Back

 / Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Stromovka (26. 1. 2019)

800 m - Muži

(so, 26.1.2019 - 17:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Jan MurínJan Murín 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 1:54.49
MS Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:03.86
MS Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 2:08.70
MS Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:11.79
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenci

(so, 26.1.2019 - 17:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 1:58.80
2 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 2:06.39
3 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 2:15.09
4 Petr LillPetr Lill 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 2:17.67
MS Lukáš KrsičkaLukáš Krsička 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 2:12.01
MS Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:07.26
MS Michal PerglerMichal Pergler 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 7 2:12.26
MS Dušan VodičkaDušan Vodička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:17.64
Ondřej MannOndřej Mann 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 9 DNS
Celkem 9 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 11:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karel LachoutKarel Lachout 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:24.88
MS Ondřej VollerOndřej Voller 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 2:27.09
3 Jonas Ben AbdellatifJonas Ben Abdellatif 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 2:28.81
4 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 2:31.31
5 Tomáš SekeraTomáš Sekera 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 2:32.78
MS Ondřej KohlOndřej Kohl 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 2:38.31
7 Jaroslav ŠimmerJaroslav Šimmer 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 2:54.18
Celkem 7 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 11:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Kryštof UchytilKryštof Uchytil 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 2:40.25
MS Kryštof HroníkKryštof Hroník 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:41.84
3 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 2:52.60
4 Maxmilian RüsterMaxmilian Rüster 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 2:57.58
5 Jakub JaneckýJakub Janecký 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 2:59.87
6 Matěj MaršíkMatěj Maršík 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 3:01.34
7 Filip KosFilip Kos 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 3:03.95
8 Lev UvarovLev Uvarov 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 3:19.55
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy

(so, 26.1.2019 - 18:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 2:23.22
2 Hana ZápotockáHana Zápotocká 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 2:34.99
MS Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:30.65
MS Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:34.07
MS Tereza LukášováTereza Lukášová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:28.70
MS Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:12.50
Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNF
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenky

(so, 26.1.2019 - 18:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:31.40
2 Viktorie SchveinerováViktorie Schveinerová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:43.36
MS Karolína GrofováKarolína Grofová 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:49.08
MS Eva HřebíčkováEva Hřebíčková 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 2:53.21
MS Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:28.52
MS Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:37.18
MS Katharina SchmidKatharina Schmid 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:55.89
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 11:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 2:24.69
2 Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:30.33
3 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:35.64
4 Ivana ČesákováIvana Česáková 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 2:48.12
5 Michaela RybákováMichaela Rybáková 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 2:52.96
MS Klára StezkováKlára Stezková 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 2:53.19
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Viktorie DrobnáViktorie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 7 2:34.95
2 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 2:37.40
3 Terezie DrobnáTerezie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 2:39.56
4 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 2:40.56
MS Taťána RezkováTaťána Rezková 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 2:45.24
6 Kateřina LepšíKateřina Lepší 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 2:48.99
7 Eliška PeřinováEliška Peřinová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 2:51.71
8 Natálie SeifertováNatálie Seifertová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 3:02.05
9 Kamila KosováKamila Kosová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 9 3:09.53
Celkem 9 závodníků