Back

 / Youth Athletics Indoor Ostrava III

Ostrava - Vítkovice (21. 2. 2019)

800 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 21.2.2019 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 2:10.35
2 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:10.54
3 Michal NovákMichal Novák 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 4 2:14.13
4 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:14.89
5 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 2:14.99
6 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 2:15.86
7 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 12 2:18.79
8 Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 2:18.79
9 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 11 2:19.81
10 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 9 2:22.27
11 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 2:25.11
12 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 2:29.19
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (čt, 21.2.2019 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub SragaJakub Sraga 05 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 1 2:20.53
2 Filip StoszekFilip Stoszek 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:34.43
3 Marek MalitsMarek Malits 04 ASK BlanskoASK Blansko 5 2:38.28
4 Michal KociánMichal Kocián 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 2:38.51
5 Daniel DostálDaniel Dostál 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 2:43.97
6 Petr StanovskýPetr Stanovský 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 2:48.69
7 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:51.80
8 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 2:54.52
9 Vít ŠebestaVít Šebesta 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 12 2:55.73
10 Daniel BulkaDaniel Bulka 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 3:00.71
Artur LapcikArtur Lapcik 05 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 2 DQ
Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 DQ
Poznámky:
DQ - 163.2
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 2:10.35
2 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:10.54
3 Michal NovákMichal Novák 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 4 2:14.13
4 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:14.89
5 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 2:14.99
6 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 2:15.86
7 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 12 2:18.79
7 Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 2:18.79
9 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 11 2:19.81
10 Jakub SragaJakub Sraga 05 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 1 2:20.53
11 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 9 2:22.27
12 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 2:25.11
13 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 2:29.19
14 Filip StoszekFilip Stoszek 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:34.43
15 Marek MalitsMarek Malits 04 ASK BlanskoASK Blansko 5 2:38.28
16 Michal KociánMichal Kocián 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 2:38.51
17 Daniel DostálDaniel Dostál 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 2:43.97
18 Petr StanovskýPetr Stanovský 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 2:48.69
19 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:51.80
20 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 2:54.52
21 Vít ŠebestaVít Šebesta 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 12 2:55.73
22 Daniel BulkaDaniel Bulka 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 3:00.71
Artur LapcikArtur Lapcik 05 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 2 DQ
Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 DQ

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 21.2.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:12.11
2 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 3 2:20.67
3 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:21.47
4 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 2:27.38
5 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 2:32.18
6 Jana KleibertováJana Kleibertová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14 2:32.66
7 Klára MachalíčkováKlára Machalíčková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 2:34.94
8 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 9 2:35.12
9 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 2:36.27
10 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 12 2:36.33
11 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 10 2:36.76
12 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13 2:37.44
13 Terezia StanováTerezia Stanová 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 15 2:41.87
Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 DNS
Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNF
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (čt, 21.2.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nicola MikulkováNicola Mikulková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 2:28.73
2 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 2:38.12
3 Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 2 2:38.14
4 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:38.97
5 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 3 2:41.26
6 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 2:45.37
7 Michaela KluzováMichaela Kluzová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:49.76
8 Julia JaśkaczekJulia Jaśkaczek 04 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 8 2:50.94
9 Barbora OndováBarbora Ondová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 2:54.35
10 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 2:58.48
11 Viktorie KociánováViktorie Kociánová 07 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 10 3:03.85
12 Hana TichopádováHana Tichopádová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15 3:08.31
13 Maja AdamczykMaja Adamczyk 07 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 9 3:17.32
14 Marjana BařinkováMarjana Bařinková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 3:22.85
Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 14 DNS
Celkem 15 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:12.11
2 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 3 2:20.67
3 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:21.47
4 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 2:27.38
5 Nicola MikulkováNicola Mikulková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 2:28.73
6 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 2:32.18
7 Jana KleibertováJana Kleibertová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14 2:32.66
8 Klára MachalíčkováKlára Machalíčková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 2:34.94
9 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 9 2:35.12
10 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 2:36.27
11 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 12 2:36.33
12 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 10 2:36.76
13 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13 2:37.44
14 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 2:38.12
15 Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 2 2:38.14
16 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:38.97
17 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 3 2:41.26
18 Terezia StanováTerezia Stanová 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 15 2:41.87
19 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 2:45.37
20 Michaela KluzováMichaela Kluzová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:49.76
21 Julia JaśkaczekJulia Jaśkaczek 04 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 8 2:50.94
22 Barbora OndováBarbora Ondová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 2:54.35
23 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 2:58.48
24 Viktorie KociánováViktorie Kociánová 07 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 10 3:03.85
25 Hana TichopádováHana Tichopádová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15 3:08.31
26 Maja AdamczykMaja Adamczyk 07 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 9 3:17.32
27 Marjana BařinkováMarjana Bařinková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 3:22.85
Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 DNS
Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNF
Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 14 DNS