Back

 / Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava - Vítkovice (2. 2. 2019)

Skok vysoký - Muži

(so, 2.2.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.571.621.671.721.771.821.851.881.911.941.961.982.012.02
1 Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 8 1.96 ------o-xooxo-xxx
2 Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 9 1.94 -----oo-xxoxoxxx
3 Ondřej TesařOndřej Tesař
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
93 6 1.91 -----o-oxoxxx
4 Tomáš DočkalTomáš Dočkal
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 3 1.85 ---oooxxoxxx
5 Tomáš MráčekTomáš Mráček
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
95 5 1.82 ----ooxxx
Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 4 DNS
David BrabecDavid Brabec
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
92 2 DNS
Martin TrybulaMartin Trybula
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
92 7 DNS
Milan ČajičMilan Čajič
SrbskoSrbsko
95 1 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(so, 2.2.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.571.621.671.721.771.821.851.881.911.941.961.982.002.02
1 Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 5 1.85 --xooxoxoxoxx-x
2 Dominik MartinkaDominik Martinka
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 2 1.82 -ooxoxoxoxxx
3 Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 1 1.67 oxoxoxxx
Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
00 4 DNS
Jiří ZedníčekJiří Zedníček
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 3 DNS
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 2.2.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.571.621.671.721.771.821.851.881.911.941.961.982.002.02
1 Libor ŠkobránekLibor Škobránek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 6 1.85 --oxooxooxxx
2 Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 5 1.77 -ooooxxx
3 Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 4 1.72 -ooxxoxxx
4 Miloš PallaMiloš Palla
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 3 1.67 oooxxx
5 Samuel DudaSamuel Duda
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 2 1.67 xoooxxx
6 Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 1 1.62 oxxoxxx
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 2.2.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.371.441.491.541.591.641.671.701.731.751.771.791.81
1 Simona ButkovskáSimona Butkovská
SlovenskoSlovensko
98 3 1.59 ---oxo
2 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 2 1.54 ---oxxx
3 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
98 1 1.37 oxxx
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 2.2.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.371.441.491.541.591.641.671.701.731.751.771.791.81
1 Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 7 1.70 ----ooxxooxxx
2 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 8 1.64 -----oxxx
3 Anna BravencováAnna Bravencová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 6 1.64 ----oxoxxx
4 Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1 1.59 ---ooxxx
5= Nikol JankuNikol Janku
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 5 1.59 ---xooxxx
5= Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 3 1.59 -ooxooxxx
7 Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 4 1.54 -oxooxxx
8 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 2 1.49 --xoxxx
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(so, 2.2.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.371.441.491.541.591.641.671.701.731.751.771.791.81
1 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 13 1.70 ----ooxoxoxxx
2 Adéla NeužilováAdéla Neužilová
JAC BrnoJAC Brno
02 12 1.59 oooxoxoxxx
3 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 11 1.59 -oooxxoxxx
4 Anna KalincováAnna Kalincová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 8 1.54 ooxxooxxx
5 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 9 1.54 xoooxoxxx
6= Michaela BittnerováMichaela Bittnerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 7 1.49 oooxxx
6= Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 10 1.49 oooxxx
8 Kateřina LinhartováKateřina Linhartová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 6 1.44 xooxxx
9 Lucie TesařováLucie Tesařová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 5 1.44 oxoxxx
10 Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 1 1.44
11 Anna HalasováAnna Halasová
Orel VyškovOrel Vyškov
03 3 1.37 oxxx
Adéla KalousováAdéla Kalousová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
02 4 DNS
Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 2 NM
Celkem 13 závodníků