Back

 / Metal PS mezinárodní atletický mítink

Otrokovice (30. 1. 2019)

40 yardů př. - Žáci (Finále)

Finále A (st, 30.1.2019 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 05.90
2 Filip MaňásekFilip Maňásek 04 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 5 06.10
3 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 06.34
4 Adam DostálAdam Dostál 05 ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice 4 06.58
Celkem 4 závodníků
Finále B (st, 30.1.2019 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marcel KlvaňMarcel Klvaň 04 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 3 07.09
2 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 07.17
3 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 07.34
Celkem 3 závodníků

40 yardů př. - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 30.1.2019 - 09:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil 06 AK ZlínAK Zlín 5 06.90
2 Martin SukanýMartin Sukaný 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 06.96
3 Jan ResslerJan Ressler 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 07.03
Celkem 3 závodníků

40 yardů př. - Žákyně (Finále)

Finále A (st, 30.1.2019 - 10:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 06.45
2 Denisa MarčíkováDenisa Marčíková 04 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 2 06.73
3 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 06.80
4 Eliška HonsováEliška Honsová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 07.09
Celkem 4 závodníků
Finále B (st, 30.1.2019 - 10:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 05.99
2 Natálie NovotnáNatálie Novotná 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 06.52
3 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 07.19
Celkem 3 závodníků