Back

 / Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (2. - 3. 2. 2019)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 2.2.2019 - 13:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 06.75
2 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.11
3 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 07.26
4 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 07.29
5 Martin PěknýMartin Pěkný 83 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 07.66
MS Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 06.85
MS Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 07.05
MS Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 UkrainaUkraina 8 07.55
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 2.2.2019 - 13:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 06.90
2 Matěj VeselýMatěj Veselý 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.68
3 Pavel HrdýPavel Hrdý 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 07.88
Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DQ
MS Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 07.28
MS Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 07.07
MS Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 07.06
MS Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 07.27
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 2.2.2019 - 13:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 06.94
2 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 06.98
3 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 07.25
4 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 07.29
5 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 07.33
6 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 07.41
7 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 07.51
MS Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.19
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 2.2.2019 - 13:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.13
2 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.36
3 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 07.43
MS Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.12
MS Matěj SrbMatěj Srb 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 08.19
MS David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 07.06
MS Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 3 07.20
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 2.2.2019 - 13:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 06.98
2 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.19
3 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 07.37
4 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.45
5 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 10.82
Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNS
MS Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.20
Celkem 7 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 2.2.2019 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 06.72
2 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 06.89
3 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 06.93
4 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 06.96
5 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 06.97
6 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.16
7 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.20
Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 2.2.2019 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 07.21
2 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 07.21
3 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.25
4 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 07.31
5 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 07.35
6 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.36
7 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 07.36
Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Finále MS (so, 2.2.2019 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 06.88
2 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 07.06
3 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 07.07
4 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.07
5 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 07.09
6 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 07.15
7 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 07.20
8 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 1 07.21
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 2.2.2019 - 14:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 06.98
2 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 07.09
3 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 07.18
4 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.22
5 Matěj ČerníkMatěj Černík 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 07.26
6 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 07.27
7 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 07.28
Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 2.2.2019 - 14:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.30
2 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 07.33
3 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.37
4 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.43
5 Robert MouchaRobert Moucha 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 07.44
6 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 07.48
Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNS
Matyáš VacekMatyáš Vacek 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 2.2.2019 - 13:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.30
2 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.30
3 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.39
4 Matyáš VacekMatyáš Vacek 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 07.39
5 Robert MouchaRobert Moucha 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 07.44
6 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 07.60
MS Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 07.06
MS Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 07.17
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 2.2.2019 - 13:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.05
2 Matěj ČerníkMatěj Černík 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 07.27
3 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 07.29
4 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.35
5 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.40
6 Tomáš ChrtTomáš Chrt 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 07.77
Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DQ
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 2.2.2019 - 13:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 07.19
2 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 07.21
3 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.23
4 Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 07.77
5 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.86
Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 DNS
MS Adam ChristophAdam Christoph 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 07.65
MS Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.12
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 2.2.2019 - 13:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.16
2 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 07.33
3 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 07.50
4 Jakub ŽákJakub Žák 01 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 7 07.68
MS Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 07.14
MS Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 07.85
Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 DQ
Celkem 7 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 2.2.2019 - 14:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.08
2 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 07.17
3 Pavel MartínekPavel Martínek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.20
4 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 07.28
5 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 07.42
6 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.44
7 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 07.52
8 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 10.59
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 2.2.2019 - 14:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.53
2 Matyáš MottelMatyáš Mottel 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 07.61
3 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 07.69
4 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 07.70
5 Martin SellnerMartin Sellner 03 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 07.79
6 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 07.82
Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 DNS
Roman AdamRoman Adam 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Finále MS (so, 2.2.2019 - 14:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 07.21
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 07.21
3 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 07.29
4 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 07.30
5 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.31
6 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.39
7 Martin UlčMartin Ulč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 07.47
Michal PazderaMichal Pazdera 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 2.2.2019 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.09
2 Pavel MartínekPavel Martínek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.23
3 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 07.47
4 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 07.73
5 Adam MakovecAdam Makovec 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 07.87
MS Adam PaškoAdam Paško 03 Naša atletikaNaša atletika 8 08.03
MS Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.43
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 2.2.2019 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 07.23
2 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 07.45
3 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 07.70
4 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.77
5 Marek TobiášMarek Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 08.06
MS Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 07.21
MS Jan KundrátJan Kundrát 03 AK SokolovAK Sokolov 3 07.55
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 2.2.2019 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.50
2 Roman AdamRoman Adam 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 07.64
3 Nicolas MalýNicolas Malý 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 08.14
MS Filip KolářFilip Kolář 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 07.77
MS Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 07.75
MS Michal PazderaMichal Pazdera 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 07.30
MS Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 07.28
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 2.2.2019 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 07.25
2 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.56
3 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 07.75
4 Pavel KordíkPavel Kordík 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.81
5 Jan VondraJan Vondra 02 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 8 07.96
MS Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 07.65
MS Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.28
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 2.2.2019 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 07.28
2 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 07.65
3 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 07.71
4 Martin SellnerMartin Sellner 03 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 07.73
MS Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 07.72
MS Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 07.28
David FiguraDavid Figura 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 DQ
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (so, 2.2.2019 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš MottelMatyáš Mottel 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 07.57
2 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 07.84
3 Vít FröhlichVít Fröhlich 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 07.97
4 Vojtěch Vítězsl FilipVojtěch Vítězsl Filip 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.02
MS Ĺubomír BujnaĹubomír Bujna 00 Naša atletikaNaša atletika 8 08.04
MS Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 07.35
MS Tomáš KlečkaTomáš Klečka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.68
MS Robert DykastRobert Dykast 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 07.47
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (so, 2.2.2019 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.77
2 Ondřej BeňaOndřej Beňa 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.77
3 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.93
4 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.08
5 Ivan VolfIvan Volf 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 08.11
6 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 08.15
MS Martin UlčMartin Ulč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 07.46
MS Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 07.52
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 2.2.2019 - 14:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.54
2 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.57
3 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.72
4 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.73
5 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 07.80
6 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.03
7 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.16
8 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 08.20
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 2.2.2019 - 14:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza FraňkováTereza Fraňková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.20
2 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.37
3 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 08.39
4 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.55
5 Martina BeránkováMartina Beránková 71 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 09.15
Petra HarasimováPetra Harasimová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNS
Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Zuzana MoravcováZuzana Moravcová 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 2.2.2019 - 13:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.58
2 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 07.96
3 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 08.22
4 Petra HarasimováPetra Harasimová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.39
5 Martina BeránkováMartina Beránková 71 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 09.06
Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DQ
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 2.2.2019 - 13:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.63
2 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.71
3 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.14
4 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 08.35
MS Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 3 08.15
Sára KučerováSára Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 2.2.2019 - 13:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.71
2 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 07.85
3 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.60
4 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.18
MS Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.31
MS Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.37
MS Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 07.81
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 2.2.2019 - 13:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza FraňkováTereza Fraňková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.21
2 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.35
3 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.54
4 Zuzana MoravcováZuzana Moravcová 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.84
MS Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.90
MS Šárka VachataŠárka Vachata 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 08.15
Martina HomolováMartina Homolová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 DQ
Celkem 7 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 2.2.2019 - 12:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 07.64
2 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.94
3 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.33
4 Anna DaťkováAnna Daťková 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 08.60
5 Anetta WinterováAnetta Winterová 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 08.88
MS Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.33
MS Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.68
MS Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 08.00
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 2.2.2019 - 12:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.82
2 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.10
3 Marcela ŠeblováMarcela Šeblová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 08.27
