Back

 / Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Stromovka (26. 1. 2019)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 13:05) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 18.39
2 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 19.37
3 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 19.40
4 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 19.61
MS Filip VetenglFilip Vetengl 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 19.37
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 13:05) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín VrbaAntonín Vrba 05 AK SokolovAK Sokolov 4 19.39
2 Ondřej VolfOndřej Volf 05 AK SokolovAK Sokolov 5 20.45
3 Jakub VojířJakub Vojíř 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 20.88
4 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 21.21
MS Petr VajsochrPetr Vajsochr 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 20.26
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 13:05) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr KuřákPetr Kuřák 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 19.81
2 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 21.61
3 Tomáš SekeraTomáš Sekera 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 22.16
4 Dominik JílekDominik Jílek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 25.41
MS Ondřej VollerOndřej Voller 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 20.64
Martin BartošMartin Bartoš 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 12:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 21.12
2 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 22.69
3 Matěj MaršíkMatěj Maršík 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 25.81
Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 DNS
Jakub StaněkJakub Staněk 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 12:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robert KučeraRobert Kučera 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 20.66
2 Matěj DenkMatěj Denk 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 22.39
3 Daniel HronDaniel Hron 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 22.66
4 Jiří KalousJiří Kalous 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 23.88
5 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 25.67
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 12:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 21.71
2 David MrázekDavid Mrázek 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 22.50
3 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 24.91
4 Lev UvarovLev Uvarov 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 27.26
Filip ŠvecFilip Švec 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 26.1.2019 - 12:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr DankaničPetr Dankanič 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 23.20
MS Kryštof HroníkKryštof Hroník 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.97
MS Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.16
MS Lukáš SalačLukáš Salač 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 20.60
MS Vít VollerVít Voller 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 21.95
Celkem 5 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 13:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 20.25
2 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 20.86
MS Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 20.51
MS Nikola AzariNikola Azari 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 20.51
Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 163.3a
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 13:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 21.43
2 MIchaela HrůzováMIchaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 22.19
3 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 22.20
4 Patricie TokárováPatricie Tokárová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 22.49
MS Petra VostráPetra Vostrá 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 21.92
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 13:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole HofmannováNicole Hofmannová 04 AK SokolovAK Sokolov 3 21.77
2 Eliška ČesákováEliška Česáková 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 22.64
3 Magdalena LakatošováMagdalena Lakatošová 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 22.68
4 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 23.26
5 Andrea PokrupováAndrea Pokrupová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 23.40
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 26.1.2019 - 13:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivana ČesákováIvana Česáková 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 22.64
2 Dominika KnápkováDominika Knápková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 22.69
3 Natálie HekelováNatálie Hekelová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 23.20
4 Michaela RybákováMichaela Rybáková 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 24.48
Mariam EnanMariam Enan 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 26.1.2019 - 13:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola HekelováNikola Hekelová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 21.88
2 Hana OpichalováHana Opichalová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 22.38
MS Klára StezkováKlára Stezková 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 23.15
MS Adéla VojtováAdéla Vojtová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 21.92
Anna Marie PavlíkováAnna Marie Pavlíková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 12:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 21.32
2 Viktorie DrobnáViktorie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 21.46
3 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 21.60
4 Gabriela FarářováGabriela Farářová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 21.61
5 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 21.63
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 12:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie DrobnáTerezie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 22.00
2 Tereza KosováTereza Kosová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 22.29
3 Natálie SeifertováNatálie Seifertová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 23.33
4 Kamila JeřábkováKamila Jeřábková 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 23.49
MS Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 21.54
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 12:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola HořtováNikola Hořtová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 24.28
2 Kateřina BodlákováKateřina Bodláková 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 25.91
MS Anna KoubkováAnna Koubková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 22.68
Eliška PeřinováEliška Peřinová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 DNS
Elizaveta KuznetsovaElizaveta Kuznetsova 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 163.3a
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 26.1.2019 - 12:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 21.35
2 Kateřina KoubkováKateřina Koubková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 23.79
3 Eva UrbánkováEva Urbánková 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 24.58
4 Markéta KrámováMarkéta Krámová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 26.22
MS Eliška TlamsováEliška Tlamsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 24.74
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 26.1.2019 - 12:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 21.81
2 Adéla BönischováAdéla Bönischová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 22.35
3 Karolína LichnovskáKarolína Lichnovská 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 22.51
4 Alice ČesákováAlice Česáková 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 22.57
5 Domimika StehnováDomimika Stehnová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 24.64
Celkem 5 závodníků