300 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 14:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš MusilLukáš Musil | 04 | VSK Univerzita Brno | 4 | 36.13 | ||||||||||||||
2 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 36.55 | ||||||||||||||
3 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 38.72 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba | 05 | TJ TŽ Třinec | 6 | 42.90 | ||||||||||||||
5 | František BasistaFrantišek Basista | 04 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 2 | 43.38 | ||||||||||||||
6 | Jakub KubesaJakub Kubesa | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 45.05 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 14:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 39.21 | ||||||||||||||
2 | Max BeranMax Beran | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 40.01 | ||||||||||||||
3 | Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 40.53 | ||||||||||||||
4 | Alan BarbagaloAlan Barbagalo | 04 | TJ TŽ Třinec | 1 | 45.57 | ||||||||||||||
5 | Alan NiemczykAlan Niemczyk | 05 | TJ TŽ Třinec | 6 | 46.05 | ||||||||||||||
Erik PavlíčekErik Pavlíček | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:DQ - 163.3b |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (pá, 1.2.2019 - 14:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adrian MunteanuAdrian Munteanu | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 40.76 | ||||||||||||||
2 | Adam NeugebauerAdam Neugebauer | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 42.54 | ||||||||||||||
3 | Marek SwaczynaMarek Swaczyna | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 42.72 | ||||||||||||||
4 | Jakub ČermákJakub Čermák | 04 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | 43.31 | ||||||||||||||
5 | Daniel VranaDaniel Vrana | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 45.46 | ||||||||||||||
Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (pá, 1.2.2019 - 14:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maxim TeslíkMaxim Teslík | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 40.56 | ||||||||||||||
2 | David TřískaDavid Tříska | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 4 | 42.18 | ||||||||||||||
3 | Jan MašláňJan Mašláň | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 42.21 | ||||||||||||||
4 | Tomáš PlevaTomáš Pleva | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 43.45 | ||||||||||||||
5 | Vít ChovanecVít Chovanec | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 48.56 | ||||||||||||||
6 | Ondřej MondekOndřej Mondek | 05 | AK Šternberk z.s. | 1 | 49.07 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (pá, 1.2.2019 - 14:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj VojáčekMatěj Vojáček | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 40.34 | ||||||||||||||
2 | Radim HořínekRadim Hořínek | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 40.97 | ||||||||||||||
3 | Matěj HoppMatěj Hopp | 04 | TJ Slezan Opava, z.s. | 5 | 41.62 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch MilataVojtěch Milata | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 42.73 | ||||||||||||||
5 | Ondřej KocúrOndřej Kocúr | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 53.52 | ||||||||||||||
Denis NykšDenis Nykš | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš MusilLukáš Musil | 04 | VSK Univerzita Brno | 4 | 36.13 | |||
2 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 36.55 | |||
3 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 38.72 | |||
4 | Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 39.21 | |||
5 | Max BeranMax Beran | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 40.01 | |||
6 | Matěj VojáčekMatěj Vojáček | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 40.34 | |||
7 | Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 40.53 | |||
8 | Maxim TeslíkMaxim Teslík | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 40.56 | |||
9 | Adrian MunteanuAdrian Munteanu | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 40.76 | |||
10 | Radim HořínekRadim Hořínek | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 40.97 | |||
11 | Matěj HoppMatěj Hopp | 04 | TJ Slezan Opava, z.s. | 5 | 41.62 | |||
12 | David TřískaDavid Tříska | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 4 | 42.18 | |||
13 | Jan MašláňJan Mašláň | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 42.21 | |||
14 | Adam NeugebauerAdam Neugebauer | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 42.54 | |||
15 | Marek SwaczynaMarek Swaczyna | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 42.72 | |||
16 | Vojtěch MilataVojtěch Milata | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 42.73 | |||
17 | Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba | 05 | TJ TŽ Třinec | 6 | 42.90 | |||
18 | Jakub ČermákJakub Čermák | 04 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | 43.31 | |||
19 | František BasistaFrantišek Basista | 04 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 2 | 43.38 | |||
20 | Tomáš PlevaTomáš Pleva | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 43.45 | |||