4 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.37
5 Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.81
6 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.97
Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 2.2.2019 - 12:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 07.77
2 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.82
3 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.48
4 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.65
MS Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 08.89
MS Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.13
MS Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 08.08
MS Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 08.11
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 2.2.2019 - 12:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.88
2 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.21
3 Vendula DalibováVendula Dalibová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 08.71
4 Karolína CikánkováKarolína Cikánková 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 08.90
5 Pavla ZáluskáPavla Záluská 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 09.27
6 Klára PallováKlára Pallová 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 09.37
MS Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.45
Celkem 7 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 2.2.2019 - 14:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 07.63
2 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.73
3 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 07.74
4 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.79
5 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.88
6 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 08.12
7 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.15
Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 2.2.2019 - 14:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.31
2 Marcela ŠeblováMarcela Šeblová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.32
3 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.43
4 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.64
5 Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.80
Anna DaťkováAnna Daťková 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 DNS
Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Vendula DalibováVendula Dalibová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 2.2.2019 - 12:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.33
2 Lucie HliňákováLucie Hliňáková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.59
3 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 08.68
4 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.99
MS Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.60
MS Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.77
MS Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.91
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 2.2.2019 - 12:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.88
2 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.23
3 Kateřina KudělováKateřina Kudělová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.44
4 Johana RejholcováJohana Rejholcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.54
5 Jana TicháčkováJana Ticháčková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.74
6 Ela KolomazníkováEla Kolomazníková 03 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 08.99
MS Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.00
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 2.2.2019 - 12:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.07
2 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.41
3 Kateřina HedlováKateřina Hedlová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 09.09
MS Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 08.75
MS Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.72
MS Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 08.10
MS Eliška NoskováEliška Nosková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.47
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 2.2.2019 - 12:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.38
2 Simona LaštovkováSimona Laštovková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 08.73
3 Nicole BöhmováNicole Böhmová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.89
4 Markéta LexováMarkéta Lexová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.14
MS Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 07.89
MS Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 08.10
Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 2.2.2019 - 12:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.06
2 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.37
3 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.41
4 Sára KročkováSára Kročková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 08.62
5 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 08.96
6 Nikola ŠimlováNikola Šimlová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 09.16
Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (so, 2.2.2019 - 12:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 08.10
2 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 08.36
3 Karolína FantováKarolína Fantová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 08.81
4 Lucie ŠmolíkováLucie Šmolíková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 09.15
MS Lucie ŠrámováLucie Šrámová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.66
MS Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.16
MS Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 08.47
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (so, 2.2.2019 - 12:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.37
2 Anna FajkusováAnna Fajkusová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.50
3 Amálie KučerováAmálie Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.50
4 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 08.52
5 Sára KučerováSára Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 08.60
6 Thalia PandelidesThalia Pandelides 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.66
7 Karolína ŠtoglováKarolína Štoglová 02 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 09.20
MS Nikola KohoutováNikola Kohoutová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.45
Celkem 8 závodníků
Rozběh 08 (so, 2.2.2019 - 12:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína BlechováKarolína Blechová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 08.32
2 Viktorie VydrováViktorie Vydrová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 08.52
3 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 08.63
4 Lucie KřenováLucie Křenová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 09.07
MS Tereza StudničkováTereza Studničková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.23
MS Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.79
Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 DQ
MS Katarína KiškováKatarína Kišková 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 07.98
Celkem 8 závodníků
Rozběh 09 (so, 2.2.2019 - 12:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.26
2 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.39
Petra ŠpačkováPetra Špačková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
MS Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 08.78
MS Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 09.06
MS Viola BárkováViola Bárková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.51
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 2.2.2019 - 14:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.85
2 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 07.98
3 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.99
4 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.10
5 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.23
6 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 08.25
7 Karolína BlechováKarolína Blechová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 08.30
8 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.36
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 2.2.2019 - 14:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.34
2 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.36
3 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.36
4 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.39
5 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 08.43
6 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.47
7 Kateřina KudělováKateřina Kudělová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.48
Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DQ
Celkem 8 závodníků
