Back

 / Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Stromovka (17. 2. 2019)

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 17.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub KreysaJakub Kreysa
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 14 5.75 5.755.513.585.75--4.98
2 Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 15 5.58 5.49x5.585.585.465.475.57
3 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 13 5.45 5.065.144.985.145.014.715.45
4 Kryštof SkalaKryštof Skala
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 11 5.11 4.78x5.115.114.38x4.96
5 Jan PeterkaJan Peterka
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 9 4.95 4.954.87x4.954.85x4.84
6 Jan KociánJan Kocián
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 10 4.86 4.324.534.864.864.544.784.63
7 Tobiáš RoháčTobiáš Roháč
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 12 4.78 4.564.524.784.784.704.644.35
8 Patrik HomolkaPatrik Homolka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
04 7 4.70 4.604.464.354.604.434.484.70
9 Jan VýškaJan Výška
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 8 4.55 4.554.334.304.550.00.00.0
10 Jakub TrnčákJakub Trnčák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 6 4.38 4.384.204.284.380.00.00.0
11 Viktor MatoušekViktor Matoušek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 2 4.09 x4.004.094.090.00.00.0
12 Martin HladMartin Hlad
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 1 4.09 4.093.803.834.090.00.00.0
13 Matyáš JánskýMatyáš Jánský
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
04 5 4.05 4.054.023.964.050.00.00.0
14 Bruno AlbrechtBruno Albrecht
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 3 3.99 3.693.993.643.990.00.00.0
15 Filip NehézFilip Nehéz
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
04 4 3.64 xx3.643.640.00.00.0
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 17.2.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Oliver SoukupOliver Soukup
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 4.70 xx4.544.544.704.354.68
2 Oliver VeselýOliver Veselý
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 4.47 4.47x4.374.474.224.164.08
3 Daniel BártaDaniel Bárta
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 4.39 4.273.974.004.273.864.084.39
4 Matěj ZajícMatěj Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 4.23 4.23x4.094.233.993.783.90
5 David BlackýDavid Blacký
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
06 4.11 3.874.114.044.113.95x3.94
6 Boris PikaliBoris Pikali
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
07 4.03 3.984.03x4.033.823.75x
7 Adam BrumlAdam Bruml
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 3.78 x3.513.783.783.253.753.58
8 Albert PetříkAlbert Petřík
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 3.42 3.323.183.423.42x3.28x
9 Tomáš LojínTomáš Lojín
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 3.39 x3.393.363.39---
10 Kryštof Josef HolýKryštof Josef Holý
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
06 3.37 x3.37x3.37---
11 Tomáš EichackerTomáš Eichacker
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 3.27 3.073.27x3.27---
12 Kryštof KaftanKryštof Kaftan
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 3.24 x3.223.243.24---
MS Marek PetráňMarek Petráň
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 3.76 3.533.353.763.76---
Tomáš HájekTomáš Hájek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 DNS
Jáchym VojtíšekJáchym Vojtíšek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 DNS
Jakub FialaJakub Fiala
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 DNS
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 17.2.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 5.12 4.634.794.944.94x4.845.12
2 Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 5.03 x4.724.444.72x4.715.03
3 Barbora KonečnáBarbora Konečná
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 4.79 x4.60x4.604.324.79x
4 Stella BohmováStella Bohmová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 4.71 4.714.434.634.714.464.56x
5 Adéla HezinováAdéla Hezinová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 4.44 4.444.254.194.444.174.184.19
6 Žaneta KepkováŽaneta Kepková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 4.40 4.064.284.164.284.40-4.35
7 Nikola KřížkováNikola Křížková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 4.26 x3.984.244.24x4.264.10
8 Tereza HozmanováTereza Hozmanová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
04 4.01 3.773.993.963.99xx4.01
9 Lea Maria BegerlLea Maria Begerl
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 3.98 3.923.983.923.98---
10 Eliška VozárováEliška Vozárová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 3.81 x3.703.813.81--0.0
11 Barbora WeinfurterováBarbora Weinfurterová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 3.69 3.613.693.443.69---
12 Vanda ŠlehoverováVanda Šlehoverová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 3.66 3.663.56x3.66---
13 Martina ZáveskáMartina Záveská
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 3.59 x3.593.583.59---
14 Veronika JuhásováVeronika Juhásová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 3.44 x3.44x3.44---
MS Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 5.10 4.865.104.885.10---
MS Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 5.40 x5.404.825.40---
MS Lia VilhelmováLia Vilhelmová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 4.79 4.674.634.794.79---
Lenka KotalováLenka Kotalová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
05 DNS
Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 DNS
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 17.2.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 31 5.21 4.874.72x4.874.905.215.09
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 30 4.90 4.734.774.904.904.844.804.89
3 Aneta MertlováAneta Mertlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 28 4.65 4.543.834.654.654.364.65x
4 Lenka HostičkováLenka Hostičková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 29 4.47 4.474.29x4.474.424.204.43
5 Lenka ŠtědronskáLenka Štědronská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 23 4.14 4.083.823.784.08x3.864.14
6 Valentýna JindrováValentýna Jindrová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 27 4.14 3.884.023.874.024.144.034.05
7 Karolína RumlováKarolína Rumlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 16 4.11 3.833.894.114.113.883.843.95
8 Eliška JansováEliška Jansová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 17 4.09 3.873.914.094.094.024.013.99
9 Adéla KošátkováAdéla Košátková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 25 4.01 4.013.873.904.010.00.00.0
10 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 22 3.99 3.993.60x3.990.00.00.0
11 Nikol StrejčkováNikol Strejčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 18 3.96 3.933.963.663.960.00.00.0
12 Viktorie UlčováViktorie Ulčová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 20 3.94 -x3.943.940.00.00.0
13 Barbora ŠtverákováBarbora Štveráková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 19 3.92 3.913.843.923.920.00.00.0
14 Zuzana JelínkováZuzana Jelínková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 2 3.82 3.483.783.823.820.00.00.0
15 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 21 3.78 3.783.723.663.780.00.00.0
16 Kristina GadlinováKristina Gadlinová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
07 15 3.61 3.373.613.293.610.00.00.0
17 Kateřina SadílkováKateřina Sadílková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 13 3.55 3.55xx3.550.00.00.0
18 Kateřina KozákováKateřina Kozáková
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
07 11 3.51 3.363.473.513.510.00.00.0
19 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 7 3.50 3.313.50x3.500.00.00.0
20 Adéla MatouškováAdéla Matoušková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 3 3.44 3.44xx3.440.00.00.0
21 Kristýna ŠnajdrováKristýna Šnajdrová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 26 3.40 x3.403.223.400.00.00.0
22 Nikola KoppováNikola Koppová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 14 3.29 3.14x3.293.290.00.00.0
23 Markéta CihlářováMarkéta Cihlářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 10 3.28 3.283.26x3.280.00.00.0
24 Viktorie Alena VyskočilováViktorie Alena Vyskočilová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
06 9 3.24 3.243.103.053.240.00.00.0
25 Jana PavlováJana Pavlová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 4 3.22 x3.113.223.220.00.00.0
26 Petra NěmečkováPetra Němečková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 24 3.22 xx3.223.220.00.00.0
Kateřina NehézováKateřina Nehézová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 12 DNS
Markéta ŠvamberkováMarkéta Švamberková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 8 DNS
Tereza ŠnajdrováTereza Šnajdrová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 6 DNS
Gabriela BřečkováGabriela Břečková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 1 NM
Markéta ŠatrováMarkéta Šatrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 5 NM
Celkem 31 závodníků