Back

 / Youth Athletics Indoor Ostrava III

Ostrava - Vítkovice (21. 2. 2019)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 21.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 37.13
2 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 38.03
3 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 38.65
4 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 48.96
5 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 51.93
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 21.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Max BeranMax Beran 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 40.21
2 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 42.31
3 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 42.48
4 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 47.09
5 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 53.35
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 21.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 40.60
2 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 43.71
3 Šimon LánskýŠimon Lánský 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 46.16
4 David PavlišinecDavid Pavlišinec 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 52.27
Patryk MakaPatryk Maka 04 PolskoPolsko 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 21.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adrian MunteanuAdrian Munteanu 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 40.08
2 Michal NovákMichal Novák 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 40.63
3 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 41.06
4 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 42.71
5 Denis NykšDenis Nykš 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 50.05
6 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 51.88
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 21.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 5 39.93
2 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 40.44
3 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 41.26
4 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 42.50
5 Štěpán ŠebekŠtěpán Šebek 07 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 1 53.28
6 Jan HarhajJan Harhaj 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 53.81
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 21.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 42.31
2 Leon DudekLeon Dudek 07 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 4 53.96
3 Karol PieniažekKarol Pieniažek 07 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 3 57.18
4 Kamil KowalczykKamil Kowalczyk 07 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 2 57.69
5 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 60.56
6 Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 63.04
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (čt, 21.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 43.68
2 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 46.98
3 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 47.04
4 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 50.36
5 Matěj BrašMatěj Braš 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 55.02
Ondřej SmělíkOndřej Smělík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 37.13
2 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 38.03
3 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 38.65
4 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 5 39.93
5 Adrian MunteanuAdrian Munteanu 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 40.08
6 Max BeranMax Beran 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 40.21
7 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 40.44
8 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 40.60
9 Michal NovákMichal Novák 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 40.63
10 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 41.06
11 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 41.26
12 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 42.31
12 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 42.31
14 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 42.48
15 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 42.50
16 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 42.71
17 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 43.68
18 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 43.71
19 Šimon LánskýŠimon Lánský 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 46.16
20 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 46.98
21 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 47.04
22 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 47.09
23 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 48.96
24 Denis NykšDenis Nykš 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 50.05
25 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 50.36
26 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 51.88
27 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 51.93
28 David PavlišinecDavid Pavlišinec 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 52.27
29 Štěpán ŠebekŠtěpán Šebek 07 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 1 53.28
30 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 53.35
31 Jan HarhajJan Harhaj 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 53.81
32 Leon DudekLeon Dudek 07 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 4 53.96
33 Matěj BrašMatěj Braš 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 55.02
34 Karol PieniažekKarol Pieniažek 07 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 3 57.18
35 Kamil KowalczykKamil Kowalczyk 07 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 2 57.69
36 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 60.56
37 Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 63.04
Patryk MakaPatryk Maka 04 PolskoPolsko 4 DNS
Ondřej SmělíkOndřej Smělík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 21.2.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 41.02
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 41.35
3 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 43.22
4 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 47.28
5 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 48.57
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 21.2.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 42.81
2 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 43.55
3 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 44.00
4 Marharyta KudinaMarharyta Kudina 04 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 5 48.72
5 Anna PrzystasAnna Przystas 04 KS AZS AWF WroclavKS AZS AWF Wroclav 1 49.67
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 21.2.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 42.50
2 Magda MazurekMagda Mazurek 04 PolskoPolsko 2 45.52
3 Zuzanna SragaZuzanna Sraga 06 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 4 46.39
Karolína MalaiováKarolína Malaiová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 21.2.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 43.73
2 Emilia DattnerEmilia Dattner 04 KS AZS AWF WroclavKS AZS AWF Wroclav 2 45.73
3 Julia SlusarczykJulia Slusarczyk 05 PolskoPolsko 3 47.73
4 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 48.83
5 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 49.39
Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 DQ
Poznámky:
DQ- 163.3a
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 21.2.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 45.26
