1500 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 2.2.2019 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vít PalzerVít Palzer | 97 | TJ Sokol Opava | 3 | 4:05.28 | ||||||||||||||
2 | Jiří NěmečekJiří Němeček | 82 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 4:08.82 | ||||||||||||||
3 | Oldřich MaláníkOldřich Maláník | 99 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 4 | 4:09.03 | ||||||||||||||
4 | Václav WaloszekVáclav Waloszek | 99 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 5 | 4:13.85 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch KrálVojtěch Král | 88 | AK Kroměříž | 2 | 4:16.35 | ||||||||||||||
6 | Petr MurasPetr Muras | 89 | Maraton klub Seitl Ostrava ... | 6 | 4:23.99 | ||||||||||||||
7 | Stanislav ZáleskýStanislav Záleský | 87 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 7 | 4:26.28 | ||||||||||||||
8 | Radek BřezinaRadek Březina | 72 | Běžecký klub Ludgeřovice | 8 | 4:51.72 | ||||||||||||||
9 | Vojtěch ChudobaVojtěch Chudoba | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 4:57.49 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
1500 m - Junioři (Běh)
Běh (so, 2.2.2019 - 16:10) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub StibalJakub Stibal | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 4:04.79 | ||||||||||||||
2 | Pavel KrausPavel Kraus | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 4:07.12 | ||||||||||||||
3 | Michal HrochMichal Hroch | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 4:13.12 | ||||||||||||||
4 | Petr PazourekPetr Pazourek | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 4:14.40 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 4:15.83 | ||||||||||||||
6 | Jakub BárekJakub Bárek | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 4:19.44 | ||||||||||||||
7 | Jakub KonderlaJakub Konderla | 01 | TJ TŽ Třinec | 6 | 4:20.92 | ||||||||||||||
8 | Karel BaštýřKarel Baštýř | 01 | TJ Sokol Opava | 9 | 4:24.05 | ||||||||||||||
9 | Radim HolubRadim Holub | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 10 | 4:36.22 | ||||||||||||||
Patrik LučanPatrik Lučan | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
1500 m - Dorostenci (Běh)
Běh (so, 2.2.2019 - 15:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr ŽďáraPetr Žďára | 02 | AK Kroměříž | 1 | 4:12.27 | ||||||||||||||
2 | Patrik StankovPatrik Stankov | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 4:17.03 | ||||||||||||||
3 | Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka | 03 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 3 | 4:17.08 | ||||||||||||||
4 | Jakub UrbánekJakub Urbánek | 03 | JAC Brno | 4 | 4:18.71 | ||||||||||||||
5 | Milan ChaloupkaMilan Chaloupka | 02 | VSK Univerzita Brno | 6 | 4:29.97 | ||||||||||||||
6 | Marek LorenčíkMarek Lorenčík | 03 | TJ Sokol Opava | 5 | 4:33.21 | ||||||||||||||
7 | Martin PohankaMartin Pohanka | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 4:43.33 | ||||||||||||||
8 | Matěj ŠtěbraMatěj Štěbra | 02 | TJ Sokol Opava | 10 | 4:44.12 | ||||||||||||||
9 | Ondřej NěmecOndřej Němec | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 9 | 4:46.29 | ||||||||||||||
10 | Adam ŠandoAdam Šando | 03 | Atletika Holešov, z.s. | 11 | 4:53.70 | ||||||||||||||
Tadeáš PennerTadeáš Penner | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
1500 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 2.2.2019 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Barbora LampováBarbora Lampová | 95 | TJ Sokol Opava | 9 | 4:49.50 | ||||||||||||||
3 | Alice ProkešováAlice Prokešová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 4:54.47 | ||||||||||||||
4 | Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 4:56.08 | ||||||||||||||
Eliška KalousováEliška Kalousová | 98 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina KrtkováKateřina Krtková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 5:07.31 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora LampováBarbora Lampová | 95 | TJ Sokol Opava | 9 | 4:49.50 | |||
2 | Alice ProkešováAlice Prokešová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 4:54.47 | |||
3 | Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 4:56.08 | |||
4 | Kateřina KrtkováKateřina Krtková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 5:07.31 | |||
Eliška KalousováEliška Kalousová | 98 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | DNS |
1500 m - Juniorky (Běh)
Běh (so, 2.2.2019 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla HlucháAdéla Hluchá | 01 | TJ Sokol Opava | 4 | 4:36.85 | ||||||||||||||
2 | Adéla KoláčkováAdéla Koláčková | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 4:38.13 | ||||||||||||||
3 | Soňa KouřilováSoňa Kouřilová | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 4:57.21 | ||||||||||||||
4 | Tereza MarszalkováTereza Marszalková | 01 | TJ TŽ Třinec | 2 | 4:57.84 | ||||||||||||||
5 | Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 4:57.88 | ||||||||||||||
6 | Alena MatějákováAlena Matějáková | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 5:01.75 | ||||||||||||||
7 | Natálie MrázkováNatálie Mrázková | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 5:11.63 | ||||||||||||||
8 | Darina KřenkováDarina Křenková | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 5:50.33 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
1500 m - Dorostenky (Běh)
Běh (so, 2.2.2019 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ZemaníkováAnna Zemaníková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 4:48.14 | ||||||||||||||
2 | Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková | 03 | AK Šternberk z.s. | 9 | 5:11.29 | ||||||||||||||
3 | Ivana MáchováIvana Máchová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 5:12.66 | ||||||||||||||
4 | Julie ŠuškováJulie Šušková | 03 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 5:15.39 | ||||||||||||||
5 | Vendula ŽáčkováVendula Žáčková | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 5:18.77 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |