Back

 / Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Stromovka (26. 1. 2019)

60 m - Muži

(so, 26.1.2019 - 15:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 07.12
2 Petr PavelkaPetr Pavelka 61 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 8 09.08
MS Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.37
MS Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.13
MS Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 07.23
MS Martin BartošMartin Bartoš 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.27
MS Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 07.44
Celkem 7 závodníků

60 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 15:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.16
MS Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 07.43
MS Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.08
MS Tomáš JodlTomáš Jodl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 07.36
MS Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.12
MS Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.17
MS Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 07.33
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 15:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Matěj BenešMatěj Beneš 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.25
MS Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.41
MS Adam ChristophAdam Christoph 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 07.72
4 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 07.77
5 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 08.34
MS Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 08.52
MS Vít BohmVít Bohm 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.31
Celkem 7 závodníků

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 15:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 07.20
MS Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.26
MS Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 07.28
MS Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.46
Marek NetíkMarek Netík 02 AK SokolovAK Sokolov 2 DNS
Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 15:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 07.33
2 Dominik SvobodaDominik Svoboda 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 08.10
MS Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 07.50
MS Pavel MaříkPavel Mařík 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 07.54
MS Martin UlčMartin Ulč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 07.41
MS Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.41
Jan KundrátJan Kundrát 03 AK SokolovAK Sokolov 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 15:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 07.60
2 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 07.64
3 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 08.28
MS Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 07.62
MS Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 07.59
MS Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.54
MS Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 07.57
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 26.1.2019 - 15:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VolfLukáš Volf 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 8 07.45
2 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 07.64
3 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 07.75
MS David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 07.75
MS Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.59
MS Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 07.62
David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (so, 26.1.2019 - 15:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 07.85
2 Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 07.88
MS Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 07.95
MS Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.86
MS David FiguraDavid Figura 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 07.94
MS Jan BürgerJan Bürger 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 07.97
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 07.82
2 Petr KuřákPetr Kuřák 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 07.94
3 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.05
4 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 08.18
5 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 08.30
6 Rostislav KopčoRostislav Kopčo 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 08.79
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín VrbaAntonín Vrba 05 AK SokolovAK Sokolov 4 07.92
2 Jakub VojířJakub Vojíř 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.63
3 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.64
4 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 08.85
5 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.86
6 Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 08.92
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin BartošMartin Bartoš 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.00
2 Dominik JílekDominik Jílek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 10.43
MS Albert BakusAlbert Bakus 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.56
MS Matyáš MarekMatyáš Marek 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 08.28
MS Petr MalaniukPetr Malaniuk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 08.16
MS Filip VetenglFilip Vetengl 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 08.30
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 10:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HronDaniel Hron 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 09.20
2 Matěj DenkMatěj Denk 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 09.25
3 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 09.39
4 Jakub JaneckýJakub Janecký 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 09.50
5 Tobias LinhartTobias Linhart 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 09.82
MS Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.11
Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 10:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr DankaničPetr Dankanič 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.44
2 Jiří KalousJiří Kalous 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.56
3 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.63
4 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 10.31
5 Filip ŠvecFilip Švec 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 10.51
MS Vít VollerVít Voller 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 08.89
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 10:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 08.61
2 Robert KučeraRobert Kučera 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.64
3 David MrázekDavid Mrázek 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 08.80
4 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.05
5 Jakub StaněkJakub Staněk 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 09.77
MS Filip BradáčFilip Bradáč 07 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 2 09.10
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 16:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tereza FraňkováTereza Fraňková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.25
MS Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.60
MS Olha SyvulychOlha Syvulych 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 08.34
MS Denisa BenešováDenisa Benešová 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.33
MS Anna MaiantsevaAnna Maiantseva 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.21
MS Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 07.78
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 16:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.67
MS Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.58
MS Martina BeránkováMartina Beránková 71 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 09.24
Karolína KanalošováKarolína Kanalošová 95 AK SokolovAK Sokolov 6 DNS
Celkem 4 závodníků

60 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 16:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 5 07.93
MS Tereza LaštovkováTereza Laštovková 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 08.36
MS Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 07.89
MS Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.16
Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 16:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.03
2 Michaela PatočkováMichaela Patočková 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.21
MS Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 08.37
MS Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.40
Celkem 4 závodníků

