Back

 / Metal PS mezinárodní atletický mítink

Otrokovice (30. 1. 2019)

40 yardů - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 30.1.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 05.26
2 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 05.53
3 Adam ŠtouračAdam Štourač 05 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 6 05.62
4 Tomáš JílekTomáš Jílek 04 ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice 2 05.63
5 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 05.75
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (st, 30.1.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marcel KlvaňMarcel Klvaň 04 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 2 05.39
2 Michael BorikMichael Borik 05 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 3 05.43
3 Patrik MatulaPatrik Matula 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 05.56
4 Lukáš KiszaLukáš Kisza 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 05.69
5 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 06.03
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (st, 30.1.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MaňásekFilip Maňásek 04 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 5 05.30
2 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 05.42
3 Adam DostálAdam Dostál 05 ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice 4 05.47
4 David ŠupkaDavid Šupka 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 05.61
5 Martin KočařMartin Kočař 05 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 3 06.42
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (st, 30.1.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek ŠtouračRadek Štourač 05 ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice 5 05.53
2 Marek TomečekMarek Tomeček 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 05.70
3 Jakub DaňhelJakub Daňhel 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 05.76
4 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 05.92
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 05.26
2 Filip MaňásekFilip Maňásek 04 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 5 05.30
3 Marcel KlvaňMarcel Klvaň 04 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 2 05.39
4 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 05.42
5 Michael BorikMichael Borik 05 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 3 05.43
6 Adam DostálAdam Dostál 05 ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice 4 05.47
7 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 05.53
7 Radek ŠtouračRadek Štourač 05 ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice 5 05.53
9 Patrik MatulaPatrik Matula 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 05.56
10 David ŠupkaDavid Šupka 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 05.61
11 Adam ŠtouračAdam Štourač 05 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 6 05.62
12 Tomáš JílekTomáš Jílek 04 ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice 2 05.63
13 Lukáš KiszaLukáš Kisza 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 05.69
14 Marek TomečekMarek Tomeček 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 05.70
15 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 05.75
16 Jakub DaňhelJakub Daňhel 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 05.76
17 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 05.92
18 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 06.03
19 Martin KočařMartin Kočař 05 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 3 06.42

40 yardů - Žáci (Finále)

Finále A (st, 30.1.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 05.19
2 Filip MaňásekFilip Maňásek 04 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 4 05.27
3 Marcel KlvaňMarcel Klvaň 04 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 6 05.39
4 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 05.40
5 Michael BorikMichael Borik 05 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 7 05.48
6 Adam DostálAdam Dostál 05 ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice 2 05.53
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 30.1.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek ŠtouračRadek Štourač 05 ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice 4 05.56
2 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 05.56
3 David ŠupkaDavid Šupka 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 05.59
4 Patrik MatulaPatrik Matula 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 05.63
5 Adam ŠtouračAdam Štourač 05 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 7 05.64
6 Tomáš JílekTomáš Jílek 04 ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice 2 05.65
Celkem 6 závodníků

40 yardů - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 30.1.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ResslerJan Ressler 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 05.82
2 David MarkivskýDavid Markivský 06 ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice 3 05.84
3 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil 06 AK ZlínAK Zlín 6 05.97
4 Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 05.99
5 Petr ŽaludekPetr Žaludek 06 ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice 7 06.13
6 Filip ChrástekFilip Chrástek 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 06.40
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (st, 30.1.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin SukanýMartin Sukaný 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 06.05
2 Jan ŠišákJan Šišák 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 06.24
3 Ondřej UherOndřej Uher 06 AK ZlínAK Zlín 6 06.33
4 František ŽákFrantišek Žák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 06.64
5 Prokop ŠotnarProkop Šotnar 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 06.84
6 Erik MičutkaErik Mičutka 07 ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice 4 06.95
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (st, 30.1.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ZimákMarek Zimák 07 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 7 05.84
2 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 05.86
3 Vladislav ŠeďaVladislav Šeďa 06 ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice 2 06.26
4 Martin JagošMartin Jagoš 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 06.26
5 Vojtěch PolehňaVojtěch Polehňa 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 06.34
Simon VyskočilSimon Vyskočil 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (st, 30.1.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David MarčíkDavid Marčík 07 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 4 06.27
2 Ondřej ŠmýdOndřej Šmýd 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 06.75
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jan ResslerJan Ressler 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 05.82
2 David MarkivskýDavid Markivský 06 ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice 3 05.84
2 Marek ZimákMarek Zimák 07 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 7 05.84
4 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 05.86
5 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil 06 AK ZlínAK Zlín 6 05.97
6 Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 05.99
7 Martin SukanýMartin Sukaný 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 06.05
8 Petr ŽaludekPetr Žaludek 06 ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice 7 06.13
9 Jan ŠišákJan Šišák 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 06.24
10 Vladislav ŠeďaVladislav Šeďa 06 ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice 2 06.26
10 Martin JagošMartin Jagoš 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 06.26
12 David MarčíkDavid Marčík 07 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 4 06.27
13 Ondřej UherOndřej Uher 06 AK ZlínAK Zlín 6 06.33
14 Vojtěch PolehňaVojtěch Polehňa 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 06.34
15 Filip ChrástekFilip Chrástek 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 06.40
16 František ŽákFrantišek Žák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 06.64
17 Ondřej ŠmýdOndřej Šmýd 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 06.75
18 Prokop ŠotnarProkop Šotnar 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 06.84
19 Erik MičutkaErik Mičutka 07 ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice 4 06.95
Simon VyskočilSimon Vyskočil 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 DNS