21 | Jakub KubesaJakub Kubesa | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 45.05 | |||
22 | Daniel VranaDaniel Vrana | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 45.46 | |||
23 | Alan BarbagaloAlan Barbagalo | 04 | TJ TŽ Třinec | 1 | 45.57 | |||
24 | Alan NiemczykAlan Niemczyk | 05 | TJ TŽ Třinec | 6 | 46.05 | |||
25 | Vít ChovanecVít Chovanec | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 48.56 | |||
26 | Ondřej MondekOndřej Mondek | 05 | AK Šternberk z.s. | 1 | 49.07 | |||
27 | Ondřej KocúrOndřej Kocúr | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 53.52 | |||
Erik PavlíčekErik Pavlíček | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | DQ | ||||
Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | DNS | ||||
Denis NykšDenis Nykš | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DNS |
300 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 14:10) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 4 | 42.31 | ||||||||||||||
2 | Martin SedleckýMartin Sedlecký | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 44.74 | ||||||||||||||
3 | Filip KozubíkFilip Kozubík | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 52.54 | ||||||||||||||
4 | Tomáš MondekTomáš Mondek | 07 | AK Šternberk z.s. | 2 | 56.03 | ||||||||||||||
Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:DQ - 163.3b |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 14:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal DerkaMichal Derka | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 47.09 | ||||||||||||||
2 | Filip VychronFilip Vychron | 07 | Orel Vyškov | 5 | 48.73 | ||||||||||||||
3 | Ondřej ŠimekOndřej Šimek | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 3 | 52.20 | ||||||||||||||
4 | Filip ŠimonovskýFilip Šimonovský | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2 | 55.49 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 59.46 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (pá, 1.2.2019 - 14:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj ĎurinaMatěj Ďurina | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 47.51 | ||||||||||||||
2 | Břetislav ObšilBřetislav Obšil | 07 | AK Šternberk z.s. | 5 | 48.52 | ||||||||||||||
3 | Štěpán ProksŠtěpán Proks | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2 | 51.60 | ||||||||||||||
4 | Patrik FilkaPatrik Filka | 07 | ASK Blansko | 3 | 51.61 | ||||||||||||||
Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (pá, 1.2.2019 - 14:10) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oliver SulákOliver Sulák | 07 | AK Šternberk z.s. | 3 | 50.58 | ||||||||||||||
2 | David PavlišinecDavid Pavlišinec | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 50.80 | ||||||||||||||
3 | Šimon TajovskýŠimon Tajovský | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 5 | 51.72 | ||||||||||||||
4 | Jakub MikeskaJakub Mikeska | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 56.55 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 4 | 42.31 | |||
2 | Martin SedleckýMartin Sedlecký | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 44.74 | |||
3 | Michal DerkaMichal Derka | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 47.09 | |||
4 | Matěj ĎurinaMatěj Ďurina | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 47.51 | |||
5 | Břetislav ObšilBřetislav Obšil | 07 | AK Šternberk z.s. | 5 | 48.52 | |||
6 | Filip VychronFilip Vychron | 07 | Orel Vyškov | 5 | 48.73 | |||
7 | Oliver SulákOliver Sulák | 07 | AK Šternberk z.s. | 3 | 50.58 | |||
8 | David PavlišinecDavid Pavlišinec | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 50.80 | |||
9 | Štěpán ProksŠtěpán Proks | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2 | 51.60 | |||
10 | Patrik FilkaPatrik Filka | 07 | ASK Blansko | 3 | 51.61 | |||
11 | Šimon TajovskýŠimon Tajovský | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 5 | 51.72 | |||
12 | Ondřej ŠimekOndřej Šimek | 07 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 3 | 52.20 | |||
13 | Filip KozubíkFilip Kozubík | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 52.54 | |||
14 | Filip ŠimonovskýFilip Šimonovský | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2 | 55.49 | |||
15 | Tomáš MondekTomáš Mondek | 07 | AK Šternberk z.s. | 2 | 56.03 | |||
16 | Jakub MikeskaJakub Mikeska | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 56.55 | |||
17 | Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 59.46 | |||
Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | DQ | ||||
Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | DNS |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 14:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 40.07 | ||||||||||||||
2 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 40.77 | ||||||||||||||
3 | Veronika HutárkováVeronika Hutárková | 04 | VSK Univerzita Brno | 5 | 43.95 | ||||||||||||||
4 | Tereza GrégrováTereza Grégrová | 04 | AK Šternberk z.s. | 6 | 48.16 | ||||||||||||||
Kristýna CependováKristýna Cependová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 14:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nina VálkováNina Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 42.38 | ||||||||||||||
