Back

 / Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Stromovka (17. 2. 2019)

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 17.2.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radim ŠvajnerRadim Švajner
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
07 09.48 09.48x06.5509.4808.9008.09x
2 Filip AichingerFilip Aichinger
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
06 08.96 07.2006.7708.4008.4008.9607.9907.07
3 Kryštof Josef HolýKryštof Josef Holý
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
06 08.44 06.9708.4408.1208.4406.0306.7206.09
4 Daniel VondrašDaniel Vondraš
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
06 07.99 07.5806.8607.8507.8507.5307.9906.89
5 David PrášilDavid Prášil
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
06 07.72 06.8207.0607.1107.1107.27x07.72
6 Albert PetříkAlbert Petřík
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 07.10 06.7706.8304.6106.8305.7307.1005.75
7 Vojtěch KaslVojtěch Kasl
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 07.03 07.0305.6505.9407.0305.2905.2105.61
8 Ondřej JánaOndřej Jána
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
06 06.68 05.1705.2406.6806.68-05.15x
9 Jiří TesárekJiří Tesárek
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 06.59 05.3206.5906.3506.59---
10 Josef BobákJosef Bobák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 04.80 03.2304.8004.7204.80---
MS Mikuláš CuřínMikuláš Cuřín
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 07.70 07.1507.7007.4807.70---
MS Eliáš MotlEliáš Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 09.22 09.1009.1009.2209.22--0.0
MS Filip NetolickýFilip Netolický
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 05.84 05.5805.2605.8405.84---
Marek PoljakMarek Poljak
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 DNS
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 17.2.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Simona KubouškováSimona Kuboušková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 22 10.80 10.2509.7609.7310.2510.1610.8010.40
2 Lucie Francesca WeinfurterováLucie Francesca Weinfurterová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 6 10.76 10.4910.6710.7610.7610.3910.5409.88
3 Kateřina KošátkováKateřina Košátková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
04 16 10.18 10.18x09.6710.1809.69x09.58
4 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 18 10.06 09.6010.0609.6710.060.00.00.0
5 Julie ŽeníškováJulie Ženíšková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 15 10.04 09.6109.1208.9009.6108.9210.0409.72
6 Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 17 09.39 09.3908.0108.2309.3908.3508.6407.94
7 Kristýna ŘezáčováKristýna Řezáčová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 14 09.07 08.9409.0708.1009.0708.3707.9608.58
8 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 19 08.89 07.5608.8908.3908.8908.0708.3208.28
9 Eliška PopelováEliška Popelová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 10 08.61 08.3008.6108.4808.6106.98x07.76
10 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 1 08.38 08.2208.3808.1708.380.00.00.0
11 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 3 08.32 08.1308.3207.7108.320.00.00.0
12 Eliška PočáteckáEliška Počátecká
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 4 08.08 08.08x07.6208.080.00.00.0
13 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 13 07.98 07.9007.5707.9807.980.00.00.0
14 Anna SýkorováAnna Sýkorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 5 07.76 07.0107.6807.7607.760.00.00.0
15 Eliška VozárováEliška Vozárová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 12 07.44 07.0807.3007.4407.440.00.00.0
16 Lucie RadováLucie Radová
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
05 7 07.01 06.1707.0106.9707.010.00.00.0
17 Marie HrubcováMarie Hrubcová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
05 2 06.00 06.0005.3705.8606.000.00.00.0
MS Emma OlahováEmma Olahová
AK BílinaAK Bílina
04 8 06.76 06.7606.4505.9706.760.00.00.0
MS Kateřina ReiserováKateřina Reiserová
AK BílinaAK Bílina
05 9 06.91 06.6306.9106.7306.910.00.00.0
MS Eva RemešováEva Remešová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 20 10.52 08.4509.8910.5210.520.00.00.0
MS Valerie BrejchováValerie Brejchová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 11 07.43 07.4307.3206.1407.430.00.00.0
MS Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 21 10.02 09.8110.0209.2210.020.00.00.0
MS Žaneta PivcováŽaneta Pivcová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 23 10.47 10.4710.0509.8610.470.00.00.0
Celkem 23 závodníků