40 yardů - Ml. žáci (Finále)

Finále A (st, 30.1.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David MarkivskýDavid Markivský 06 ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice 3 05.81
2 Jan ResslerJan Ressler 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 05.84
3 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 05.94
4 Marek ZimákMarek Zimák 07 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 5 05.94
5 Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 06.04
6 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil 06 AK ZlínAK Zlín 6 06.05
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 30.1.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ŽaludekPetr Žaludek 06 ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice 3 06.03
2 Martin SukanýMartin Sukaný 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 06.12
3 Jan ŠišákJan Šišák 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 06.21
4 Martin JagošMartin Jagoš 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 06.28
5 Ondřej UherOndřej Uher 06 AK ZlínAK Zlín 7 06.36
6 Vladislav ŠeďaVladislav Šeďa 06 ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice 6 06.48
Celkem 6 závodníků

40 yardů - Žákyně (Finále)

Finále A (st, 30.1.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 05.52
2 Adéla MüllerováAdéla Müllerová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 05.71
3 Michaela DrábkováMichaela Drábková 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 05.79
4 Kateřina NekorancováKateřina Nekorancová 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 05.94
5 Denisa MarčíkováDenisa Marčíková 04 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 7 05.95
6 Natálie NagyováNatálie Nagyová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 05.99
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 30.1.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema ŠvachováEma Švachová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 06.02
2 Eliška HonsováEliška Honsová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 06.04
3 Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 06.05
4 Simona HorákováSimona Horáková 04 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 4 06.06
5 Anna HrozováAnna Hrozová 05 ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice 2 06.20
6 Andrea HnátkováAndrea Hnátková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 06.29
Celkem 6 závodníků

40 yardů - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 30.1.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 05.49
2 Michaela DrábkováMichaela Drábková 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 05.77
3 Denisa MarčíkováDenisa Marčíková 04 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 2 05.94
4 Andrea HnátkováAndrea Hnátková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 06.18
5 Anna HrozováAnna Hrozová 05 ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice 5 06.24
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (st, 30.1.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina NekorancováKateřina Nekorancová 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 05.89
2 Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 06.01
3 Simona HorákováSimona Horáková 04 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 5 06.02
4 Eliška HonsováEliška Honsová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 06.04
5 Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková 05 ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice 6 06.37
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (st, 30.1.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla MüllerováAdéla Müllerová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 05.66
2 Natálie NagyováNatálie Nagyová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 05.98
3 Ema ŠvachováEma Švachová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 06.03
4 Barbora DaňhelováBarbora Daňhelová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 06.31
5 Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková 04 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 4 06.42
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 05.49
2 Adéla MüllerováAdéla Müllerová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 05.66
3 Michaela DrábkováMichaela Drábková 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 05.77
4 Kateřina NekorancováKateřina Nekorancová 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 05.89
5 Denisa MarčíkováDenisa Marčíková 04 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 2 05.94
6 Natálie NagyováNatálie Nagyová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 05.98
7 Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 06.01
8 Simona HorákováSimona Horáková 04 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 5 06.02
9 Ema ŠvachováEma Švachová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 06.03
10 Eliška HonsováEliška Honsová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 06.04
11 Andrea HnátkováAndrea Hnátková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 06.18
12 Anna HrozováAnna Hrozová 05 ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice 5 06.24
13 Barbora DaňhelováBarbora Daňhelová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 06.31
14 Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková 05 ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice 6 06.37
15 Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková 04 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 4 06.42