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 16:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 08.27
2 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 08.33
MS Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.90
MS Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.86
MS Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.79
MS Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.10
MS Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 7 08.36
MS Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.86
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 16:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.47
MS Nikola KohoutováNikola Kohoutová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.34
MS Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 08.40
MS Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 08.40
MS Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.14
MS Eliška NoskováEliška Nosková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 08.40
MS Lucie FialováLucie Fialová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.33
MS Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 08.39
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 16:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 08.70
2 Kristina KůtkováKristina Kůtková 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 08.81
3 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 08.85
MS Simona LaštovkováSimona Laštovková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.83
MS Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.74
MS Lucie ŠrámováLucie Šrámová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 08.69
MS Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.37
MS Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 08.45
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 26.1.2019 - 16:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 08.81
2 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.88
3 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 09.02
4 Simona ČeladníkováSimona Čeladníková 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 09.06
MS Jana ŠpinkováJana Špinková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.00
MS Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 08.98
MS Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.71
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (so, 26.1.2019 - 16:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 08.56
2 Veronika VonšovskáVeronika Vonšovská 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.63
3 Sára KosířováSára Kosířová 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 09.82
4 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 09.92
5 Klára MarkofováKlára Markofová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.97
MS Eliška ŠárováEliška Šárová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.07
Veronika SládkováVeronika Sládková 02 AK SokolovAK Sokolov 8 DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 11:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 AK SokolovAK Sokolov 4 08.42
2 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.51
3 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 08.79
4 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 08.98
MS Petra VostráPetra Vostrá 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 08.85
MS Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 08.49
MS Nikola AzariNikola Azari 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 8 08.50
Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 11:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.94
2 Nicole HofmannováNicole Hofmannová 04 AK SokolovAK Sokolov 6 08.98
3 Magdalena LakatošováMagdalena Lakatošová 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 09.08
4 Patricie TokárováPatricie Tokárová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 09.10
5 MIchaela HrůzováMIchaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.17
6 Andrea PokrupováAndrea Pokrupová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 09.49
7 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 09.61
MS Tereza JakoubkováTereza Jakoubková 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 08.92
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 11:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika KnápkováDominika Knápková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.22
2 Hana OpichalováHana Opichalová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 7 09.23
3 Nikola HekelováNikola Hekelová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 09.29
4 Kateřina PotužníkováKateřina Potužníková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 09.46
5 Natálie HekelováNatálie Hekelová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 09.55
6 Annika KopfsteinováAnnika Kopfsteinová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.55
7 Kristýna VítkováKristýna Vítková 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 09.82
Mariam EnanMariam Enan 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 DNF
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 10:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.66
2 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 08.67
3 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 08.70
4 Gabriela FarářováGabriela Farářová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 08.80
5 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.81
6 Viktorie DrobnáViktorie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 8 08.84
7 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.96
8 Alice ČesákováAlice Česáková 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 09.27
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 10:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LichnerováTereza Lichnerová 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 09.35
2 Kateřina LepšíKateřina Lepší 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 09.61
3 Kamila JeřábkováKamila Jeřábková 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 09.62
4 Domimika StehnováDomimika Stehnová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 09.67
5 Kateřina KoubkováKateřina Koubková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 09.85
6 Kateřina BodlákováKateřina Bodláková 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 10.39
MS Anna KoubkováAnna Koubková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 09.44
MS Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 08.87
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 10:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BönischováAdéla Bönischová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 09.16
2 Karolína LichnovskáKarolína Lichnovská 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 09.27
3 Nikola HořtováNikola Hořtová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 09.49
4 Eva UrbánkováEva Urbánková 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 09.90
5 Eliška PeřinováEliška Peřinová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 10.26
6 Markéta KrámováMarkéta Krámová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 10.47
7 Elizaveta KuznetsovaElizaveta Kuznetsova 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 10.52
MS Eliška TlamsováEliška Tlamsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 10.04
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 13:05) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 18.39
2 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 19.37
3 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 19.40
4 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 19.61
MS Filip VetenglFilip Vetengl 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 19.37
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 13:05) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín VrbaAntonín Vrba 05 AK SokolovAK Sokolov 4 19.39
2 Ondřej VolfOndřej Volf 05 AK SokolovAK Sokolov 5 20.45
3 Jakub VojířJakub Vojíř 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 20.88
4 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 21.21
MS Petr VajsochrPetr Vajsochr 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 20.26
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 13:05) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr KuřákPetr Kuřák 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 19.81
2 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 21.61
3 Tomáš SekeraTomáš Sekera 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 22.16
4 Dominik JílekDominik Jílek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 25.41
MS Ondřej VollerOndřej Voller 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 20.64
Martin BartošMartin Bartoš 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 12:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 21.12
2 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 22.69
3 Matěj MaršíkMatěj Maršík 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 25.81
Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 DNS
Jakub StaněkJakub Staněk 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 12:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robert KučeraRobert Kučera 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 20.66