2 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 3 | 42.70 | ||||||||||||||
3 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 4 | 44.16 | ||||||||||||||
4 | Kateřina ŽídkováKateřina Žídková | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 2 | 48.67 | ||||||||||||||
5 | Lucie HofhanslováLucie Hofhanslová | 05 | AK Šternberk z.s. | 6 | 51.07 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (pá, 1.2.2019 - 14:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 4 | 42.20 | ||||||||||||||
2 | Zina PindorováZina Pindorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 3 | 43.43 | ||||||||||||||
3 | Iva GieselováIva Gieselová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 44.55 | ||||||||||||||
4 | Barbora PokornáBarbora Pokorná | 04 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 47.53 | ||||||||||||||
5 | Sára KubíkováSára Kubíková | 05 | ASK Blansko | 6 | 48.98 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (pá, 1.2.2019 - 14:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ŠímováVeronika Šímová | 04 | VSK Univerzita Brno | 3 | 42.84 | ||||||||||||||
2 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 43.24 | ||||||||||||||
3 | Kristýna LamlováKristýna Lamlová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 43.38 | ||||||||||||||
4 | Linda OrlováLinda Orlová | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 47.41 | ||||||||||||||
5 | Simona KnéblováSimona Knéblová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 50.46 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (pá, 1.2.2019 - 14:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková | 04 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 44.06 | ||||||||||||||
2 | Leona KratochvilováLeona Kratochvilová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 46.96 | ||||||||||||||
3 | Tereza NovotnáTereza Novotná | 05 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 48.92 | ||||||||||||||
4 | Barbora ŽeleznáBarbora Železná | 05 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 50.69 | ||||||||||||||
5 | Kateřina ŠebkováKateřina Šebková | 05 | ASK Blansko | 6 | 51.21 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 06 (pá, 1.2.2019 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sarah VinklerováSarah Vinklerová | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 4 | 45.48 | ||||||||||||||
2 | Adriana DurajováAdriana Durajová | 04 | SVČ Fokus Nový Jičín | 3 | 46.02 | ||||||||||||||
3 | Kateřina ČernockáKateřina Černocká | 05 | AK Šternberk z.s. | 6 | 46.67 | ||||||||||||||
4 | Jana PiškulováJana Piškulová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 46.87 | ||||||||||||||
5 | Johana ČmielováJohana Čmielová | 04 | TJ TŽ Třinec | 2 | 46.97 | ||||||||||||||
6 | Kateřina NekorancováKateřina Nekorancová | 04 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 51.40 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 40.07 | |||
2 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 40.77 | |||
3 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 4 | 42.20 | |||
4 | Nina VálkováNina Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 42.38 | |||
5 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 3 | 42.70 | |||
6 | Veronika ŠímováVeronika Šímová | 04 | VSK Univerzita Brno | 3 | 42.84 | |||
7 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 43.24 | |||
8 | Kristýna LamlováKristýna Lamlová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 43.38 | |||
9 | Zina PindorováZina Pindorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 3 | 43.43 | |||
10 | Veronika HutárkováVeronika Hutárková | 04 | VSK Univerzita Brno | 5 | 43.95 | |||
11 | Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková | 04 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 44.06 | |||
12 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 4 | 44.16 | |||
13 | Iva GieselováIva Gieselová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 44.55 | |||
14 | Sarah VinklerováSarah Vinklerová | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 4 | 45.48 | |||
15 | Adriana DurajováAdriana Durajová | 04 | SVČ Fokus Nový Jičín | 3 | 46.02 | |||
16 | Kateřina ČernockáKateřina Černocká | 05 | AK Šternberk z.s. | 6 | 46.67 | |||
17 | Jana PiškulováJana Piškulová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 46.87 | |||
18 | Leona KratochvilováLeona Kratochvilová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 46.96 | |||
19 | Johana ČmielováJohana Čmielová | 04 | TJ TŽ Třinec | 2 | 46.97 | |||
20 | Linda OrlováLinda Orlová | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 47.41 | |||
21 | Barbora PokornáBarbora Pokorná | 04 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 47.53 | |||
22 | Tereza GrégrováTereza Grégrová | 04 | AK Šternberk z.s. | 6 | 48.16 | |||
23 | Kateřina ŽídkováKateřina Žídková | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 2 | 48.67 | |||
24 | Tereza NovotnáTereza Novotná | 05 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 48.92 | |||
25 | Sára KubíkováSára Kubíková | 05 | ASK Blansko | 6 | 48.98 | |||
26 | Simona KnéblováSimona Knéblová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 50.46 | |||