Finále MS (so, 2.2.2019 - 14:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.75
2 Katarína KiškováKatarína Kišková 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 07.85
3 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.99
4 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 08.07
5 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.09
6 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 08.11
7 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 08.24
Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 3.2.2019 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.66
MS Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 21.83
MS Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 21.36
MS Vít MüllerVít Müller 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 21.49
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 3.2.2019 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 22.02
2 Roman FlaškaRoman Flaška 88 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.13
MS David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 22.05
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 3.2.2019 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.01
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.52
Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 3.2.2019 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.50
2 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.58
3 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.63
Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
MS Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 6 22.05
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 3.2.2019 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.48
2 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.53
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.76
4 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.03
5 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 23.32
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 3.2.2019 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 22.93
2 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.06
3 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.57
Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
MS Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 22.71
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 3.2.2019 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 23.05
2 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 23.16
3 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 23.23
Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 DQ
Jan PetákJan Peták 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 3.2.2019 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.25
2 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 23.71
3 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 23.79
Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 3.2.2019 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 24.11
MS Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 22.28
Lukáš MizerákLukáš Mizerák 81 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 5 DNS
MS Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 UkrainaUkraina 4 24.11
Celkem 4 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 3.2.2019 - 15:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 22.07
MS Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 21.50
MS Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.86
MS Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 21.84
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 3.2.2019 - 15:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 21.87
2 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 22.08
3 Sebastian MertaSebastian Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 22.64
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 3.2.2019 - 15:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 23.05
2 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 23.11
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.14
MS Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.65
MS Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 23.10
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 3.2.2019 - 15:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.82
2 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.84
MS David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2 22.69
MS Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.80
MS Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 23.10
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 3.2.2019 - 15:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 22.81
2 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 23.08
MS Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 23.46
MS Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 23.55
MS Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 23.35
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 3.2.2019 - 15:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.05
2 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 23.13
3 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 23.34
4 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 23.36
5 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 23.85
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 3.2.2019 - 15:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 23.30
2 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 23.62
3 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 23.71
MS Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 24.12
MS Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 23.26
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 3.2.2019 - 15:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 23.57
2 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 24.02
3 Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 24.37
4 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 25.99
MS Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 23.84
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (ne, 3.2.2019 - 15:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ChrtTomáš Chrt 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 24.53
2 František KraklFrantišek Krakl 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 25.45
3 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 25.72
MS Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 23.40
MS Adam ChristophAdam Christoph 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 24.81
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 3.2.2019 - 14:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.22
2 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 22.88
3 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 23.24
MS Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 22.45
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 3.2.2019 - 14:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 23.29
2 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 23.52
MS Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 23.16
MS Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 23.45
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 3.2.2019 - 14:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 23.21
Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
MS Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 24.33
MS Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 23.85
MS Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 23.14
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 3.2.2019 - 14:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 23.73
2 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 24.98
3 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 25.66
MS Martin UlčMartin Ulč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 23.66
MS Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 23.99
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 3.2.2019 - 14:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 23.68
2 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 23.92
3 Vojtěch Vítězsl FilipVojtěch Vítězsl Filip 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 25.65
Samuel SlabýSamuel Slabý 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 DNS
MS Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 24.25
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 3.2.2019 - 14:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 23.85
2 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 23.89
3 Pavel MartínekPavel Martínek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.94
4 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 24.42
5 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 24.70