2 Matěj DenkMatěj Denk 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 22.39
3 Daniel HronDaniel Hron 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 22.66
4 Jiří KalousJiří Kalous 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 23.88
5 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 25.67
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 12:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 21.71
2 David MrázekDavid Mrázek 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 22.50
3 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 24.91
4 Lev UvarovLev Uvarov 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 27.26
Filip ŠvecFilip Švec 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 26.1.2019 - 12:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr DankaničPetr Dankanič 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 23.20
MS Kryštof HroníkKryštof Hroník 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.97
MS Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.16
MS Lukáš SalačLukáš Salač 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 20.60
MS Vít VollerVít Voller 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 21.95
Celkem 5 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 13:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 20.25
2 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 20.86
MS Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 20.51
MS Nikola AzariNikola Azari 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 20.51
Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 163.3a
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 13:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 21.43
2 MIchaela HrůzováMIchaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 22.19
3 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 22.20
4 Patricie TokárováPatricie Tokárová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 22.49
MS Petra VostráPetra Vostrá 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 21.92
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 13:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole HofmannováNicole Hofmannová 04 AK SokolovAK Sokolov 3 21.77
2 Eliška ČesákováEliška Česáková 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 22.64
3 Magdalena LakatošováMagdalena Lakatošová 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 22.68
4 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 23.26
5 Andrea PokrupováAndrea Pokrupová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 23.40
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 26.1.2019 - 13:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivana ČesákováIvana Česáková 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 22.64
2 Dominika KnápkováDominika Knápková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 22.69
3 Natálie HekelováNatálie Hekelová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 23.20
4 Michaela RybákováMichaela Rybáková 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 24.48
Mariam EnanMariam Enan 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 26.1.2019 - 13:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola HekelováNikola Hekelová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 21.88
2 Hana OpichalováHana Opichalová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 22.38
MS Klára StezkováKlára Stezková 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 23.15
MS Adéla VojtováAdéla Vojtová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 21.92
Anna Marie PavlíkováAnna Marie Pavlíková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 12:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 21.32
2 Viktorie DrobnáViktorie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 21.46
3 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 21.60
4 Gabriela FarářováGabriela Farářová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 21.61
5 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 21.63
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 12:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie DrobnáTerezie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 22.00
2 Tereza KosováTereza Kosová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 22.29
3 Natálie SeifertováNatálie Seifertová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 23.33
4 Kamila JeřábkováKamila Jeřábková 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 23.49
MS Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 21.54
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 12:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola HořtováNikola Hořtová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 24.28
2 Kateřina BodlákováKateřina Bodláková 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 25.91
MS Anna KoubkováAnna Koubková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 22.68
Eliška PeřinováEliška Peřinová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 DNS
Elizaveta KuznetsovaElizaveta Kuznetsova 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 163.3a
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 26.1.2019 - 12:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 21.35
2 Kateřina KoubkováKateřina Koubková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 23.79
3 Eva UrbánkováEva Urbánková 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 24.58
4 Markéta KrámováMarkéta Krámová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 26.22
MS Eliška TlamsováEliška Tlamsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 24.74
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 26.1.2019 - 12:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 21.81
2 Adéla BönischováAdéla Bönischová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 22.35
3 Karolína LichnovskáKarolína Lichnovská 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 22.51
4 Alice ČesákováAlice Česáková 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 22.57
5 Domimika StehnováDomimika Stehnová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 24.64
Celkem 5 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 22.13
MS Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 21.75
MS Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 21.59
MS Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.35
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 22.25
MS Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.78
MS Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 22.66
Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 25.36
2 Petr PavelkaPetr Pavelka 61 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 30.35
MS Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 23.88
MS Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.59
Celkem 4 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 23.08
MS Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.55
MS Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 21.54
MS Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 21.83
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 23.03
MS Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 23.40
Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 DNS
Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 23.00
MS Vít BohmVít Bohm 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 23.30
MS Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 23.27
Tomáš JodlTomáš Jodl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 26.1.2019 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 25.68
2 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 27.49
MS Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 28.44
MS Adam MatulkaAdam Matulka 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 26.37
MS Adam ChristophAdam Christoph 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 25.27
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 23.56
MS Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 23.03
MS Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 23.48
MS Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 22.73
MS Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.79
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 23.18
2 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 23.51
3 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 24.26
MS David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 24.88
MS Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.37
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 24.05
MS Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 23.55
MS Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 23.77
MS Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 24.19
David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 26.1.2019 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 23.68
2 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 24.14
MS David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 24.40
MS Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 23.86
MS Martin UlčMartin Ulč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 23.92
