Back

 / Athlecics Indoor Ostrava II

Ostrava - Vítkovice (5. 2. 2019)

1500 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 5.2.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 3:58.30
2 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 3:59.46
3 Adam ZenklAdam Zenkl 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 4:01.10
4 Miroslav BorovkaMiroslav Borovka 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 4:02.88
5 David MazúchDavid Mazúch 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 4:06.08
6 Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 95 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 9 4:08.94
7 Michal KováčMichal Kováč 91 AK RunForFun PetržalkaAK RunForFun Petržalka 7 4:10.81
8 Oldřich MaláníkOldřich Maláník 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 4:11.21
9 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 4:17.11
10 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 4:17.49
Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Radim KliglRadim Kligl 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 DNF
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (út, 5.2.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan BergerJan Berger 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 4:19.45
2 Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 4:22.16
3 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 4:22.89
4 Patrik SlanýPatrik Slaný 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 4:24.38
5 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 4:34.11
6 Juraj HlbockýJuraj Hlbocký 02 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 11 4:36.57
7 Marek SokolMarek Sokol 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 4:38.27
8 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 4:42.14
9 David DostálDavid Dostál 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 4:48.51
10 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 4:49.59
11 Vojtěch ChudobaVojtěch Chudoba 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 4:50.85
12 Matyáš CharvátMatyáš Charvát 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 9 4:52.63
Daniel RůžaDaniel Růža 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 DNS
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 3:58.30
2 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 3:59.46
3 Adam ZenklAdam Zenkl 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 4:01.10
4 Miroslav BorovkaMiroslav Borovka 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 4:02.88
5 David MazúchDavid Mazúch 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 4:06.08
6 Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 95 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 9 4:08.94
7 Michal KováčMichal Kováč 91 AK RunForFun PetržalkaAK RunForFun Petržalka 7 4:10.81
8 Oldřich MaláníkOldřich Maláník 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 4:11.21
9 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 4:17.11
10 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 4:17.49
11 Jan BergerJan Berger 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 4:19.45
12 Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 4:22.16
13 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 4:22.89
14 Patrik SlanýPatrik Slaný 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 4:24.38
15 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 4:34.11
16 Juraj HlbockýJuraj Hlbocký 02 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 11 4:36.57
17 Marek SokolMarek Sokol 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 4:38.27
18 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 4:42.14
19 David DostálDavid Dostál 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 4:48.51
20 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 4:49.59
21 Vojtěch ChudobaVojtěch Chudoba 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 4:50.85
22 Matyáš CharvátMatyáš Charvát 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 9 4:52.63
Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Radim KliglRadim Kligl 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 DNF
Daniel RůžaDaniel Růža 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 DNS

1500 m - Ženy

(út, 5.2.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna SzyjkaAnna Szyjka 98 PolskoPolsko 1 4:34.26
2 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 4:43.29
3 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 4:48.31
4 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 4:49.31
5 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 5:05.07
6 Tereza CharvátováTereza Charvátová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 5:05.56
7 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 5:09.74
8 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 5:10.03
9 Anna KuchtíkováAnna Kuchtíková 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 9 5:10.25
10 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 5:14.92
11 Petra JančarováPetra Jančarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14 5:25.14
12 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 11 5:36.05
13 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 13 5:54.61
14 Marie HrtánkováMarie Hrtánková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 6:25.66
Celkem 14 závodníků