Back

 / Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Stromovka (17. 2. 2019)

4 x 200 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 17.2.2019 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zajíc, Daněk, Karas, Kreysa Zajíc, Daněk, Karas, Kreysa AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 1:43.60
2 Houdek, Gross, Baxa, Holeček Houdek, Gross, Baxa, Holeček TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 1:45.15
3 März, Švajner, Pajdar, Skala März, Švajner, Pajdar, Skala MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 1:46.86
4 Švígler, Froněk, Kratochvíl, Zitterbart Švígler, Froněk, Kratochvíl, Zitterbart AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 1:53.33
5 Houžvička, Peterka, Petrovič, Roháč Houžvička, Peterka, Petrovič, Roháč TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 1:56.36
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 17.2.2019 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Paruch, Voller, Vetengl, Levý Paruch, Voller, Vetengl, Levý AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 1:48.40
2 Ruttner, Kinkor, Neumayer, Štrunc Ruttner, Kinkor, Neumayer, Štrunc TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 1:55.04
3 Holub, Honzík, Malecha, Steinbrücker Holub, Honzík, Malecha, Steinbrücker TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 2:04.70
MS Vojíř, Halla, Kubka, Čada Vojíř, Halla, Kubka, Čada SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 1:51.01
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Zajíc, Daněk, Karas, Kreysa Zajíc, Daněk, Karas, Kreysa AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 1:43.60
2 Houdek, Gross, Baxa, Holeček Houdek, Gross, Baxa, Holeček TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 1:45.15
3 März, Švajner, Pajdar, Skala März, Švajner, Pajdar, Skala MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 1:46.86
4 Paruch, Voller, Vetengl, Levý Paruch, Voller, Vetengl, Levý AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 1:48.40
5 Vojíř, Halla, Kubka, Čada Vojíř, Halla, Kubka, Čada SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 1:51.01
6 Švígler, Froněk, Kratochvíl, Zitterbart Švígler, Froněk, Kratochvíl, Zitterbart AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 1:53.33
7 Ruttner, Kinkor, Neumayer, Štrunc Ruttner, Kinkor, Neumayer, Štrunc TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 1:55.04
8 Houžvička, Peterka, Petrovič, Roháč Houžvička, Peterka, Petrovič, Roháč TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 1:56.36
9 Holub, Honzík, Malecha, Steinbrücker Holub, Honzík, Malecha, Steinbrücker TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 2:04.70

4 x 200 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 17.2.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Soukup, Fleisig, Severa, Veselý Soukup, Fleisig, Severa, Veselý AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 1:57.19
2 Škarban, Bárta, Bíman, Honl Škarban, Bárta, Bíman, Honl AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:04.66
3 Blacký, Pikali, Švajner, Křížek Blacký, Pikali, Švajner, Křížek MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 2:13.14
4 Varga, Novák, Kaftan, Kraus Varga, Novák, Kaftan, Kraus TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:13.40
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 17.2.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zajíc, Žák, Mareš, Matoušek Zajíc, Žák, Mareš, Matoušek AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:14.12
2 Balín, Kučeřík, Molnár, Vosyka Balín, Kučeřík, Molnár, Vosyka TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 2:15.65
3 Bruml, Lojín, Hájek, Eichacker Bruml, Lojín, Hájek, Eichacker AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:17.69
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Soukup, Fleisig, Severa, Veselý Soukup, Fleisig, Severa, Veselý AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 1:57.19
2 Škarban, Bárta, Bíman, Honl Škarban, Bárta, Bíman, Honl AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:04.66
3 Blacký, Pikali, Švajner, Křížek Blacký, Pikali, Švajner, Křížek MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 2:13.14
4 Varga, Novák, Kaftan, Kraus Varga, Novák, Kaftan, Kraus TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:13.40
5 Zajíc, Žák, Mareš, Matoušek Zajíc, Žák, Mareš, Matoušek AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:14.12
6 Balín, Kučeřík, Molnár, Vosyka Balín, Kučeřík, Molnár, Vosyka TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 2:15.65
7 Bruml, Lojín, Hájek, Eichacker Bruml, Lojín, Hájek, Eichacker AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:17.69

