Back

 / Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen

Jablonec nad Nisou (26. 1. 2019)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 26.1.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 07.02
2 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 07.48
3 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 07.55
4 Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 07.57
5 Daniel ČermákDaniel Čermák 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 07.64
6 Tomáš FialaTomáš Fiala 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 07.67
7 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 07.84
8 Jan JarolímekJan Jarolímek 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.98
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 26.1.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.12
2 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 07.31
3 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 07.32
4 Lukáš KillarLukáš Killar 99 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 07.59
5 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 07.96
6 Jan ČernýJan Černý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 08.15
7 Marwan QasemMarwan Qasem 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.45
Matěj BartoňMatěj Bartoň 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 26.1.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 07.12
2 Marek ŠebekMarek Šebek 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 07.36
3 Adam GalbavýAdam Galbavý 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.45
4 Mikoláš ZajacMikoláš Zajac 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 07.66
5 Josef HorákJosef Horák 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 07.68
6 Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 07.78
7 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.35
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 26.1.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.28
2 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 07.40
3 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 07.47
4 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 07.61
5 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 07.64
6 Pawel CHORZEPAPawel CHORZEPA 04 SL GKS Olsza OlszynaSL GKS Olsza Olszyna 7 08.26
7 Marek FátorMarek Fátor 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 08.70
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 26.1.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 07.22
2 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 07.40
3 Adam ZikmundAdam Zikmund 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 07.58
4 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 07.81
5 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 07.87
6 Kryštof HousaKryštof Housa 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 08.27
Tomáš KlímaTomáš Klíma 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (so, 26.1.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 07.48
2 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 07.68
3 Mario GáborMario Gábor 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 07.79
4 Jan HartigJan Hartig 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.04
5 Vojtěch VojtěchVojtěch Vojtěch 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 08.33
6 Daniel HavlíkDaniel Havlík 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.85
David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (so, 26.1.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 07.30
2 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 07.43
3 Gabriel TichýGabriel Tichý 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.54
4 Lukáš JandákLukáš Jandák 01 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 1 07.65
5 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 07.70
6 Adam MilerAdam Miler 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 07.74
7 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 07.93
8 Petr MalýPetr Malý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 08.70
Celkem 8 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 12:00) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 06.94
2 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3 07.03
3 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 07.06
4 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 07.13
5 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 07.21
6 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 07.24
7 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 07.36
Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 DQ
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 11:50) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.75
2 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 07.80
3 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.87
4 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 08.01
Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 DNS
Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 DQ
Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 DQ
Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 DQ
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 26.1.2019 - 10:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.82
2 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 08.39
3 Ewa DZIEMIDOWICZEwa DZIEMIDOWICZ 02 SL GKS Olsza OlszynaSL GKS Olsza Olszyna 2 08.64
4 Barbora KoťátkováBarbora Koťátková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 08.72
5 Bára FilipováBára Filipová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.81
6 Alžběta HaškováAlžběta Hašková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 08.98
7 Denisa SmutnáDenisa Smutná 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.01
Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 DQ
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 26.1.2019 - 10:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 07.83
2 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 08.21
3 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.31
4 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 08.61
5 Julie VaňkováJulie Vaňková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 08.87
6 Kristýna ČížkováKristýna Čížková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 09.05
7 Anna ProkůpkováAnna Prokůpková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 09.32
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 26.1.2019 - 10:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.99
2 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 08.13
3 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.38
4 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 08.45
5 Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.82
6 Marcela NajmanováMarcela Najmanová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.99
7 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 09.16
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 26.1.2019 - 10:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.00
2 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 08.41
3 Bára StrnádkováBára Strnádková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 08.60
4 Johanka NovotnáJohanka Novotná 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.65
5 Anna LannenAnna Lannen 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 08.97
6 Barbora OndráškováBarbora Ondrášková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 09.03
7 Laura SZCZESNALaura SZCZESNA 05 SL GKS Olsza OlszynaSL GKS Olsza Olszyna 6 09.72
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 26.1.2019 - 10:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 08.07
2 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 08.24
