Back

 / Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Stromovka (26. 1. 2019)

Skok daleký - Muži

(so, 26.1.2019 - 13:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 4 7.09 0.0
MS Adam ZelinkaAdam Zelinka
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 5 7.34 0.0
MS Dmitry BocharovDmitry Bocharov
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
99 3 6.60 0.0
MS Matěj DolejšíMatěj Dolejší
SK JeseniovaSK Jeseniova
96 1 6.07 0.0
Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 2 DNS
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 26.1.2019 - 13:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan GurbanJan Gurban
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 1 4.98 0.0
MS Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 2 5.73 0.0
MS Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 3 6.10 0.0
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 26.1.2019 - 13:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam BauerAdam Bauer
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 10 6.38 0.0
2 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
03 1 5.88 0.0
3 Lukáš VolfLukáš Volf
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
02 2 5.77 0.0
4 Josef TerčJosef Terč
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 8 5.67 0.0
5 Adam HadAdam Had
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
02 6 4.90 0.0
6 Dominik SvobodaDominik Svoboda
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 4 4.70 0.0
MS Lukáš SvědínekLukáš Svědínek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 11 5.97 0.0
MS Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 12 6.28 0.0
MS Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 5 5.36 0.0
Daniel KlejchDaniel Klejch
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 3 DNS
David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 9 DNS
Dušan VodičkaDušan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 7 DNS
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Žáci

(so, 26.1.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 10 5.34 0.0
2 Lukáš BuršíkLukáš Buršík
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 8 5.13 0.0
3 Ondřej VolfOndřej Volf
AK SokolovAK Sokolov
05 5 5.12 0.0
4 Petr KuřákPetr Kuřák
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
04 9 5.10 0.0
5 Antonín VrbaAntonín Vrba
AK SokolovAK Sokolov
05 6 5.01 0.0
6 Jonas Ben AbdellatifJonas Ben Abdellatif
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 4 4.48 0.0
7 Rostislav KopčoRostislav Kopčo
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
04 1 4.40 0.0
8 Martin BartošMartin Bartoš
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 3 4.38 0.0
9 Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 2 4.16 0.0
MS Petr MalaniukPetr Malaniuk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 7 5.18 0.0
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(so, 26.1.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Robert KučeraRobert Kučera
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 13 4.47 0.0
2 František TrávníkFrantišek Trávník
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 6 4.20 0.0
3 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 11 4.08 0.0
4 Daniel HronDaniel Hron
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
07 7 4.01 0.0
5 Jakub StaněkJakub Staněk
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 2 3.79 0.0
6 Jakub JaneckýJakub Janecký
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
07 4 3.71 0.0
7 David MrázekDavid Mrázek
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
06 1 3.56 0.0
8 Matyáš ProkopMatyáš Prokop
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 5 3.52 0.0
MS Adam JežekAdam Ježek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 9 3.62 0.0
MS Filip BradáčFilip Bradáč
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
07 8 3.67 0.0
Tobias LinhartTobias Linhart
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 10 DNS
Filip ŠvecFilip Švec
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 3 DNS
Lukáš KrbecLukáš Krbec
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 12 DNS
Lukáš SalačLukáš Salač
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 14 NM
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 26.1.2019 - 15:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza PoncováTereza Poncová
AK SokolovAK Sokolov
99 4 4.91 0.0
2 Karolína KanalošováKarolína Kanalošová
AK SokolovAK Sokolov
95 1 4.50 0.0
MS Martina BeránkováMartina Beránková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
71 2 4.14 0.0
MS Anna KřížkováAnna Křížková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 5 6.09 0.0
Anežka RajmonováAnežka Rajmonová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
97 3 DNS
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(so, 26.1.2019 - 15:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška MarkofováEliška Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 8 5.19 0.0
2 Veronika BurešováVeronika Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
01 1 4.80 0.0
MS Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 6 4.99 0.0
MS Sofie ŠámalováSofie Šámalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 10 5.19 0.0
MS Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 5 4.89 0.0
MS Eliška MaršálkováEliška Maršálková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 9 5.12 0.0
MS Lucie KovářováLucie Kovářová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 4 4.78 0.0
MS Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 3 4.93 0.0
MS Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 7 5.15 0.0
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 26.1.2019 - 15:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika SládkováVeronika Sládková
AK SokolovAK Sokolov
02 10 5.40 0.0
2 Kristina KůtkováKristina Kůtková
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 6 4.56 0.0
3 Marie LillováMarie Lillová
AK SokolovAK Sokolov
03 8 4.48 0.0
4 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 4 4.18 0.0
5 Sára KosířováSára Kosířová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 2 4.12 0.0
MS Tereza SupováTereza Supová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 11 5.10 0.0
MS Veronika TřískováVeronika Třísková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 15 4.90 0.0
MS Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 14 4.98 0.0
MS Jana ŠpinkováJana Špinková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 7 4.30 0.0
MS Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 13 4.93 0.0
MS Anna JedličkováAnna Jedličková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 5 4.14 0.0
MS Nikola ŠimlováNikola Šimlová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 3 3.93 0.0
MS Monika PaškováMonika Pašková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 9 5.15 0.0
MS Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 12 5.06 0.0
MS Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 17 5.19 0.0
Aneta DvořákováAneta Dvořáková
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
03 1 DNS
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 26.1.2019 - 11:10) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 12 5.18 0.0
2 Eliška AugustováEliška Augustová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 9 4.97 0.0
3 Michaela JaneckáMichaela Janecká
AK SokolovAK Sokolov
04 11 4.74 0.0
4 Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 10 4.72 0.0
5 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 7 4.63 0.0
6 Markéta FričováMarkéta Fričová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 6 4.22 0.0
7 Nicole HofmannováNicole Hofmannová
AK SokolovAK Sokolov
04 5 4.11 0.0
8 Nikola RotováNikola Rotová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 2 3.55 0.0
MS Laura GrögerováLaura Grögerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 8 4.22 0.0
MS Petra BučányováPetra Bučányová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 4 4.07 0.0
MS Tereza ČechováTereza Čechová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 3 3.90 0.0
MS Ema JedličkováEma Jedličková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 1 3.76 0.0
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 26.1.2019 - 11:10) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nella TrinerováNella Trinerová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 6 4.42 0.0
2 Lucie MaškováLucie Mašková
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 8 4.31 0.0
3 Tereza KosováTereza Kosová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 7 4.30 0.0
4 Petra FischbachováPetra Fischbachová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 5 4.18 0.0
5 Alice ČesákováAlice Česáková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
07 3 4.04 0.0
6 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 4 3.81 0.0
7 Domimika StehnováDomimika Stehnová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
07 2 3.54 0.0
Elizaveta KuznetsovaElizaveta Kuznetsova
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 1 DNS
Celkem 8 závodníků