Back

 / Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (2. - 3. 2. 2019)

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 16:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 49.90
MS Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 47.15
MS Vít MüllerVít Müller 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 47.26
MS Denis DanáčDenis Danáč 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 47.81
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 16:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 47.44
MS Michal PaškoMichal Paško 99 Naša atletikaNaša atletika 2 58.30
MS Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 46.26
MS Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 49.15
MS Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 50.30
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 16:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 49.69
2 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 49.83
3 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 53.19
Roman FlaškaRoman Flaška 88 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNS
MS Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 48.01
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 2.2.2019 - 16:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 50.14
2 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 50.42
Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
MS David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 49.34
MS Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 54.19
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 2.2.2019 - 16:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 50.99
2 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 51.14
3 Milan SerafinMilan Serafin 65 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 57.66
MS Jan PetákJan Peták 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 50.71
MS Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 50.61
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 2.2.2019 - 16:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 51.30
2 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 51.71
3 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 53.89
MS Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 51.77
Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (so, 2.2.2019 - 16:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 52.36
2 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 52.84
3 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 52.88
MS Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 51.53
MS Dan KováčDan Kováč 99 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 51.73
Celkem 5 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 16:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 50.31
2 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 50.31
3 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 50.93
4 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 53.70
MS David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 52.21
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 16:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 51.56
2 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 52.08
3 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 52.51
MS Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 52.02
MS Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 52.27
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 16:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 52.75
2 František KraklFrantišek Krakl 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 53.22
MS Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 54.97
MS Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 53.26
Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 2.2.2019 - 16:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 54.10
2 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 54.55
3 Otakar KodytekOtakar Kodytek 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 59.12
MS David ŽahourDavid Žahour 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 56.33
MS Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 52.89
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 2.2.2019 - 16:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 51.41
2 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 52.33
3 Václav BrůhaVáclav Brůha 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 53.78
4 Petr SlunečkoPetr Slunečko 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 55.11
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 15:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam KořínekAdam Kořínek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 51.57
2 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 51.79
MS Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 51.48
MS Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 51.92
MS Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 51.42
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 15:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 52.41
2 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 54.81
Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 DQ
MS Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 52.95
MS Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 52.55
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 15:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 53.88
2 Ondřej FišarOndřej Fišar 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 54.00
MS Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 55.36
MS Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 55.12
MS Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 55.42
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 2.2.2019 - 15:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 53.43
2 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 55.50
Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
MS Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 56.06
MS Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 54.58
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 2.2.2019 - 15:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 54.90
2 Jakub ValoJakub Valo 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 57.79
Ondřej NěmečekOndřej Němeček 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 DNS
MS Tomáš KlečkaTomáš Klečka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 56.24
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 2.2.2019 - 15:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 52.47
2 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 58.58
3 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 59.43
4 Jan KratochvílJan Kratochvíl 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 59.62
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 16:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 54.57
2 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 58.03
MS Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 53.72
MS Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 52.96
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 16:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 56.60
2 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 57.15
MS Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 56.62
MS Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 56.90
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 16:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 57.39
2 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 57.52
3 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 58.07
MS Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 57.31
MS Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 60.56
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 2.2.2019 - 16:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 60.11
2 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 61.81
3 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 63.88
4 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 64.98
MS Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 60.20
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 2.2.2019 - 16:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KonopováMarie Konopová 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 60.37
2 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 60.89
3 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 63.16
4 Alžběta JanovskáAlžběta Janovská 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 65.95
Celkem 4 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 15:35) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 57.34
MS Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 3 57.31
MS Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 58.68
MS Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 57.25
MS Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 59.95
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 15:35) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 59.18
2 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 59.71
3 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 61.63
MS Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 60.49
MS Klára HulínskáKlára Hulínská 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 63.89
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 15:35) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 60.79
2 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 64.38
Jůlie HnikováJůlie Hniková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
MS Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 62.03
MS Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 60.97
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 15:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 59.97
2 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 61.37
MS Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 61.66
MS Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 59.12
MS Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 59.45
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 15:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 60.17
2 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 60.22
3 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 60.38
4 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 63.99
Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 15:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 62.68
MS Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 62.81
MS Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 63.83
MS Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 61.40
MS Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 62.66
MS Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 61.69
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 2.2.2019 - 15:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 62.98
2 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 64.73
Petra ŠpačkováPetra Špačková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Pavlína PážikováPavlína Pážiková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNS
MS Anna PučelíkováAnna Pučelíková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 66.80
MS Eliška SudkováEliška Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 63.11
Celkem 6 závodníků