40 yardů - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 30.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára RafajováKlára Rafajová 06 AK ZlínAK Zlín 2 05.78
2 Michaela Marie KusákováMichaela Marie Kusáková 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 06.42
3 Klára MozgvováKlára Mozgvová 06 AK ZlínAK Zlín 3 06.49
4 Natálie NedomováNatálie Nedomová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 07.05
5 Linda ZatloukalováLinda Zatloukalová 07 ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice 6 07.21
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (st, 30.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela HabartováDaniela Habartová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 05.89
2 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 06.15
3 Adriana PagáčováAdriana Pagáčová 07 AK ZlínAK Zlín 5 06.23
4 Anna - Marie VyoralováAnna - Marie Vyoralová 06 ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice 6 06.41
5 Vanessa VaňkováVanessa Vaňková 07 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 2 06.92
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Klára RafajováKlára Rafajová 06 AK ZlínAK Zlín 2 05.78
2 Daniela HabartováDaniela Habartová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 05.89
3 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 06.15
4 Adriana PagáčováAdriana Pagáčová 07 AK ZlínAK Zlín 5 06.23
5 Anna - Marie VyoralováAnna - Marie Vyoralová 06 ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice 6 06.41
6 Michaela Marie KusákováMichaela Marie Kusáková 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 06.42
7 Klára MozgvováKlára Mozgvová 06 AK ZlínAK Zlín 3 06.49
8 Vanessa VaňkováVanessa Vaňková 07 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 2 06.92
9 Natálie NedomováNatálie Nedomová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 07.05
10 Linda ZatloukalováLinda Zatloukalová 07 ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice 6 07.21

40 yardů - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (st, 30.1.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára RafajováKlára Rafajová 06 AK ZlínAK Zlín 5 05.81
2 Daniela HabartováDaniela Habartová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 05.94
3 Adriana PagáčováAdriana Pagáčová 07 AK ZlínAK Zlín 3 06.04
4 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 06.21
5 Anna - Marie VyoralováAnna - Marie Vyoralová 06 ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice 7 06.44
6 Michaela Marie KusákováMichaela Marie Kusáková 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 06.47
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 30.1.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára MozgvováKlára Mozgvová 06 AK ZlínAK Zlín 4 06.48
2 Vanessa VaňkováVanessa Vaňková 07 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 3 06.71
3 Natálie NedomováNatálie Nedomová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 07.00
4 Linda ZatloukalováLinda Zatloukalová 07 ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice 2 07.01
Celkem 4 závodníků

40 yardů - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 30.1.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VítekJan Vítek 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 06.39
2 Filip OrbesFilip Orbes 11 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 06.51
3 Jakub HorákJakub Horák 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 06.58
4 Michal JurčaMichal Jurča 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 07.19
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 30.1.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MeravýOndřej Meravý 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 06.76
2 Petr PavelecPetr Pavelec 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 07.31
3 Viktor ColViktor Col 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.32
4 Daniel RafajaDaniel Rafaja 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 07.47
5 Jan StackeJan Stacke 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 07.91
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 30.1.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav HráčekLadislav Hráček 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 06.36
2 Jan KeprtJan Keprt 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 06.54
3 Jan VečeřaJan Večeřa 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 06.80
4 Roman PavelecRoman Pavelec 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 06.87
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Ladislav HráčekLadislav Hráček 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 06.36
2 Jan VítekJan Vítek 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 06.39
3 Filip OrbesFilip Orbes 11 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 06.51
4 Jan KeprtJan Keprt 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 06.54
5 Jakub HorákJakub Horák 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 06.58
6 Ondřej MeravýOndřej Meravý 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 06.76
7 Jan VečeřaJan Večeřa 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 06.80
8 Roman PavelecRoman Pavelec 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 06.87
9 Michal JurčaMichal Jurča 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 07.19
10 Petr PavelecPetr Pavelec 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 07.31
11 Viktor ColViktor Col 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.32
12 Daniel RafajaDaniel Rafaja 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 07.47
13 Jan StackeJan Stacke 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 07.91