4 x 200 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 17.2.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jánská, Zvěřinová, Dzurová, Petrušová Jánská, Zvěřinová, Dzurová, Petrušová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 1:47.59
2 Husáková, Lafatová, Šobrová, Pavezová Husáková, Lafatová, Šobrová, Pavezová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 1:53.87
3 Rašková, Šleisová, Šetlíková, Provalilová Rašková, Šleisová, Šetlíková, Provalilová AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 2:01.20
4 Kozlová, Křížová, Lehocká, Poláková Kozlová, Křížová, Lehocká, Poláková TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 2:02.32
5 Dunová, Hošťálková, Fárková, Wittmannová Dunová, Hošťálková, Fárková, Wittmannová ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 5 2:15.48
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 17.2.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Salcmanová, Davídková, Bohmová, Konečná Salcmanová, Davídková, Bohmová, Konečná AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 1:53.61
2 Dezortová, Ženíšková, Tyrová, Procházková Dezortová, Ženíšková, Tyrová, Procházková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 1:58.88
3 Kotalová, Hrubcová, Matoušková, Holečková Kotalová, Hrubcová, Matoušková, Holečková TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 2:07.05
4 Flašková, Soustružníková, Záveská, Svobodová Flašková, Soustružníková, Záveská, Svobodová TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 2:11.45
5 Mlezivová, Kubecová, Marzová, Veselá Mlezivová, Kubecová, Marzová, Veselá MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 2:13.82
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 17.2.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kepková, Eichackerová, Jansová, Hostičková Kepková, Eichackerová, Jansová, Hostičková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 1:57.57
2 Sedláčková, Havlová, Paverová, Matoušková Sedláčková, Havlová, Paverová, Matoušková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 1:57.57
3 Dobešová, Hezinová, Pisarčíková, Havrylovská Dobešová, Hezinová, Pisarčíková, Havrylovská TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 1:57.81
4 Růžičková, Popelová, Tomášková, Hubková Růžičková, Popelová, Tomášková, Hubková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:00.03
5 Hozmanová, Štampachová, Vláčilová, Vozárová Hozmanová, Štampachová, Vláčilová, Vozárová Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 2:04.33
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 17.2.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bartáková, Mašková, Matoušková, Řezáčová Bartáková, Mašková, Matoušková, Řezáčová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 1:59.74
2 Roubalová, Šlehoverová, Šopková, Nosková Roubalová, Šlehoverová, Šopková, Nosková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:10.48
MS Lofová, Lojdová, Šalátová, Hejdová Lofová, Lojdová, Šalátová, Hejdová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 2:04.54
MS Pavelková, Somrová, Vlková, Lamačová Pavelková, Somrová, Vlková, Lamačová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 1:48.18
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jánská, Zvěřinová, Dzurová, Petrušová Jánská, Zvěřinová, Dzurová, Petrušová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 1:47.59
2 Pavelková, Somrová, Vlková, Lamačová Pavelková, Somrová, Vlková, Lamačová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 1:48.18
3 Salcmanová, Davídková, Bohmová, Konečná Salcmanová, Davídková, Bohmová, Konečná AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 1:53.61
4 Husáková, Lafatová, Šobrová, Pavezová Husáková, Lafatová, Šobrová, Pavezová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 1:53.87
5 Kepková, Eichackerová, Jansová, Hostičková Kepková, Eichackerová, Jansová, Hostičková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 1:57.57
5 Sedláčková, Havlová, Paverová, Matoušková Sedláčková, Havlová, Paverová, Matoušková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 1:57.57
7 Dobešová, Hezinová, Pisarčíková, Havrylovská Dobešová, Hezinová, Pisarčíková, Havrylovská TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 1:57.81
8 Dezortová, Ženíšková, Tyrová, Procházková Dezortová, Ženíšková, Tyrová, Procházková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 1:58.88
9 Bartáková, Mašková, Matoušková, Řezáčová Bartáková, Mašková, Matoušková, Řezáčová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 1:59.74
10 Růžičková, Popelová, Tomášková, Hubková Růžičková, Popelová, Tomášková, Hubková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:00.03
11 Rašková, Šleisová, Šetlíková, Provalilová Rašková, Šleisová, Šetlíková, Provalilová AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 2:01.20
12 Kozlová, Křížová, Lehocká, Poláková Kozlová, Křížová, Lehocká, Poláková TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 2:02.32
13 Hozmanová, Štampachová, Vláčilová, Vozárová Hozmanová, Štampachová, Vláčilová, Vozárová Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 2:04.33
14 Lofová, Lojdová, Šalátová, Hejdová Lofová, Lojdová, Šalátová, Hejdová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 2:04.54
15 Kotalová, Hrubcová, Matoušková, Holečková Kotalová, Hrubcová, Matoušková, Holečková TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 2:07.05
16 Roubalová, Šlehoverová, Šopková, Nosková Roubalová, Šlehoverová, Šopková, Nosková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:10.48
17 Flašková, Soustružníková, Záveská, Svobodová Flašková, Soustružníková, Záveská, Svobodová TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 2:11.45
18 Mlezivová, Kubecová, Marzová, Veselá Mlezivová, Kubecová, Marzová, Veselá MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 2:13.82
19 Dunová, Hošťálková, Fárková, Wittmannová Dunová, Hošťálková, Fárková, Wittmannová ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 5 2:15.48