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 3.2.2019 - 14:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman AdamRoman Adam 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 24.22
2 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 24.87
3 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 25.82
4 Vít FröhlichVít Fröhlich 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 26.14
5 Kristián Michal KáraKristián Michal Kára 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 26.36
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 3.2.2019 - 14:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 24.26
2 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 24.80
3 Jan ToulaJan Toula 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 24.86
4 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.03
5 Adam MakovecAdam Makovec 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 25.15
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (ne, 3.2.2019 - 14:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 24.24
2 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 24.49
3 Adam LudvíkAdam Ludvík 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 25.30
4 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 25.85
5 Petr KudrnovskýPetr Kudrnovský 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 26.33
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (ne, 3.2.2019 - 14:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KarolDavid Karol 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 26.01
2 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 26.31
3 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.31
4 Maxim PolákMaxim Polák 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 28.29
5 Erik EhrenbergerErik Ehrenberger 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 28.59
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (ne, 3.2.2019 - 14:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 24.09
2 Marek TobiášMarek Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 25.58
3 Martin MaléřMartin Maléř 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.68
4 Matěj ProcházkaMatěj Procházka 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.25
Matyáš MottelMatyáš Mottel 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 DNS
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 3.2.2019 - 13:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 24.22
2 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 24.32
3 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.39
MS Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 24.12
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 3.2.2019 - 13:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 24.88
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 25.03
3 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 25.21
MS Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 24.47
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 3.2.2019 - 13:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 24.93
MS Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 25.72
MS Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 25.58
MS Lucie KrupařováLucie Krupařová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 25.08
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 3.2.2019 - 13:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HomolováMartina Homolová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 26.09
2 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.41
3 Tereza FraňkováTereza Fraňková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 26.63
4 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.74
Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 3.2.2019 - 13:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.72
2 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 26.79
MS Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 27.11
MS Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 26.61
MS Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 2 27.30
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 3.2.2019 - 13:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 27.62
2 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 27.82
3 Alice BoučkováAlice Boučková 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 28.28
4 Alžběta JanovskáAlžběta Janovská 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 28.93
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 3.2.2019 - 13:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SoukalováTereza Soukalová 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 28.23
Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 DNS
Šárka HinzováŠárka Hinzová 78 Štefko Running TeamŠtefko Running Team 4 DQ
Celkem 3 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (ne, 3.2.2019 - 12:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 24.27
2 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 24.93
3 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 25.18
MS Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 24.50
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 3.2.2019 - 12:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 25.02
2 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.15
MS Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 25.82
Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 DNS
MS Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.47
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 3.2.2019 - 12:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 25.35
2 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.56
3 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 26.15
4 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.18
MS Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 2 26.08
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 3.2.2019 - 12:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.30
MS Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 26.07
MS Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 25.95
MS Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 26.40
MS Viktória StrýčkováViktória Strýčková 01 Naša atletikaNaša atletika 6 25.84
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 3.2.2019 - 12:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.45
2 Kateřina TicháKateřina Tichá 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 26.57
3 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 26.64
4 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.89
Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 3.2.2019 - 12:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 26.94
2 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.27
3 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 27.42
MS Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 26.82
MS Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 26.67
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 3.2.2019 - 12:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 27.03
2 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 27.29
3 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 27.98
Jana KovandováJana Kovandová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 DNS
MS Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 27.37
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 3.2.2019 - 12:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 28.26
2 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 28.29
3 Valentýna MalíkováValentýna Malíková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 28.78
MS Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 27.42
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 3.2.2019 - 12:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŽákováAnna Žáková 01 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 28.87
2 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 29.68
Marcela ŠeblováMarcela Šeblová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 DNS
Iveta ŠestákováIveta Šestáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 DNS
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 3.2.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 24.06
2 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 24.93
Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 6 DNS
MS Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 26.10
MS Katarína KiškováKatarína Kišková 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 24.96
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 3.2.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 25.62
2 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 26.00
MS Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 26.19
