Back

 / Přebor Ústeckého kraje mužů a žen

Praha - Strahov (27. 1. 2019)

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.1.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.531.581.631.681.731.781.831.881.911.942.00
1 Jakub JandaJakub Janda
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
89 19 1.94 -----oxooooxxx
2 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 17 1.91 ----oooxooxxx
3 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka
ASK DěčínASK Děčín
99 2 1.91 -oooooxooxxoxxx
4 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 16 1.83 ----oooxxx
5 Tomáš LaubeTomáš Laube
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
01 12 1.78 --ooooxxx
6 Tomáš PraskýTomáš Praský
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
99 15 1.78 ---ooxxoxxx
7 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK BílinaAK Bílina
02 8 1.73 --ooxxoxxx
8= František LáchaFrantišek Lácha
AK BílinaAK Bílina
02 4 1.68 ooooxxx
8= Karel MesárošKarel Mesároš
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 14 1.68 ooooxxx
8= Kryštof KlausnerKryštof Klausner
AK BílinaAK Bílina
03 7 1.68 ooooxxx
11 Robert HájekRobert Hájek
ASK DěčínASK Děčín
01 11 1.68 oooxoxx
12 Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
98 3 1.68 -oxoxxoxxx
13 Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 5 1.63 oooxxx
MS Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 13 1.73 ooooxoxx
MS Timotej HaszicsTimotej Haszics
AC Stavbar NitraAC Stavbar Nitra
00 1 1.68 xoxoxxooxx
MS Ondřej VojtaOndřej Vojta
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 9 1.73 oxo-ooxxx
Jiří DoležalJiří Doležal
AK BílinaAK Bílina
91 10 DNS
Michal CsuhaMichal Csuha
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 6 DNS
Lukáš HorákLukáš Horák
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
89 18 DNS
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 27.1.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.371.421.471.521.571.601.631.661.681.701.73
1 Viktorie KlepetkováViktorie Klepetková
ASK LovosiceASK Lovosice
03 14 1.68 ---oo-xxooxxoxxx
2 Eliška HodkováEliška Hodková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
00 10 1.63 -ooxxoxxoxoxoxx-x
3 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 7 1.60 --ooxooxxx
4 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 11 1.60 -oooxxooxxx
5 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 12 1.57 --xoxoxoxxx
6= Simona PlosováSimona Plosová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 8 1.52 ooooxxx
6= Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 9 1.52 ooooxx
8= Anna BázlerováAnna Bázlerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 3 1.47 oooxxx
8= Tereza TůmováTereza Tůmová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 1 1.47 oooxxx
10 Veronika PeškováVeronika Pešková
AK BílinaAK Bílina
04 4 1.47 oxooxxx
11 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK BílinaAK Bílina
04 5 1.47 ooxoxxx
12 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK BílinaAK Bílina
03 2 1.42 ooxxx
13 Adéla MarkvartováAdéla Markvartová
ASK LovosiceASK Lovosice
05 6 1.42 oxoxxx
MS Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 13 1.63 --oooxxoxxoxx
MS Nikol JankuNikol Janku
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 15 1.70 --ooooxoox-oxxx
Celkem 15 závodníků