Back

 / Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (2. - 3. 2. 2019)

1500 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 17:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin TimkoMartin Timko 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 3:56.13
2 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 3:57.53
3 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 3:57.84
4 Gerron StewartGerron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15 4:08.48
5 Josef PavlátJosef Pavlát 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12 4:20.33
Martin SadilMartin Sadil 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNF
Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
MS Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11 4:01.30
MS Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14 4:02.97
MS Ondřej ChourOndřej Chour 87 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 3:52.01
MS Jan MálekJan Málek 01 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 7 4:01.14
MS Jakub SmetanaJakub Smetana 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 3:57.16
MS Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 13 4:05.91
MS Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 4:00.71
MS Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 4:03.82
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 17:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan KunčickýJan Kunčický 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 4:06.40
2 Aleš NovákAleš Novák 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 4:11.61
3 Martin CoubalMartin Coubal 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 4:11.95
4 Jakub MoravecJakub Moravec 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 4:21.03
5 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10 4:24.53
6 Adam HolomouckýAdam Holomoucký 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 13 4:38.71
7 Lukáš ČermákLukáš Čermák 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 5:05.09
Erik MachůErik Machů 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12 DNF
MS Václav JislVáclav Jisl 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 4:16.17
MS David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 4:21.53
Václav ŠoleVáclav Šole 83 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14 DNS
MS Ondřej MelčOndřej Melč 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 4:27.19
MS Aleš KociánAleš Kocián 82 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 11 4:38.94
MS Lukáš HachLukáš Hach 84 Štefko Running TeamŠtefko Running Team 5 4:51.13
Celkem 14 závodníků

1500 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 17:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 4:15.11
2 Matěj BenešMatěj Beneš 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12 4:15.45
MS Lukáš DruneckýLukáš Drunecký 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11 4:25.00
MS Adam MatulkaAdam Matulka 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 4:29.11
MS Vítek FialaVítek Fiala 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 4:24.68
MS Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 4:24.61
MS Jan PerglerJan Pergler 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 4:16.69
MS Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 4:16.73
MS Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 4:19.67
MS Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 10 4:24.55
MS Jakub BudilJakub Budil 02 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 9 4:30.45
MS Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 4:22.68
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 17:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kryštof VránaKryštof Vrána 01 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 4:27.81
2 David ŠtrosDavid Štros 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 4:32.25
3 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 4:32.75
4 Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 4:46.55
5 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 4:50.79
Martin HelmichMartin Helmich 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 DNS
MS Jan FreiberkJan Freiberk 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 4:34.62
MS Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 4:22.79
MS Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 9 4:27.25
MS Petr KučeraPetr Kučera 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 4:43.21
Celkem 10 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.2.2019 - 17:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 4:43.11
2 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 4:44.28
3 Zdislava KučerováZdislava Kučerová 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 4:59.25
4 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 5:02.86
5 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 5:06.74
6 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10 5:12.73
7 Tereza SvobodováTereza Svobodová 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12 5:40.67
Daniela HavránkováDaniela Havránková 82 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 DNS
Ekaterina ZanozinaEkaterina Zanozina 85 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 9 DNS
MS Barbora JanůrkováBarbora Janůrková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11 5:15.56
MS Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK BílinaAK Bílina 3 4:50.72
MS Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 AK MostAK Most 6 4:56.21
Celkem 12 závodníků

1500 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 17:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 4:54.28
2 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 5:02.23
3 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 5:07.41
4 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 5:07.41
5 Eliška PoborskáEliška Poborská 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 11 5:08.35
MS Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 5:22.62
MS Kristýna MiljanecováKristýna Miljanecová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 5:41.05
MS Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 5:15.36
MS Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 5:21.18
MS Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 5:18.53
Kateřina KřenkováKateřina Křenková 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 17:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dana PřikrylováDana Přikrylová 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 7 5:08.20
2 Klára KačerovskáKlára Kačerovská 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11 5:17.18
3 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 5:23.07
4 Štěpánka SyrovátkováŠtěpánka Syrovátková 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10 5:24.54
5 Veronika BartošováVeronika Bartošová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 5:30.95
6 Ráchel NajmonováRáchel Najmonová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 5:43.85
7 Eva HřebíčkováEva Hřebíčková 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 5:45.97
8 Eliška VejdovcováEliška Vejdovcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 5:53.23
Eva BeranováEva Beranová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 DNS
MS Eliška KlikováEliška Kliková 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 5:35.22
Celkem 10 závodníků