Back

 / Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (2. - 3. 2. 2019)

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 3.2.2019 - 17:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:54.00
2 Martin TimkoMartin Timko 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 1:54.21
3 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:55.86
Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 DNF
Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNS
MS Adam RůžičkaAdam Růžička 97 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 1:58.47
MS Hakim SalehHakim Saleh 96 AK BílinaAK Bílina 2 1:50.27
MS Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 1:55.47
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 3.2.2019 - 17:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:54.28
2 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 1:55.92
3 Jan HockJan Hock 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 1:57.89
MS Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 1:54.07
MS Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 1:54.08
MS Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 2:01.35
MS Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 1:55.63
MS Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 1 1:59.13
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 3.2.2019 - 17:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan KunčickýJan Kunčický 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 1:56.27
2 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 1:56.68
3 Martin CoubalMartin Coubal 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:00.53
4 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:03.59
5 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:14.37
6 Milan SerafinMilan Serafin 65 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 2:15.33
7 Tomáš HůleTomáš Hůle 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:21.82
MS Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:06.80
Celkem 8 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 3.2.2019 - 17:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 1:56.42
2 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:59.33
3 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 1:59.68
4 Jan ŠkrleJan Škrle 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 2:07.78
5 Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 2:08.79
6 Šimon PittermannŠimon Pittermann 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 2:09.43
7 Martin KulhánekMartin Kulhánek 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:11.68
MS Vítek FialaVítek Fiala 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 2:14.01
MS Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 2:05.25
Celkem 9 závodníků

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 3.2.2019 - 16:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam KořínekAdam Kořínek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:00.18
2 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:01.13
3 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:03.08
4 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 2:06.41
5 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:07.75
MS Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 2:06.61
MS Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 2:00.49
MS Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 2:06.56
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 3.2.2019 - 16:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:13.23
2 Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 2:15.56
3 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 2:17.02
4 Jan KratochvílJan Kratochvíl 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:19.19
5 Štěpán LebedaŠtěpán Lebeda 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 2:24.80
MS Filip ŠkardaFilip Škarda 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:14.08
Gustav StridhGustav Stridh 03 Český běžecký klub, z.s.Český běžecký klub, z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 3.2.2019 - 16:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:11.81
2 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:11.85
3 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:12.58
4 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 2:14.82
5 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:21.65
6 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 2:22.17
7 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 12 2:34.05
MS Barbora SucháBarbora Suchá 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 2:31.59
MS Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 2:16.68
MS Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:16.58
MS Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:13.94
MS Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 2:13.60
MS Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:10.14
Celkem 13 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 3.2.2019 - 16:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:22.53
2 Josefína VrbováJosefína Vrbová 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 2:32.63
MS Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:38.12
MS Kateřina BöhmováKateřina Böhmová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:48.98
MS Tereza LukášováTereza Lukášová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:24.52
MS Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 2:22.58
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 3.2.2019 - 16:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:23.37
2 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:24.20
3 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 2:29.03
4 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 2:29.52
5 Eliška PoborskáEliška Poborská 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 2:30.57
6 Amálie KučerováAmálie Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 2:32.11
7 Nicole PřibylováNicole Přibylová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 2:39.87
8 Johana PetříkováJohana Petříková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 2:41.34
9 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 2:42.63
10 Karolína GrofováKarolína Grofová 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 2:44.46
MS Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:23.64
Celkem 11 závodníků