40 yardů - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 30.1.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 06.26
2 Karolína ChvilíčkováKarolína Chvilíčková 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 06.86
3 Iva KopřivováIva Kopřivová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 06.88
4 Klára KužmováKlára Kužmová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 07.08
5 Lucie ŠtouračováLucie Štouračová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 07.62
6 Tereza MeraváTereza Meravá 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 07.89
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 30.1.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie MišunováLucie Mišunová 08 AK ZlínAK Zlín 2 05.96
2 Klára AndrýskováKlára Andrýsková 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 06.75
3 Nikol CholastováNikol Cholastová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 07.07
4 Anežka HalasováAnežka Halasová 11 Orel Vyškov_Orel Vyškov_ 3 07.62
Nela SlámováNela Slámová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Lucie MišunováLucie Mišunová 08 AK ZlínAK Zlín 2 05.96
2 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 06.26
3 Klára AndrýskováKlára Andrýsková 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 06.75
4 Karolína ChvilíčkováKarolína Chvilíčková 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 06.86
5 Iva KopřivováIva Kopřivová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 06.88
6 Nikol CholastováNikol Cholastová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 07.07
7 Klára KužmováKlára Kužmová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 07.08
8 Lucie ŠtouračováLucie Štouračová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 07.62
8 Anežka HalasováAnežka Halasová 11 Orel Vyškov_Orel Vyškov_ 3 07.62
10 Tereza MeraváTereza Meravá 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 07.89
Nela SlámováNela Slámová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 DNS

40 yardů př. - Žáci (Finále)

Finále A (st, 30.1.2019 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 05.90
2 Filip MaňásekFilip Maňásek 04 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 5 06.10
3 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 06.34
4 Adam DostálAdam Dostál 05 ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice 4 06.58
Celkem 4 závodníků
Finále B (st, 30.1.2019 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marcel KlvaňMarcel Klvaň 04 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 3 07.09
2 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 07.17
3 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 07.34
Celkem 3 závodníků

40 yardů př. - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 30.1.2019 - 09:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil 06 AK ZlínAK Zlín 5 06.90
2 Martin SukanýMartin Sukaný 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 06.96
3 Jan ResslerJan Ressler 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 07.03
Celkem 3 závodníků

40 yardů př. - Žákyně (Finále)