3 Vendula HubálkováVendula Hubálková 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 08.40
4 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 08.54
5 Jana ValentováJana Valentová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 08.73
6 Marie KordováMarie Kordová 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.92
7 Viktoria MyškováViktoria Myšková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.96
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (so, 26.1.2019 - 10:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 08.31
2 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.39
3 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.47
4 Adéla SzelkeováAdéla Szelkeová 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 08.59
5 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 08.88
6 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.89
7 Hana KratochvílováHana Kratochvílová 75 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 09.66
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (so, 26.1.2019 - 10:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 08.19
2 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.28
3 Eliška HýřováEliška Hýřová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.77
4 Simona BuštováSimona Buštová 03 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 6 08.92
5 Daniela DrašarováDaniela Drašarová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 09.30
6 Anna Julie HurtováAnna Julie Hurtová 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 09.44
Tereza KrálíčkováTereza Králíčková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 08 (so, 26.1.2019 - 10:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 08.13
2 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 08.43
3 Anna ČapkováAnna Čapková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 08.62
4 Tereza PavlátováTereza Pavlátová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.84
5 Kristýna Marie MatuškováKristýna Marie Matušková 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 09.11
6 Anita ŠibravováAnita Šibravová 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 09.25
7 Lucie BridzikováLucie Bridziková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 09.41
Celkem 7 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 12:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 22.63
2 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 23.22
3 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 23.56
4 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 23.88
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 12:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 23.76
2 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 26.11
3 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 26.50
Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 12:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 24.67
2 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 25.25
3 Vojtěch VojtěchVojtěch Vojtěch 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 26.78
Matěj BartoňMatěj Bartoň 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 26.1.2019 - 12:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikoláš ZajacMikoláš Zajac 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 25.17
2 Tomáš FialaTomáš Fiala 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 25.44
3 Jan ČernýJan Černý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 26.51
4 Kryštof HousaKryštof Housa 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 26.99
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 26.1.2019 - 12:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 25.23
2 Jakub ŽačokJakub Žačok 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 27.42
3 Dominik DudaDominik Duda 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 28.44
Jonáš MelicharJonáš Melichar 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 26.1.2019 - 12:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KillarLukáš Killar 99 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 23.90
2 Marek ŠebekMarek Šebek 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 24.78
Daniel ČermákDaniel Čermák 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (so, 26.1.2019 - 12:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 23.97
2 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 26.27
Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (so, 26.1.2019 - 12:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ŽampachLukáš Žampach 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 25.20
2 Vojtěch PůtaVojtěch Půta 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 25.53
3 Jan Alexandr KopřivaJan Alexandr Kopřiva 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 26.06
Celkem 3 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 12:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 26.52
2 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 26.58
3 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 27.04
4 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 27.26
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 12:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 27.22
2 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 27.88
3 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 28.70
4 Marie KordováMarie Kordová 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 30.46
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 12:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 28.55
2 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 29.74
3 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 30.44
4 Kristýna JaneckáKristýna Janecká 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 30.47
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 26.1.2019 - 12:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 29.32
2 Bára FilipováBára Filipová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 29.79
3 Andrea FotrováAndrea Fotrová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 30.31
4 Eliška ChladováEliška Chladová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 32.03
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 26.1.2019 - 12:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 27.41
2 Vendula HubálkováVendula Hubálková 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 28.55
3 Amélie VoříškováAmélie Voříšková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 29.89
4 Denisa SmutnáDenisa Smutná 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 29.91
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 26.1.2019 - 12:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta MalichováAgáta Malichová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 29.28
2 Ema MikanováEma Mikanová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 29.49
3 Tereza PavlátováTereza Pavlátová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 30.00
4 Viktoria MyškováViktoria Myšková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 30.30
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 26.1.2019 - 12:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 28.55
2 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 28.92
3 Anita ŠibravováAnita Šibravová 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 31.43
4 Viktorie PatzeltováViktorie Patzeltová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 32.25
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 26.1.2019 - 12:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KlímováKateřina Klímová 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 30.70
2 Anna ProkůpkováAnna Prokůpková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 33.15
3 Hana KratochvílováHana Kratochvílová 75 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 34.15
Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 26.1.2019 - 12:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 28.08
2 Natálie KottováNatálie Kottová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 30.84
Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 DNS
Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 26.1.2019 - 12:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie VaňkováJulie Vaňková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 30.16
2 Jana ValentováJana Valentová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 30.70
3 Kristýna Marie MatuškováKristýna Marie Matušková 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 31.38
Celkem 3 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 11:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 52.39
2 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 53.00
3 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 53.44
4 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 54.91
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 11:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 54.59
2 Daniel ČermákDaniel Čermák 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 56.37
3 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 61.50
Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 11:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 55.64
2 Adam PapoušekAdam Papoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 57.23
3 Petr ŠantrochPetr Šantroch 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 59.02
4 Jan ČernýJan Černý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 62.18
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 26.1.2019 - 11:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 52.81
2 Ondřej ŠpringlOndřej Špringl 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 56.47
Jan Alexandr KopřivaJan Alexandr Kopřiva 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 DNS
Jonáš MelicharJonáš Melichar 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 2 57.56
2 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 58.02
3 Julia ROSAJulia ROSA 02 SL GKS Olsza OlszynaSL GKS Olsza Olszyna 1 63.18
4 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 65.85
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 61.14
2 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 61.88
3 Zuzana LoudováZuzana Loudová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 70.10
4 Barbora PospíšilováBarbora Pospíšilová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 71.82
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla SzelkeováAdéla Szelkeová 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 65.35
2 Andrea FotrováAndrea Fotrová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 66.45
3 Agáta MalichováAgáta Malichová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 67.04
4 Rozálie MilionováRozálie Milionová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 75.25
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 26.1.2019 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 66.27
2 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 66.91
3 Klára VymetalováKlára Vymetalová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 72.29
Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 26.1.2019 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 56.67
2 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 68.51
Denisa JégrováDenisa Jégrová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 DNS
Viktorie PatzeltováViktorie Patzeltová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 DNF
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 10:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 1:57.41
2 Jan MálekJan Málek 01 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 2 1:59.16
3 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 1:59.57
4 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 2:04.96
5 Mateusz FRANCZAKMateusz FRANCZAK 04 SL GKS Olsza OlszynaSL GKS Olsza Olszyna 6 2:12.76
6 Petr ŠantrochPetr Šantroch 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 2:14.38
7 Jakub ŽačokJakub Žačok 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 2:16.90
8 Dominik DudaDominik Duda 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 2:25.39
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 10:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 2:08.93
2 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 2:09.68
3 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:11.47
4 Jan Alexandr KopřivaJan Alexandr Kopřiva 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 2:15.79
5 Šimon PrůšekŠimon Průšek 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 2:21.76
6 Robert HurdálekRobert Hurdálek 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 2:27.16
7 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 2:27.94
Celkem 7 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh (so, 26.1.2019 - 10:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 2:28.54
2 Kristýna JaneckáKristýna Janecká 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 2:35.33
3 Simona BuštováSimona Buštová 03 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 7 2:38.11
4 Kaja POPIELKaja POPIEL 04 SL GKS Olsza OlszynaSL GKS Olsza Olszyna 3 2:38.69
5 Justyna ŁAKOTAJustyna ŁAKOTA 02 SL GKS Olsza OlszynaSL GKS Olsza Olszyna 4 2:39.76
6 Klára KesselgruberováKlára Kesselgruberová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 9 2:44.66
7 Eliška ChladováEliška Chladová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 2:45.55
8 Barbora FlouskováBarbora Flousková 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 2:47.59
9 Anna KLATKAAnna KLATKA 05 SL GKS Olsza OlszynaSL GKS Olsza Olszyna 5 2:52.22
Celkem 9 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 12:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej ChourOndřej Chour 87 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 3:59.69
2 Vojtěch GaláčVojtěch Galáč 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 4:12.77
3 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 4:12.86
4 Jiří MilerJiří Miler 75 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 4:14.28
5 Matěj ZimaMatěj Zima 98 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 4:26.07
6 Michael SmutnýMichael Smutný 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 4:32.79
7 Robert HurdálekRobert Hurdálek 78 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 4:36.15
8 Vít DoležalVít Doležal 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 4:37.65
9 Jakub ČervenýJakub Červený 95 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 4:57.15
Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 DNF
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 12:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal SuchýMichal Suchý 94 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 9 4:28.02
2 Vít NováčekVít Nováček 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 4:39.42
3 Jakub PitoňákJakub Pitoňák 04 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 5 4:41.26
4 Jakub SteinbergerJakub Steinberger 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 4:41.70
5 Matyáš VintrMatyáš Vintr 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 10 4:43.26
6 Jan ČížekJan Čížek 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 4:47.26
7 Jaroslav ČernýJaroslav Černý 86 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 4:55.78
8 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 5:02.57
9 Michal VotýpkaMichal Votýpka 03 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 10 5:04.42
Vojtěch ŠpetlíkVojtěch Špetlík 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 9 DNS
Celkem 10 závodníků

