Back

 / II. Veřejné závody PAS

Praha-Strahov (18. 1. 2019)

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 33.17
2 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 34.73
3 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.30
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 34.08
2 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 34.97
3 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 35.89
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 35.04
2 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 35.32
3 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 37.19
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 35.62
2 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 35.75
3 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 36.80
4 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.30
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.08
2 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 36.38
3 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.75
4 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 38.25
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 35.72
2 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 35.88
3 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 36.91
4 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 37.70
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.72
2 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 36.86
3 Jan ŠkrleJan Škrle 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 40.50
Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 36.97
2 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 37.05
3 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.16
David FilipDavid Filip 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 36.85
2 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.83
3 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.20
4 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 44.25
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 37.85
2 Jiří Pavel DudraJiří Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.07
3 Jan ŠulcJan Šulc 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 39.54
4 Štěpán LebedaŠtěpán Lebeda 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 44.97
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 37.97
2 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 39.45
3 Martin CoubalMartin Coubal 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 39.86
4 Jakub ValoJakub Valo 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 40.87
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 38.42
2 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 38.80
3 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 38.87
4 Pavel HorákPavel Horák 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 41.70
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 35.79
2 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 38.40
3 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 38.51
4 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 41.83
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 37.59
2 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.70
3 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.61
4 Martin MaléřMartin Maléř 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.71
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon PittermannŠimon Pittermann 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 38.80
2 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 38.94
3 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 40.43
4 Matěj ProcházkaMatěj Procházka 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.71
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.69
2 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.53
3 Otakar KodytekOtakar Kodytek 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 42.38
4 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.88
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 37.39
2 Ondřej FišarOndřej Fišar 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 38.67
3 Marek TobiášMarek Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 40.69
4 Tomáš HůleTomáš Hůle 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 42.67
Celkem 4 závodníků
Běh 18 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 38.98
2 Ondřej BeňaOndřej Beňa 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 39.53
3 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.85
4 Petr KudrnovskýPetr Kudrnovský 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 42.73
Celkem 4 závodníků
Běh 19 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 39.41
2 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 39.40
3 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 39.70
4 Tomáš MelicharTomáš Melichar 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 42.80
Celkem 4 závodníků
Běh 20 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 36.89
2 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 39.46
3 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 40.19
4 Libor TučekLibor Tuček 65 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 44.36
Celkem 4 závodníků
Běh 21 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 39.40
2 Tomáš ChrtTomáš Chrt 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 40.40
3 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 40.90
František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. DNS
Celkem 4 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 43.18
2 Kateřina TicháKateřina Tichá 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 43.46
3 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 44.66
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 38.91
2 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 39.92
3 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 40.97
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 40.75
2 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 40.82
3 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 41.00
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.03
2 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 43.76
3 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 45.60
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 41.81
2 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 42.85
3 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.09
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.28
2 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.83
3 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.12
4 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.99
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.49
2 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.03
3 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.96
4 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.00
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 42.84
2 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.86
3 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 45.12
Celkem 3 závodníků
Běh 9 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta RaškováIveta Rašková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 43.30
2 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 44.02
3 Alžběta ŠpádováAlžběta Špádová 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 44.52
4 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.35
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 42.92
2 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 43.72
3 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.84
4 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.83
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 44.82
2 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 45.18
3 Jůlie HnikováJůlie Hniková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 46.95
4 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 47.38
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.44
2 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 49.67
3 Anežka PexováAnežka Pexová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 49.70
4 Nicole PřibylováNicole Přibylová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 51.06
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela BalcarováGabriela Balcarová 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 47.21
2 Johana PetříkováJohana Petříková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 50.23
3 Petra VlasákováPetra Vlasáková 01 AC Praha 1890AC Praha 1890 52.04
Celkem 3 závodníků
Běh 14 (pá, 18.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 46.27
2 Alžběta PotůčkováAlžběta Potůčková 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 48.96
3 Magdaléna ŤupováMagdaléna Ťupová 01 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 49.35
Celkem 3 závodníků