Finále A (st, 30.1.2019 - 10:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 06.45
2 Denisa MarčíkováDenisa Marčíková 04 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 2 06.73
3 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 06.80
4 Eliška HonsováEliška Honsová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 07.09
Celkem 4 závodníků
Finále B (st, 30.1.2019 - 10:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 05.99
2 Natálie NovotnáNatálie Novotná 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 06.52
3 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 07.19
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (st, 30.1.2019 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.701.771.831.881.931.982.032.072.112.152.192.232.262.292.31
1 Vadym KravchukVadym Kravchuk
UkraineUkraine
96 4 2.15 -----ooxoxoxoxxx
2 Nauraj RandhawaNauraj Randhawa
MalaysiaMalaysia
92 8 2.15 -----xo-xxoxxoxxoxxx
3 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 1 2.11 -----ooooxxx
4 Carlos LayoyCarlos Layoy
ArgentinaArgentina
91 5 2.11 -----ooxoxoxxx
5 Ilya OliferovskiIlya Oliferovski
UkraineUkraine
98 7 2.07 ----ooxooxxx
6 Matěj KlukanMatěj Klukan
ACK Domažlice, z.s.ACK Domažlice, z.s.
95 3 1.98 --oooo
7 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 6 1.98 -ooooxo
8 Kaiwei ChengKaiwei Cheng
ChinaChina
95 2 1.93 --o-o-
9 Filip SloukaFilip Slouka
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 10 1.93 -oxooox
10 Adam RybákAdam Rybák
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 11 1.93 ooooxox
11 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
83 9 1.70 oxxx
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (st, 30.1.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.251.301.351.401.451.491.531.571.601.631.661.681.701.721.74
1 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 13 1.70 --ooooooooxxooxo
2 Wiliam HřibWiliam Hřib
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 14 1.68 ---oooooooxxooxxx
3 Filip MaňásekFilip Maňásek
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
04 7 1.57 -xooxoooooxxx
4 Marcel KlvaňMarcel Klvaň
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
04 4 1.49 ooxooooxxx
5 Adam DostálAdam Dostál
ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice
05 2 1.49 oooxooxoxxx
6 Šimon PekařŠimon Pekař
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 12 1.49 --oxooxxoxxx
7 Adam ŠtouračAdam Štourač
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
05 8 1.45 ooxoooxxx
8 Filip HanáčekFilip Hanáček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 3 1.40 ooxoxoxxx
9 Erik PavlíčekErik Pavlíček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 11 1.40 oxoxoxoxxx
10= Michael BorikMichael Borik
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
05 1 1.35 oooxxx
10= David ŠupkaDavid Šupka
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 9 1.35 oooxxx
12= Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 6 1.35 ooxoxxx
12= Patrik MatulaPatrik Matula
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 10 1.35 ooxoxxx
14 Martin KočařMartin Kočař
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
05 5 1.30 xooxxx
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 30.1.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.151.251.301.351.401.451.491.531.571.601.631.66
1 Petr ŽaludekPetr Žaludek
ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice
06 7 1.35 ooxoxoxxx
2 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil
AK ZlínAK Zlín
06 5 1.30 ooxoxxx
3 David MarkivskýDavid Markivský
ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice
06 2 1.30 oxxoxoxxx
4 Daniel BárDaniel Bár
ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice
07 1 1.25 ooxxx
5 Marek ZimákMarek Zimák
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
07 6 1.25 oxoxxx
6 Martin SukanýMartin Sukaný
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 4 1.25 xoxoxxx
7 Jan ResslerJan Ressler
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 3 1.15 oxxx
Ondřej UherOndřej Uher
AK ZlínAK Zlín
06 8 NM
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (st, 30.1.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.331.391.451.511.571.631.671.711.751.791.821.851.871.901.911.931.951.971.992.01
1 Tynita TownsendTynita Townsend
United StatesUnited States
90 5 1.87 --------xoxoxoxxoxoxx
2 Ximena EsquievelXimena Esquievel
MexicoMexico
97 1 1.85 ------ooooxooxxx
3 Priscilla FrederickPriscilla Frederick
Antigua and BarbudaAntigua and Barbuda
89 2 1.85 --------oooxoxxx
4 Phillipa RoganPhillipa Rogan
IrelandIreland
94 4 1.82 ------oooxooxxx
5 Lu JiawenLu Jiawen
ChinaChina
02 3 1.75 -----ooxooxxx
6 Ilona ZaskalkoIlona Zaskalko
UkraineUkraine
98 7 1.75 -----oxoxoxoxxx
7 Lucia Vadlejch-SlaničkováLucia Vadlejch-Slaničková
SlovakiaSlovakia
88 6 1.67 ----oxooxxx
8 Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 8 1.63 ----xooxxx
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 30.1.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.331.391.451.511.571.631.671.711.751.791.821.851.871.891.911.931.951.971.992.01
1 Anna HalasováAnna Halasová
Orel VyškovOrel Vyškov
03 1 1.39 xoxxoxxx
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 30.1.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.201.251.301.351.391.431.471.501.531.561.591.611.631.651.67
1 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 9 1.50 -oooooxoxoxxx
2 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 8 1.39 oooxxooxxx
3 Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 6 1.35 oooxxoxx
4 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 7 1.30 oooxxx
5 Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
04 1 1.30 oxxooxxx
6 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 5 1.30 ooxoxxx
7 Ema ŠvachováEma Švachová
AK ZlínAK Zlín
05 3 1.20 oxxx
Sára ZapletalováSára Zapletalová
ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice
05 4 NM
Simona HorákováSimona Horáková
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
04 2 NM
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 30.1.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.001.101.201.251.301.351.391.431.471.501.531.561.59
1 Klára RafajováKlára Rafajová
AK ZlínAK Zlín
06 2 1.35 oooooxxo
2 Adriana PagáčováAdriana Pagáčová
AK ZlínAK Zlín
07 1 1.20 oxooxxx
3 Anna - Marie VyoralováAnna - Marie Vyoralová
ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice
06 4 1.10 oxoxxx
Vanessa VaňkováVanessa Vaňková
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
07 3 DNS
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Muži

