Back

 / 6. halová středa

Jablonec nad Nisou (13. 2. 2019)

Skok vysoký - Muži

(st, 13.2.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon
1 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1.83
2= Jakub HolecJakub Holec
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 1.80
2= Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka
ASK DěčínASK Děčín
99 1.80
4= Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.75
4= Václav WertheimVáclav Wertheim
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1.75
6= Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.65
6= Filip RomanowskiFilip Romanowski
PolskoPolsko
04 1.65
David KožíšekDavid Kožíšek
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 NM
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(st, 13.2.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon
1= Jessica NechanickáJessica Nechanická
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 1.59
1= Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1.59
3= Klára MatuškováKlára Matušková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 1.55
3= Klára HoffmannováKlára Hoffmannová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 1.55
5= Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 1.50
5= Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 1.50
5= Tereza AndělováTereza Andělová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 1.50
5= Aneta PazderováAneta Pazderová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 1.50
9 Zuzanna BrzesinskaZuzanna Brzesinska
PolskoPolsko
04 1.40
10 Pavla SajdlováPavla Sajdlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 1.40
11= Tereza DoubkováTereza Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 1.35
11= Eliška BrzobohatáEliška Brzobohatá
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 1.35
Tereza ŠefrováTereza Šefrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 NM
Celkem 13 závodníků