Back

 / Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (2. - 3. 2. 2019)

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 3.2.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alice BoučkováAlice Boučková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
97 6 11.55 0.0
2 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 7 11.36 0.0
3 Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 5 10.96 0.0
4 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2 09.35 0.0
MS Jana KárníkováJana Kárníková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
81 10 14.68 0.0
Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4 DNS
Šárka KudlerováŠárka Kudlerová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
87 1 DNS
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 9 DNS
Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 3 DNS
Lucia VadlejchLucia Vadlejch
ŠK Dukla o.z. Banská BystriceŠK Dukla o.z. Banská Bystrice
88 8 DNS
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 3.2.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
01 13 12.08 0.0
2 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 12 11.76 0.0
3 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 11 11.00 0.0
4 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 7 10.78 0.0
5 Agáta RichterováAgáta Richterová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 6 09.50 0.0
6 Barbora HetmanováBarbora Hetmanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 4 08.16 0.0
7 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 5 07.98 0.0
8 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3 07.76 0.0
9 Klára PallováKlára Pallová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 1 07.08 0.0
MS Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 8 10.03 0.0
Natálie MarkováNatálie Marková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 10 DNS
Marcela ŠeblováMarcela Šeblová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
00 2 DNS
Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 9 DNS
Celkem 13 závodníků