(st, 30.1.2019 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 4.624.825.025.125.225.32
1 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3 4.82 ooxxx
2 Jan ŠvecJan Švec
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
99 2 4.62 xoxxx
Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
98 4 NM
Michal BalnerMichal Balner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
82 1 NM
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (st, 30.1.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 3.633.783.883.984.084.184.274.354.434.504.56
1 Romana MaláčováRomana Maláčová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
87 1 4.50 -----oooxxoxoxx-
2 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 4 4.35 ----ooxoxxoxxx
3 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
95 2 3.98 oxoooxxx
4 Nikol JiroutováNikol Jiroutová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 3 3.78 -o-xxx
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (st, 30.1.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Milan PírekMilan Pírek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
87 5 7.25 6.947.257.187.257.05xx
2 Ján ŠubaJán Šuba
SlovakiaSlovakia
94 1 7.15 7.026.707.017.027.10x7.15
3 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 4 6.57 6.50x-6.506.526.516.57
4 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 6 6.52 6.446.526.526.52x6.376.47
Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 3 DNS
Ondřej ŠandoOndřej Šando
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
98 2 DNS
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (st, 30.1.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Samuel BucsaSamuel Bucsa
RomaniaRomania
00 1 7.31 7.31xx7.31x-x
2 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 2 6.48 6.276.486.386.486.27--
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 30.1.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan SedlářJan Sedlář
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 1 5.57 5.125.315.575.575.465.305.36
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (st, 30.1.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4 5.65 5.195.305.465.465.655.655.43
2 Šimon PekařŠimon Pekař
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 14 5.43 x5.36x5.36xx5.43
3 Wiliam HřibWiliam Hřib
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 12 5.30 xx5.305.303.535.024.77
4 Adam ŠtouračAdam Štourač
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
05 9 4.93 4.354.354.694.694.354.934.76
5 Filip HanáčekFilip Hanáček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 13 4.84 3.91x4.734.734.67x4.84
6 Adam DostálAdam Dostál
ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice
05 3 4.72 4.554.654.634.654.714.724.46
7 Patrik MatulaPatrik Matula
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 11 4.63 4.224.384.634.63x3.904.20
8 Lukáš KiszaLukáš Kisza
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 6 4.46 4.154.454.464.464.204.304.27
9 Jakub DaňhelJakub Daňhel
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 2 4.45 4.123.824.454.450.00.00.0
10 Michael BorikMichael Borik
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
05 1 4.37 4.194.374.284.370.00.00.0
11 Radek ŠtouračRadek Štourač
ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice
05 10 4.28 4.104.084.284.280.00.00.0
12 Tomáš JílekTomáš Jílek
ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice
04 5 4.00 4.003.603.594.000.00.00.0
13 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 8 3.91 3.913.853.853.910.00.00.0
14 Martin KočařMartin Kočař
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
05 7 3.76 x3.76x3.760.00.00.0
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 30.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil
AK ZlínAK Zlín
06 10 4.69 4.314.564.554.564.604.124.69
2 Jan ResslerJan Ressler
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 19 4.67 4.474.674.514.674.544.62x
3 Petr ŽaludekPetr Žaludek
ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice
06 13 4.31 4.224.294.044.29x4.314.13
4 Marek ZimákMarek Zimák
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
07 11 4.25 3.813.923.533.924.00x4.25
5 Martin SukanýMartin Sukaný
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 18 4.17 3.673.803.973.974.054.174.15
6 Tomáš HolubTomáš Holub
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
06 2 4.05 3.914.053.954.054.03x3.99
7 Ondřej UherOndřej Uher
AK ZlínAK Zlín
06 8 4.01 3.833.823.943.944.01xx
8 Vladislav ŠeďaVladislav Šeďa
ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice
06 6 3.78 3.503.713.773.77x3.78x
9 Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 4 3.69 3.153.693.393.690.00.00.0
10 Filip ChrástekFilip Chrástek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 17 3.67 3.67xx3.670.00.00.0
11 Martin JagošMartin Jagoš
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 15 3.66 x3.513.663.660.00.00.0
12 David MarčíkDavid Marčík
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
07 3 3.64 3.35x3.643.640.00.00.0
13 Jan ŠišákJan Šišák
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 7 3.53 3.153.473.533.530.00.00.0
14 Daniel BárDaniel Bár
ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice
07 1 3.26 x3.262.743.260.00.00.0
15 Vojtěch PolehňaVojtěch Polehňa
