Back

 / Metal PS mezinárodní atletický mítink

Otrokovice (30. 1. 2019)

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (st, 30.1.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marian OpreaMarian Oprea
RomaniaRomania
82 3 16.03 15.1416.0315.6116.03x--
2 Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 11 15.66 x15.66x15.6615.42xx
3 Ján ŠubaJán Šuba
SlovakiaSlovakia
94 4 15.27 14.5615.27x15.2714.90xx
4 Tomáš JanečekTomáš Janeček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
98 1 14.97 14.7014.5114.8314.8314.9714.75-
5 Lukáš KozárekLukáš Kozárek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
92 2 14.65 x14.0413.1714.0414.65x-
6 Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 10 14.55 13.96xx13.96x14.4014.55
7 David BenešDavid Beneš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
91 7 14.39 14.1614.3614.1814.36x14.3914.34
8 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
90 9 14.04 xx14.0414.04x--
9 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
83 5 11.89 11.6911.8911.8211.890.00.00.0
Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 6 NM
Michal SeberaMichal Sebera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 8 NM
Celkem 11 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (st, 30.1.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dana VejďákováDana Vejďáková
SlovakiaSlovakia
81 8 13.11 x13.1112.9413.1112.98xx
2 Tatiana HolovchukTatiana Holovchuk
UkraineUkraine
96 3 12.99 11.5612.39-12.3912.9912.47x
3 Iuliana AniteiIuliana Anitei
RomaniaRomania
99 1 12.91 x12.4912.5112.5112.5712.9112.74
4 Oleksandra LevchenkoOleksandra Levchenko
UkraineUkraine
99 5 12.79 x11.9412.5112.5112.79xx
5 Zuzana ĎurkechováZuzana Ďurkechová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 2 12.58 11.4412.0112.0512.05x12.5412.58
6 Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 11 12.03 11.7111.26x11.7111.9711.7912.03
7 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
98 7 11.96 11.96xx11.960.00.00.0
8 Barbora KlímováBarbora Klímová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
97 4 11.90 11.8911.7011.7311.8911.8611.9011.89
9 Johana MičánkováJohana Mičánková
JAC BrnoJAC Brno
00 6 11.15 10.9211.15x11.150.00.00.0
Nela GoišováNela Goišová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 9 NM
Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 10 NM
Celkem 11 závodníků

Trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 30.1.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 1 11.16 xx11.1611.16xxx
Celkem 1 závodníků