2 Lucie DittrichováLucie Dittrichová 05 AK KroměřížAK Kroměříž 4 46.84
3 Terezia StanováTerezia Stanová 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 48.10
4 Anna GrzesiakowskaAnna Grzesiakowska 03 KS AZS AWF WroclavKS AZS AWF Wroclav 5 48.60
5 Natálie Gvendol TřasoňováNatálie Gvendol Třasoňová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 2 48.71
6 Kristína KriškováKristína Krišková 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 50.05
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 21.2.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 44.49
2 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 45.63
3 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 45.75
4 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 46.62
5 Eliška TarkotováEliška Tarkotová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 49.00
Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (čt, 21.2.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leona KratochvilováLeona Kratochvilová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 46.72
2 Aneta FikesováAneta Fikesová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 46.86
3 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 47.53
4 Anna MasajadaAnna Masajada 03 KS AZS AWF WroclavKS AZS AWF Wroclav 2 47.90
5 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK BlanskoASK Blansko 1 50.09
Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (čt, 21.2.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 47.39
2 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 49.86
3 Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 50.25
4 Alexandra PetričováAlexandra Petričová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 50.98
5 Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 52.89
6 Klára EliášováKlára Eliášová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 53.79
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (čt, 21.2.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 50.39
2 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 51.90
3 Tereza DostálováTereza Dostálová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 53.29
4 Barbora KyjanicováBarbora Kyjanicová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 54.04
5 Julia KulawiakJulia Kulawiak 07 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 6 61.10
Lucie HušákováLucie Hušáková 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (čt, 21.2.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole PaulusováNicole Paulusová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 50.61
2 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 54.40
3 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 56.51
4 Romana KatočováRomana Katočová 09 KošiceKošice 4 59.09
Magda HuňadyováMagda Huňadyová 07 KošiceKošice 3 DQ
Poznámky:
DQ - 163.3a
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (čt, 21.2.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 43.18
2 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 43.58
3 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 46.01
4 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 49.84
5 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 50.29
6 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 1 57.96
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 41.02
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 41.35
3 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 42.50
4 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 42.81
5 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 43.18
6 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 43.22
7 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 43.55
8 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 43.58
9 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 43.73
10 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 44.00
11 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 44.49
12 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 45.26
13 Magda MazurekMagda Mazurek 04 PolskoPolsko 2 45.52
14 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 45.63
15 Emilia DattnerEmilia Dattner 04 KS AZS AWF WroclavKS AZS AWF Wroclav 2 45.73
16 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 45.75
17 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 46.01
18 Zuzanna SragaZuzanna Sraga 06 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 4 46.39
19 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 46.62
20 Leona KratochvilováLeona Kratochvilová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 46.72
21 Lucie DittrichováLucie Dittrichová 05 AK KroměřížAK Kroměříž 4 46.84
22 Aneta FikesováAneta Fikesová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 46.86
23 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 47.28
24 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 47.39
25 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 47.53
26 Julia SlusarczykJulia Slusarczyk 05 PolskoPolsko 3 47.73
27 Anna MasajadaAnna Masajada 03 KS AZS AWF WroclavKS AZS AWF Wroclav 2 47.90
28 Terezia StanováTerezia Stanová 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 48.10
29 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 48.57
30 Anna GrzesiakowskaAnna Grzesiakowska 03 KS AZS AWF WroclavKS AZS AWF Wroclav 5 48.60
31 Natálie Gvendol TřasoňováNatálie Gvendol Třasoňová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 2 48.71
32 Marharyta KudinaMarharyta Kudina 04 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 5 48.72
33 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 48.83
34 Eliška TarkotováEliška Tarkotová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 49.00
35 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 49.39
36 Anna PrzystasAnna Przystas 04 KS AZS AWF WroclavKS AZS AWF Wroclav 1 49.67
37 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 49.84
38 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 49.86
39 Kristína KriškováKristína Krišková 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 50.05
40 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK BlanskoASK Blansko 1 50.09
41 Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 50.25
42 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 50.29
43 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 50.39
44 Nicole PaulusováNicole Paulusová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 50.61
45 Alexandra PetričováAlexandra Petričová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 50.98
46 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 51.90
47 Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 52.89
48 Tereza DostálováTereza Dostálová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 53.29
49 Klára EliášováKlára Eliášová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 53.79
50 Barbora KyjanicováBarbora Kyjanicová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 54.04
51 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 54.40
52 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 56.51
53 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 1 57.96
54 Romana KatočováRomana Katočová 09 KošiceKošice 4 59.09
55 Julia KulawiakJulia Kulawiak 07 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 6 61.10
Karolína MalaiováKarolína Malaiová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 DNS
Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 DQ
Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 6 DNS
Lucie HušákováLucie Hušáková 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 DNS
Magda HuňadyováMagda Huňadyová 07 KošiceKošice 3 DQ