Back

 / Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Stromovka (17. 2. 2019)

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 17.2.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.361.411.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.80
1 Pavel FroněkPavel Froněk
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
05 13 1.74 ---o-oooooxxooxoxxx
2 Jakub PetrášJakub Petráš
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 12 1.65 --ooooooooxxx
3 Martin HladMartin Hlad
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 11 1.56 xxoooooxxoxxoxxx
4 Jan VýškaJan Výška
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 3 1.47 -oxooxxx
5 Jiří MatoušekJiří Matoušek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 10 1.47 xoooxoxxx
6 Patrik HomolkaPatrik Homolka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
04 6 1.44 oxxooxxx
7 Kryštof SkalaKryštof Skala
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 1 1.44 ooxxoxxx
8 Jakub TrnčákJakub Trnčák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 5 1.44 oxxoxxoxxx
9= Václav SteinbrückerVáclav Steinbrücker
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 8 1.36 oxxx
9= Jan KociánJan Kocián
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 9 1.36 oxxx
MS Tomáš JelínekTomáš Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 14 1.77 -------o-o-xoxxoxxoxxx
Ondřej HonzíkOndřej Honzík
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 7 DNS
David SokolDavid Sokol
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
05 2 NM
Jan MalechaJan Malecha
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 4 NM
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 17.2.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.311.361.411.441.471.501.53
1 Jan ŠkarbanJan Škarban
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 2 1.47 oooxooxxx
2 Petr KřesťanPetr Křesťan
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
06 7 1.36 ooxxx
3 David BímanDavid Bíman
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 1 1.36 oxoxx
MS Filip MrštnýFilip Mrštný
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 8 1.41 oxoxoxxx
Tomáš ŽákTomáš Žák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 4 NM
David ŽákDavid Žák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 3 NM
Jakub KřížekJakub Křížek
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
07 6 NM
Bedřich ČížekBedřich Čížek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 5 NM
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 17.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.311.361.411.441.471.501.531.561.591.631.661.71
1 Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 15 1.56 -oooxoxoxooxxx
2 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 14 1.53 --oooooxxx
3 Barbora KonečnáBarbora Konečná
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 7 1.53 -ooxooooxxx
4 Kateřina PaverováKateřina Paverová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 10 1.53 ooxxooxoxoxxoxxx
5 Anna RaškováAnna Rašková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 6 1.50 ooxoxoxxooxx
6 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 17 1.50 --xooxoxxoxxxxxx
7 Nikola PolákováNikola Poláková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
04 2 1.36 xoxoxxx
8 Barbora VláčilováBarbora Vláčilová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
04 5 1.36 xxoxoxxx
MS Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 20 1.66 ---ooo-ooxooxxx
MS Dominika PolákováDominika Poláková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 9 1.44 -ooxxoxxx
MS Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 18 1.56 ---ooxooxxoxxx
MS Petra ChalupováPetra Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 11 1.53 ooooooxxoxxx
MS Veronika PeškováVeronika Pešková
AK BílinaAK Bílina
04 8 1.44 ooxxoxoxxx
14= Karolína ChýlováKarolína Chýlová
AK MostAK Most
05 16 1.56 --ooooooxxx
14= Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 13 1.56 ooooooooxxx
MS Simona PlosováSimona Plosová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 12 1.50 ooooooxxx
MS Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 19 1.47 -xxoooxxoxx
Vanesa FránováVanesa Fránová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
05 3 NM
Natálie LehockáNatálie Lehocká
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
04 1 NM
Karolína ČernáKarolína Černá
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 4 NM
Celkem 20 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 17.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.211.261.311.361.411.441.471.501.531.57
1 Viktorie UlčováViktorie Ulčová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 7 1.50 --ooooxoxoxx
2 Veronika BenešováVeronika Benešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 1 1.36 oxoxoxxoxxx
3 Ellen BartákováEllen Bartáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 6 1.31 ooxoxxx
4 Kristýna ŠnajdrováKristýna Šnajdrová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 3 1.21 xoxxx
Tereza ŠnajdrováTereza Šnajdrová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 4 DNS
Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 5 DNS
Zuzana JelínkováZuzana Jelínková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 2 NM
Celkem 7 závodníků