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 16 3.20 3.013.203.113.200.00.00.0
16 Prokop ŠotnarProkop Šotnar
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 14 3.19 2.802.993.193.190.00.00.0
17 František ŽákFrantišek Žák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 12 3.10 2.903.093.103.100.00.00.0
18 Ondřej ŠmýdOndřej Šmýd
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 20 2.88 2.88xx2.880.00.00.0
19 Erik MičutkaErik Mičutka
ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice
07 5 2.80 xx2.802.800.00.00.0
Simon VyskočilSimon Vyskočil
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 9 DNS
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (st, 30.1.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Mara GrivaMara Griva
LatviaLatvia
89 2 6.26 6.116.136.216.216.236.226.26
2 Lucia Vadlejch-SlaničkováLucia Vadlejch-Slaničková
SlovakiaSlovakia
88 5 6.18 6.066.166.186.186.024.64x
3 Tatiana HolovchukTatiana Holovchuk
UkraineUkraine
96 3 6.05 x5.866.056.056.02x6.02
4 Jessie GainesJessie Gaines
United StatesUnited States
90 1 5.97 5.845.855.975.975.795.87x
5 Oleksandra LevchenkoOleksandra Levchenko
UkraineUkraine
99 4 5.67 5.415.57-5.575.67--
6 Karolína ČernáKarolína Černá
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 11 5.62 5.225.315.535.535.445.625.55
7 Michaela BurdaMichaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
94 10 5.37 5.275.295.375.375.365.235.27
8 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 8 5.36 4.905.285.365.365.12xx
9 Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 6 5.31 5.315.275.155.310.00.00.0
10 Lenka TäuberováLenka Täuberová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
98 9 5.01 x4.625.015.010.00.00.0
11 Aneta PalánováAneta Palánová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
97 7 4.91 4.614.774.914.910.00.00.0
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 30.1.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 4 5.29 5.055.295.035.290.00.00.0
2 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 3 4.82 4.584.82x4.820.00.00.0
3 Nela MikeskováNela Mikesková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 2 4.39 x4.394.134.390.00.00.0
4 Anna HalasováAnna Halasová
Orel VyškovOrel Vyškov
03 1 4.14 4.14x4.134.140.00.00.0
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 30.1.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana PoláškováJana Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 15 5.25 5.255.055.035.255.094.925.17
2 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 14 4.88 4.704.754.884.884.684.714.67
3 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 13 4.33 4.054.184.254.254.304.154.33
4 Denisa MarčíkováDenisa Marčíková
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
04 5 4.30 x4.304.234.304.034.084.17
5 Kateřina NekorancováKateřina Nekorancová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 10 4.13 3.81x4.134.133.533.803.78
6 Eliška HonsováEliška Honsová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 12 4.12 xx4.124.123.87xx
7 Ema ŠvachováEma Švachová
AK ZlínAK Zlín
05 8 3.95 x3.953.793.95xxx
8 Anna HrozováAnna Hrozová
ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice
05 4 3.93 3.93x3.603.933.423.463.77
9 Simona HorákováSimona Horáková
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
04 3 3.86 3.653.863.573.860.00.00.0
10 Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková
ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice
05 7 3.72 3.173.583.723.720.00.00.0
11 Lucie ProuzováLucie Prouzová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 6 3.70 3.483.703.693.700.00.00.0
12 Andrea HnátkováAndrea Hnátková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 2 3.69 x3.273.693.690.00.00.0
13 Barbora DaňhelováBarbora Daňhelová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 1 3.23 3.23xx3.230.00.00.0
Sára ZapletalováSára Zapletalová
ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice
05 9 DNS
Michaela DrábkováMichaela Drábková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 11 NM
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 30.1.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára RafajováKlára Rafajová
AK ZlínAK Zlín
06 7 4.40 4.35--4.35x4.224.40
2 Sára AndrýskováSára Andrýsková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 1 4.06 3.904.063.674.063.863.823.75
3 Anna - Marie VyoralováAnna - Marie Vyoralová
ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice
06 9 4.00 xx4.004.003.43x3.64
4 Daniela HabartováDaniela Habartová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 2 3.95 3.493.953.553.953.613.453.49
5 Adriana PagáčováAdriana Pagáčová
AK ZlínAK Zlín
07 6 3.73 3.673.423.603.673.653.703.73
6 Klára MozgvováKlára Mozgvová
AK ZlínAK Zlín
06 4 3.57 x3.573.523.57xx3.27
7 Michaela Marie KusákováMichaela Marie Kusáková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 3 3.42 3.383.373.013.383.283.423.29
8 Linda ZatloukalováLinda Zatloukalová
ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice
07 10 3.05 3.052.822.623.052.782.94x
9 Natálie NedomováNatálie Nedomová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 5 2.98 2.98xx2.980.00.00.0
10 Vanessa VaňkováVanessa Vaňková
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
07 8 2.83 2.56x2.832.830.00.00.0