27 | Barbora ŽeleznáBarbora Železná | 05 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 50.69 | |||
28 | Lucie HofhanslováLucie Hofhanslová | 05 | AK Šternberk z.s. | 6 | 51.07 | |||
29 | Kateřina ŠebkováKateřina Šebková | 05 | ASK Blansko | 6 | 51.21 | |||
30 | Kateřina NekorancováKateřina Nekorancová | 04 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 51.40 | |||
Kristýna CependováKristýna Cependová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | DNS |
300 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 13:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 4 | 42.84 | ||||||||||||||
2 | Marie ŠtoplováMarie Štoplová | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 43.23 | ||||||||||||||
3 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 43.45 | ||||||||||||||
4 | Barbora NingerováBarbora Ningerová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 50.66 | ||||||||||||||
5 | Pavlína DobešováPavlína Dobešová | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 52.68 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 13:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie ŠkopováMarie Škopová | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 45.34 | ||||||||||||||
2 | Táňa HrabcováTáňa Hrabcová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 46.45 | ||||||||||||||
3 | Magdalena MádrováMagdalena Mádrová | 06 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 47.45 | ||||||||||||||
4 | Karolína KřížováKarolína Křížová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 48.67 | ||||||||||||||
5 | Eliška FučíkováEliška Fučíková | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 6 | 51.26 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (pá, 1.2.2019 - 13:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška VavrečkováEliška Vavrečková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 46.83 | ||||||||||||||
2 | Michaela PetrželováMichaela Petrželová | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 47.27 | ||||||||||||||
3 | Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 49.06 | ||||||||||||||
4 | Veronika LindnerováVeronika Lindnerová | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 50.02 | ||||||||||||||
5 | Tereza CiorováTereza Ciorová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 54.79 | ||||||||||||||
6 | Xenie SuchánkováXenie Suchánková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 57.68 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (pá, 1.2.2019 - 13:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla FuskováAdéla Fusková | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 48.77 | ||||||||||||||
2 | Nela KolčářováNela Kolčářová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 48.89 | ||||||||||||||
3 | Barbora KuncováBarbora Kuncová | 06 | AK Šternberk z.s. | 5 | 49.53 | ||||||||||||||
4 | Lucie DobrovskáLucie Dobrovská | 06 | ASK Blansko | 2 | 49.97 | ||||||||||||||
5 | Andrea MalinkováAndrea Malinková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 55.23 | ||||||||||||||
6 | Hana MošťkováHana Mošťková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 56.87 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 4 | 42.84 | |||
2 | Marie ŠtoplováMarie Štoplová | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 43.23 | |||
3 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 43.45 | |||
4 | Marie ŠkopováMarie Škopová | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 45.34 | |||
5 | Táňa HrabcováTáňa Hrabcová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 46.45 | |||
6 | Eliška VavrečkováEliška Vavrečková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 46.83 | |||
7 | Michaela PetrželováMichaela Petrželová | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 47.27 | |||
8 | Magdalena MádrováMagdalena Mádrová | 06 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 47.45 | |||
9 | Karolína KřížováKarolína Křížová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 48.67 | |||
10 | Adéla FuskováAdéla Fusková | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 48.77 | |||
11 | Nela KolčářováNela Kolčářová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 48.89 | |||
12 | Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 49.06 | |||
13 | Barbora KuncováBarbora Kuncová | 06 | AK Šternberk z.s. | 5 | 49.53 | |||
14 | Lucie DobrovskáLucie Dobrovská | 06 | ASK Blansko | 2 | 49.97 | |||
15 | Veronika LindnerováVeronika Lindnerová | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 50.02 | |||
16 | Barbora NingerováBarbora Ningerová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 50.66 | |||
17 | Eliška FučíkováEliška Fučíková | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 6 | 51.26 | |||
18 | Pavlína DobešováPavlína Dobešová | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 52.68 | |||
19 | Tereza CiorováTereza Ciorová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 54.79 | |||
20 | Andrea MalinkováAndrea Malinková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 55.23 | |||
21 | Hana MošťkováHana Mošťková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 56.87 | |||
22 | Xenie SuchánkováXenie Suchánková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 57.68 |