Back

 / Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Stromovka (26. 1. 2019)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 22.13
MS Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 21.75
MS Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 21.59
MS Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.35
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 22.25
MS Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.78
MS Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 22.66
Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 25.36
2 Petr PavelkaPetr Pavelka 61 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 30.35
MS Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 23.88
MS Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.59
Celkem 4 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 23.08
MS Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.55
MS Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 21.54
MS Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 21.83
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 23.03
MS Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 23.40
Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 DNS
Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 23.00
MS Vít BohmVít Bohm 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 23.30
MS Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 23.27
Tomáš JodlTomáš Jodl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 26.1.2019 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 25.68
2 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 27.49
MS Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 28.44
MS Adam MatulkaAdam Matulka 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 26.37
MS Adam ChristophAdam Christoph 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 25.27
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 23.56
MS Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 23.03
MS Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 23.48
MS Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 22.73
MS Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.79
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 23.18
2 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 23.51
3 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 24.26
MS David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 24.88
MS Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.37
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 24.05
MS Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 23.55
MS Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 23.77
MS Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 24.19
David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 26.1.2019 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 23.68
2 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 24.14
MS David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 24.40
MS Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 23.86
MS Martin UlčMartin Ulč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 23.92
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 26.1.2019 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 24.25
MS Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 24.56
MS Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 24.26
MS Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 23.69
Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 26.1.2019 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 24.78
2 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 24.82
MS Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 24.39
MS Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 24.80
MS Pavel MaříkPavel Mařík 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 24.90
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (so, 26.1.2019 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BlažekAdam Blažek 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 25.72
MS Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 24.79
MS David FiguraDavid Figura 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 25.04
MS Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 24.20
MS Šimon HumplŠimon Humpl 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 24.81
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (so, 26.1.2019 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VolfLukáš Volf 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 24.33
2 Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 25.71
MS Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 24.16
Jan KundrátJan Kundrát 03 AK SokolovAK Sokolov 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 26.1.2019 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik SvobodaDominik Svoboda 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 26.59
MS Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 26.61
MS Luboš VavrdaLuboš Vavrda 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 25.75
MS Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 25.00
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 26.1.2019 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik DytrychPatrik Dytrych 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 26.42
MS Hubert HejdukHubert Hejduk 03 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 29.38
MS Jan BürgerJan Bürger 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 26.22
David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 DNS
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 17:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 24.33
MS Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 24.76
MS Lucie KrupařováLucie Krupařová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 25.48
Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 17:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Anna MaiantsevaAnna Maiantseva 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 26.71
MS Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 26.77
MS Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 25.37
MS Tereza FraňkováTereza Fraňková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 26.84
MS Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 28.09
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 17:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 27.99
MS Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 27.76
MS Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.12
MS Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 28.76
MS Olha SyvulychOlha Syvulych 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 27.81
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 26.1.2019 - 17:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 28.61
2 Tereza PoncováTereza Poncová 99 AK SokolovAK Sokolov 4 28.81
3 Karolína KanalošováKarolína Kanalošová 95 AK SokolovAK Sokolov 5 29.71
Celkem 3 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 17:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 4 25.05
2 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 25.54
3 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 25.61
MS Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 26.23
MS Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 25.25
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 17:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tereza LaštovkováTereza Laštovková 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 28.10
MS Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 26.84
MS Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 26.37
MS Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 26.46
MS Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 27.27
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 17:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 26.52
1= Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 26.52
MS Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 27.02
Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 DNS
Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 17:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 5 25.29
MS Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 26.85
MS Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 26.23
MS Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 25.24
MS Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 26.02
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 17:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 26.87
MS Tereza DvořákováTereza Dvořáková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 26.28
MS Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.06
MS Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 26.54
MS Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 27.97
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 17:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 28.23
MS Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 28.12
MS Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 27.63
MS Lucie FialováLucie Fialová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 26.91
MS Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 27.21
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 26.1.2019 - 17:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 26.88
MS Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 27.42
MS Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 27.52
MS Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 27.97
MS Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 27.14
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 26.1.2019 - 17:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 27.77
2 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 AK SokolovAK Sokolov 2 28.04
3 Kristina KůtkováKristina Kůtková 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 29.38
4 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 30.34
MS Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 28.25
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 26.1.2019 - 17:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 27.98
MS Nikola KohoutováNikola Kohoutová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 28.69
MS Eliška ŠárováEliška Šárová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 29.87
MS Eliška NoskováEliška Nosková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 28.44
MS Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 27.87
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (so, 26.1.2019 - 17:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 30.46
MS Simona LaštovkováSimona Laštovková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 30.10
MS Jana TicháčkováJana Ticháčková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 29.23
MS Lucie ŠrámováLucie Šrámová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 28.70
Martina OudováMartina Oudová 02 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (so, 26.1.2019 - 17:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 29.79
2 Simona ČeladníkováSimona Čeladníková 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 30.12
MS Nikola ŠimlováNikola Šimlová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 31.04
MS Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 30.43
Marie LillováMarie Lillová 03 AK SokolovAK Sokolov 4 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (so, 26.1.2019 - 17:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 29.36
2 Karolína DvorskáKarolína Dvorská 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 31.12
3 Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 32.15
4 Veronika VonšovskáVeronika Vonšovská 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 33.47
Markéta BauerováMarkéta Bauerová 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků