Back

 / Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Stromovka (17. 2. 2019)

800 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 17.2.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal PerglerMichal Pergler 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 4 2:12.73
2 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:13.10
3 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 2:16.93
4 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:19.21
MS Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 2:20.00
MS Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 2:06.75
MS Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:23.89
Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 17.2.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Josef MinaříkJosef Minařík 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:19.99
2 Tobiáš RoháčTobiáš Roháč 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 2:25.55
3 Jan HolubJan Holub 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 2:30.42
4 Marek RuttnerMarek Ruttner 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:37.88
5 Patrik JežekPatrik Ježek 04 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 2:51.92
6 Matěj RömanMatěj Röman 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 2:58.11
MS Jindřich KubákJindřich Kubák 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:22.49
MS Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:34.22
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 2:06.75
2 Michal PerglerMichal Pergler 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 4 2:12.73
3 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:13.10
4 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 2:16.93
5 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:19.21
6 Josef MinaříkJosef Minařík 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:19.99
7 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 2:20.00
8 Jindřich KubákJindřich Kubák 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:22.49
9 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:23.89
10 Tobiáš RoháčTobiáš Roháč 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 2:25.55
11 Jan HolubJan Holub 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 2:30.42
12 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:34.22
13 Marek RuttnerMarek Ruttner 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:37.88
14 Patrik JežekPatrik Ježek 04 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 2:51.92
15 Matěj RömanMatěj Röman 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 2:58.11
Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 DNS

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 17.2.2019 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:35.72
2 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:36.23
3 Dominik KučeříkDominik Kučeřík 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 2:44.52
4 Štěpán HolomojŠtěpán Holomoj 06 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10 2:49.14
5 Vojtěch WeberVojtěch Weber 07 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 7 3:00.50
6 Matyáš BriknerMatyáš Brikner 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 3:05.31
MS Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:34.30
MS Fabian SvobodaFabian Svoboda 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 2:54.25
MS Lukáš MarhanLukáš Marhan 06 AK BílinaAK Bílina 6 2:45.86
MS Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 2:16.44
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (ne, 17.2.2019 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 2:28.16
2 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:28.29
3 Jiří RejzekJiří Rejzek 07 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 2:37.45
4 Vojtěch KaslVojtěch Kasl 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:40.10
5 Marek PoljakMarek Poljak 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:41.25
6 Stanislav RůžičkaStanislav Růžička 06 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 2:52.22
7 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:55.90
8 David ŽákDavid Žák 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 3:10.80
9 Karel MarešKarel Mareš 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 3:20.38
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 2:16.44
2 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 2:28.16
3 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:28.29
4 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:34.30
5 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:35.72
6 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:36.23
7 Jiří RejzekJiří Rejzek 07 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 2:37.45
8 Vojtěch KaslVojtěch Kasl 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:40.10
9 Marek PoljakMarek Poljak 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:41.25
10 Dominik KučeříkDominik Kučeřík 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 2:44.52
11 Lukáš MarhanLukáš Marhan 06 AK BílinaAK Bílina 6 2:45.86
12 Štěpán HolomojŠtěpán Holomoj 06 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10 2:49.14
13 Stanislav RůžičkaStanislav Růžička 06 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 2:52.22
14 Fabian SvobodaFabian Svoboda 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 2:54.25
15 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:55.90
16 Vojtěch WeberVojtěch Weber 07 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 7 3:00.50
17 Matyáš BriknerMatyáš Brikner 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 3:05.31
18 David ŽákDavid Žák 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 3:10.80
19 Karel MarešKarel Mareš 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 3:20.38

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 17.2.2019 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:32.24
2 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 2:33.33
3 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:38.94
4 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:39.01
5 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:43.56
6 Lenka PosledníLenka Poslední 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 3 2:43.85
7 Denisa TyrováDenisa Tyrová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 2:44.79
8 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 10 2:54.02
9 Eva PorubčanováEva Porubčanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:57.36
10 Martina ZáveskáMartina Záveská 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 9 2:57.40
11 Veronika JuhásováVeronika Juhásová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 3:03.76
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (ne, 17.2.2019 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 6 2:31.98
MS Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 2:27.98
MS Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 3 2:27.10
MS Kristina MotejlováKristina Motejlová 04 AK BílinaAK Bílina 7 2:34.64
MS Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 11 2:33.63
MS Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 2:28.16
MS Zuzana MallátováZuzana Mallátová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10 2:36.88
MS Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:21.77
MS Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 2:27.47
MS Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 9 2:33.48
MS Michaela SalayováMichaela Salayová 05 MalackyMalacky 1 2:24.47
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:21.77
2 Michaela SalayováMichaela Salayová 05 MalackyMalacky 1 2:24.47
3 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 3 2:27.10
4 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 2:27.47
5 Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 2:27.98
6 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 2:28.16
7 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 6 2:31.98
8 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:32.24
9 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 2:33.33
10 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 9 2:33.48
11 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 11 2:33.63
12 Kristina MotejlováKristina Motejlová 04 AK BílinaAK Bílina 7 2:34.64
13 Zuzana MallátováZuzana Mallátová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10 2:36.88
14 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:38.94
15 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:39.01
16 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:43.56
17 Lenka PosledníLenka Poslední 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 3 2:43.85
18 Denisa TyrováDenisa Tyrová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 2:44.79
19 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 10 2:54.02
20 Eva PorubčanováEva Porubčanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:57.36
21 Martina ZáveskáMartina Záveská 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 9 2:57.40
22 Veronika JuhásováVeronika Juhásová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 3:03.76

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 17.2.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza BurlováTereza Burlová 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2 2:31.56
2 Zuzana KroupováZuzana Kroupová 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 8 2:47.58
3 Andrea ŠleisováAndrea Šleisová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 2:47.62
4 Barbora NovákováBarbora Nováková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 9 2:52.72
5 Tereza HůrkováTereza Hůrková 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 11 2:53.86
6 Aneta MatúškováAneta Matúšková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 2:58.13
7 Adriana WürknerováAdriana Würknerová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10 3:04.81
8 Štěpánka DoubkováŠtěpánka Doubková 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 3 3:04.90
MS Barbora MíkováBarbora Míková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 2:30.97
MS Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:40.04
MS Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:45.59
Adriana SvobodováAdriana Svobodová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (ne, 17.2.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Andrea BielikováAndrea Bieliková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:46.21
2 Aneta BittnerováAneta Bittnerová 06 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 2:46.69
3 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:50.32
4 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:54.61
5 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 3:06.26
6 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 3:08.93
7 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 3:10.99
8 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11 3:15.45
9 Nina TjunikovováNina Tjunikovová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 3:15.92
10 Markéta ŠatrováMarkéta Šatrová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 3:18.66
MS Julie LeinweberováJulie Leinweberová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 3:02.20
MS Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12 2:41.09
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Barbora MíkováBarbora Míková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 2:30.97
2 Tereza BurlováTereza Burlová 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2 2:31.56
3 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:40.04
4 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12 2:41.09
5 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:45.59
6 Andrea BielikováAndrea Bieliková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:46.21
7 Aneta BittnerováAneta Bittnerová 06 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 2:46.69
8 Zuzana KroupováZuzana Kroupová 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 8 2:47.58
9 Andrea ŠleisováAndrea Šleisová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 2:47.62
10 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:50.32
11 Barbora NovákováBarbora Nováková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 9 2:52.72
12 Tereza HůrkováTereza Hůrková 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 11 2:53.86
13 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:54.61
14 Aneta MatúškováAneta Matúšková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 2:58.13
15 Julie LeinweberováJulie Leinweberová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 3:02.20
16 Adriana WürknerováAdriana Würknerová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10 3:04.81
17 Štěpánka DoubkováŠtěpánka Doubková 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 3 3:04.90
18 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 3:06.26
19 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 3:08.93
20 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 3:10.99
21 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11 3:15.45
22 Nina TjunikovováNina Tjunikovová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 3:15.92
23 Markéta ŠatrováMarkéta Šatrová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 3:18.66
Adriana SvobodováAdriana Svobodová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12 DNS