4 x 200 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 17.2.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jindrová, Franková, Ivasienková, Mertlová Jindrová, Franková, Ivasienková, Mertlová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 1:59.70
2 Danielová, Záhořová, Košátková, Ulčová Danielová, Záhořová, Košátková, Ulčová TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 2:00.88
3 Benešová, Čadková, Štveráková, Štědronská Benešová, Čadková, Štveráková, Štědronská AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:03.42
4 Štruncová, Čermáková, Korandová, Břečková Štruncová, Čermáková, Korandová, Břečková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:04.24
5 Koubková, Šimáčková, Kadlecová, Janáková Koubková, Šimáčková, Kadlecová, Janáková AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 2:04.62
6 Šleisová, Kozáková, Hůrková, Nohavcová Šleisová, Kozáková, Hůrková, Nohavcová MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 2:18.32
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 17.2.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Řezáčová, Nushartová, Machová, Hozmanová Řezáčová, Nushartová, Machová, Hozmanová Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 2:06.73
2 Andrlová, Lichá, Matúšková, Mužíková Andrlová, Lichá, Matúšková, Mužíková TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 2:15.73
3 Šatrová, Cvalínová, Pavlová, Matoušková Šatrová, Cvalínová, Pavlová, Matoušková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:22.05
4 Hájková, Hurníková, Batíková, Tlamsová Hájková, Hurníková, Batíková, Tlamsová AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 2:22.80
Tůmová, Strejčková, Lobovská, Šmídová Tůmová, Strejčková, Lobovská, Šmídová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS
Kolínková, Kudličková, Janečková, Dvořáková Kolínková, Kudličková, Janečková, Dvořáková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DQ
Poznámky:
Škoda Plzeň D - DQ - pravidlo 163.3
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 17.2.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Polanská, Švíková, Kroupová, Burlová Polanská, Švíková, Kroupová, Burlová ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2 2:10.46
2 Bieliková, Rumlová, Petrušová, Pešková Bieliková, Rumlová, Petrušová, Pešková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:11.67
3 Cihlářová, Švamberková, Lepková, Jelínková Cihlářová, Švamberková, Lepková, Jelínková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:14.72
4 Staňková, Horáčková, Nováková, Würknerová Staňková, Horáčková, Nováková, Würknerová TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 2:16.32
MS Peterková, Koubková, Lepší, Mašková Peterková, Koubková, Lepší, Mašková SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 2:02.41
MS Dupalová, Havlíčková, Lar, Grabnerová Dupalová, Havlíčková, Lar, Grabnerová AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 2:01.66
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jindrová, Franková, Ivasienková, Mertlová Jindrová, Franková, Ivasienková, Mertlová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 1:59.70
2 Danielová, Záhořová, Košátková, Ulčová Danielová, Záhořová, Košátková, Ulčová TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 2:00.88
3 Dupalová, Havlíčková, Lar, Grabnerová Dupalová, Havlíčková, Lar, Grabnerová AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 2:01.66
4 Peterková, Koubková, Lepší, Mašková Peterková, Koubková, Lepší, Mašková SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 2:02.41
5 Benešová, Čadková, Štveráková, Štědronská Benešová, Čadková, Štveráková, Štědronská AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:03.42
6 Štruncová, Čermáková, Korandová, Břečková Štruncová, Čermáková, Korandová, Břečková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:04.24
7 Koubková, Šimáčková, Kadlecová, Janáková Koubková, Šimáčková, Kadlecová, Janáková AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 2:04.62
8 Řezáčová, Nushartová, Machová, Hozmanová Řezáčová, Nushartová, Machová, Hozmanová Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 2:06.73
9 Polanská, Švíková, Kroupová, Burlová Polanská, Švíková, Kroupová, Burlová ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2 2:10.46
10 Bieliková, Rumlová, Petrušová, Pešková Bieliková, Rumlová, Petrušová, Pešková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:11.67
11 Cihlářová, Švamberková, Lepková, Jelínková Cihlářová, Švamberková, Lepková, Jelínková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:14.72
12 Andrlová, Lichá, Matúšková, Mužíková Andrlová, Lichá, Matúšková, Mužíková TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 2:15.73
13 Staňková, Horáčková, Nováková, Würknerová Staňková, Horáčková, Nováková, Würknerová TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 2:16.32
14 Šleisová, Kozáková, Hůrková, Nohavcová Šleisová, Kozáková, Hůrková, Nohavcová MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 2:18.32
15 Šatrová, Cvalínová, Pavlová, Matoušková Šatrová, Cvalínová, Pavlová, Matoušková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:22.05
16 Hájková, Hurníková, Batíková, Tlamsová Hájková, Hurníková, Batíková, Tlamsová AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 2:22.80
Tůmová, Strejčková, Lobovská, Šmídová Tůmová, Strejčková, Lobovská, Šmídová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS
Kolínková, Kudličková, Janečková, Dvořáková Kolínková, Kudličková, Janečková, Dvořáková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DQ