Back

 / Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen

Jablonec nad Nisou (26. 1. 2019)

4 x 150 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 13:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Víla, Vaynahiy, Beníček, Radostný Víla, Vaynahiy, Beníček, Radostný AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 1:09.57
2 Velíšek, Dutý, Medáček, Hlaváček Velíšek, Dutý, Medáček, Hlaváček AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 1:09.97
3 Stupka, Černý, Bekr, Nováček Stupka, Černý, Bekr, Nováček AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 1:16.24
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 13:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štancl, Půta, Papoušek, Vaníček Štancl, Půta, Papoušek, Vaníček TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 1:12.20
2 Pšenka, Krejčí, Krejčí, Capoušek Pšenka, Krejčí, Krejčí, Capoušek TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 1:13.97
3 Čermák, Killar, Vosáhlo, Zajac Čermák, Killar, Vosáhlo, Zajac TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 1:14.98
Celkem 3 závodníků

4 x 150 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 13:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rappová, Hýblová, Richterová, Štanclová Rappová, Hýblová, Richterová, Štanclová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 1:18.59
2 Náhlovská, Hobelantová, Gaubmannová, Čapková Náhlovská, Hobelantová, Gaubmannová, Čapková AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 1:21.40
3 Čadová, Krouská, Sofínová, Nečásková Čadová, Krouská, Sofínová, Nečásková AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 1:22.03
4 Širlová, Šibravová, Patzeltová, Kratochvílová Širlová, Šibravová, Patzeltová, Kratochvílová AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 1:35.88
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 13:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlátová, Najmanová, Kattzchová, Mikanová Pavlátová, Najmanová, Kattzchová, Mikanová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 1:25.36
2 Vymetalová, Prokůpková, Návratová, Lannen Vymetalová, Prokůpková, Návratová, Lannen TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 1:29.17
3 Pekařová, Pospíšilová, Martínková, Loudová Pekařová, Pospíšilová, Martínková, Loudová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 1:30.42
Celkem 3 závodníků