MS Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 25.96
MS Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 26.05
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 3.2.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 26.25
2 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 26.28
3 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 26.66
MS Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 26.97
MS Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 26.58
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 3.2.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 26.30
2 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 26.76
3 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 27.00
4 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 28.16
MS Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 26.49
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 3.2.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 26.42
2 Anna HobzováAnna Hobzová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 27.24
3 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 27.27
4 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 27.93
Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 3.2.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 27.10
2 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 27.50
3 Natálie JakabováNatálie Jakabová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 27.62
4 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 27.79
5 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 28.38
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 3.2.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 27.70
2 Zuzana AugustováZuzana Augustová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 28.96
Johana RejholcováJohana Rejholcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DQ
Tereza StudničkováTereza Studničková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNS
MS Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 28.00
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 3.2.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 27.68
MS Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 27.77
MS Viola BárkováViola Bárková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 27.98
Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 DQ
MS Eliška NoskováEliška Nosková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 28.53
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (ne, 3.2.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 28.01
2 Sára KučerováSára Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 28.73
3 Alena MichálkováAlena Michálková 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 28.90
MS Nikola KohoutováNikola Kohoutová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 28.30
MS Lucie ŠrámováLucie Šrámová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 28.03
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (ne, 3.2.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna HonsůKristýna Honsů 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 28.43
2 Jana TicháčkováJana Ticháčková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 28.64
3 Gabriela BalcarováGabriela Balcarová 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 29.02
Patricie ŽídkováPatricie Žídková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DQ
Yasmina ZaddemYasmina Zaddem 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (ne, 3.2.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 27.32
2 Thalia PandelidesThalia Pandelides 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 28.83
3 Simona LaštovkováSimona Laštovková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 29.13
4 Michaela FantováMichaela Fantová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 30.21
5 Kristina ŠroubkováKristina Šroubková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 30.92
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (ne, 3.2.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 27.19
2 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 27.79
3 Kateřina HedlováKateřina Hedlová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 30.61
4 Ema KándlováEma Kándlová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 30.91
Kateřina KudělováKateřina Kudělová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 16:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 49.90
MS Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 47.15
MS Vít MüllerVít Müller 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 47.26
MS Denis DanáčDenis Danáč 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 47.81
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 16:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 47.44
MS Michal PaškoMichal Paško 99 Naša atletikaNaša atletika 2 58.30
MS Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 46.26
MS Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 49.15
MS Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 50.30
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 16:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 49.69
2 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 49.83
3 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 53.19
Roman FlaškaRoman Flaška 88 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNS
MS Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 48.01
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 2.2.2019 - 16:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 50.14
2 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 50.42
Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
MS David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 49.34
MS Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 54.19
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 2.2.2019 - 16:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 50.99
2 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 51.14
3 Milan SerafinMilan Serafin 65 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 57.66
MS Jan PetákJan Peták 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 50.71
MS Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 50.61
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 2.2.2019 - 16:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 51.30
2 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 51.71
3 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 53.89
MS Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 51.77
Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (so, 2.2.2019 - 16:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 52.36
2 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 52.84
3 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 52.88
MS Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 51.53
MS Dan KováčDan Kováč 99 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 51.73
Celkem 5 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 16:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 50.31
2 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 50.31
3 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 50.93
4 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 53.70
MS David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 52.21
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 16:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 51.56
2 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 52.08
3 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 52.51
MS Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 52.02
MS Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 52.27
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 16:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 52.75
2 František KraklFrantišek Krakl 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 53.22
MS Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 54.97
MS Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 53.26
Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 2.2.2019 - 16:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 54.10
2 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 54.55
3 Otakar KodytekOtakar Kodytek 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 59.12
MS David ŽahourDavid Žahour 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 56.33
MS Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 52.89
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 2.2.2019 - 16:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 51.41
2 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 52.33
3 Václav BrůhaVáclav Brůha 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 53.78
