová, Begová, Zelová, Kratochvilová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 16:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bužgová, Lamlová, Ondráčková, Stankovičová Bužgová, Lamlová, Ondráčková, Stankovičová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:51.74
2 Klišíková, Polášková, Mitanová, Honsová Klišíková, Polášková, Mitanová, Honsová AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 1:51.79
3 Dobešová, Pupíková, Kutalová, Gieselová Dobešová, Pupíková, Kutalová, Gieselová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 1:51.92
4 Hefková, Machalíčková, Večeřová, Vondráková Hefková, Machalíčková, Večeřová, Vondráková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 1:54.22
5 Krejčiříková, Hercogová, Piškulová, Grzybová Krejčiříková, Hercogová, Piškulová, Grzybová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 2:00.41
6 Drábková, Nekorancová, Samohýlová, Andrýsková Drábková, Nekorancová, Samohýlová, Andrýsková TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 2:02.86
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 1.2.2019 - 16:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Holšánová, Vantuchová, Březná, Gleňová Holšánová, Vantuchová, Březná, Gleňová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 1:53.74
2 Klásková, Šodková, Horčičková, Suchánková Klásková, Šodková, Horčičková, Suchánková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 1:59.48
3 Straňáková, Halíková, Škrabalová, Mojžíšová Straňáková, Halíková, Škrabalová, Mojžíšová AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 1:59.85
4 Černocká, Grégrová, Klimentová, Kuncová Černocká, Grégrová, Klimentová, Kuncová AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 2:00.75
5 Klementová, Kovářová, Gottvaldová, Klujová Klementová, Kovářová, Gottvaldová, Klujová JAC BrnoJAC Brno 2 2:02.54
6 Melčáková, Šebestíková, Chechelská, Sopuchová Melčáková, Šebestíková, Chechelská, Sopuchová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:02.82
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Dokulilová, Válková, Toová, Fialová Dokulilová, Válková, Toová, Fialová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 1:46.20
2 Pindorová, Kulichová, Sikorová, Čmielová Pindorová, Kulichová, Sikorová, Čmielová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 1:51.73
3 Bužgová, Lamlová, Ondráčková, Stankovičová Bužgová, Lamlová, Ondráčková, Stankovičová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:51.74
4 Klišíková, Polášková, Mitanová, Honsová Klišíková, Polášková, Mitanová, Honsová AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 1:51.79
5 Dobešová, Pupíková, Kutalová, Gieselová Dobešová, Pupíková, Kutalová, Gieselová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 1:51.92
6 Tkáčová, Feilhauerová, Soukalová, Sochová Tkáčová, Feilhauerová, Soukalová, Sochová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 1:52.37
7 Bryšová, Drápalová, Myšková, Slavíčková Bryšová, Drápalová, Myšková, Slavíčková JAC BrnoJAC Brno 3 1:53.29
8 Holšánová, Vantuchová, Březná, Gleňová Holšánová, Vantuchová, Březná, Gleňová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 1:53.74
9 Hefková, Machalíčková, Večeřová, Vondráková Hefková, Machalíčková, Večeřová, Vondráková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 1:54.22
10 Klásková, Šodková, Horčičková, Suchánková Klásková, Šodková, Horčičková, Suchánková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 1:59.48
11 Straňáková, Halíková, Škrabalová, Mojžíšová Straňáková, Halíková, Škrabalová, Mojžíšová AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 1:59.85
12 Krejčiříková, Hercogová, Piškulová, Grzybová Krejčiříková, Hercogová, Piškulová, Grzybová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 2:00.41
13 Černocká, Grégrová, Klimentová, Kuncová Černocká, Grégrová, Klimentová, Kuncová AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 2:00.75
14 Klementová, Kovářová, Gottvaldová, Klujová Klementová, Kovářová, Gottvaldová, Klujová JAC BrnoJAC Brno 2 2:02.54
15 Melčáková, Šebestíková, Chechelská, Sopuchová Melčáková, Šebestíková, Chechelská, Sopuchová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:02.82
16 Drábková, Nekorancová, Samohýlová, Andrýsková Drábková, Nekorancová, Samohýlová, Andrýsková TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 2:02.86
Zacharová, Begová, Zelová, Kratochvilová Zacharová, Begová, Zelová, Kratochvilová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNS

4 x 200 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 16:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pešlová, Bělunková, Káňová, Huňková Pešlová, Bělunková, Káňová, Huňková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 1:58.16
