Back

 / Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi

Jablonec nad Nisou (12. - 13. 1. 2019)

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 12.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David TermerDavid Termer
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 13.85
2 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 13.15
3 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 13.00
4 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 12.35
5 Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 12.32
6 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 11.37
7 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 11.32
8 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 11.31
9 Filip ŠmidaFilip Šmida
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 11.25
10 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 10.75
11 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 10.52
12 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 10.42
13 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK BílinaAK Bílina
02 10.40
14 Sebastian SchneiderSebastian Schneider
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 10.34
15 Sebastián HykšSebastián Hykš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 10.24
16 Jan BürgerJan Bürger
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 10.18
17 Marek ŠpácMarek Špác
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 10.00
18 Michal KrátkýMichal Krátký
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 09.95
19 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 09.92
20 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 09.62
21 Daniel ČervášekDaniel Červášek
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 09.58
22 Martin PrchalMartin Prchal
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
02 09.54
23 Aleš SloukaAleš Slouka
AK BílinaAK Bílina
03 09.40
24 Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 09.37
25 David HašekDavid Hašek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 09.19
26 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 09.07
27 David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 08.54
28 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 08.30
29 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 07.49
30 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 07.24
31 David PšenkaDavid Pšenka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 06.98
Štěpán KorecŠtěpán Korec
AC PardubiceAC Pardubice
03 DNS
Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 NM
Celkem 33 závodníků