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 26.1.2019 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 24.25
MS Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 24.56
MS Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 24.26
MS Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 23.69
Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 26.1.2019 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 24.78
2 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 24.82
MS Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 24.39
MS Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 24.80
MS Pavel MaříkPavel Mařík 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 24.90
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (so, 26.1.2019 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BlažekAdam Blažek 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 25.72
MS Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 24.79
MS David FiguraDavid Figura 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 25.04
MS Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 24.20
MS Šimon HumplŠimon Humpl 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 24.81
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (so, 26.1.2019 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VolfLukáš Volf 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 24.33
2 Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 25.71
MS Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 24.16
Jan KundrátJan Kundrát 03 AK SokolovAK Sokolov 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 26.1.2019 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik SvobodaDominik Svoboda 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 26.59
MS Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 26.61
MS Luboš VavrdaLuboš Vavrda 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 25.75
MS Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 25.00
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 26.1.2019 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik DytrychPatrik Dytrych 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 26.42
MS Hubert HejdukHubert Hejduk 03 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 29.38
MS Jan BürgerJan Bürger 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 26.22
David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 DNS
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 17:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 24.33
MS Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 24.76
MS Lucie KrupařováLucie Krupařová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 25.48
Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 17:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Anna MaiantsevaAnna Maiantseva 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 26.71
MS Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 26.77
MS Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 25.37
MS Tereza FraňkováTereza Fraňková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 26.84
MS Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 28.09
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 17:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 27.99
MS Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 27.76
MS Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.12
MS Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 28.76
MS Olha SyvulychOlha Syvulych 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 27.81
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 26.1.2019 - 17:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 28.61
2 Tereza PoncováTereza Poncová 99 AK SokolovAK Sokolov 4 28.81
3 Karolína KanalošováKarolína Kanalošová 95 AK SokolovAK Sokolov 5 29.71
Celkem 3 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 17:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 4 25.05
2 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 25.54
3 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 25.61
MS Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 26.23
MS Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 25.25
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 17:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tereza LaštovkováTereza Laštovková 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 28.10
MS Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 26.84
MS Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 26.37
MS Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 26.46
MS Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 27.27
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 17:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 26.52
1= Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 26.52
MS Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 27.02
Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 DNS
Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 17:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 5 25.29
MS Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 26.85
MS Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 26.23
MS Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 25.24
MS Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 26.02
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 17:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 26.87
MS Tereza DvořákováTereza Dvořáková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 26.28
MS Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.06
MS Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 26.54
MS Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 27.97
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 17:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 28.23
MS Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 28.12
MS Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 27.63
MS Lucie FialováLucie Fialová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 26.91
MS Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 27.21
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 26.1.2019 - 17:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 26.88
MS Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 27.42
MS Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 27.52
MS Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 27.97
MS Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 27.14
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 26.1.2019 - 17:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 27.77
2 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 AK SokolovAK Sokolov 2 28.04
3 Kristina KůtkováKristina Kůtková 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 29.38
4 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 30.34
MS Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 28.25
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 26.1.2019 - 17:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 27.98
MS Nikola KohoutováNikola Kohoutová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 28.69
MS Eliška ŠárováEliška Šárová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 29.87
MS Eliška NoskováEliška Nosková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 28.44
MS Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 27.87
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (so, 26.1.2019 - 17:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 30.46
MS Simona LaštovkováSimona Laštovková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 30.10
MS Jana TicháčkováJana Ticháčková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 29.23
MS Lucie ŠrámováLucie Šrámová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 28.70
Martina OudováMartina Oudová 02 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (so, 26.1.2019 - 17:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 29.79
2 Simona ČeladníkováSimona Čeladníková 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 30.12
MS Nikola ŠimlováNikola Šimlová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 31.04
MS Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 30.43
Marie LillováMarie Lillová 03 AK SokolovAK Sokolov 4 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (so, 26.1.2019 - 17:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 29.36
2 Karolína DvorskáKarolína Dvorská 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 31.12
3 Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 32.15
4 Veronika VonšovskáVeronika Vonšovská 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 33.47
Markéta BauerováMarkéta Bauerová 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 12:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 41.22
2 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 41.86
3 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 42.21
4 Jakub SurovecJakub Surovec 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 44.59
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 12:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 44.98
2 Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 45.41
3 Jaroslav ŠimmerJaroslav Šimmer 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 55.74
Celkem 3 závodníků

