Back

 / Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Stromovka (26. 1. 2019)

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(so, 26.1.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František ŠevčíkFrantišek Ševčík
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 1 08.70 0.0
2 Robert KučeraRobert Kučera
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 3 08.06 0.0
3 Kryštof PelcKryštof Pelc
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
07 2 06.01 0.0
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 26.1.2019 - 13:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára MarkofováKlára Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 10 10.95 0.0
2 Markéta BauerováMarkéta Bauerová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 11 09.97 0.0
3 Sára KosířováSára Kosířová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 1 08.31 0.0
4 Kateřina PotužníkováKateřina Potužníková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 4 08.24 0.0
5 Barbora BílkováBarbora Bílková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 5 08.17 0.0
6 Kristýna VítkováKristýna Vítková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 2 07.00 0.0
7 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
03 3 06.73 0.0
MS Romana PecinováRomana Pecinová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 6 09.22 0.0
MS Denisa HruškováDenisa Hrušková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 14 11.90 0.0
MS Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 12 10.88 0.0
MS Karolína GrofováKarolína Grofová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 9 08.94 0.0
MS Alena MichálkováAlena Michálková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
02 8 08.60 0.0
MS Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 13 11.28 0.0
MS Aneta DvořákováAneta Dvořáková
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
03 7 07.78 0.0
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 26.1.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 11 10.02 0.0
2 Barbora BílkováBarbora Bílková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 9 08.39 0.0
3 Patricie TokárováPatricie Tokárová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 5 07.87 0.0
4 Kateřina PotužníkováKateřina Potužníková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 7 07.69 0.0
5 Annika KopfsteinováAnnika Kopfsteinová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 2 07.55 0.0
6 Kristýna VítkováKristýna Vítková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 6 06.94 0.0
7 Ivana ČesákováIvana Česáková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 1 06.73 0.0
MS Tereza JakoubkováTereza Jakoubková
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
04 10 08.06 0.0
MS Laura BrodilováLaura Brodilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 12 09.69 0.0
MS Adéla VojtováAdéla Vojtová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 8 07.90 0.0
Anna Marie PavlíkováAnna Marie Pavlíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3 DNS
Celkem 11 závodníků