4 Petr SlunečkoPetr Slunečko 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 55.11
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 15:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam KořínekAdam Kořínek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 51.57
2 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 51.79
MS Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 51.48
MS Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 51.92
MS Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 51.42
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 15:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 52.41
2 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 54.81
Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 DQ
MS Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 52.95
MS Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 52.55
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 15:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 53.88
2 Ondřej FišarOndřej Fišar 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 54.00
MS Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 55.36
MS Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 55.12
MS Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 55.42
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 2.2.2019 - 15:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 53.43
2 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 55.50
Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
MS Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 56.06
MS Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 54.58
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 2.2.2019 - 15:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 54.90
2 Jakub ValoJakub Valo 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 57.79
Ondřej NěmečekOndřej Němeček 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 DNS
MS Tomáš KlečkaTomáš Klečka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 56.24
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 2.2.2019 - 15:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 52.47
2 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 58.58
3 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 59.43
4 Jan KratochvílJan Kratochvíl 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 59.62
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 16:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 54.57
2 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 58.03
MS Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 53.72
MS Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 52.96
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 16:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 56.60
2 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 57.15
MS Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 56.62
MS Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 56.90
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 16:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 57.39
2 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 57.52
3 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 58.07
MS Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 57.31
MS Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 60.56
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 2.2.2019 - 16:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 60.11
2 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 61.81
3 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 63.88
4 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 64.98
MS Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 60.20
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 2.2.2019 - 16:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KonopováMarie Konopová 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 60.37
2 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 60.89
3 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 63.16
4 Alžběta JanovskáAlžběta Janovská 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 65.95
Celkem 4 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 15:35) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 57.34
MS Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 3 57.31
MS Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 58.68
MS Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 57.25
MS Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 59.95
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 15:35) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 59.18
2 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 59.71
3 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 61.63
MS Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 60.49
MS Klára HulínskáKlára Hulínská 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 63.89
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 15:35) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 60.79
2 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 64.38
Jůlie HnikováJůlie Hniková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
MS Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 62.03
MS Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 60.97
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 15:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 59.97
2 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 61.37
MS Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 61.66
MS Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 59.12
MS Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 59.45
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 15:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 60.17
2 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 60.22
3 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 60.38
4 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 63.99
Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 15:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 62.68
MS Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 62.81
MS Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 63.83
MS Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 61.40
MS Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 62.66
MS Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 61.69
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 2.2.2019 - 15:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 62.98
2 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 64.73
Petra ŠpačkováPetra Špačková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Pavlína PážikováPavlína Pážiková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNS
MS Anna PučelíkováAnna Pučelíková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 66.80
MS Eliška SudkováEliška Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 63.11
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 3.2.2019 - 17:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:54.00
2 Martin TimkoMartin Timko 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 1:54.21
3 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:55.86
Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 DNF
Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNS
MS Adam RůžičkaAdam Růžička 97 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 1:58.47
MS Hakim SalehHakim Saleh 96 AK BílinaAK Bílina 2 1:50.27
MS Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 1:55.47
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 3.2.2019 - 17:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:54.28
2 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 1:55.92
3 Jan HockJan Hock 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 1:57.89
MS Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 1:54.07
MS Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 1:54.08
MS Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 2:01.35
MS Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 1:55.63
MS Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 1 1:59.13
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 3.2.2019 - 17:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan KunčickýJan Kunčický 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 1:56.27
2 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 1:56.68
3 Martin CoubalMartin Coubal 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:00.53
4 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:03.59
5 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:14.37
6 Milan SerafinMilan Serafin 65 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 2:15.33
7 Tomáš HůleTomáš Hůle 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:21.82
