Back

 / Metal PS mezinárodní atletický mítink

Otrokovice (30. 1. 2019)

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (st, 30.1.2019 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.701.771.831.881.931.982.032.072.112.152.192.232.262.292.31
1 Vadym KravchukVadym Kravchuk
UkraineUkraine
96 4 2.15 -----ooxoxoxoxxx
2 Nauraj RandhawaNauraj Randhawa
MalaysiaMalaysia
92 8 2.15 -----xo-xxoxxoxxoxxx
3 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 1 2.11 -----ooooxxx
4 Carlos LayoyCarlos Layoy
ArgentinaArgentina
91 5 2.11 -----ooxoxoxxx
5 Ilya OliferovskiIlya Oliferovski
UkraineUkraine
98 7 2.07 ----ooxooxxx
6 Matěj KlukanMatěj Klukan
ACK Domažlice, z.s.ACK Domažlice, z.s.
95 3 1.98 --oooo
7 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 6 1.98 -ooooxo
8 Kaiwei ChengKaiwei Cheng
ChinaChina
95 2 1.93 --o-o-
9 Filip SloukaFilip Slouka
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 10 1.93 -oxooox
10 Adam RybákAdam Rybák
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 11 1.93 ooooxox
11 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
83 9 1.70 oxxx
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (st, 30.1.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.251.301.351.401.451.491.531.571.601.631.661.681.701.721.74
1 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 13 1.70 --ooooooooxxooxo
2 Wiliam HřibWiliam Hřib
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 14 1.68 ---oooooooxxooxxx
3 Filip MaňásekFilip Maňásek
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
04 7 1.57 -xooxoooooxxx
4 Marcel KlvaňMarcel Klvaň
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
04 4 1.49 ooxooooxxx
5 Adam DostálAdam Dostál
ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice
05 2 1.49 oooxooxoxxx
6 Šimon PekařŠimon Pekař
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 12 1.49 --oxooxxoxxx
7 Adam ŠtouračAdam Štourač
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
05 8 1.45 ooxoooxxx
8 Filip HanáčekFilip Hanáček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 3 1.40 ooxoxoxxx
9 Erik PavlíčekErik Pavlíček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 11 1.40 oxoxoxoxxx
10= Michael BorikMichael Borik
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
05 1 1.35 oooxxx
10= David ŠupkaDavid Šupka
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 9 1.35 oooxxx
12= Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 6 1.35 ooxoxxx
12= Patrik MatulaPatrik Matula
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 10 1.35 ooxoxxx
14 Martin KočařMartin Kočař
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
05 5 1.30 xooxxx
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 30.1.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.151.251.301.351.401.451.491.531.571.601.631.66
1 Petr ŽaludekPetr Žaludek
ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice
06 7 1.35 ooxoxoxxx
2 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil
AK ZlínAK Zlín
06 5 1.30 ooxoxxx
3 David MarkivskýDavid Markivský
ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice
06 2 1.30 oxxoxoxxx
4 Daniel BárDaniel Bár
ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice
07 1 1.25 ooxxx
5 Marek ZimákMarek Zimák
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
07 6 1.25 oxoxxx
6 Martin SukanýMartin Sukaný
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 4 1.25 xoxoxxx
7 Jan ResslerJan Ressler
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 3 1.15 oxxx
Ondřej UherOndřej Uher
AK ZlínAK Zlín
06 8 NM
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (st, 30.1.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.331.391.451.511.571.631.671.711.751.791.821.851.871.901.911.931.951.971.992.01
1 Tynita TownsendTynita Townsend
United StatesUnited States
90 5 1.87 --------xoxoxoxxoxoxx
2 Ximena EsquievelXimena Esquievel
MexicoMexico
97 1 1.85 ------ooooxooxxx
3 Priscilla FrederickPriscilla Frederick
Antigua and BarbudaAntigua and Barbuda
89 2 1.85 --------oooxoxxx
4 Phillipa RoganPhillipa Rogan
IrelandIreland
94 4 1.82 ------oooxooxxx
5 Lu JiawenLu Jiawen
ChinaChina
02 3 1.75 -----ooxooxxx
6 Ilona ZaskalkoIlona Zaskalko
UkraineUkraine
98 7 1.75 -----oxoxoxoxxx
7 Lucia Vadlejch-SlaničkováLucia Vadlejch-Slaničková
SlovakiaSlovakia
88 6 1.67 ----oxooxxx
8 Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 8 1.63 ----xooxxx
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 30.1.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.331.391.451.511.571.631.671.711.751.791.821.851.871.891.911.931.951.971.992.01
1 Anna HalasováAnna Halasová
Orel VyškovOrel Vyškov
03 1 1.39 xoxxoxxx
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 30.1.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.201.251.301.351.391.431.471.501.531.561.591.611.631.651.67
1 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 9 1.50 -oooooxoxoxxx
2 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 8 1.39 oooxxooxxx
3 Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 6 1.35 oooxxoxx
4 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 7 1.30 oooxxx
5 Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
04 1 1.30 oxxooxxx
6 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 5 1.30 ooxoxxx
7 Ema ŠvachováEma Švachová
AK ZlínAK Zlín
05 3 1.20 oxxx
Sára ZapletalováSára Zapletalová
ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice
05 4 NM
Simona HorákováSimona Horáková
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
04 2 NM
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 30.1.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.001.101.201.251.301.351.391.431.471.501.531.561.59
1 Klára RafajováKlára Rafajová
AK ZlínAK Zlín
06 2 1.35 oooooxxo
2 Adriana PagáčováAdriana Pagáčová
AK ZlínAK Zlín
07 1 1.20 oxooxxx
3 Anna - Marie VyoralováAnna - Marie Vyoralová
ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice
06 4 1.10 oxoxxx
Vanessa VaňkováVanessa Vaňková
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
07 3 DNS
Celkem 4 závodníků