1500 m - Ženy (Běh)

Běh (so, 26.1.2019 - 12:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jana PekařováJana Pekařová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 5:10.99
2 Emma HoráčkováEmma Horáčková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 5:23.29
3 Anna KochováAnna Kochová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 5:24.94
4 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 5:37.63
5 Adéla BreitrováAdéla Breitrová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 5:41.52
6 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 5:42.66
MS Marie MitáčkováMarie Mitáčková 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 9 6:30.79
Eliška MartínkováEliška Martínková 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 DNS
Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 DNS
Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10 DNF
Celkem 10 závodníků

60 m překážek - Muži (Běh)

Běh (so, 26.1.2019 - 10:10) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.51
2 Josef HorákJosef Horák 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 08.91
3 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 09.03
4 Václav ČervinkaVáclav Červinka 94 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 6 09.79
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ženy (Běh)

Běh (so, 26.1.2019 - 10:00) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 08.63
2 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 09.36
3 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 09.57
4 Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.64
5 Lenka BártováLenka Bártová 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 09.66
Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 DNS
Ewa DZIEMIDOWICZEwa DZIEMIDOWICZ 02 SL GKS Olsza OlszynaSL GKS Olsza Olszyna 7 DNS
Celkem 7 závodníků

4 x 150 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 13:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Víla, Vaynahiy, Beníček, Radostný Víla, Vaynahiy, Beníček, Radostný AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 1:09.57
2 Velíšek, Dutý, Medáček, Hlaváček Velíšek, Dutý, Medáček, Hlaváček AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 1:09.97
3 Stupka, Černý, Bekr, Nováček Stupka, Černý, Bekr, Nováček AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 1:16.24
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 13:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štancl, Půta, Papoušek, Vaníček Štancl, Půta, Papoušek, Vaníček TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 1:12.20
2 Pšenka, Krejčí, Krejčí, Capoušek Pšenka, Krejčí, Krejčí, Capoušek TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 1:13.97
3 Čermák, Killar, Vosáhlo, Zajac Čermák, Killar, Vosáhlo, Zajac TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 1:14.98
Celkem 3 závodníků

4 x 150 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 13:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rappová, Hýblová, Richterová, Štanclová Rappová, Hýblová, Richterová, Štanclová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 1:18.59
2 Náhlovská, Hobelantová, Gaubmannová, Čapková Náhlovská, Hobelantová, Gaubmannová, Čapková AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 1:21.40
3 Čadová, Krouská, Sofínová, Nečásková Čadová, Krouská, Sofínová, Nečásková AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 1:22.03
4 Širlová, Šibravová, Patzeltová, Kratochvílová Širlová, Šibravová, Patzeltová, Kratochvílová AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 1:35.88
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 13:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlátová, Najmanová, Kattzchová, Mikanová Pavlátová, Najmanová, Kattzchová, Mikanová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 1:25.36
2 Vymetalová, Prokůpková, Návratová, Lannen Vymetalová, Prokůpková, Návratová, Lannen TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 1:29.17
3 Pekařová, Pospíšilová, Martínková, Loudová Pekařová, Pospíšilová, Martínková, Loudová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 1:30.42
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 26.1.2019 - 11:50) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.601.651.701.751.801.831.861.891.921.951.982.00
1 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 11 1.95 ----o-oooox-xx
2 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 2 1.86 -oooxxoxxooxxx
3 Johan HaiblíkJohan Haiblík
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 9 1.83 -oooxxooxxx
4 Václav ČervinkaVáclav Červinka
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
94 7 1.83 -oxoooxoxxx
5 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 5 1.75 ooxoxxoxxx
6 Ondřej BeníčekOndřej Beníček
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 1 1.70 -ooxxx
7 Adam NovákAdam Novák
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
02 6 1.70 oxooxxx
8 Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 3 1.70 xoxooxxx
9 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 8 1.65 oxo
10 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 4 1.60 xxoxxx
MS Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 10 1.92 ---oxooxxoxxoxxoxxx
Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 12 DNS
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 26.1.2019 - 10:10) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon
1 Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 16 1.60
2 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 3 1.55
3 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 15 1.55
4 Klára MatuškováKlára Matušková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 12 1.55
5 Natálie KottováNatálie Kottová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 4 1.50
6 Vendula BílkováVendula Bílková
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
02 1 1.50
7 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 11 1.45
8 Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 14 1.45
9 Marika MatějovskáMarika Matějovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
99 13 1.45
10 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
96 6 1.40
11= Daniela DrašarováDaniela Drašarová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 2 1.40
11= Tereza KrálíčkováTereza Králíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 5 1.40
13= Tereza ŠefrováTereza Šefrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 8 1.35
13= Klára VymetalováKlára Vymetalová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 9 1.35
Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 10 DNS
Barbora OndráškováBarbora Ondrášková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 7 NM
Celkem 16 závodníků

