Back

 / Okresní přebor sprinty, dálka

Opava (27. 1. 2019)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 27.1.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.47
2 Martin CeltaMartin Celta 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.94
Celkem 2 závodníků
Běh 02 (ne, 27.1.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ŠubíkAdam Šubík 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.33
2 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 07.38
3 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.67
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Adam ŠubíkAdam Šubík 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.33
2 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 07.38
3 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.47
4 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.67
5 Martin CeltaMartin Celta 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.94

60 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 27.1.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 07.50
2 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.57
3 Adam ŠubíkAdam Šubík 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.16
Celkem 3 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 27.1.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.80
2 Martin CeltaMartin Celta 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.02
Celkem 2 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 27.1.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.53
2 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.80
3 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.93
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (ne, 27.1.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.04
2 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 08.07
3 Jakub DzidaJakub Dzida 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.54
Celkem 3 závodníků
Rozběh 03 (ne, 27.1.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.32
2 Jakub DehnerJakub Dehner 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.49
3 Václav BorunskýVáclav Borunský 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.70
Celkem 3 závodníků
Rozběh 04 (ne, 27.1.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.23
2 Tadeáš BinarTadeáš Binar 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.69
Celkem 2 závodníků
Rozběh 05 (ne, 27.1.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BekMatěj Bek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.91
2 Matěj ValíkMatěj Valík 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.05
3 Petr FilušPetr Filuš 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.09
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.53
2 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.80
3 Matěj BekMatěj Bek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.91
4 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.93
5 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.04
6 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 08.07
7 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.23
8 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.32
9 Jakub DehnerJakub Dehner 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.49
10 Jakub DzidaJakub Dzida 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.54
11 Tadeáš BinarTadeáš Binar 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.69
12 Václav BorunskýVáclav Borunský 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.70
13 Matěj ValíkMatěj Valík 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.05
14 Petr FilušPetr Filuš 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.09

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 27.1.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.81
2 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.94
3 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.07
Celkem 3 závodníků
Finále B (ne, 27.1.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 08.07
2 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.11
3 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.41
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (ne, 27.1.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch NeuwirthVojtěch Neuwirth 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.89
2 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.91
3 Petr BinarPetr Binar 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.19
Celkem 3 závodníků
Finále B (ne, 27.1.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HřivňackýFilip Hřivňacký 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.44
Ondřej HolleschOndřej Hollesch 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 DNS
Matyáš DostálMatyáš Dostál 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNS
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 27.1.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch NeuwirthVojtěch Neuwirth 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.87
2 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.89
Celkem 2 závodníků
Rozběh 02 (ne, 27.1.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr BinarPetr Binar 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.31
2 Filip HřivňackýFilip Hřivňacký 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.29
Celkem 2 závodníků
Rozběh 03 (ne, 27.1.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš DostálMatyáš Dostál 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.19
2 Ondřej HolleschOndřej Hollesch 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.31
3 Filip DubnýFilip Dubný 12 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.43
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Vojtěch NeuwirthVojtěch Neuwirth 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.87
2 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.89
3 Petr BinarPetr Binar 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.31
4 Matyáš DostálMatyáš Dostál 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.19
5 Filip HřivňackýFilip Hřivňacký 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.29
6 Ondřej HolleschOndřej Hollesch 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.31
7 Filip DubnýFilip Dubný 12 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.43

60 m - Ženy

(ne, 27.1.2019 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.45
2 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.56
3 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.56
Celkem 3 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 27.1.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.42
2 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.46
3 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.58
Celkem 3 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 27.1.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 08.25
2 Martina FialováMartina Fialová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.49
3 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.55
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (ne, 27.1.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.63
2 Julie VlčkováJulie Vlčková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.73
3 Aneta VojtěškováAneta Vojtěšková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.96
Celkem 3 závodníků
Rozběh 03 (ne, 27.1.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka MařádkováAnežka Mařádková 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 09.11
2 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.42
3 Anna GureckáAnna Gurecká 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.74
Celkem 3 závodníků
Rozběh 04 (ne, 27.1.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.90
2 Veronika SchlischkováVeronika Schlischková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.08
3 Natálie PobořilováNatálie Pobořilová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.74
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 08.25
2 Martina FialováMartina Fialová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.49
3 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.55
4 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.63
5 Julie VlčkováJulie Vlčková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.73
6 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.90
7 Aneta VojtěškováAneta Vojtěšková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.96
8 Veronika SchlischkováVeronika Schlischková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.08
9 Anežka MařádkováAnežka Mařádková 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 09.11
10 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.42
11 Anna GureckáAnna Gurecká 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.74
11 Natálie PobořilováNatálie Pobořilová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.74