2 Pluskalová, Hlaváčová, Krchňáková, Vavrečková Pluskalová, Hlaváčová, Krchňáková, Vavrečková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 1:58.98
3 Poláčková, Dobrovská, Bezdíčková, Jandáková Poláčková, Dobrovská, Bezdíčková, Jandáková ASK BlanskoASK Blansko 6 1:59.28
4 Homoláčová, Jurečková, Stejskalová, Utěšená Homoláčová, Jurečková, Stejskalová, Utěšená Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 1:59.38
5 Kubajurová, Polášková, Kolčářová, Šurmanová Kubajurová, Polášková, Kolčářová, Šurmanová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 1:59.53
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 16:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Škopová, Sikorová, Berková, Štoplová Škopová, Sikorová, Berková, Štoplová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 1:58.43
2 Hrabcová, Večeřová, Rohlová, Tobolová Hrabcová, Večeřová, Rohlová, Tobolová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:02.37
3 Mendreková, Pošvancová, Křížová, Krestová Mendreková, Pošvancová, Křížová, Krestová TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 2:06.32
4 Fusková, Fusková, Prášilová, Kolajová Fusková, Fusková, Prášilová, Kolajová AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 2:06.74
5 Dobešová, Hudečková, Fialová, Kavalcová Dobešová, Hudečková, Fialová, Kavalcová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:10.01
Dobrovská, Poláčková, Jandáková, Bezdíčková Dobrovská, Poláčková, Jandáková, Bezdíčková ASK BlanskoASK Blansko 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 1.2.2019 - 16:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gruberová, Šímová, Králová, Kubečková Gruberová, Šímová, Králová, Kubečková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:05.40
2 Maderová, Molková, Pagáčová, Tylová Maderová, Molková, Pagáčová, Tylová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 2:07.59
3 Bartoňová, Kvitová, Maierová, Mošťková Bartoňová, Kvitová, Maierová, Mošťková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 2:08.28
4 Balúchová, Diasová, Křetínská, Zubíková Balúchová, Diasová, Křetínská, Zubíková Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 2:08.49
5 Holoubková, Zrotalová, Kachlířová, Cenková Holoubková, Zrotalová, Kachlířová, Cenková Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 2:10.56
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Pešlová, Bělunková, Káňová, Huňková Pešlová, Bělunková, Káňová, Huňková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 1:58.16
2 Škopová, Sikorová, Berková, Štoplová Škopová, Sikorová, Berková, Štoplová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 1:58.43
3 Pluskalová, Hlaváčová, Krchňáková, Vavrečková Pluskalová, Hlaváčová, Krchňáková, Vavrečková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 1:58.98
4 Poláčková, Dobrovská, Bezdíčková, Jandáková Poláčková, Dobrovská, Bezdíčková, Jandáková ASK BlanskoASK Blansko 6 1:59.28
5 Homoláčová, Jurečková, Stejskalová, Utěšená Homoláčová, Jurečková, Stejskalová, Utěšená Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 1:59.38
6 Kubajurová, Polášková, Kolčářová, Šurmanová Kubajurová, Polášková, Kolčářová, Šurmanová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 1:59.53
7 Hrabcová, Večeřová, Rohlová, Tobolová Hrabcová, Večeřová, Rohlová, Tobolová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:02.37
8 Gruberová, Šímová, Králová, Kubečková Gruberová, Šímová, Králová, Kubečková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:05.40
9 Mendreková, Pošvancová, Křížová, Krestová Mendreková, Pošvancová, Křížová, Krestová TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 2:06.32
10 Fusková, Fusková, Prášilová, Kolajová Fusková, Fusková, Prášilová, Kolajová AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 2:06.74
11 Maderová, Molková, Pagáčová, Tylová Maderová, Molková, Pagáčová, Tylová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 2:07.59
12 Bartoňová, Kvitová, Maierová, Mošťková Bartoňová, Kvitová, Maierová, Mošťková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 2:08.28
13 Balúchová, Diasová, Křetínská, Zubíková Balúchová, Diasová, Křetínská, Zubíková Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 2:08.49
14 Dobešová, Hudečková, Fialová, Kavalcová Dobešová, Hudečková, Fialová, Kavalcová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:10.01
15 Holoubková, Zrotalová, Kachlířová, Cenková Holoubková, Zrotalová, Kachlířová, Cenková Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 2:10.56
Dobrovská, Poláčková, Jandáková, Bezdíčková Dobrovská, Poláčková, Jandáková, Bezdíčková ASK BlanskoASK Blansko 1 DNS