Skok o tyči - Muži

(so, 26.1.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 3.00
1 David FischerDavid Fischer
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
95 2 4.30
2 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 14 4.30
3 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 15 4.30
4 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 8 4.00
5 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 16 4.00
6= Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 13 3.80
6= Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 11 3.80
8 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 7 3.80
9 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 6 3.80
10= Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 9 3.40
10= Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 10 3.40
12 Václav KúřilVáclav Kúřil
ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N.
01 5 3.40
13 Antonín HadingerAntonín Hadinger
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
51 3 3.20
14 Milan TrejbalMilan Trejbal
AC TJ JičínAC TJ Jičín
66 4 3.00
Filip BartoněkFilip Bartoněk
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
00 1 NM
Václav ČervinkaVáclav Červinka
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
94 12 NM
Celkem 16 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 26.1.2019 - 11:50) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.35
1 Anna RydvalováAnna Rydvalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 13 3.20
2 Anna PelcováAnna Pelcová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
99 3 3.10
3 Tereza MasarykováTereza Masaryková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 11 3.10
4 Jaroslava VaněčkováJaroslava Vaněčková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
77 4 2.80
5 Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 9 2.80
6 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 10 2.80
7 Nela VaníčkováNela Vaníčková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 8 2.60
8= Lia HeryánováLia Heryánová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 6 2.40
8= Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 7 2.40
10 Anna BoukalováAnna Boukalová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
99 1 2.20
11 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 2 2.20
12 Hana VodičkováHana Vodičková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
67 5 2.20
MS Viktorie OndrováViktorie Ondrová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 12 3.20
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále A (so, 26.1.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 13 6.73 0.0
2 Patrik MedáčekPatrik Medáček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 11 6.48 0.0
3 Jan MachačJan Machač
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 10 6.13 0.0
4 Adam ZikmundAdam Zikmund
AC TJ JičínAC TJ Jičín
92 9 6.10 0.0
5 David VrbataDavid Vrbata
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 8 6.10 0.0
6 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 5 6.07 0.0
7 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 6 5.93 0.0
8 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 12 5.93 0.0
9 Tomáš OsobaTomáš Osoba
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1 5.73 0.0
10 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 7 5.72 0.0
11 Jan VodičkaJan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 2 5.70 0.0
12 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 3 5.68 0.0
13 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 4 5.57 0.0
Celkem 13 závodníků
Finále B (so, 26.1.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej BeníčekOndřej Beníček
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 1 6.30 0.0
2 Adam MilerAdam Miler
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 4 6.00 0.0
3 David PšenkaDavid Pšenka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 14 5.73 0.0
4 Dušan VodičkaDušan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5 5.67 0.0
5 Lukáš JandákLukáš Jandák
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
01 3 5.36 0.0
6 Mario GáborMario Gábor
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
98 13 5.36 0.0
7 Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 9 5.32 0.0
8 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 10 5.17 0.0
9 Marwan QasemMarwan Qasem
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 12 4.82 0.0
10 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 8 4.80 0.0
11 Petr MalýPetr Malý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 7 4.71 0.0
12 Daniel HavlíkDaniel Havlík
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 2 4.09 0.0
13 Jan JarolímekJan Jarolímek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 6 3.75 0.0
Roman PrincRoman Princ
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 11 NM
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále A (so, 26.1.2019 - 11:10) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
98 15 5.50 0.0
2 Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 14 5.14 0.0
3 Šárka KalvováŠárka Kalvová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
97 13 5.12 0.0
4 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 10 4.99 0.0
5 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 8 4.87 0.0
6 Adéla SochorováAdéla Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 12 4.78 0.0
7 Ema LandováEma Landová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 9 4.64 0.0
8 Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 11 4.59 0.0
9 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 7 4.56 0.0
10 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 4 4.55 0.0
11 Sára KřížkováSára Křížková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 5 4.40 0.0
12 Marcela NajmanováMarcela Najmanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 2 4.38 0.0
13 Bára StrnádkováBára Strnádková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 6 4.35 0.0
14 Eliška HýřováEliška Hýřová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 3 4.00 0.0
Lucie OdvárkováLucie Odvárková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
96 16 DNS
Bára FilipováBára Filipová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1 NM
Celkem 16 závodníků
Finále B (so, 26.1.2019 - 11:10) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora KučerováBarbora Kučerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 7 5.00 0.0
2 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 4 4.88 0.0
3 Eliška LatislavováEliška Latislavová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 9 4.78 0.0
4 Johanka NovotnáJohanka Novotná
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 15 4.53 0.0
5 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 14 4.47 0.0
6= Ema MikanováEma Mikanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 10 4.42 0.0
6= Kristýna ČížkováKristýna Čížková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 2 4.42 0.0
8 Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 5 4.37 0.0
9 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 16 4.35 0.0
10 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 6 4.26 0.0
11 Anna LannenAnna Lannen
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 8 4.01 0.0
12 Amálie NávratováAmálie Návratová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 11 3.93 0.0
13 Anna ČapkováAnna Čapková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 12 3.68 0.0
Lucie BridzikováLucie Bridziková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 1 DNS
Alžběta HaškováAlžběta Hašková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 3 NM
Barbora KoťátkováBarbora Koťátková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 13 NM
Celkem 16 závodníků