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (st, 30.1.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ladislav HráčekLadislav Hráček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 3 3.79 3.793.723.213.790.00.00.0
2 Jan VítekJan Vítek
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 12 3.54 3.443.403.543.540.00.00.0
3 Filip OrbesFilip Orbes
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
11 7 3.42 3.043.423.303.420.00.00.0
4 Jan KeprtJan Keprt
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 5 3.35 3.352.913.333.350.00.00.0
5 Roman PavelecRoman Pavelec
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 9 3.29 3.293.163.243.290.00.00.0
6 Ondřej MeravýOndřej Meravý
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 6 3.23 2.852.393.233.230.00.00.0
7 Jakub HorákJakub Horák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 2 3.20 3.202.993.023.200.00.00.0
8 Jan VečeřaJan Večeřa
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 3.18 3.123.182.853.180.00.00.0
9 Michal JurčaMichal Jurča
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 4 3.16 3.153.162.363.160.00.00.0
10 Daniel RafajaDaniel Rafaja
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 10 2.96 2.842.912.962.960.00.00.0
11 Viktor ColViktor Col
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 1 2.95 2.752.952.712.950.00.00.0
12 Petr PavelecPetr Pavelec
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 8 2.80 2.522.802.732.800.00.00.0
13 Jan StackeJan Stacke
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 11 2.50 2.442.272.502.500.00.00.0
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (st, 30.1.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie MišunováLucie Mišunová
AK ZlínAK Zlín
08 8 4.18 4.004.014.184.180.00.00.0
2 Adéla OrbesováAdéla Orbesová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 11 3.89 3.863.893.713.890.00.00.0
3 Iva KopřivováIva Kopřivová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 5 3.35 3.303.353.213.350.00.00.0
4 Klára AndrýskováKlára Andrýsková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 1 3.29 3.143.253.293.290.00.00.0
5 Karolína ChvilíčkováKarolína Chvilíčková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 4 3.27 3.273.273.103.270.00.00.0
6 Nikol CholastováNikol Cholastová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 3 3.16 3.002.973.163.160.00.00.0
7 Klára KužmováKlára Kužmová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 6 2.80 2.602.782.802.800.00.00.0
8 Anežka HalasováAnežka Halasová
Orel Vyškov_Orel Vyškov_
11 2 2.45 2.452.122.242.450.00.00.0
9 Lucie ŠtouračováLucie Štouračová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 10 2.42 2.322.422.402.420.00.00.0
10 Tereza MeraváTereza Meravá
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 7 2.34 2.292.342.212.340.00.00.0
Celkem 10 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (st, 30.1.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marian OpreaMarian Oprea
RomaniaRomania
82 3 16.03 15.1416.0315.6116.03x--
2 Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 11 15.66 x15.66x15.6615.42xx
3 Ján ŠubaJán Šuba
SlovakiaSlovakia
94 4 15.27 14.5615.27x15.2714.90xx
4 Tomáš JanečekTomáš Janeček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
98 1 14.97 14.7014.5114.8314.8314.9714.75-
5 Lukáš KozárekLukáš Kozárek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
92 2 14.65 x14.0413.1714.0414.65x-
6 Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 10 14.55 13.96xx13.96x14.4014.55
7 David BenešDavid Beneš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
91 7 14.39 14.1614.3614.1814.36x14.3914.34
8 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
90 9 14.04 xx14.0414.04x--
9 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
83 5 11.89 11.6911.8911.8211.890.00.00.0
Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 6 NM
Michal SeberaMichal Sebera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 8 NM
Celkem 11 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (st, 30.1.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dana VejďákováDana Vejďáková
SlovakiaSlovakia
81 8 13.11 x13.1112.9413.1112.98xx
2 Tatiana HolovchukTatiana Holovchuk
UkraineUkraine
96 3 12.99 11.5612.39-12.3912.9912.47x
3 Iuliana AniteiIuliana Anitei
RomaniaRomania
99 1 12.91 x12.4912.5112.5112.5712.9112.74
4 Oleksandra LevchenkoOleksandra Levchenko
UkraineUkraine
99 5 12.79 x11.9412.5112.5112.79xx
5 Zuzana ĎurkechováZuzana Ďurkechová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 2 12.58 11.4412.0112.0512.05x12.5412.58
6 Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 11 12.03 11.7111.26x11.7111.9711.7912.03
7 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
98 7 11.96 11.96xx11.960.00.00.0
8 Barbora KlímováBarbora Klímová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
97 4 11.90 11.8911.7011.7311.8911.8611.9011.89
9 Johana MičánkováJohana Mičánková
JAC BrnoJAC Brno
00 6 11.15 10.9211.15x11.150.00.00.0
Nela GoišováNela Goišová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 9 NM
Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 10 NM
Celkem 11 závodníků

Trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 30.1.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 1 11.16 xx11.1611.16xxx
Celkem 1 závodníků