300 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 12:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 44.51
2 Eliška AugustováEliška Augustová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 45.49
3 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 46.37
MS Tereza BulvasováTereza Bulvasová 04 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 52.37
Kateřina VilímováKateřina Vilímová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 DNS
Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 DQ
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 14:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 49.58
MS Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 48.13
MS Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 49.19
MS Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 49.67
MS Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 48.59
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 14:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 52.68
2 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 52.81
MS Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 51.03
MS Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 51.09
MS Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 52.81
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 14:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Milan SerafinMilan Serafin 65 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 56.92
MS Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 54.45
MS Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 53.11
MS Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 64.57
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 14:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Pavel BenešPavel Beneš 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 54.40
MS Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 53.81
MS Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 53.01
Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 14:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 55.99
2 Patrik DytrychPatrik Dytrych 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 59.82
MS Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 55.40
David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 14:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BlažekAdam Blažek 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 56.93
2 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 61.58
MS Luboš VavrdaLuboš Vavrda 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 56.67
Marek NetíkMarek Netík 02 AK SokolovAK Sokolov 5 DNS
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy

(so, 26.1.2019 - 14:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 63.16
MS Alžběta JanovskáAlžběta Janovská 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 67.35
MS Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 58.34
MS Olha SyvulychOlha Syvulych 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 64.21
MS Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 58.13
MS Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 60.75
Celkem 6 závodníků

400 m - Juniorky

(so, 26.1.2019 - 14:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 57.76
2 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 64.56
MS Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 60.44
MS Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 60.02
MS Stefanie GrafStefanie Graf 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 65.16
MS Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 66.90
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 14:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 58.77
2 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 65.01
MS Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 60.16
MS Eliška SudkováEliška Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 64.45
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 14:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška AugustováEliška Augustová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 70.96
2 Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 71.65
3 Karolína DvorskáKarolína Dvorská 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 71.72
Martina OudováMartina Oudová 02 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 DNS
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži

(so, 26.1.2019 - 17:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Jan MurínJan Murín 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 1:54.49
MS Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:03.86
MS Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 2:08.70
MS Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:11.79
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenci

(so, 26.1.2019 - 17:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 1:58.80
2 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 2:06.39
3 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 2:15.09
4 Petr LillPetr Lill 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 2:17.67
MS Lukáš KrsičkaLukáš Krsička 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 2:12.01
MS Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:07.26
MS Michal PerglerMichal Pergler 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 7 2:12.26
MS Dušan VodičkaDušan Vodička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:17.64
Ondřej MannOndřej Mann 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 9 DNS
Celkem 9 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 11:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karel LachoutKarel Lachout 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:24.88
MS Ondřej VollerOndřej Voller 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 2:27.09
3 Jonas Ben AbdellatifJonas Ben Abdellatif 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 2:28.81
4 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 2:31.31
5 Tomáš SekeraTomáš Sekera 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 2:32.78
MS Ondřej KohlOndřej Kohl 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 2:38.31
7 Jaroslav ŠimmerJaroslav Šimmer 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 2:54.18
Celkem 7 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 11:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Kryštof UchytilKryštof Uchytil 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 2:40.25
MS Kryštof HroníkKryštof Hroník 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:41.84
3 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 2:52.60
4 Maxmilian RüsterMaxmilian Rüster 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 2:57.58
5 Jakub JaneckýJakub Janecký 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 2:59.87
6 Matěj MaršíkMatěj Maršík 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 3:01.34
7 Filip KosFilip Kos 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 3:03.95
8 Lev UvarovLev Uvarov 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 3:19.55
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy

(so, 26.1.2019 - 18:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 2:23.22
2 Hana ZápotockáHana Zápotocká 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 2:34.99
MS Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:30.65
MS Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:34.07
MS Tereza LukášováTereza Lukášová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:28.70
MS Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:12.50
Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNF
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenky

(so, 26.1.2019 - 18:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:31.40
2 Viktorie SchveinerováViktorie Schveinerová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:43.36
MS Karolína GrofováKarolína Grofová 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:49.08
MS Eva HřebíčkováEva Hřebíčková 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 2:53.21
MS Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:28.52
MS Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:37.18
MS Katharina SchmidKatharina Schmid 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:55.89
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 11:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 2:24.69
2 Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:30.33
3 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:35.64
4 Ivana ČesákováIvana Česáková 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 2:48.12
5 Michaela RybákováMichaela Rybáková 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 2:52.96
MS Klára StezkováKlára Stezková 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 2:53.19
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Viktorie DrobnáViktorie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 7 2:34.95
2 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 2:37.40
3 Terezie DrobnáTerezie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 2:39.56
4 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 2:40.56
MS Taťána RezkováTaťána Rezková 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 2:45.24
6 Kateřina LepšíKateřina Lepší 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 2:48.99
7 Eliška PeřinováEliška Peřinová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 2:51.71
8 Natálie SeifertováNatálie Seifertová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 3:02.05
9 Kamila KosováKamila Kosová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 9 3:09.53
Celkem 9 závodníků

3000 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 13:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08:52.78
2 Vítek FialaVítek Fiala 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 9 09:15.84
3 Daniel StrakaDaniel Straka 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11 10:05.59
MS Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10 09:23.52
MS Aleš NovákAleš Novák 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08:56.73
MS Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 09:10.07
MS Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08:51.89
MS Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 7 08:47.99
MS Matěj BenešMatěj Beneš 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 09:07.60
Michal ŠmahelMichal Šmahel 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 13:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan KoutnýJan Koutný 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 09:23.98
2 Petr LillPetr Lill 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 10 09:30.29
3 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 10:07.17
4 Albert SlabaAlbert Slaba 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 9 10:26.61
5 Karel LachoutKarel Lachout 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 11:16.55
6 Radek BurešRadek Bureš 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 11:27.95
MS Jan PerglerJan Pergler 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 09:36.35
MS Adam MatulkaAdam Matulka 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 10:15.54
MS Jan SkaličkaJan Skalička 00 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09:18.58
Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 DNS
Celkem 10 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 13:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 38 10:23.33
MS Bára PlacatkováBára Placatková 00 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 39 10:41.74
MS Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 40 11:05.17
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 15:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan DeckerJan Decker 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 09.12
MS Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.88
MS Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.00
MS Jan KisialaJan Kisiala 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.27
MS Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.47
MS Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.60
MS Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.63
MS Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 08.36
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 15:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.43
MS Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.04
MS Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.24
MS Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.31
MS Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.91
MS Matěj BenešMatěj Beneš 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.48
MS Jakub ŽákJakub Žák 01 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 09.70
Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 DNF
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 15:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.22
2 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 08.98
MS Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.93
MS Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 09.06
MS Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.95
MS Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.69
MS Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.69
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 15:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 10.78
MS David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.42
MS Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.20
MS Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.16
MS Jan VondraJan Vondra 02 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.71
Jan KolekJan Kolek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 10:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 10.22
2 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 11.48
3 Martin BartošMartin Bartoš 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 11.53
MS Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 08.99
MS Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 08.74
MS Albert BakusAlbert Bakus 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.50
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 12.79
2 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 13.55
3 Tobias LinhartTobias Linhart 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 13.83
MS Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.64
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.68
MS Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.89
MS Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.06
MS Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 09.66
MS Denisa BenešováDenisa Benešová 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.27
Anna KřížkováAnna Křížková 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.29
MS Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.53
MS Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 09.64
MS Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.35
MS Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.90
MS Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 09.27
Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 14:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 09.50
MS Anna JedličkováAnna Jedličková 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 11.51
MS Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.54
MS Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.69
MS Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.37
MS Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 09.06
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 10:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.57
2 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 09.68
3 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 10.15
4 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 10.67
5 Nikola RotováNikola Rotová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 11.55
Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 10:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Ema JedličkováEma Jedličková 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 11.34
MS Laura GrögerováLaura Grögerová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.60
MS Petra BučányováPetra Bučányová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.63
MS Nikola AzariNikola Azari 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 09.77
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 10:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 11.11
2 Karolína LichnovskáKarolína Lichnovská 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.24
3 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 12.21
4 Kamila KosováKamila Kosová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 13.57
MS Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 11.20
Elizaveta KuznetsovaElizaveta Kuznetsova 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků

4 x 200 m - Muži (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 18:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Had, Vaidiš, Sztrapek, Petrikovič Had, Vaidiš, Sztrapek, Petrikovič SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 1:34.08
2 Zýka, Šebo, Čada, Langmaier Zýka, Šebo, Čada, Langmaier SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 1:41.90
3 Kurfürst, Blažek, Kotraba, Buršík Kurfürst, Blažek, Kotraba, Buršík TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 1:42.19
4 Svoboda, Lill, Terč, Bauer Svoboda, Lill, Terč, Bauer ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 1:43.64
5 Denk, Vojíř, Halla, Plaňanský Denk, Vojíř, Halla, Plaňanský SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 2:00.35
Celkem 5 závodníků

4 x 200 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 18:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markofová, Navrátilová, Kučerová, Korbová Markofová, Navrátilová, Kučerová, Korbová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 1:47.76
2 Burešová, Augustová, Fričová, Burešová Burešová, Augustová, Fričová, Burešová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 1:53.03
3 Uhlová, Šebestová, Hejdová, Králová Uhlová, Šebestová, Hejdová, Králová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 1:54.59
4 Kůtková, Ubryová, Hynková, Lofová Kůtková, Ubryová, Hynková, Lofová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 1:57.90
5 Skalová, Peterková, Farářová, Mašková Skalová, Peterková, Farářová, Mašková SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 1:58.49
6 Zrůstová, Šalátová, Schveinerová, Loufková Zrůstová, Šalátová, Schveinerová, Loufková TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 2:00.03
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 26.1.2019 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon
1 Christopher KuklaChristopher Kukla
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
96 1 1.85
MS Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 2 1.85
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(so, 26.1.2019 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon
MS Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 1.90
Jan GurbanJan Gurban
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 DNS
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 26.1.2019 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon
Daniel KlejchDaniel Klejch
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 1 DNS
Josef DrahotaJosef Drahota
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 2 DNS
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(so, 26.1.2019 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon
1 Ondřej VolfOndřej Volf
AK SokolovAK Sokolov
05 8 1.63
2 Petr KuřákPetr Kuřák
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
04 7 1.55
3 Jiří HampejsJiří Hampejs
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
04 6 1.50
4 Rostislav KopčoRostislav Kopčo
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
04 1 1.45
5 Jonas Ben AbdellatifJonas Ben Abdellatif
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 3 1.35
6 Jakub SurovecJakub Surovec
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 2 1.35
MS Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 5 1.40
MS Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 9 1.55
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(so, 26.1.2019 - 12:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon
1 Tobias LinhartTobias Linhart
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 2 1.35
2 Jakub StaněkJakub Staněk
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 1 1.30
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 26.1.2019 - 13:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon
1 Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 2 1.50
MS Tereza FraňkováTereza Fraňková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
92 1 1.62
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 26.1.2019 - 13:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon
MS Klára ČervenkováKlára Červenková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 2 1.59
MS Lucie KovářováLucie Kovářová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 1 1.50
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(so, 26.1.2019 - 13:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon
1 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 1 1.45
MS Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 2 1.45
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 26.1.2019 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon
1 Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 5 1.55
2 Nikola RotováNikola Rotová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 4 1.40
Mariam EnanMariam Enan
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 1 DNS
Eliška ČesákováEliška Česáková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 3 NM
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(so, 26.1.2019 - 12:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon
1 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 6 1.35
2= Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 8 1.25
2= Karolína LichnovskáKarolína Lichnovská
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 7 1.25
4 Tereza LichnerováTereza Lichnerová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 5 1.20
5 Nikola HořtováNikola Hořtová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
07 1 1.20
6 Kamila JeřábkováKamila Jeřábková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
06 2 1.15
7 Kamila KosováKamila Kosová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 3 1.15
Eliška PeřinováEliška Peřinová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 4 NM
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 26.1.2019 - 13:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 4 7.09 0.0
MS Adam ZelinkaAdam Zelinka
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 5 7.34 0.0
MS Dmitry BocharovDmitry Bocharov
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
99 3 6.60 0.0
MS Matěj DolejšíMatěj Dolejší
SK JeseniovaSK Jeseniova
96 1 6.07 0.0
Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 2 DNS
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 26.1.2019 - 13:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan GurbanJan Gurban
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 1 4.98 0.0
MS Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 2 5.73 0.0
MS Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 3 6.10 0.0
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 26.1.2019 - 13:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam BauerAdam Bauer
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 10 6.38 0.0
2 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
03 1 5.88 0.0
3 Lukáš VolfLukáš Volf
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
02 2 5.77 0.0
4 Josef TerčJosef Terč
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 8 5.67 0.0
5 Adam HadAdam Had
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
02 6 4.90 0.0
6 Dominik SvobodaDominik Svoboda
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 4 4.70 0.0
MS Lukáš SvědínekLukáš Svědínek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 11 5.97 0.0
MS Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 12 6.28 0.0
MS Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 5 5.36 0.0
Daniel KlejchDaniel Klejch
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 3 DNS
David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 9 DNS
Dušan VodičkaDušan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 7 DNS
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Žáci

