Back

 / Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava - Vítkovice (2. 2. 2019)

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 13:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Dominik SigmundDominik Sigmund 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 1:53.81
2 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 1:56.46
3 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 8 1:57.35
Václav WaloszekVáclav Waloszek 99 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 10 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam HurtaAdam Hurta 89 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 2:02.75
2 Lukáš KvakLukáš Kvak 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 2:05.40
3 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 2:06.58
4 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:07.65
5 Petr HalasPetr Halas 73 Orel VyškovOrel Vyškov 10 2:22.76
Lukáš SpevákLukáš Spevák 00 SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s. 7 DNS
Ondřej KlusáčekOndřej Klusáček 97 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Dominik SigmundDominik Sigmund 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 1:53.81
2 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 1:56.46
3 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 8 1:57.35
4 Adam HurtaAdam Hurta 89 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 2:02.75
5 Lukáš KvakLukáš Kvak 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 2:05.40
6 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 2:06.58
7 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:07.65
8 Petr HalasPetr Halas 73 Orel VyškovOrel Vyškov 10 2:22.76
Václav WaloszekVáclav Waloszek 99 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 10 DNS
Lukáš SpevákLukáš Spevák 00 SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s. 7 DNS
Ondřej KlusáčekOndřej Klusáček 97 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 DNS

800 m - Junioři (Běh)

Běh (so, 2.2.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 1:54.16
2 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 1:55.57
MS Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 1:55.76
MS Nicolas VojtášNicolas Vojtáš 00 SlovenskoSlovensko 6 1:56.36
5 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 1:58.75
6 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 9 1:58.95
7 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 5 2:00.92
8 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 3 2:00.97
9 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11 2:01.98
10 Miroslav ValčíkMiroslav Valčík 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:02.27
11 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:02.82
Celkem 11 závodníků

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 13:05) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 1:56.40
2 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 1:56.85
3 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 1:59.20
4 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 1:59.37
5 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 1:59.38
6 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 2:00.23
Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 13:05) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 2:03.94
2 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 2:04.00
3 Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:05.61
4 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:05.92
5 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:06.88
6 Tomáš KlementTomáš Klement 03 JAC BrnoJAC Brno 6 2:17.33
7 Petr KuchařPetr Kuchař 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 2:20.09
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 1:56.40
2 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 1:56.85
3 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 1:59.20
4 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 1:59.37
5 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 1:59.38
6 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 2:00.23
7 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 2:03.94
8 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 2:04.00
9 Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:05.61
10 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:05.92
11 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:06.88
12 Tomáš KlementTomáš Klement 03 JAC BrnoJAC Brno 6 2:17.33
13 Petr KuchařPetr Kuchař 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 2:20.09
Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 DNS

800 m - Ženy (Běh)

Běh (so, 2.2.2019 - 12:55) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:19.69
2 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:20.12
3 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:24.83
4 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 98 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 2:28.63
5 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 2:31.03
Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků

800 m - Juniorky (Běh)

Běh (so, 2.2.2019 - 12:55) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:22.34
2 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:23.36
3 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:23.48
4 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:23.99
5 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 2:25.67
6 Sára SmilkováSára Smilková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 2:29.18
7 Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 9 2:32.92
8 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 8 2:42.10
Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 DNS
Celkem 9 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 12:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:14.10
2 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 2:22.94
3 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 2:23.30
4 Hana KielarováHana Kielarová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:23.59
5 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 2:24.11
6 Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 2:25.15
7 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 2:25.56
8 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:28.59
9 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 9 2:30.84
10 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 JAC BrnoJAC Brno 11 2:32.95
Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 12:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 2:23.90
2 Karolína CzepcováKarolína Czepcová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:24.92
3 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 2:28.39
4 Petra JančarováPetra Jančarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:32.46
5 Klára CicháKlára Cichá 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:33.99
6 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:34.08
7 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 6 2:41.56
8 Katharina SchmidKatharina Schmid 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:44.50
9 Lucie VysokáLucie Vysoká 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 2:46.35
10 Magdaléna ZajícováMagdaléna Zajícová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 2:46.65
Kristina ŠpačkováKristina Špačková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10 DNS
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:14.10
2 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 2:22.94
3 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 2:23.30
4 Hana KielarováHana Kielarová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:23.59
5 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 2:23.90
6 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 2:24.11
7 Karolína CzepcováKarolína Czepcová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:24.92
8 Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 2:25.15
9 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 2:25.56
10 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 2:28.39
11 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:28.59
12 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 9 2:30.84
13 Petra JančarováPetra Jančarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:32.46
14 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 JAC BrnoJAC Brno 11 2:32.95
15 Klára CicháKlára Cichá 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:33.99
16 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:34.08
17 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 6 2:41.56
18 Katharina SchmidKatharina Schmid 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:44.50
19 Lucie VysokáLucie Vysoká 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 2:46.35
20 Magdaléna ZajícováMagdaléna Zajícová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 2:46.65
Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 DNS
Kristina ŠpačkováKristina Špačková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10 DNS