Back

 / Přebor Ústeckého kraje mužů a žen

Praha - Strahov (27. 1. 2019)

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 27.1.2019 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 52.17
2 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 52.55
MS Michal VlčekMichal Vlček 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 54.32
Poznámky:
V cíli došlo ke zranění Michala Vlčka z Klatov v oblasti levého kolena.
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 27.1.2019 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PíchaMarek Pícha 99 AK BílinaAK Bílina 3 54.38
2 František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina 4 55.14
3 Pavel PodrapskýPavel Podrapský 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 62.43
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 52.17
2 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 52.55
3 Michal VlčekMichal Vlček 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 54.32
4 Marek PíchaMarek Pícha 99 AK BílinaAK Bílina 3 54.38
5 František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina 4 55.14
6 Pavel PodrapskýPavel Podrapský 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 62.43

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 27.1.2019 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 59.78
2 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 62.67
3 Magdalena HorníkováMagdalena Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 69.56
MS Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 63.21
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 27.1.2019 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 64.18
2 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 65.13
3 Veronika VašinováVeronika Vašinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 66.82
4 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 3 68.24
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 27.1.2019 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 66.07
2 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 3 67.50
3 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 68.14
Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 59.78
2 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 62.67
3 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 63.21
4 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 64.18
5 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 65.13
6 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 66.07
7 Veronika VašinováVeronika Vašinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 66.82
8 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 3 67.50
9 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 68.14
10 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 3 68.24
11 Magdalena HorníkováMagdalena Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 69.56
Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 1 DNS