(so, 26.1.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 10 5.34 0.0
2 Lukáš BuršíkLukáš Buršík
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 8 5.13 0.0
3 Ondřej VolfOndřej Volf
AK SokolovAK Sokolov
05 5 5.12 0.0
4 Petr KuřákPetr Kuřák
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
04 9 5.10 0.0
5 Antonín VrbaAntonín Vrba
AK SokolovAK Sokolov
05 6 5.01 0.0
6 Jonas Ben AbdellatifJonas Ben Abdellatif
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 4 4.48 0.0
7 Rostislav KopčoRostislav Kopčo
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
04 1 4.40 0.0
8 Martin BartošMartin Bartoš
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 3 4.38 0.0
9 Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 2 4.16 0.0
MS Petr MalaniukPetr Malaniuk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 7 5.18 0.0
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(so, 26.1.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Robert KučeraRobert Kučera
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 13 4.47 0.0
2 František TrávníkFrantišek Trávník
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 6 4.20 0.0
3 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 11 4.08 0.0
4 Daniel HronDaniel Hron
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
07 7 4.01 0.0
5 Jakub StaněkJakub Staněk
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 2 3.79 0.0
6 Jakub JaneckýJakub Janecký
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
07 4 3.71 0.0
7 David MrázekDavid Mrázek
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
06 1 3.56 0.0
8 Matyáš ProkopMatyáš Prokop
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 5 3.52 0.0
MS Adam JežekAdam Ježek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 9 3.62 0.0
MS Filip BradáčFilip Bradáč
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
07 8 3.67 0.0
Tobias LinhartTobias Linhart
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 10 DNS
Filip ŠvecFilip Švec
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 3 DNS
Lukáš KrbecLukáš Krbec
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 12 DNS
Lukáš SalačLukáš Salač
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 14 NM
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 26.1.2019 - 15:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza PoncováTereza Poncová
AK SokolovAK Sokolov
99 4 4.91 0.0
2 Karolína KanalošováKarolína Kanalošová
AK SokolovAK Sokolov
95 1 4.50 0.0
MS Martina BeránkováMartina Beránková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
71 2 4.14 0.0
MS Anna KřížkováAnna Křížková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 5 6.09 0.0
Anežka RajmonováAnežka Rajmonová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
97 3 DNS
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(so, 26.1.2019 - 15:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška MarkofováEliška Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 8 5.19 0.0
2 Veronika BurešováVeronika Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
01 1 4.80 0.0
MS Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 6 4.99 0.0
MS Sofie ŠámalováSofie Šámalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 10 5.19 0.0
MS Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 5 4.89 0.0
MS Eliška MaršálkováEliška Maršálková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 9 5.12 0.0
MS Lucie KovářováLucie Kovářová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 4 4.78 0.0
MS Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 3 4.93 0.0
MS Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 7 5.15 0.0
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 26.1.2019 - 15:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika SládkováVeronika Sládková
AK SokolovAK Sokolov
02 10 5.40 0.0
2 Kristina KůtkováKristina Kůtková
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 6 4.56 0.0
3 Marie LillováMarie Lillová
AK SokolovAK Sokolov
03 8 4.48 0.0
4 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 4 4.18 0.0
5 Sára KosířováSára Kosířová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 2 4.12 0.0
MS Tereza SupováTereza Supová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 11 5.10 0.0
MS Veronika TřískováVeronika Třísková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 15 4.90 0.0
MS Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 14 4.98 0.0
MS Jana ŠpinkováJana Špinková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 7 4.30 0.0
MS Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 13 4.93 0.0
MS Anna JedličkováAnna Jedličková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 5 4.14 0.0
MS Nikola ŠimlováNikola Šimlová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 3 3.93 0.0
MS Monika PaškováMonika Pašková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 9 5.15 0.0
MS Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 12 5.06 0.0
MS Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 17 5.19 0.0
Aneta DvořákováAneta Dvořáková
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
03 1 DNS
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 26.1.2019 - 11:10) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 12 5.18 0.0
2 Eliška AugustováEliška Augustová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 9 4.97 0.0
3 Michaela JaneckáMichaela Janecká
AK SokolovAK Sokolov
04 11 4.74 0.0
4 Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 10 4.72 0.0
5 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 7 4.63 0.0
6 Markéta FričováMarkéta Fričová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 6 4.22 0.0
7 Nicole HofmannováNicole Hofmannová
AK SokolovAK Sokolov
04 5 4.11 0.0
8 Nikola RotováNikola Rotová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 2 3.55 0.0
MS Laura GrögerováLaura Grögerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 8 4.22 0.0
MS Petra BučányováPetra Bučányová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 4 4.07 0.0
MS Tereza ČechováTereza Čechová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 3 3.90 0.0
MS Ema JedličkováEma Jedličková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 1 3.76 0.0
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 26.1.2019 - 11:10) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nella TrinerováNella Trinerová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 6 4.42 0.0
2 Lucie MaškováLucie Mašková
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 8 4.31 0.0
3 Tereza KosováTereza Kosová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 7 4.30 0.0
4 Petra FischbachováPetra Fischbachová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 5 4.18 0.0
5 Alice ČesákováAlice Česáková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
07 3 4.04 0.0
6 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 4 3.81 0.0
7 Domimika StehnováDomimika Stehnová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
07 2 3.54 0.0
Elizaveta KuznetsovaElizaveta Kuznetsova
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 1 DNS
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(so, 26.1.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza LichnerováTereza Lichnerová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 2 09.33 0.0
2 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 5 09.05 0.0
3 Terezie DrobnáTerezie Drobná
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
06 1 08.20 0.0
4 Natálie SeifertováNatálie Seifertová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 4 07.84 0.0
MS Klára VlasákováKlára Vlasáková
AC Praha 1890AC Praha 1890
07 3 07.41 0.0
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(so, 26.1.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František ŠevčíkFrantišek Ševčík
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 1 08.70 0.0
2 Robert KučeraRobert Kučera
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 3 08.06 0.0
3 Kryštof PelcKryštof Pelc
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
07 2 06.01 0.0
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 26.1.2019 - 13:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára MarkofováKlára Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 10 10.95 0.0
2 Markéta BauerováMarkéta Bauerová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 11 09.97 0.0
3 Sára KosířováSára Kosířová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 1 08.31 0.0
4 Kateřina PotužníkováKateřina Potužníková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 4 08.24 0.0
5 Barbora BílkováBarbora Bílková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 5 08.17 0.0
6 Kristýna VítkováKristýna Vítková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 2 07.00 0.0
7 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
03 3 06.73 0.0
MS Romana PecinováRomana Pecinová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 6 09.22 0.0
MS Denisa HruškováDenisa Hrušková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 14 11.90 0.0
MS Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 12 10.88 0.0
MS Karolína GrofováKarolína Grofová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 9 08.94 0.0
MS Alena MichálkováAlena Michálková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
02 8 08.60 0.0
MS Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 13 11.28 0.0
MS Aneta DvořákováAneta Dvořáková
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
03 7 07.78 0.0
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 26.1.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 11 10.02 0.0
2 Barbora BílkováBarbora Bílková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 9 08.39 0.0
3 Patricie TokárováPatricie Tokárová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 5 07.87 0.0
4 Kateřina PotužníkováKateřina Potužníková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 7 07.69 0.0
5 Annika KopfsteinováAnnika Kopfsteinová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 2 07.55 0.0
6 Kristýna VítkováKristýna Vítková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 6 06.94 0.0
7 Ivana ČesákováIvana Česáková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 1 06.73 0.0
MS Tereza JakoubkováTereza Jakoubková
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
04 10 08.06 0.0
MS Laura BrodilováLaura Brodilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 12 09.69 0.0
MS Adéla VojtováAdéla Vojtová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 8 07.90 0.0
Anna Marie PavlíkováAnna Marie Pavlíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3 DNS
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 26.1.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 5 12.53 0.0
2 Petr KuřákPetr Kuřák
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
04 1 09.48 0.0
3 Karel LachoutKarel Lachout
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 2 09.09 0.0
4 Jiří HampejsJiří Hampejs
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
04 4 08.78 0.0
5 Jakub SurovecJakub Surovec
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 3 07.91 0.0
Celkem 5 závodníků