Back

 / Youth Athletics Indoor Ostrava III

Ostrava - Vítkovice (21. 2. 2019)

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(čt, 21.2.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alex HurinaAlex Hurina
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 6 11.66 09.5611.1411.6611.6610.6109.5411.60
2 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 5 10.76 10.0210.3910.7610.7609.39x10.65
3 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 4 07.68 06.5606.7506.4806.7506.9807.6806.87
4 Patrik FilkaPatrik Filka
ASK BlanskoASK Blansko
07 2 06.71 06.2506.6506.7106.7106.4406.47x
5 David PavlišinecDavid Pavlišinec
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 3 06.50 05.8306.5005.9506.5005.8406.0206.46
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 21.2.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 12 10.50 09.6008.3510.5010.5009.6808.8508.64
2 Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 14 10.29 10.29xx10.29xxx
3 Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 13 10.23 10.2309.69x10.23xxx
4 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 11 10.15 09.6910.1510.0210.1509.7609.71x
5 Zita ČížkováZita Čížková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 9 09.71 09.7109.3608.8009.7109.15x08.75
6 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 8 09.31 09.1509.3109.1709.3109.0008.9308.58
7 Agáta ŠamalíkováAgáta Šamalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 7 08.69 08.3408.2108.3608.3608.0708.1008.69
8 Adrianna PrzybyloAdrianna Przybylo
PolskoPolsko
04 2 08.60 08.6008.0507.3608.6007.7807.7908.01
9 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 6 08.42 08.42x07.8008.420.00.00.0
10 Jana KaletováJana Kaletová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1 07.28 05.8907.2806.3507.280.00.00.0
11 Michaela ŠtefkováMichaela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 5 07.11 07.1106.9706.9307.110.00.00.0
12 Aneta ŠtýbrováAneta Štýbrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 4 05.50 05.2705.4605.5005.500.00.00.0
13 Alexandra PetričováAlexandra Petričová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 3 04.80 04.80--04.800.00.00.0
MS Ema RyckováEma Rycková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
55 10 09.76 09.3909.3909.6309.6309.7609.5709.37
Celkem 14 závodníků