Back

 / Přebor Ústeckého kraje mužů a žen

Praha - Strahov (27. 1. 2019)

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.1.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 6 13.84 13.13x13.6413.6413.8413.0313.34
2 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 4 12.70 -12.5112.7012.7012.6812.6812.47
3 Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 3 12.34 11.8511.5711.5211.8511.9112.3112.34
4 Kryštof BesserKryštof Besser
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 5 12.09 12.0911.9811.9912.0911.77-12.06
5 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 2 11.47 -11.47-11.47---
MS Rudolf BandurovičRudolf Bandurovič
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
89 1 11.51 xx11.2911.29xx11.51
MS Jan ŠedivýJan Šedivý
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
00 7 13.28 12.7312.3912.9112.9113.0812.7713.28
MS Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 8 13.55 xxx0.013.1713.55x
MS Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 9 13.94 x13.5113.7113.7113.7013.94x
Celkem 9 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (ne, 27.1.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
97 8 11.13 -11.0611.1311.13x10.61x
2 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 2 10.61 10.3710.5210.3510.5210.6110.5510.58
3 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 4 10.54 10.5410.3610.1410.54---
4 Eliška HodkováEliška Hodková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
00 5 10.41 10.3910.4110.1210.41-10.2609.98
5 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 1 10.38 09.9110.3810.1910.3810.1310.2110.06
MS Tina KititiTina Kititi
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
99 9 11.64 11.5411.6410.1811.64-11.3211.56
MS Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 3 11.14 11.02x11.1411.1410.8510.8710.89
MS Linda PrůšováLinda Průšová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 10 11.92 11.59x11.4811.5911.6111.9211.54
MS Lenka KoubkováLenka Koubková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
00 6 10.09 09.7310.0209.7710.0210.0010.09x
MS Nikol JankuNikol Janku
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 7 10.28 --x0.010.28x10.21
Celkem 10 závodníků