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 27.1.2019 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 08.22
2 Martina FialováMartina Fialová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.57
3 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.64
Celkem 3 závodníků
Finále B (ne, 27.1.2019 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.62
2 Julie VlčkováJulie Vlčková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.80
3 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.94
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (ne, 27.1.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 08.56
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.70
3 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 08.82
Celkem 3 závodníků
Finále B (ne, 27.1.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda KrálováLinda Králová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.10
2 Karolína ŠenkováKarolína Šenková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.31
3 Eliška ValíkováEliška Valíková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.84
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 27.1.2019 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 08.52
2 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 08.80
Lucie KremlingováLucie Kremlingová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (ne, 27.1.2019 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.73
2 Linda KrálováLinda Králová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.92
3 Sophie SteuerováSophie Steuerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.34
Celkem 3 závodníků
Rozběh 03 (ne, 27.1.2019 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ValíkováEliška Valíková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.89
2 Laura UlitzkováLaura Ulitzková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.18
3 Eva BortlíkováEva Bortlíková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.37
Celkem 3 závodníků
Rozběh 04 (ne, 27.1.2019 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ŠenkováKarolína Šenková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.31
2 Nikola GodovskáNikola Godovská 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.61
Celkem 2 závodníků
Rozběh 05 (ne, 27.1.2019 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika BučkováMonika Bučková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.63
2 Sofie GellnerováSofie Gellnerová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.42
3 Michaela LesákováMichaela Lesáková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.73
Celkem 3 závodníků
Rozběh 06 (ne, 27.1.2019 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stella ZajícováStella Zajícová 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.32
2 Natálie OndrováNatálie Ondrová 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.39
3 Adéla StaňkováAdéla Staňková 11 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.28
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 08.52
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.73
3 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 08.80
4 Eliška ValíkováEliška Valíková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.89
5 Linda KrálováLinda Králová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.92
6 Karolína ŠenkováKarolína Šenková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.31
7 Sophie SteuerováSophie Steuerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.34
8 Nikola GodovskáNikola Godovská 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.61
9 Monika BučkováMonika Bučková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.63
10 Laura UlitzkováLaura Ulitzková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.18
11 Stella ZajícováStella Zajícová 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.32
12 Eva BortlíkováEva Bortlíková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.37
13 Natálie OndrováNatálie Ondrová 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.39
14 Sofie GellnerováSofie Gellnerová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.42
15 Michaela LesákováMichaela Lesáková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.73
16 Adéla StaňkováAdéla Staňková 11 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.28
Lucie KremlingováLucie Kremlingová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 DNS

60 m překážek - Junioři

(ne, 27.1.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 08.63
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Dorostenci

(ne, 27.1.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin CeltaMartin Celta 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.42
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 27.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.53
2 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.98
3 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.64
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 27.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.56
2 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.25
Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 27.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav BorunskýVáclav Borunský 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 11.36
2 Jakub DehnerJakub Dehner 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.82
3 Tadeáš BinarTadeáš Binar 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.01
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 27.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 12.22
2 Petr FilušPetr Filuš 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 12.29
3 Matěj ValíkMatěj Valík 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 13.30
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.53
2 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.98
3 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.56
4 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.64
5 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.25
6 Václav BorunskýVáclav Borunský 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 11.36
7 Jakub DehnerJakub Dehner 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.82
8 Tadeáš BinarTadeáš Binar 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.01
9 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 12.22
10 Petr FilušPetr Filuš 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 12.29
11 Matěj ValíkMatěj Valík 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 13.30
Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS

60 m překážek - Ml. žáci

(ne, 27.1.2019 - 10:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch NeuwirthVojtěch Neuwirth 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 13.11
2 Filip HřivňackýFilip Hřivňacký 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 15.92
3 Petr BinarPetr Binar 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 16.37
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Dorostenky

(ne, 27.1.2019 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.27
2 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.73
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 27.1.2019 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.33
2 Martina FialováMartina Fialová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.98
Hana HerudkováHana Herudková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 27.1.2019 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika SchlischkováVeronika Schlischková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.78
2 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.72
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.33
2 Martina FialováMartina Fialová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.98
3 Veronika SchlischkováVeronika Schlischková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.78
4 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.72
Hana HerudkováHana Herudková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNS

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 27.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.90
2 Monika BučkováMonika Bučková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 14.32
Lucie KremlingováLucie Kremlingová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 27.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda KrálováLinda Králová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 12.77
2 Laura UlitzkováLaura Ulitzková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 13.90
3 Eliška ValíkováEliška Valíková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 14.72
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.90
2 Linda KrálováLinda Králová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 12.77
3 Laura UlitzkováLaura Ulitzková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 13.90
4 Monika BučkováMonika Bučková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 14.32
5 Eliška ValíkováEliška Valíková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 14.72
Lucie KremlingováLucie Kremlingová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 DNS

Skok vysoký - Muži

(ne, 27.1.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon
1 Ondřej TesařOndřej Tesař
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
93 10 1.90
2 Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 7 1.70
3 Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 1.70
4 Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 5 1.60
5 Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 6 1.55
6 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 4 1.50
7 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 3 1.45
8 Kryštof KrumerKryštof Krumer
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 1.40
9 Martin CeltaMartin Celta
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 1 1.35
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(ne, 27.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon
1 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 1.65
Hana HerudkováHana Herudková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 NM
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Muži

(ne, 27.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 5 6.61 0.0
2 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 4 6.33 0.0
3 Andreas PiskořAndreas Piskoř
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3 6.15 0.0
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Žáci

(ne, 27.1.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 5.88 0.0
2 Matěj BekMatěj Bek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 5.86 0.0
3 Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 5.45 0.0
4 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 4.98 0.0
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 27.1.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 4.36 0.0
2 Michaela LesákováMichaela Lesáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 3.21 0.0
Aneta VojtěškováAneta Vojtěšková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 DNS
Lucie KremlingováLucie Kremlingová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 DNS
Celkem 4 závodníků

Trojskok - Muži

(ne, 27.1.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin SolnýMartin Solný
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 11.75 0.0
2 Jiří HančilJiří Hančil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 11.13 0.0
Celkem 2 závodníků

Trojskok - Ženy

(ne, 27.1.2019 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 11.41 0.0
2 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 10.86 0.0
Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 NM
Celkem 3 závodníků