Back

 / Athlecics Indoor Ostrava II

Ostrava - Vítkovice (5. 2. 2019)

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 5.2.2019 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominik SigmundDominik Sigmund 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:53.91
2 Olivier MutwilOlivier Mutwil 99 CKS Budowlani CzestochowaCKS Budowlani Czestochowa 2 1:54.43
3 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 1:55.27
4 Miroslav ValčíkMiroslav Valčík 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:01.59
5 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:04.69
6 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 2:06.40
7 Martin ZukalMartin Zukal 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 2:07.58
Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 5.2.2019 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Denis BartekDenis Bartek 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:04.43
2 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 2:11.60
3 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 2:14.11
4 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:18.43
5 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:19.49
6 Matěj SulákMatěj Sulák 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 2:29.65
7 Filip StoszekFilip Stoszek 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:32.53
Jakub MaršálekJakub Maršálek 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Dominik SigmundDominik Sigmund 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:53.91
2 Olivier MutwilOlivier Mutwil 99 CKS Budowlani CzestochowaCKS Budowlani Czestochowa 2 1:54.43
3 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 1:55.27
4 Miroslav ValčíkMiroslav Valčík 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:01.59
5 Denis BartekDenis Bartek 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:04.43
6 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:04.69
7 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 2:06.40
8 Martin ZukalMartin Zukal 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 2:07.58
9 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 2:11.60
10 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 2:14.11
11 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:18.43
12 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:19.49
13 Matěj SulákMatěj Sulák 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 2:29.65
14 Filip StoszekFilip Stoszek 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:32.53
Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 DNS
Jakub MaršálekJakub Maršálek 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 5.2.2019 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alexandra ŠtukováAlexandra Štuková 90 AK RunForFun PetržalkaAK RunForFun Petržalka 4 2:06.11
2 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:16.91
3 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:17.17
4 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 2:22.51
5 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:22.97
6 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:23.61
Andrea UrbanováAndrea Urbanová 89 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 5.2.2019 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:27.42
2 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 2:30.66
3 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 2:30.72
4 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 2:34.04
5 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:36.91
6 Zuzana GavalovičováZuzana Gavalovičová 02 SlovenskoSlovensko 1 2:41.51
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Alexandra ŠtukováAlexandra Štuková 90 AK RunForFun PetržalkaAK RunForFun Petržalka 4 2:06.11
2 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:16.91
3 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:17.17
4 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 2:22.51
5 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:22.97
6 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:23.61
7 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:27.42
8 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 2:30.66
9 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 2:30.72
10 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 2:34.04
11 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:36.91
12 Zuzana GavalovičováZuzana Gavalovičová 02 SlovenskoSlovensko 1 2:41.51
Andrea UrbanováAndrea Urbanová 89 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 DNS