MS Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:06.80
Celkem 8 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 3.2.2019 - 17:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 1:56.42
2 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:59.33
3 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 1:59.68
4 Jan ŠkrleJan Škrle 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 2:07.78
5 Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 2:08.79
6 Šimon PittermannŠimon Pittermann 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 2:09.43
7 Martin KulhánekMartin Kulhánek 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:11.68
MS Vítek FialaVítek Fiala 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 2:14.01
MS Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 2:05.25
Celkem 9 závodníků

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 3.2.2019 - 16:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam KořínekAdam Kořínek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:00.18
2 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:01.13
3 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:03.08
4 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 2:06.41
5 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:07.75
MS Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 2:06.61
MS Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 2:00.49
MS Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 2:06.56
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 3.2.2019 - 16:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:13.23
2 Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 2:15.56
3 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 2:17.02
4 Jan KratochvílJan Kratochvíl 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:19.19
5 Štěpán LebedaŠtěpán Lebeda 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 2:24.80
MS Filip ŠkardaFilip Škarda 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:14.08
Gustav StridhGustav Stridh 03 Český běžecký klub, z.s.Český běžecký klub, z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 3.2.2019 - 16:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:11.81
2 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:11.85
3 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:12.58
4 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 2:14.82
5 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:21.65
6 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 2:22.17
7 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 12 2:34.05
MS Barbora SucháBarbora Suchá 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 2:31.59
MS Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 2:16.68
MS Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:16.58
MS Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:13.94
MS Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 2:13.60
MS Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:10.14
Celkem 13 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 3.2.2019 - 16:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:22.53
2 Josefína VrbováJosefína Vrbová 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 2:32.63
MS Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:38.12
MS Kateřina BöhmováKateřina Böhmová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:48.98
MS Tereza LukášováTereza Lukášová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:24.52
MS Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 2:22.58
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 3.2.2019 - 16:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:23.37
2 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:24.20
3 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 2:29.03
4 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 2:29.52
5 Eliška PoborskáEliška Poborská 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 2:30.57
6 Amálie KučerováAmálie Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 2:32.11
7 Nicole PřibylováNicole Přibylová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 2:39.87
8 Johana PetříkováJohana Petříková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 2:41.34
9 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 2:42.63
10 Karolína GrofováKarolína Grofová 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 2:44.46
MS Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:23.64
Celkem 11 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 17:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin TimkoMartin Timko 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 3:56.13
2 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 3:57.53
3 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 3:57.84
4 Gerron StewartGerron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15 4:08.48
5 Josef PavlátJosef Pavlát 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12 4:20.33
Martin SadilMartin Sadil 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNF
Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
MS Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11 4:01.30
MS Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14 4:02.97
MS Ondřej ChourOndřej Chour 87 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 3:52.01
MS Jan MálekJan Málek 01 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 7 4:01.14
MS Jakub SmetanaJakub Smetana 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 3:57.16
MS Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 13 4:05.91
MS Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 4:00.71
MS Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 4:03.82
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 17:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan KunčickýJan Kunčický 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 4:06.40
2 Aleš NovákAleš Novák 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 4:11.61
3 Martin CoubalMartin Coubal 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 4:11.95
4 Jakub MoravecJakub Moravec 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 4:21.03
5 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10 4:24.53
6 Adam HolomouckýAdam Holomoucký 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 13 4:38.71
7 Lukáš ČermákLukáš Čermák 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 5:05.09
Erik MachůErik Machů 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12 DNF
MS Václav JislVáclav Jisl 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 4:16.17
MS David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 4:21.53
Václav ŠoleVáclav Šole 83 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14 DNS
MS Ondřej MelčOndřej Melč 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 4:27.19
MS Aleš KociánAleš Kocián 82 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 11 4:38.94
MS Lukáš HachLukáš Hach 84 Štefko Running TeamŠtefko Running Team 5 4:51.13
Celkem 14 závodníků

1500 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 17:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 4:15.11
2 Matěj BenešMatěj Beneš 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12 4:15.45
MS Lukáš DruneckýLukáš Drunecký 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11 4:25.00
MS Adam MatulkaAdam Matulka 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 4:29.11
MS Vítek FialaVítek Fiala 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 4:24.68
MS Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 4:24.61
MS Jan PerglerJan Pergler 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 4:16.69
MS Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 4:16.73
MS Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 4:19.67
MS Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 10 4:24.55
MS Jakub BudilJakub Budil 02 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 9 4:30.45
MS Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 4:22.68
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 17:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kryštof VránaKryštof Vrána 01 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 4:27.81
2 David ŠtrosDavid Štros 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 4:32.25
3 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 4:32.75
4 Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 4:46.55
5 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 4:50.79
Martin HelmichMartin Helmich 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 DNS
MS Jan FreiberkJan Freiberk 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 4:34.62
MS Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 4:22.79
MS Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 9 4:27.25
MS Petr KučeraPetr Kučera