Trojskok - Muži

(so, 26.1.2019 - 12:10) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
91 2 14.31 0.0
2 Vojtěch TruhlářVojtěch Truhlář
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
92 6 13.77 0.0
3 Jan MachačJan Machač
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 7 13.17 0.0
4 Adam ZikmundAdam Zikmund
AC TJ JičínAC TJ Jičín
92 8 13.16 0.0
5 Michal TöpferMichal Töpfer
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
97 5 13.01 0.0
6 Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 4 11.49 0.0
Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 1 DNS
Nicolas NeumannNicolas Neumann
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3 NM
Celkem 8 závodníků

Trojskok - Ženy

(so, 26.1.2019 - 12:55) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
98 9 11.50 0.0
2 Jaroslava VaněčkováJaroslava Vaněčková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
77 6 11.15 0.0
3 Marika MatějovskáMarika Matějovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
99 4 10.47 0.0
4 Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 8 10.33 0.0
5 Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 2 10.17 0.0
6 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 5 09.79 0.0
7 Marie KolencováMarie Kolencová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 7 09.68 0.0
8 Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 3 09.40 0.0
Natálie JakobiNatálie Jakobi
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
00 1 NM
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 26.1.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
91 1 16.75 0.0
2 Michaela TrčováMichaela Trčová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 10 13.19 0.0
3 Marta Zachařová - ValtováMarta Zachařová - Valtová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
91 6 13.10 0.0
4 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 9 11.70 0.0
5 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 2 11.20 0.0
6 Zdena JanouškováZdena Janoušková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
82 8 10.65 0.0
7 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 5 10.19 0.0
8 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 7 09.37 0.0
9 Anna HollmannováAnna Hollmannová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 3 09.10 0.0
10 Krystýna PiotuchováKrystýna Piotuchová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 4 08.34 0.0
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 26.1.2019 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 6 14.65 0.0
2 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 14 14.63 0.0
3 Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
79 13 13.05 0.0
4 Jan EfflerJan Effler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 12 12.23 0.0
5 Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
67 11 11.54 0.0
6 Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
62 1 11.40 0.0
7 Jan SvobodaJan Svoboda
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
01 5 11.22 0.0
8 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
78 7 11.13 0.0
9 Pavel TaibrPavel Taibr
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
56 10 10.80 0.0
10 Petr KopřivaPetr Kopřiva
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
70 2 10.78 0.0
11 David KrčmářDavid Krčmář
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
00 3 10.69 0.0
12 Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 8 10.20 0.0
13 Radek BekrRadek Bekr
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 9 10.06 0.0
14 Adam NovákAdam Novák
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
02 4 09.57 0.0
Celkem 14 závodníků