Back

 / Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Stromovka (26. 1. 2019)

3000 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 13:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08:52.78
2 Vítek FialaVítek Fiala 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 9 09:15.84
3 Daniel StrakaDaniel Straka 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11 10:05.59
MS Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10 09:23.52
MS Aleš NovákAleš Novák 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08:56.73
MS Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 09:10.07
MS Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08:51.89
MS Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 7 08:47.99
MS Matěj BenešMatěj Beneš 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 09:07.60
Michal ŠmahelMichal Šmahel 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 13:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan KoutnýJan Koutný 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 09:23.98
2 Petr LillPetr Lill 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 10 09:30.29
3 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 10:07.17
4 Albert SlabaAlbert Slaba 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 9 10:26.61
5 Karel LachoutKarel Lachout 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 11:16.55
6 Radek BurešRadek Bureš 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 11:27.95
MS Jan PerglerJan Pergler 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 09:36.35
MS Adam MatulkaAdam Matulka 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 10:15.54
MS Jan SkaličkaJan Skalička 00 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09:18.58
Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 DNS
Celkem 10 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 13:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 38 10:23.33
MS Bára PlacatkováBára Placatková 00 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 39 10:41.74
MS Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 40 11:05.17
Celkem 3 závodníků